Externe baterije - power bank izdvojena tema

poruka: 845
|
čitano: 320.514
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Externe baterije - power bank

Imam xiaomi 20.000mah ver.2 nekih mjesec dana i prezadovoljan sam. Galaxy s5 napuni 7puta. nisam ni sam mogao vjerovati.

Sve to za cijenu od 200kn. Bestbuy.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Externe baterije - power bank
Torent kaže...
Miki_16 kaže...

Ekipa gdje mogu kupiti MI powerbank a da ima C utor i ovaj obićan, te koja marka je još dobra? Inaće kupujem preko alija ali nema ih tamo :-/

 https://www.aliexpress.com/store/product/Aukey-Quick-Charge-2-0-Fast-Charging-Power-Bank-20000mAh-Portable-External-Battery-Pack-With-Micro/1830134_32687118111.html

Aukey vrlo vrlo kvalitetna marka imam nekoliko njihovih proizvoda i vrhunski su....

Ne šalje u Hrvacku.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Externe baterije - power bank

Jbg nisam ni gledao jer sam narucivao neke stvari iz tog shopa i islo je za BiH a kad ide za BiH valjda ide svagdje ;) Uzeo USB c kabel na oba kraja da zamijenim originalni od nexus 6p i ovaj aukey je barem duplo deblji....Jesta da je 6 USD....

16 godina
moderator
offline
Re: Externe baterije - power bank
Torent kaže...

Jbg nisam ni gledao jer sam narucivao neke stvari iz tog shopa i islo je za BiH a kad ide za BiH valjda ide svagdje ;) Uzeo USB c kabel na oba kraja da zamijenim originalni od nexus 6p i ovaj aukey je barem duplo deblji....Jesta da je 6 USD....

Možda sam trebati biti precizniji - ne šalje powerbankove u Hrvacku. 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Externe baterije - power bank
mbaksa kaže...
Torent kaže...

Jbg nisam ni gledao jer sam narucivao neke stvari iz tog shopa i islo je za BiH a kad ide za BiH valjda ide svagdje ;) Uzeo USB c kabel na oba kraja da zamijenim originalni od nexus 6p i ovaj aukey je barem duplo deblji....Jesta da je 6 USD....

Možda sam trebati biti precizniji - ne šalje powerbankove u Hrvacku. 

 Skuzio sam te i prvi put ;)

Ja sam svoj kupio na amazonu.de al sam to smetnuo sa uma ;)

12 godina
offline
Externe baterije - power bank

Neka još idejja ali da ima dostavu za hrv?

 
0 1 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Externe baterije - power bank
Za to ti je najpametnije otvorit ebay i aliexpress i tražit koji seller šalje baterije u HR jer jedno vrijeme nitko nije slao zbog nekih novih avionskih propisa. Npr gearbest nije slao uopće u Europu, sad vidim da šalju u Njemačku, možda će s vremenom opet i nama. Tak da ne znam koja alternativa da ti se ponudi osim da sam istražiš. Npr i za alzashop sam negdje vidio da ne šalju u HR baterije, a oni se nalaze u Europi.
12 godina
offline
Externe baterije - power bank

Ma jesam, nego ponuda xiaomi-a je loša a za ostale marke nikad cula, niti znam je li valjaju

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Externe baterije - power bank

nema straha za anker i aukey mozda i bolji od xiaomi....

6 godina
neaktivan
offline
Re: Externe baterije - power bank
andreas11 kaže...

Imam xiaomi 20.000mah ver.2 nekih mjesec dana i prezadovoljan sam. Galaxy s5 napuni 7puta. nisam ni sam mogao vjerovati.

Sve to za cijenu od 200kn. Bestbuy.

 Gdje se moze naruciti za 200$?

12 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
Torent kaže...

nema straha za anker i aukey mozda i bolji od xiaomi....

 Gledam aukey od 20000mah na aliju i nisu ljudi baš zadovoljni.. :-/

15 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
tigar81 kaže...
andreas11 kaže...

Imam xiaomi 20.000mah ver.2 nekih mjesec dana i prezadovoljan sam. Galaxy s5 napuni 7puta. nisam ni sam mogao vjerovati.

Sve to za cijenu od 200kn. Bestbuy.

 Gdje se moze naruciti za 200$?

 bilo na bangoodu. sad je vidim malo skuplje..

13 godina
neaktivan
offline
Externe baterije - power bank

Jel bolje uzeti Xiaomi ili Aukey 20000 mah?

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Externe baterije - power bank

Mislim da je na to teško odgovorit. Al ak imaš Huawei mobitel, uzmi Xiaomi. Frend ima P9 i s aukeyom od 20k mu užasno sporo puni, dok ima i xiaomijev od 10k, s njim sve oke

11 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
mbaksa kaže...

 

Taj isti powerbank mi je shippan sa Ali-a iz Official  AUKEY storea sredinom 6. mjeseca, i nakon cca dva tjedna dolazi pismo sa carine (jbga moje prvo carinjenje u cca 7 god :D); 25E ocarinili sa jos 100 kn. Doslo doma, sve pic pic. Potaknut izjavama "ne salje se u EU/HR jer baterije" za rezervu narucih jos jedan sa Gearbesta u isto vrijeme, ali slabiji i nije Aukey (ako ovaj Aukey 20k ne stigne), naravno da je dosao i taj, srecom bez carine :D

 

Tako da nisam bas siguran sto se trenutno dogadja u svijetu "ne saljemo baterije avionom".

 

 

 

 

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
14 godina
offline
Externe baterije - power bank

Htio bi ovaj Anker al ne dostavljaju u HR  Treba mi mali prijenosni punjač a ovaj može napuniz 2 x moj iPhone 6s i ima same pohvale od recenzenata u svojoj kategoriji. Nešto slično je ovaj Aukey i njegova recenzija. Mislim da je ovaj Anker za tu cijenu best buy?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Externe baterije - power bank
Jovanka kaže...

 

Taj isti powerbank mi je shippan sa Ali-a iz Official  AUKEY storea sredinom 6. mjeseca, i nakon cca dva tjedna dolazi pismo sa carine (jbga moje prvo carinjenje u cca 7 god :D); 25E ocarinili sa jos 100 kn. Doslo doma, sve pic pic. Potaknut izjavama "ne salje se u EU/HR jer baterije" za rezervu narucih jos jedan sa Gearbesta u isto vrijeme, ali slabiji i nije Aukey (ako ovaj Aukey 20k ne stigne), naravno da je dosao i taj, srecom bez carine :D

 

Tako da nisam bas siguran sto se trenutno dogadja u svijetu "ne saljemo baterije avionom".

 

Ne znam kak si uspio naručit sa gearbesta jer kod njih redovito pratim stanje oko power banka i ne šalju već jako dugo u HR (jedno vrijeme uopće nisu slali ni u EU), možda tamo od ožujka. Al dobro, svi imamo nekog u Njemačkoj tak da sam uspio naručit dva komada zadnjih par dana, vjerojatno ću još kojeg trebat, pogotovo jer je cijena ovog od 10k smiješna, kad se skinu bodovi ispada 70-ak kn.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Externe baterije - power bank
kbenzema kaže...

Mislim da je na to teško odgovorit. Al ak imaš Huawei mobitel, uzmi Xiaomi. Frend ima P9 i s aukeyom od 20k mu užasno sporo puni, dok ima i xiaomijev od 10k, s njim sve oke

 ja imam aukex od 16000 i uredno radi sa nexus 6p a on je jel Huawei....

Jovanka kaže...
....

 

Taj isti powerbank mi je shippan sa Ali-a iz Official  AUKEY storea sredinom 6. mjeseca, i nakon cca dva tjedna dolazi pismo sa carine (jbga moje prvo carinjenje u cca 7 god :D); 25E ocarinili sa jos 100 kn. Doslo doma, sve pic pic. Potaknut izjavama "ne salje se u EU/HR jer baterije" za rezervu narucih jos jedan sa Gearbesta u isto vrijeme, ali slabiji i nije Aukey (ako ovaj Aukey 20k ne stigne), naravno da je dosao i taj, srecom bez carine :D

 

Tako da nisam bas siguran sto se trenutno dogadja u svijetu "ne saljemo baterije avionom".

 

 

 

 

 A meni nisu htjeli poslati fucking sat sa onom majuckom baterijom ;)

6 godina
neaktivan
offline
Re: Externe baterije - power bank
Torent kaže... 

 A meni nisu htjeli poslati fucking sat sa onom majuckom baterijom ;)

 

Ma što će ti to? :)

8 godina
odjavljen
offline
Re: Externe baterije - power bank

Ma nije meni nego mami sestri i zeni ;)

Moj je imao (prodao sam) malkice vecu bateriju. Ne puno ;) Huawei watch ;)

9 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
Samo napomena kad kupujete power bank pripazite na izlaznu snagu struje, npr ako punite rn4 uz adapter/bateriju 1A mu treba dvostruko duze nego ako je izlaz (output) 2A😉
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Externe baterije - power bank
mojbananko kaže...
Samo napomena kad kupujete power bank pripazite na izlaznu snagu struje, npr ako punite rn4 uz adapter/bateriju 1A mu treba dvostruko duze nego ako je izlaz (output) 2A😉

Neće ti to biti tak velika razlika jer RN4 ne povuče 2A. Meni pri 75% napunjenosti s 1,5A AC/DC adaptera povuče 1,07A (da je prazniji možda bi povukao više - provjerit ću kad budem ga sljedeći put punio), a s 2A Xiaomijevog powerbanka povuče 0,86 A.

 

Kod drugih mobitela razlika bi mogla biti veća, naravno.

15 godina
offline
Externe baterije - power bank

Povuce rn3 bez problema 2amp, tako da ima definitivno razlike jer powerbank ima izlaz 5v/2a. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Externe baterije - power bank
Patrick_cro kaže...

Povuce rn3 bez problema 2amp, tako da ima definitivno razlike jer powerbank ima izlaz 5v/2a. 

Mjerio si pomoću USB doctora? Ja se ne sjećam da bi mi RN4 toliko povukao. Al provjerit ću.

15 godina
offline
Externe baterije - power bank

Mjereno sa portapow premium link

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Externe baterije - power bank
Baš sam si htio naručiti jedan Xiaomijev Powerbank 2, 10000 mAh, na Gearbestu kad ne šalju više ni oni baterije u Hrvatsku. Ima li neka alternativa kako doći do Xiaomi Powerbanka?
Meni je palo na pamet poslati ga u Njemačku na mailboxde jer u Njemačku šalju, i to besplatno. U tom slučaju uzeo bi ih više komada, jer mailboxde bi mi slanje u Hrvatsku naplatio oko 20€, dakle više od vrijednosti jednog Powerbanka. S obzirom da bi to bila ukupno veća vrijednost, kako bi prošlo carinu pošto ide iz Kine?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Externe baterije - power bank

Kupi aukey na amazon.de

6 godina
neaktivan
offline
Re: Externe baterije - power bank
Peruneph kaže...
Baš sam si htio naručiti jedan Xiaomijev Powerbank 2, 10000 mAh, na Gearbestu kad ne šalju više ni oni baterije u Hrvatsku. Ima li neka alternativa kako doći do Xiaomi Powerbanka?
Meni je palo na pamet poslati ga u Njemačku na mailboxde jer u Njemačku šalju, i to besplatno. U tom slučaju uzeo bi ih više komada, jer mailboxde bi mi slanje u Hrvatsku naplatio oko 20€, dakle više od vrijednosti jednog Powerbanka. S obzirom da bi to bila ukupno veća vrijednost, kako bi prošlo carinu pošto ide iz Kine?

 Otkad to, kvragu. Ja se još mislim oću neći i čekam, sad pušiona... hm, nadam se da će ih uskoro biti negdje za naručiti :(

9 godina
odjavljen
offline
Re: Externe baterije - power bank
Početkom godine su prestali slati. Ja sam naručio par komada k frendu u Njemačku, ak ih dobijem uskoro javim pa mogu nekom prodat, al mislim da bar još mjesec-dva neću dobit
10 godina
neaktivan
offline
Externe baterije - power bank

Ja sam uzeo ovaj power bank sa Alija:

 

https://www.aliexpress.com/item/Pineng-PN-963-Original-New-10000mAh-Portable-Battery-Mobile-Power-Bank-USB-Charger-Li-Polymer-with/32703665823.html

 

Super radi, a najviše mi se sviđa što ima display na kojem piše koliko je punjač pun. Kad sam ga ja kupovao bio je 18$.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice