Gearbest.com

poruka: 1.642
|
čitano: 420.760
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

Javljam se u vezi mađarske pošte preko koje gearbest šalje s eu skladišta. Kakva su vaša iskustva? Tjedan dana je prošlo od narudžbe, a tek se sada na tracking stranicama vidi "Item accepted". Pa me zanima kako to ide kod Mađara, koliko im treba da pošalju paket i kakva su vaša iskustva općenito s trajanjem dostave. Hvala i lijep pozdrav svima! 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gearbest.com

*PROMO*

 

Pozdrav svima.
Za sve zainteresirane, na Gearbestu je počela PROMO ponuda za najprihvatljiviji mobitel s 6 GB RAM-a.

Vernee Mars PRO s 6 GB RAM-a.

Više možete provjeriti na linku - gearbest.com

 

Ukratko:

ekran - 5,5" FHD

tip - JDI LCD

RAM/ROM - 6 GB + 64 GB

Metal body

CPU - Helio P25 octa 2,5 GHz

Baterija - 3.500 mAh

Punjenje - 9V/2A

Fingerprint - sa strane

Android 7.0

 

Cijena - 174,99 USD uz promo kod MARSPRO

 

Ova je cijena promotivna na Gearbestu i traje do 30. lipnja nakon toga cijena ide na 179,99 USD i na kraju do 199,99 USD.

Definitivno vrijedi razmotriti ovaj mobitel.

 

 

Batllelog: sudy_freak
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gearbest.com

Kakve su sanse da platim carinu na ovaj mobitel? Imaju 2 opcije. Uzeo bih ali volio bi izbjec carinu, pa ako netko zna sta bi bilo bolje da napravim u ovoj situaciji

15 godina
offline
Re: Gearbest.com
antimon95 kaže...

Kakve su sanse da platim carinu na ovaj mobitel? Imaju 2 opcije. Uzeo bih ali volio bi izbjec carinu, pa ako netko zna sta bi bilo bolje da napravim u ovoj situaciji

 Sta di kako? 

Ako mislis na ovaj vernee gore platit ces pdv sigurno

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2017 0:47 (MarioVk).
13 godina
offline
Re: Gearbest.com
antimon95 kaže...

Kakve su sanse da platim carinu na ovaj mobitel? Imaju 2 opcije. Uzeo bih ali volio bi izbjec carinu, pa ako netko zna sta bi bilo bolje da napravim u ovoj situaciji

Prema savjetima koje sam dobio, budući da se ovaj mobitel trenutno ne šalje iz europskih skladišta, najbolje je ne izabrati DHL jer pošiljke poslane putem DHL-a gotovo u 100% slučajeva podliježu carinjenju.

 

Ako si zainteresiran, ostaje ti jedino puka sreća da prođeš bez carine.

Batllelog: sudy_freak
11 godina
offline
Gearbest.com

pozdrav. namjeravam danas naruciti ovaj sat dok jos traje akcija http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_605469.html

 

Znaci kosta 104.49 dollara. Imam samo jedno pitanje. Od koje se cifre placa carina? oce me oderat carina za taj sat ili cu platiti samo tih 104 dollara i to je to. narucivao sam do sad puno stvari sa ebaya/banggooda i alia ali uvijek neke sitnice za malo para pa nisam upoznat sa carinom. 

 

hvala unaprijed na odgovoru.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gearbest.com

Nitko od nas nije bio upoznat, zato na dnu i vrhu stranice imaš link do najčešće postavljanih pitanja.

Mislim da je 20 i nešto eura. Plaćaš PDV, ne plaćaš carinu.... Čini mi se, pročitaj.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Gearbest.com
omomomomoomm kaže...

pozdrav. namjeravam danas naruciti ovaj sat dok jos traje akcija http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_605469.html

 

Znaci kosta 104.49 dollara. Imam samo jedno pitanje. Od koje se cifre placa carina? oce me oderat carina za taj sat ili cu platiti samo tih 104 dollara i to je to. narucivao sam do sad puno stvari sa ebaya/banggooda i alia ali uvijek neke sitnice za malo para pa nisam upoznat sa carinom. 

 

hvala unaprijed na odgovoru.

 25% pdv,plus 50 kuna troškovi carinjenja,a ako budeš imao sreče možda i neplatiš ništa.

11 godina
offline
Gearbest.com

Hvala vam decki 👍

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gearbest.com

evo, da imate neke koristi od mene..

posto sam affiliate imam pristup njihovim kuponima, ne reklamiram sebe niti nista, prestao sam pisati revieowe za njih, a svim kupcima potencijalnima evo nešto na što bi bilo ok bacit oko..

kuponi za neke proizvode sa gearbesta, u pravilu se tako negdje svaka 3 dana refresha taj dokument, pa bacite oko :)

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1uSzXO4VO3Pt014XtjCdODHAkDVYL3NQQcVe0Vi_6r94/edit#gid=1486818649

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
 
11 0 hvala 9
11 godina
offline
Gearbest.com

Dobio sam od gearbest-a besplatan proizvod - kameru koji je završio na carini iako nisam ništa platio, pa me zanima kako mogu izbjeći plaćanje carine s obzirom da proizvod nisam platio nego sam ga dobio gratis (vrijednost kamere je 35$)?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gearbest.com
njofra13 kaže...

Dobio sam od gearbest-a besplatan proizvod - kameru koji je završio na carini iako nisam ništa platio, pa me zanima kako mogu izbjeći plaćanje carine s obzirom da proizvod nisam platio nego sam ga dobio gratis (vrijednost kamere je 35$)?

 Nikako, ja sam dobio desetak proizvoda i svaki puta ista prica, cak i kada su mi slali kao poklon sam morao platiti carinu..

Ps probaj se naviti gearbestu, ja sam za review proizvode dobivao povrat od njiih

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
11 godina
offline
Re: Gearbest.com
LUNAT1C kaže...
njofra13 kaže...

Dobio sam od gearbest-a besplatan proizvod - kameru koji je završio na carini iako nisam ništa platio, pa me zanima kako mogu izbjeći plaćanje carine s obzirom da proizvod nisam platio nego sam ga dobio gratis (vrijednost kamere je 35$)?

 Nikako, ja sam dobio desetak proizvoda i svaki puta ista prica, cak i kada su mi slali kao poklon sam morao platiti carinu..

Ps probaj se naviti gearbestu, ja sam za review proizvode dobivao povrat od njiih

 Hvala na odgovoru ... Znači naši lešinare čak i kad je u pitanju besplatan proizvod 

15 godina
offline
Re: Gearbest.com

da, uz iznimke da se salje privatna osoba privatnoj osobi, ili da si na stranici negdje baš objavljen kao dobitnik ništa ne priznaju. ja sam im poslao invoice gdje piše da sam winner oneplus 3 mobitela pa su me olakšali za 1800kn (Gearbest je te novce na kraju vratio ali svejedno su lešinari ovi naši)

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
12 godina
offline
Gearbest.com

Ako ti još nije zapelo na carini možda i neće, a ako zapne javi se na PP kako to rješiti.. kakvo plaćanje carine na proizvod od 35$..

 

EDIT: vidim da pišeš da je već zapelo, imaš PP

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.7.2017 8:20 (assassin.st).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gearbest.com

http://www.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_356162.html?lkid=10288256

 

 

kolko citam carina je postala opaka, tako da smatram da se ove sluse nikako ne isplate ?

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gearbest.com
SimeKZ kaže...

http://www.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_356162.html?lkid=10288256

 

 

kolko citam carina je postala opaka, tako da smatram da se ove sluse nikako ne isplate ?

 Ovisno o paketu.

Male još uvijek ne otvaraju.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Gearbest.com

Postoji li šansa da ovaj ruksak od 28 dolara prođe bez dodatnih troškova, da se nekim čudom stisne i preklopi možda, jel itko naručivao nešto slično tome?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gearbest.com

pozdrav, dobio sam upravo 150$ gift od gearbesta i nemam pojma sto da uzmem (jedan proizvod)

jel netko naišao na nešto fora ala neki mob sto se moze napravit review pa kasnije prodat ili ima kakav drugi prijedlog (tipa nest osto za te novce zelite vidit da mogu tu poslikat i objavit?

lp

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gearbest.com
LUNAT1C kaže...

pozdrav, dobio sam upravo 150$ gift od gearbesta i nemam pojma sto da uzmem (jedan proizvod)

jel netko naišao na nešto fora ala neki mob sto se moze napravit review pa kasnije prodat ili ima kakav drugi prijedlog (tipa nest osto za te novce zelite vidit da mogu tu poslikat i objavit?

lp

 Neki SmartHome paket, autići na daljinski, quadcopter, mali PC, akcijska kamera....

Evo, to je meni interesantno, nek drugi daje svoje ideje  :D

 

EDIT: po 130-140USD imaš i nekoliko Xiaomievih i Garminovih smartwatcheva. Milsim da bi to moglo biti zanimljivo ljudima.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.8.2017 9:15 (CyberDemonVZ).
12 godina
offline
Gearbest.com

Bome brzo dolaze pošiljke koje šalje Gearbest. Naručio sam neke sitnice 26.7., idući dan su poslali, a danas mi je došlo - dakle 7 radnih dana. Da je adresa u gradu možda bi došlo i koji dan ranije. Mislim da sam izabrao belgijsku poštu, bila je besplatna. Kad naručujem s Alija to zna potrajati i po mjesec dana i još oni obično šalju kao small packet pa me poštar odere za još 5 kn.

 

Inače, i kod nekih problema GB nakon kraćeg dijaloga vraća novac i daje bodove. Uzeo sam nedavno ribolovni štap, ima oštećenja na prstenima za najlon (što je ozbiljan nedostatak jer može doći do loma najlona). Objasnio sam im, poslikao, snimio video i uspio se izboriti za puni refund.

Moj PC  
5 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Gearbest.com
Ja narucio xiaomi mi band 2; 01.06.. Nije došao.
02.08. im se žalim. Trazim drugi da posalju. Danas odgovore da nema problema. Ja kazem da sam od danas na godišnjem i da sam tek za 2 tjedna natrag, pa neka ga pošalju tek 15.08.
Odgovoraju da preporučaju da mi vrate pare. Ja pitam jel ne mogu poslati mi tek 15.08., odgovaraju da oni "čvrsto" preporučuju da mi vrate pare. Wtf...? Oću ovo sto sam naručio... Bila je akcijska cijena i ispod granice carinjenja, za 19,99$...
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

Kupila sam mobilni telefon ULEFONE POWER 2 na Gearbest.com i nakon 3 mjeseca je prestao raditi touchscreen. Kažu da ga ne mogu popraviti i nude naknadu od 20 dolara za telefon koji je imao cijunu oko 200 dolara. Već se preko mjesec dana dopisujemo i sve sam više sigurna da se radi o prevarantima. Sve je u redu kad je dobro ali kad nije ne žele ispoštovati garanciju.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gearbest.com

Jos jedna opomena, da neke marke i dalje ne mogu napraviti pouzdan mobitel odnosno model, a da se dosta ljudi ne javlja s problemima.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gearbest.com

@nedjelja Ako si platio paypalom, otvori case i traži pare nazad. 

Ako zatraže mobitel nazad, prihvati ako oni plate troškove dostave. 

Gerb.  če ti odmah počet nuditu veći iznis, ili neki dogivor u tvoju štetu,, nemoj prihvatiti 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.8.2017 18:25 (zzz).
12 godina
offline
Re: Gearbest.com
Tako je, samo se oštro postavi. Imao sam sličnih rasprava s njima i nakon više izmijenjenih poruka su mi na kraju dali ono što sam tražio
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gearbest.com

E jesam zeznul i narucio krivi ruksak i platio paypalom.. poslao sam im ticketa odmah preko supporta, zanima me hoce li mi to uvazit jel netko imao slicnih iskustva ili cu nosit krivi ruksak? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gearbest.com

kolko ovima u gearbest inace treba da order bude procesiran? sad vec cekam 4 dana, jos nista... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gearbest.com
Oni su dosta spori,za 7 dana siguro pošalju.
9 godina
odjavljen
offline
Re: Gearbest.com

Kraj svakog itema ti piše tipa "Dispatch: Ships on Aug 23". Moguće da je za tvoj proizvod pisalo da im treba par dana, obično se drže tog roka koji stave na stranicu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice