Doogee F5

poruka: 2
|
čitano: 5.631
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Doogee F5

Pozdrav!!

Znaci odma se ispricavam ak ima ova tema. A pretrazivanje 1000 postova kod search opcije nije urodilo plodom. Osim sto sam nasao par mjeseci stare postove gdje su spominjani raniji modeli i dobilI oznaku  "bjezi od doogeea etc" Ali kad pogledam teme od "top" mobitela shvatim da imaju isto milion problema. Al nebitno.
 
Mene jedino zanima dali je netko uzeo ovaj mobitel? Da cujem iz prve ruke kako i sta radi. Na yt ga hvale. Gdje je i kako kupio navedeni mobitel.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Doogee F5

Pozdrav!

Skoro godinu dana kasnije odg ali jbg nisam video :)

Imam Doogee F5 vec skoro 7-8meseci i zaista sam zadovoljan, telefon moze da multitaskuje koliko hoces, znaci nema sanse da secne, mozes da pokrenes vecinu igrica i programa, stavis ih da rade u pozadini i zatim se vratim na njih, baterija mu traje na jako koriscenje(wifi, igrice, youtube...) oko 8-10h, a samo na muziku(na zvucnik) dan-dan i po(nisam pokusavao totalno na stand by ali pretpostavljam da bi bio kao Nokia 3310 :P

Meni je telefon padao zaista mnogo puta ali se ekran nikada nije polomio, ako bas zelis neki takav telefon, mozes da narucis sa onih kineskih sajtova, ali ako vec neces da rizikujes vidi na nase polovne sajtove(naravno sve to ako vec nisi uzeo nikakv telefon)

Doogee F5 moja preporuka ako ne zelis da pucas za telefon vise od 20000RSD

Ja sam ga nabavio negde oko septembra-oktobra 2015 na GearBest, mozes da platis sa PayPalom, realno naisigurnije placanje.

Na telefon za sada nisam nasao ni jednu zamerku sem sto ti direkt iz kutije kao postoje delovi na ekranu koju su svetliji od ostatka, ali to se desava na svim telefonima nakon nekog vremena(Samsung Grand Prime VE sam koristio i nakon 1mesec mi se pojavilo to), uglavnom to je kao nesto bilo ness jako pritisnuto na ekran pa se pojavi to, mislim realno glupa stvar ali ajde.

 

Sve najbolje

Marko

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice