Dvojba oko mobitela

poruka: 17
|
čitano: 3.308
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Mobitel
michael
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2009 20:58 (michael).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mobitel

o moj bože koji ti problem imaš, ja osobno nebi uzeo niti jedan, imao sam 3 mjeseci mobitel i pošizio, poslje toga ga nisam ni vidio, vjerojatno još uvijek skuplja prašinu u nekoj kutiji

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dvojba oko mobitela

Ajme kakvi su to mobiteli !!! Nisam ni znao da to postoji

Btw.ako to nije varka ja bi uzeo ovoga šta kaže da liči Nokiji N95

manje košta a i tu su negdje i da 2. link ti ne radi

|Kako se zove najpoznatiji albanski metereolog ?-Azimi Aljeti|
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dvojba oko mobitela

Ja nebi uzeo ni jedan to su sve falševi.moj frend je za jeftine pare dobio mobitel koji ima ovako:2 sim kartice,televeziju,5mpx kamera,touchscreen i obična tipkovnica,2zvučnika i bla bla bla.Touchscreen radi svaki 15 put kad sa stylusom pritisneš(prstima nemožeš nikako koristit premale su ikone)televezija radi li-la dobro alo guta bateriju ko blesava,ista stvar sa zvučnicima.Kamera misim da nije radila i tako...sve to za nekih 2000kn.Uzmi si rađe neki k800 i slično i bit ćeš sretan a ove falševe izbjegavaj pod svaku cijenu

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dvojba oko mobitela

Ne bih uzeo ni jedan jer su ovo očito neki kineski lažnjaci. Rađe uštedi još malo pa uzmi provjereni brand.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Dvojba oko mobitela

Poslusaj i nemoj uzeti ni jedan GRDNO CES SE ZAJ*BATI ovi telefoni su smece koje svijet nije zapamtio Smijeh

Bas sam neki dan vidio kod prijatelja isti kao ovaj drugi i sje*ao se kako je los telefon

 

1-ima problem sa sim karticama

2-stalno se smrzava

3-ekran titra nevjerovatno (valjda problem sa osvjezenjem)

4-slika na ekranu je losa do bola

5-softver uzas

6-Telefon je prevelik

 

I 7 ono najvaznije nabavna cjena ovog telefona bila je 70 dolara

 

Predpostavljam da ni ovaj prvi nije nista bolji...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Dvojba oko mobitela

znam ja da su to falševi ali su mobiteli originalni (donekle)

mislim posebni fora na psp pa na kameru a treći na disko

nego želim mnešto originalno tj. jedinstveno prvo sam imao k750i pa svi kupili sad imam w910i pa opet počeli svi kupovat želim nešto originalno pa ću se strpit još malo dok ne skupim lovu i uzeti neku nokiu n9x koje su malo skuplje

michael
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2009 21:04 (michael).
15 godina
offline
Dvojba oko mobitela

Moj frend ima neki nalik iphone-u tj. isti je kao iphone samo nema jabuke.

 

Šta reći osim da je ok, jedini problem je što touchscreen slabi s vremenom i nakon 1-2mj otkaže totalno.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Dvojba oko mobitela
Hyperion kaže...

Moj frend ima neki nalik iphone-u tj. isti je kao iphone samo nema jabuke.

 

Šta reći osim da je ok, jedini problem je što touchscreen slabi s vremenom i nakon 1-2mj otkaže totalno.

pa kako onda moze biti OK ako za mjesec dva otkaze totalno...I sta onda telepatski upravljati s njim ili ga baciti u smece i ebati mu majku kinesku??????

To je po meni isto da uzmes dobro auto i motor mu se sje*e za godinu dana znaci da nije dobro nego lose do PM

15 godina
offline
RE: Dvojba oko mobitela
luxman kaže...
Hyperion kaže...

Moj frend ima neki nalik iphone-u tj. isti je kao iphone samo nema jabuke.

 

Šta reći osim da je ok, jedini problem je što touchscreen slabi s vremenom i nakon 1-2mj otkaže totalno.

pa kako onda moze biti OK ako za mjesec dva otkaze totalno...I sta onda telepatski upravljati s njim ili ga baciti u smece i ebati mu majku kinesku??????

To je po meni isto da uzmes dobro auto i motor mu se sje*e za godinu dana znaci da nije dobro nego lose do PM

Pa to je trebalo biti smješno...

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
offline
RE: Mobitel

ovaj isti mobitel u siriji (ili izraelu, ne znam točno) novi košta preračunatko oko 450 kn

 

to znam jer je stari od moje najbolje prijateljice otišao tamo u vojnu misiju i tamo je kupio mislim 2 ili 3 takva mobitela svojima kod kuće

Bubamara na steroidima. # # # http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
15 godina
offline
Dvojba oko mobitela

Moj frend ima isto takav mobitel kineski onaj sa svim glupostima, i za ovih 2 mj. nema nikakvih primjedaba, možda je potrefio model pa radi, a možda ima nekih koji funkcoiniraju.Smijeh

 

Samo što ga je on dobio za 500 kn, ali za 1000-1500 kn bi več razmislioNeodlučan

Ja sam Ivan Puuuuuuu iz Iloka, dečko sa sela :), a za daljnje informacije obratitie se na ivan260291@hotmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dvojba oko mobitela

Da, ja isto mislim da probas uzeti niti jedan.. Ma kakvi su to mobiteli? ako hoces vec gledati televiziju razmisli o kupnji tv-a..Smijeh

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dvojba oko mobitela

ovo nije dvojba već trojba... i nebi uzeo niti jedan od njih da ih davaju za 50 eura, jednostavno nekvalitetno izrađeni, ni softverski ni u bilo kom pogledu nemogu parirati brand name uređajima i kupovati mobitel zbog TV-a je jako glupa stvar.

C'est la vie / http://www.youtube.com/watch?v=S1ZZreXEqSY
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2009 11:35 (leo_819).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dvojba oko mobitela
Kruno_21 kaže...

Da, ja isto mislim da probas uzeti niti jedan.. Ma kakvi su to mobiteli? ako hoces vec gledati televiziju razmisli o kupnji tv-a..Smijeh

 Sad ga malo prcaš. A da si kupi i fotoaparat, kameru, gps navigaciju, mp3 player i laptop za surfanje, da se ne muči sa svim tim na mobitelu.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Dvojba oko mobitela
john blackson kaže...
Kruno_21 kaže...

Da, ja isto mislim da probas uzeti niti jedan.. Ma kakvi su to mobiteli? ako hoces vec gledati televiziju razmisli o kupnji tv-a..Smijeh

 Sad ga malo prcaš. A da si kupi i fotoaparat, kameru, gps navigaciju, mp3 player i laptop za surfanje, da se ne muči sa svim tim na mobitelu.

Ma mislim, tv na mobu?.. kome to treba uopce? A i kako vidim po iskustvima i nisu ni blizu kvalitetnih mobitela..

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dvojba oko mobitela
Kruno_21 kaže...
john blackson kaže...
Kruno_21 kaže...

Da, ja isto mislim da probas uzeti niti jedan.. Ma kakvi su to mobiteli? ako hoces vec gledati televiziju razmisli o kupnji tv-a..Smijeh

 Sad ga malo prcaš. A da si kupi i fotoaparat, kameru, gps navigaciju, mp3 player i laptop za surfanje, da se ne muči sa svim tim na mobitelu.

Ma mislim, tv na mobu?.. kome to treba uopce? A i kako vidim po iskustvima i nisu ni blizu kvalitetnih mobitela..

 Sigurno nisu kvalitetni, ali kad neka brand firma to izbaci, ne bih se ustručavao uzeti. Osobno mobitel koristim za razgovore i surfanje, rijetko čak i sms, a možda 5 puta sam fotkao nešto. A tv na mobu bih volio imati, ne da gledam gospodara prstenova, ali tu i tamo, dok čekam kod doktora ili tako nešto, dobro bi došlo za ubit malo vremena.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice