Dual SIM mobiteli i kombinacija s operaterima

poruka: 8
|
čitano: 5.762
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
TELE2 paket i dual sim mob

Zanima me ako uzmem TELE2 paket, neki dual sim mob da li je mob zaključan samo na TELE2 ili mogu u drugog staviti VIP, T-Mobile... karticu a da funkcionira? Kakva su iskustva i kako je s ostalim operaterima u vezi toga?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dual SIM mobiteli i kombinacija s operaterima

Baš nitko da ne zna....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: TELE2 paket i dual sim mob
vrinho kaže...

Zanima me ako uzmem TELE2 paket, neki dual sim mob da li je mob zaključan samo na TELE2 ili mogu u drugog staviti VIP, T-Mobile... karticu a da funkcionira? Kakva su iskustva i kako je s ostalim operaterima u vezi toga?

- misliš ako je zaključan koristiti dvije sim telca?

ni jedan dualsim nije zaključan.. to bi bila žešća glupost + obveza od prije koje godine (koju i dalje izbjegavaju) možeš odmah tražiti otključavanje.. ili nekupiti.

uvjeravat će te da tek nakon isteka ugovora, to je laž. Ako si nešto kupio-platio, mora biti tvoje-otključano. Ako kažu da su ti poklonili.. opet isto, jer to je tad tvoje. Zato si svi naprave 'kredit'.. i tek tad je uređaj tvoj. Jednokratno je bolje ili ne kupuj. (mada ovdje nemaš problem zaključavanja.. to je ostalima..)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
offline
Dual SIM mobiteli i kombinacija s operaterima

Malo da oživim temu.

 

Imam oneplus 3t sa 2 sima, i sad imam mogućnost koristiti internet od jednog a pozive od drugog operatera, da li po vašim iskustvima se isplati uzet od svakog po jedan, ili je isplativije imati na jednoj kartici?

Možda bi bilo dobro imati bonbon za pozive jer nemaju uspostavu poziva, a onda od koga uzeti internet?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dual SIM mobiteli i kombinacija s operaterima

Mislim da bon bon ima i dobre internet tarife.. Jedino ako bas preferiras dvije kartice. Ja imam tele2 za35 kn mj 1000 min + 3gb  al ta akcija vise ne postoji.

9 godina
offline
Re: Dual SIM mobiteli i kombinacija s operaterima
Ivan_cno kaže...

Mislim da bon bon ima i dobre internet tarife.. Jedino ako bas preferiras dvije kartice. Ja imam tele2 za35 kn mj 1000 min + 3gb  al ta akcija vise ne postoji.

 imam i ja tu tarifu, ali pitam možda ako netko zna kombinaciju dual sim kartica ako bi ispalo povoljnije od te tarife.

13 godina
offline
Re: Dual SIM mobiteli i kombinacija s operaterima

Možda sam neupućen, ali nisam našao nijednu tarifu(na bonove) a da je povoljna, ma da je i skuplja od ove (35kn, ok tarifa više ne postoji, ali) a da se isplati uzeti. Jednostavno su škrti sa tim mb i nabijene cijene paketa. U tele 2 na bonove 100m+3gb je 59 kn mj.. Bon bon je malo bolji možeš više kombinirati. Al opet u konačnici paket će izaći više od 50-ak kn mj.. Ostali operateri su mislim podjednako tu negdje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.3.2017 19:34 (Ivan_cno).
7 godina
offline
Re: Dual SIM mobiteli i kombinacija s operaterima
Ja imam smart 3gb 1000min za 35kn na pretplatu bez ugovora od 12.mjeseca kad me lik zvao jel ocu tak umjesto na bonove(dobio i popust 10kn iducih 12 mjeseci tak da ne placam naknadu za mreze), ak oce ko, mogu poslat mail liku i pitat jel se moze jos to aktivirat kak preko mene, tj dugogodisnjeg korisnika
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice