Externe baterije - power bank izdvojena tema

poruka: 845
|
čitano: 319.960
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Externe baterije - power bank

Evo slika

http://s3.postimg.org/ybpc87bwz/20150721_200950.jpg

 

Trenutno se nadopunjava prestigio 4500 duo jako malo korišten. Baterija 1850 mAh, prvi put napunjena na 100%.

Trenutno je baterija bila na 40%....baš me zanima

http://s30.postimg.org/lb7nb3b7l/20150721_200759.jpg

BL
12 godina
offline
Externe baterije - power bank

Bas me zanima koliko si novca bacio za to smece. Efektivno iz toga neces niti jedno ful punjenje dobiti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Externe baterije - power bank

Nadam se sa ce doc do sljedeceg utorka to je jos tjedan dana a narucio sam prije 11 dana. U utorak idem na put pa bi mi jako dobro dosao taj power bank.  Posto ima 10000mah a ja koristim iphone 5s koji ima 1560mah bateriju i sluzbeni htc m9 koji ima 2840mah bateriju mogu svakog napunit bar dva puta i jos bi mi trebalo ostati oko 1000mah. Al da svakog napunim dva puta bio bi brutalno zadovoljan.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
omomomomoomm kaže...

Nadam se sa ce doc do sljedeceg utorka to je jos tjedan dana a narucio sam prije 11 dana. U utorak idem na put pa bi mi jako dobro dosao taj power bank.  Posto ima 10000mah a ja koristim iphone 5s koji ima 1560mah bateriju i sluzbeni htc m9 koji ima 2840mah bateriju mogu svakog napunit bar dva puta i jos bi mi trebalo ostati oko 1000mah. Al da svakog napunim dva puta bio bi brutalno zadovoljan.

 Izvuci ces efektivno izmedju 6500 i 7000mAh iz njega.

 

Razlog je u tome sto se kapacitet deklarira na 3.7V, a napon punjenja je 5V. Takodjer, posto konverzija nije 100% efikasna, vec iznosi cca 90%, ukupan efektivni kapacitet dobijes tako da deklarirani pomnozis s 0.9x3.7/5.

 

Ja vec imam dva komada od 10000mAh, i u odnosu na 10400 model koji mi je bio genijalan, ovi su jos bolji zbog manjih dimenzija. A cijena je isto tako genijalna.

13 godina
neaktivan
offline
Externe baterije - power bank

Jel stavljaju tracking s banggooda ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Externe baterije - power bank
Marko5552 kaže...

Jel stavljaju tracking s banggooda ?

Ako platiš $1,60.

8 godina
neaktivan
offline
Externe baterije - power bank
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Externe baterije - power bank
TatTat kaže...

A kaj ne bi mogla! Mogu praktički sve s (micro) USB konektorom.

8 godina
neaktivan
offline
Externe baterije - power bank

Hvala na odgovoru!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Externe baterije - power bank

Da li netko može potvrdit da ovo nije fake?

 

http://www.gearbest.com/mobile-power-bank/pp_143298.html

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
Jimmy kaže...

Da li netko može potvrdit da ovo nije fake?

 

http://www.gearbest.com/mobile-power-bank/pp_143298.html

Evo ti jeftinija i kompaktnija varijanta, provjereno, uzeao sam isti model odavde:

https://m.allbuy.com/detail/30E0014B-C50F-AFBD-61ED-B8C3B795A2F2

11 godina
offline
Externe baterije - power bank

Stigao mi danas power bank xiaomi 10000 ali ja sam prije toga otisao od doma tak da um ga isprobal tek u petak kad dodem doma

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Externe baterije - power bank

Evo bas isprobao xiaomi 10000mah radi al bas ne kuzim kad je upaljena kad je ugasena. Ima on/off tipku ali bas ne kuzim previse kad ju stisnem samo se ledice poupale i ugase.

 

sad kad ju punim svijetle samo dvije valjda ce za pol sata svijetlit 3 pa poslje sve 4 kad ce biti puna ili se varam? Uopce ne kuzim zasto ima on/off tipku pa zar nebu trebalo kad nista nije spojeno na nju bit ugasena a cim spojim mob pocet sama punit.

moze netko malo objasnit?

inace iznenaden sam kvalitetom izrade i koliko je zapravo malena ocekivao sam da ce biti dosta veca pa manja je od mojeg iphona 5s

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Externe baterije - power bank

Točkice ti znače trenutnu napunjenost baterije. Sad sam zaboravio (nemam bateriju pri sebi da probam) koja je točno funkcija on/off guma. Ako se dobro sjećam, ako ne trošiš bateriju, ona će se sama isključiti - tako da ti za to gumb ne treba. Gumb ti treba recimo ako imaš nekog slabog potrošača - onda ako ne "uključiš" bateriju, sama će ti se isključiti nakon kratnog vremena jer će misliti da na nju nije ništa spojeno. To se recimo meni događa sa snimačem zvuka Zoom H6 - priključim ga, radi jedno vrijeme i onda se baterija sama isključi. Međutim ako "ručno" uključim bateriju, onda se sama ne isključi i Zoom radi koliko god treba dugo.

12 godina
offline
Externe baterije - power bank

On/off tipka sluzi zato da bi upalio bateriju u trenutku kada prikljucis uredjaj koji zelis puniti, ili ugasio ako zelis prekinuti punjenje, a uredjaj je jos ustekan.

 

Ako je direktno sa struje ukopcas na neki uredjaj onda odmah puni, a ako pritisnes tipku kada nije nista prikljuceno onda ti pokazuje trenutnu napunjenost baterije:

1:0-25%

2:25-50%

3:50-75%

4:75-100%

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Externe baterije - power bank

Hvala decki u meduvremenu sam pronasao user guide na netu pa cu staviti sliku da ljudi koji nece znat ko i ja mogu vidjeti u ovoj temu

 

 

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Externe baterije - power bank

 Evo da se pohvalim, danas stiga powerbank u roku nekih 2 tjedna od narudzbe... dosa s 50% kapaciteta i napunia djelomicno ispraznjena dva mobitela... sad je na punjenju... bas kvalitetno pari u ruci, malen, a masivan... i like it!!!

11 godina
offline
Externe baterije - power bank

evo dojmova za xiaomi 10000. napunio ga do kraja i uspio napunit 4 puta do kraja svoj iphone 5s i 5 puta je dosao do 17%. iphone 5s ima 1560mah bateriju tak da to ispada sasvim solidno i jos sam svaki piuta dok se punio malo prckao po mobu. ali nisam siguran da sam napunio power bank bas do kraja prvi puta. al sve u svemu po videnom ima oko 7000mah. za 92kn odlicno jedino kaj jako dugo puni telefon.

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Externe baterije - power bank

Da, stvarno odličan power bank, puno frendova uzelo na moju preporuku i oduševljeni su.

 

omomomomoomm koristiš kabel koji je došao s power bankom ili?

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.8.2015 18:49 (XXX-Man).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Externe baterije - power bank

ma ne prekratak mi je mogli su i kraci napravit. imam normalan kabel od sonya za 18 kn od  1metra od ps4 :)

 

da stvarno odlican power bank promjenio sam misljenje malo o tom xiaomiu a i svida mi se ta banggod sranica da se pronaci dobrih stvari na popustima i tako. bas gledam neke kineske tablete sa windowsima ima ih na opakim popustima i sa jako dobrim specifikacijama samo nisam nekak bas u to siguran sve nekakva totalno nepoznata imena.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
assassin.st kaže...
Jimmy kaže...

Da li netko može potvrdit da ovo nije fake?

 

http://www.gearbest.com/mobile-power-bank/pp_143298.html

Evo ti jeftinija i kompaktnija varijanta, provjereno, uzeao sam isti model odavde:

https://m.allbuy.com/detail/30E0014B-C50F-AFBD-61ED-B8C3B795A2F2

 

Ja sam mislio da je taj od 10400 manji (i zbog toga skuplji) pa sam tog naručio. Nisam naručivao za sebe ali pošto je već bio u košarici, uzeo sam jednog i za sebe. 

 

14 godina
moderator
offline
Re: Externe baterije - power bank

Kratak je s razlogom...

Duži kabel - sporije punjenje, osim u slučaju kvalitetnih kablova namjenjenih za 2.1A

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
16 godina
offline
Externe baterije - power bank

Plus, kraći kabel je puno praktičniji. 

Staviš mobitel na PB i možeš bez problema telefonirati i mobilan si jer ti mobitel sa PB-om stane u torbu ili džep jakne.

Koja korist od PB-a ako imaš kabel od 1,5 m koji ti smeta. Tako ga mogu i u utičnicu zaštekat. 

Naravno, druga stvar je ako nemaš utičnicu/struju.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Externe baterije - power bank

Na duzi kabel punim power bank. Svejedno mi je oce se punit 6 ili 7 sati.

a mob punim preko power banka sa original apple kablom.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Externe baterije - power bank

Onda ti ne valja taj tvoj Apple. Možeš bez problema dobiti 2A struje na izlazu.

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Externe baterije - power bank

Meni iPhone puni u roku od sata, ne znam sta je s tim tvojim kabelima..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Externe baterije - power bank

Za sat vremena ti napuni iphone? A kaj bi bilo s kablom original je od applea i ustekan je u power bank ne filozofiraj puni mi ga vremenski idto ko i tebi. Zelis rec da ti id 0-100 napuni u 60min?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Externe baterije - power bank

Dječki, najte se svaditi.

 

Nabavite si USB voltmetar/ampermetar pa da bude posve jasno kome se kojom jakosti struje puni mobitel. Pa nećemo valjda sad tu raspravljati o tome koliko vremena treba da se u mobitelu napuni baterija u tko zna kakvom stanju? Nabaviš mjerač i pogledaš koju struju mobitel povuče.

11 godina
offline
Externe baterije - power bank

Zar je moguce da je ovako jeftino

http://m.banggood.com/Original-XIAOMI-5_1V-2_1A-10000mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-977406.html

 

11$ pa to je smijurija narucio jedan pa da vidimo, za Zenfone 5 i tablet mi treba, mislim da ce biti dosta za jedno punjenje ta dva uredjaja vise mi ne treba. 

 

 

Kako iskustvo imate sa sajta, koliko se ceka dostava?

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Externe baterije - power bank

gdje nabaviti kvalitetan kabel od bar 1 metar s kojim mi se baterija puni istom brzinom kao i sa ovim originalnim koji mi je prekratak? uzmem kabel od 2m i kad sam na mobu dok se puni on zapravo gubi % baterije samo malo sporije nego kad nije ustekan, to se na originalnom kablu ne desava

Bolje biti glup nego celav, manje se vidi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice