Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo izdvojena tema

poruka: 1.601
|
čitano: 998.304
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Koja je priča s dekodacijom u centrima?
Imam Samsunga kupljenog u T-comu. Nije na pretplatu. Garancija ističe za 3-4mj (ne znam je li to bitno uopće).

Da li su mi oni obavezni dekodirati uređaj ili to vrijedi samo za uređaje na pretplatu, nakon isteka pretplate?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Trolleo kaže...

Koja je priča s dekodacijom u centrima?
Imam Samsunga kupljenog u T-comu. Nije na pretplatu. Garancija ističe za 3-4mj (ne znam je li to bitno uopće).

Da li su mi oni obavezni dekodirati uređaj ili to vrijedi samo za uređaje na pretplatu, nakon isteka pretplate?

 od 5. mjeseca za sve

9 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Lijep pozdrav svima, može li mi netko reći kako da povežem Apple račun s VISA karticom? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Pozdrav! Sony Xperia T3 kupljen je u Tele2 poslovnici, no nikad mu namjena nije bila raditi na toj mreži već na T-Mobile, tako da smo nakon kupnje otišli u lokalni servis, oni su pogledali i kazali da se uređaj može otključati za cca 150 kn mislim na T-Mobile (BonBon, Simpa) i VIP (Tomato), a iz nekog razloga, dekodiranje uređaja iz Tele2 nije moguće!

Tako su nam rekli i mobitel se sad koristi kao drugi uređaj, jer primarni broj je na T-Mobile (poslovni).

 

Ima li netko iskustva i ima li nade za otključati Xperiju T3 iz Tele2 trgovine? Mobitel je star svega par mjeseci?

 

Hvala unaprijed!

★ mojmobitel.wordpress.com ★
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
drexcya kaže...

Pozdrav! Sony Xperia T3 kupljen je u Tele2 poslovnici, no nikad mu namjena nije bila raditi na toj mreži već na T-Mobile, tako da smo nakon kupnje otišli u lokalni servis, oni su pogledali i kazali da se uređaj može otključati za cca 150 kn mislim na T-Mobile (BonBon, Simpa) i VIP (Tomato), a iz nekog razloga, dekodiranje uređaja iz Tele2 nije moguće!

Tako su nam rekli i mobitel se sad koristi kao drugi uređaj, jer primarni broj je na T-Mobile (poslovni).

 

Ima li netko iskustva i ima li nade za otključati Xperiju T3 iz Tele2 trgovine? Mobitel je star svega par mjeseci?

 

Hvala unaprijed!

 odeš u Tele2 i tražiš da ti otključaju mobitel

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
ministar kaže...
drexcya kaže...

Pozdrav! Sony Xperia T3 kupljen je u Tele2 poslovnici, no nikad mu namjena nije bila raditi na toj mreži već na T-Mobile, tako da smo nakon kupnje otišli u lokalni servis, oni su pogledali i kazali da se uređaj može otključati za cca 150 kn mislim na T-Mobile (BonBon, Simpa) i VIP (Tomato), a iz nekog razloga, dekodiranje uređaja iz Tele2 nije moguće!

Tako su nam rekli i mobitel se sad koristi kao drugi uređaj, jer primarni broj je na T-Mobile (poslovni).

 

Ima li netko iskustva i ima li nade za otključati Xperiju T3 iz Tele2 trgovine? Mobitel je star svega par mjeseci?

 

Hvala unaprijed!

 odeš u Tele2 i tražiš da ti otključaju mobitel

 Kupljen je prepaid, tako da to nije opcija (osim ako se plati ili pričeka godina dana, tad je besplatno).

★ mojmobitel.wordpress.com ★
13 godina
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
drexcya kaže...
ministar kaže...
drexcya kaže...

Pozdrav! Sony Xperia T3 kupljen je u Tele2 poslovnici, no nikad mu namjena nije bila raditi na toj mreži već na T-Mobile, tako da smo nakon kupnje otišli u lokalni servis, oni su pogledali i kazali da se uređaj može otključati za cca 150 kn mislim na T-Mobile (BonBon, Simpa) i VIP (Tomato), a iz nekog razloga, dekodiranje uređaja iz Tele2 nije moguće!

Tako su nam rekli i mobitel se sad koristi kao drugi uređaj, jer primarni broj je na T-Mobile (poslovni).

 

Ima li netko iskustva i ima li nade za otključati Xperiju T3 iz Tele2 trgovine? Mobitel je star svega par mjeseci?

 

Hvala unaprijed!

 odeš u Tele2 i tražiš da ti otključaju mobitel

 Kupljen je prepaid, tako da to nije opcija (osim ako se plati ili pričeka godina dana, tad je besplatno).

 nema veze, od 5. mjeseca moraju otključati u bilo kojem slučaju

9 godina
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
playjob kaže...

Lijep pozdrav svima, može li mi netko reći kako da povežem Apple račun s VISA karticom? 

 Itko?? Molim vas!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
ministar kaže...
drexcya kaže...
ministar kaže...
drexcya kaže...

Pozdrav! Sony Xperia T3 kupljen je u Tele2 poslovnici, no nikad mu namjena nije bila raditi na toj mreži već na T-Mobile, tako da smo nakon kupnje otišli u lokalni servis, oni su pogledali i kazali da se uređaj može otključati za cca 150 kn mislim na T-Mobile (BonBon, Simpa) i VIP (Tomato), a iz nekog razloga, dekodiranje uređaja iz Tele2 nije moguće!

Tako su nam rekli i mobitel se sad koristi kao drugi uređaj, jer primarni broj je na T-Mobile (poslovni).

 

Ima li netko iskustva i ima li nade za otključati Xperiju T3 iz Tele2 trgovine? Mobitel je star svega par mjeseci?

 

Hvala unaprijed!

 odeš u Tele2 i tražiš da ti otključaju mobitel

 Kupljen je prepaid, tako da to nije opcija (osim ako se plati ili pričeka godina dana, tad je besplatno).

 nema veze, od 5. mjeseca moraju otključati u bilo kojem slučaju

 Nije istina, samo onima s pretplatom, bonaši plaćaju. Čitao ali se i raspitao na prodajnom mjestu.

★ mojmobitel.wordpress.com ★
14 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Htio bih kupiti Samsung s6 u vipu, a t mobile broj imam... Zanima me sada ako uzmem u vipu mobitel(na pretplatu) da li je otkljucan na sve mreze? Kako je sada to u vezi otkljucavanja? Znam da se nešto ukinulo ili tako nešto, ali nisam u toku pa se nebi htio zeznuti.. Da li su svi mobilni uređaji sada otvoreni ili? Hvala puno unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Po najnovijem, zaključan je, ali pošto si na pretplati, oni će ti na zahtjev besplatno dekodirati na sve mreže.

★ mojmobitel.wordpress.com ★
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

znaci odmah na pocetku ga budu otkljucali ili tek nakon isteka? glupoo mi je imati mob od 4000 kn a prima jednu mrezu :/

12 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Odmah na početku, na tvoju zamolbu. S prepaidom je drugačije, čeka se godina dana.

★ mojmobitel.wordpress.com ★
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Ako sam fulao temu prebacite me u odgovarajuću temu uz moje isprike Imam lg p760 i android verziju 4.1.2. Mob mi dosta šteka i više puta probao reset, nije puno pomoglo. Zanima me da li ja uopće mogu staviti na njega noviju verziju androida. Rootao sam ga sa programom iROOT i kad sam ga provjeravao sa root checker pokazuje da je uređaj rootan. Kad skinem supersu i probam update izbacuje me. Probao više puta i nema pomoći. Ja sam to pokušao samo radi novije verzije androida pa se ponadao da će mi fludnije raditi mob. Pitanje za vas... Da li je to upće moguće? Gdje griješim? Ako nije moguće onda da se ostavim hakiranja

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Pozdrav!

Predao sam zahtjev u Vip za otključavanje iPhone 4 i bit će to gotovo za 2-3 dana. Nego, frajer mi veli da ne trebam raditi backup jer će kao sav sadržaj ostati nedirnut, ništa mi neće pobrisati (kontakti, slike, glazba). Ako netko zna da li je to istina ili da ipak napravim backup?

Hvala!
heilige
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Mislim da netreba backup, sim se otkljucaje unosenjem koda,nebi trebalo nistq obrisat
15 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Ne trebas nista raditi. Kad ti on javi da je otkljucan, samo ces ubaciti karticu druge mreze i spojiti ga na itunes i to je to. Gotovo u minutu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
drexcya kaže...

Pozdrav! Sony Xperia T3 kupljen je u Tele2 poslovnici, no nikad mu namjena nije bila raditi na toj mreži već na T-Mobile, tako da smo nakon kupnje otišli u lokalni servis, oni su pogledali i kazali da se uređaj može otključati za cca 150 kn mislim na T-Mobile i VIP, a iz nekog razloga, dekodiranje uređaja iz Tele2 nije moguće!

 

Ima li netko iskustva i ima li nade za otključati Xperiju T3 iz Tele2 trgovine? Mobitel je star svega par mjeseci?

 Ima nade, da odgovorim samom sebi, 30$ stoji kod, prije par dana išao opet pogledat, našao, naručio i za par dana stigao na mail. Ukucan i iz prve radi sad na T-Mobile mreži.

★ mojmobitel.wordpress.com ★
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2015 18:43 (drexcya).
12 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Ne znam jesam li pogodila temu ali pokusat cu xD

Stari mi ima mobitel GIGABYTE GSmart Simba SX1 Black, sve je radilo super do prije jucer, kad ide npr. mene zvati mobitel nazove susjedu, kad bira ženu dobije rodaka... jel zna netko kako to da rijesim? Update neki?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Ovako, imam Xperiu Z kupljenu preko oglasnika. Zaključana na Tele2. E sad prema računu prethodni vlasnik ju kupio otprilike prije malo manje od 2 godine čini mi se na pretplatu (piše postpaid na računu). Mogu li otići u Tele2 i tražiti kod za otključavanje ili će biti problema?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Ne bi trebalo biti nikakvih problema.

13 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Pozdrav, razbio sam svoj galaxy s4 i vise se ne pali, s obzirom da nisam siguran da li cu naci nekog s istim modelom pa da prespojimo ekrane, zanima me postoji li neki nacin da nekako dodem do mobitela, npr. upravljanje mobitelom preko kompjutera, jer su mi ostali neki vazni brojevi na mobitelu te bi trebao napraviti backup na whatsappu i jos par meni bitnih stvari. Znaci mobitel ne mogu upaliti jer ekran ne radi. Ima li mu pomoci?

Izradujem web stranice i web shopove, privatna poruka za detalje
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Ako su kontakte sprema na google sve ti je na tvom google rqcunu ako nisi jbg
9 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Pozdrav.

Rootovao sam svoj samung galaxy s3 mobitel,a moj problem je sto nakon nekoliko dana koristenja rootovanog mobitela poceo sam primjecivati da se baterija na mobitelu brze trosi.Kad stavim mobitel na punjac mobitel se nemoze napuniti ni do 50% preko noci,znaci stoji na punjacu nekad i vise od 6 sati a napuni se tek negde do 40% ..tako da je to velik problem i za mene i moj mobitel.Cak sam promijenio i bateriju.

misleci da mi je to od rootovanja mobitela trazio sam na internetu kako da vratim mobitel u stanje prije rootovanja pa sam pronasao da se moze mobitel vratit u normalno stanje odma is super su aplikacije znaci u aplikaciuji super su iskljuciti root...Nisam siguran dali je to stvarno unrootovalo mobitel ali sam provijerio sa aplikacijom root checker i ona kaze da mi mobitel nije rootovan.

(cuo sam da je to jedan od cestih problema u mobitelu poslije rootovanja...).

 

MATEJ
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
maaatej kaže...

Pozdrav.

Rootovao sam svoj samung galaxy s3 mobitel,a moj problem je sto nakon nekoliko dana koristenja rootovanog mobitela poceo sam primjecivati da se baterija na mobitelu brze trosi.Kad stavim mobitel na punjac mobitel se nemoze napuniti ni do 50% preko noci,znaci stoji na punjacu nekad i vise od 6 sati a napuni se tek negde do 40% ..tako da je to velik problem i za mene i moj mobitel.Cak sam promijenio i bateriju.

misleci da mi je to od rootovanja mobitela trazio sam na internetu kako da vratim mobitel u stanje prije rootovanja pa sam pronasao da se moze mobitel vratit u normalno stanje odma is super su aplikacije znaci u aplikaciuji super su iskljuciti root...Nisam siguran dali je to stvarno unrootovalo mobitel ali sam provijerio sa aplikacijom root checker i ona kaze da mi mobitel nije rootovan.

(cuo sam da je to jedan od cestih problema u mobitelu poslije rootovanja...).

 

 Dobro i jel rjesilo problem, nisan do sad ima problem sa pojacanim trosenjem batt iza roota, kalibrirat batt nema smisla jer nisi flasha rom, i da moze se unrootat sa su-appom ili brisanjem nekih fileova koje dobijes rootanjem kao sta su su... ugl zasto nisi pogleda sta ti trosi bateriju kad imas root mozes vise manje sve kontrolirat tome i root sluzi, da dobijes punu kontrolu nad os-om.

9 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

baterija se i dalje sporo..sporo puni,na drugom sg3 mobitelu sam probao istu bateriju i nije do baterije punjac je isti pa sve je u redu s mobitelom a nisam se sjetio vit sta najvise trosi(pogledacu),a mobitel je sad bez roota ....

MATEJ
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
maaatej kaže...

baterija se i dalje sporo..sporo puni,na drugom sg3 mobitelu sam probao istu bateriju i nije do baterije punjac je isti pa sve je u redu s mobitelom a nisam se sjetio vit sta najvise trosi(pogledacu),a mobitel je sad bez roota ....

 Pa ako se sporo puni neznaci da je uzrok software, pokusaj sa drugim punjacom.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Probao sam s drugim punjacem opet sporo,kupio sam novu bateriju pa opet sporo,a sad ne prepoznaje da sam stavio punjac u njega(nekad prepozna).

MATEJ
13 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Kako otključati Samsung A3 A300-FU, a da nije otići u telekom centar u kojem je kupljen?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
badger kaže...

Kako otključati Samsung A3 A300-FU, a da nije otići u telekom centar u kojem je kupljen?

 Poslati im mail s zahtjevom za otkljucavanje i otkljucaju ti besplatno. Ostalo sve se placa.

Ohne Audi geht es nicht..
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice