Doogee Dagger DG550 - iskustva?

poruka: 19
|
čitano: 16.613
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Doogee Dagger DG550 - iskustva?

Pozdrav ljudi, kao što naslov govori zanimaju me iskustva uz vezani mobitel. Marka nije (još uvijek) odviše popularna pa sam malo skeptičan uz vezani mobitel... iako se čini kao dobar "bang for a buck".

Inače se ne razumijem uopće u smartphone ali brat želi kupiti ovaj mobitel pa sam nakon malo švrljanja po internetu našao uglavnom samo pozitivne komentare i čini mi se ok... ali opreza nikad dosta. Također, igranje Heartstonea ne bi trebalo biti problem na njemu zar ne?

EDIT: Evo i link.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2015 22:12 (Walrider).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Doogee Dagger DG550 - iskustva?

Za iste pare možeš kupiti xiaomija 2. Osobno bih njega radije uzeo

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Doogee Dagger DG550 - iskustva?
Ja ga uzeo i nakon dva mjeseca se raspada sam od sebe. Lajsne sa boka se odljepljuju kao i ekran. Škripi zadnji poklopac. Jedino pozitivno je veliki ekran i baterija.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
Doogee Dagger DG550 - iskustva?

potpis na kolegu iznad, frend ima taj mob, star par mjeseci, počeo se odvajati ekran,

ili im je to mana zbog gabarita ekrana ili falš serija ili ne podnosi lagano savijanje po đepovima hlača.

ide na servis pod garanciju i uzima nešto drugo, i to mora moliti boga da mu prođe pod garanciju...

 

iako me čudi da nema skoro nigdje na forumima tog problema (bar ih nije bilo kada smo guglali uređaj prije kupnje) al očito nije izoliran slučaj.

 

inače,šteta, stvarno solidan uređaj hardverski, sve leti, ali ne bih preporučio, kupiti sa dozom opreza ili neki drugi mob gledaj.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2015 21:40 (vrx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Doogee Dagger DG550 - iskustva?
Očajno loše sastavljen uređaj. Kupi neki drugi mob. Garanciju ne priznaju, barem mi je tako rekao kolega u jednoj drugoj temi.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
neaktivan
offline
Doogee Dagger DG550 - iskustva?

Imam ga 4 mjeseca. Još nema znakova raspadanja i nisam čuo škripanje. Znam da se ne smije savinut i ne smije pasti i toga se držim. U oba slučaja ako se ekran ne odlijepi onda puca. Ovaj moj ne podržava 3G na 900 mhz nego može koristit samo 850 i 2100 pa kad sam izvan grada nemam brzi internet nego samo spori. Ali navodno postoji i  900 verzija . Taj podatak piše na kutiji i ne mora se otvarat. Ekran nije full HD ali je slika svejedno oštra. Primjetio sam da se sugovornik nešto slabije čuje iako je maksimalno pojačano. A kako sam ga rutao prvih dana  iskoristio sam MTK engineering tools da to malo popravim. Upute se mogu naći na internetu. Kvaliteta zvuka preko slušalica nije dobra kao recimo na mom htc-one-sv u kojem je beats tehnologija, ali se drastično poboljšava instaliranjem Poweramp aplikacije. U početku je indikator baterije bio dosta blesav. Jako brzo je došao na oko 50 posto i tu se dugo zadržavao , a onda naglo pao na 20 . Ali s vremenom se to samo od sebe stabiliziralo i sada se spušta ravnomjerno. Mobitel je došao sa zaštitnom folijom na ekranu i još jednom rezervnom u kutiji. Kineskinja je foliju postavila gotovo savršeno, a i sama folija je izgleda kvalitetna jer do sada nema tragova korištenja.

yIn nI` yISIQ `ej yIchep
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Doogee Dagger DG550 - iskustva?
Ja sam svoj popravio i sada je kao nov. Ekran na mjestu, lajsna ba mjestu. Ne gasi se kao kod nekih al se zna resetirati. Kolega, može link kako si ga root-ao?
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Dagger DG550 - iskustva?
x18x05x kaže...
Ja sam svoj popravio i sada je kao nov. Ekran na mjestu, lajsna ba mjestu. Ne gasi se kao kod nekih al se zna resetirati. Kolega, može link kako si ga root-ao?

 "https://www.youtube.com/watch?v=s66e-kwvKUU"

 

Procedura je da se izvuće Fw . Na adresu gdje je original recovery se ubacuje custom recovery . To se sve vrati i onda se preko tog custom recovery-a instalira Super user.

yIn nI` yISIQ `ej yIchep
14 godina
offline
Re: Doogee Dagger DG550 - iskustva?
Kako podesiti da mi se ekran ugasi kada razgovaram. Stalno je upaljen.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Dagger DG550 - iskustva?
x18x05x kaže...
Kako podesiti da mi se ekran ugasi kada razgovaram. Stalno je upaljen.

instaliraj aplikaciju  "Sensor Box for Android". Restartaj mobitel i testiraj proximity senzor.

yIn nI` yISIQ `ej yIchep
14 godina
offline
Re: Doogee Dagger DG550 - iskustva?
Umro senzor, zato neće gasit ekran.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
Re: Doogee Dagger DG550 - iskustva?
Hoće li dobit Android 5.0 ili 5.1?
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Dagger DG550 - iskustva?
Meni se doogee g550 zamrzne kada se malo zagrije.Ne znam što je problem.Kada se zamrzne na zaslonu su crne i sive boje.Možete li mi pomoć?
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Dagger DG550 - iskustva?
ljudi gdje da nabavi maticnu plocu za dooge dg550 i dalu se uopce isplati popravljati ga..naime desava se to da mob.jedno vrjeme normalno radi..i onda odjednom zamrzne se i pojave se crte na ekranu...vise nista se nemoze na njemu...mislim da je maticna ploca u pitanju..savjet neki ili preporuka sta napraviti...hvala vam
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Dagger DG550 - iskustva?
ljudi gdje da nabavi maticnu plocu za dooge dg550 i dalu se uopce isplati popravljati ga..naime desava se to da mob.jedno vrjeme normalno radi..i onda odjednom zamrzne se i pojave se crte na ekranu...vise nista se nemoze na njemu...mislim da je maticna ploca u pitanju..savjet neki ili preporuka sta napraviti...hvala vam
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee Dagger DG550 - iskustva?
pozdrav dali ste rjesili problem?i kako upravo imam isti problem...sta ste napravili vi?
7 godina
neaktivan
offline
Doogee Dagger DG550 - iskustva?

Trebam pomoć oko ovog mobitela ako netko zna... Naime imam DOOGGEE DG550 gdje mi je sa nekom stranicom prikvačen virus tipa erotskih sadržaja, pa je počeo blesirati: sam palit gasit se, ne mogu ništa otvoriti što želim , zaledi se totalno... ama baš ništa ne mogu sa njim. Što mi je za činiti?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Doogee Dagger DG550 - iskustva?

Zašto ljudi imaju potrebu kupovati ovako loše mobitele?

Zaštoo??

Nebi ništa rekao da se lumija nekakva da naći za cca 400, 500 kn nova na njuškalu s garancijom.

Ili bilo koji drugi mob, npr. stariji flagship tipa z1 compact se za 700, 800 kn da naći u super stanju, mobitel koji je iz paralelnog svemira naspram ovoga.

Neka me netko prosvjetli.

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1 Compact-m2 note-One M8-z1 compact-Blackberry 9900-Z1 Compact
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Doogee Dagger DG550 - iskustva?
EZY-E kaže...

Zašto ljudi imaju potrebu kupovati ovako loše mobitele?

Zaštoo??

Nebi ništa rekao da se lumija nekakva da naći za cca 400, 500 kn nova na njuškalu s garancijom.

Ili bilo koji drugi mob, npr. stariji flagship tipa z1 compact se za 700, 800 kn da naći u super stanju, mobitel koji je iz paralelnog svemira naspram ovoga.

Neka me netko prosvjetli.

 U potpunosti se slazem. Frend uzo nou zivo smece, pao s kreveta na pod jednom i odmah se razbio. Ja sam uzeo s4 ocuvan s 3 maskice i kaljenim staklom za 700kn.

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice