Gearbest.com

poruka: 1.642
|
čitano: 421.399
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
online
Gearbest.com

mobač je ipak stigao na vrijeme, bar se nadam da ću ove pizdarije s carinjenjem obaviti do božića

 

ima li tko iskustva kakve zajebancije mogu očekivati zbog gearbest inovice iznosa

obzirom da su mi iz dhl-a sms-om poslali obavijest i link na njihovu stranicu gdje sam upisao eori broj, skinuo sam invoice sa gearbesta i poslao ga mobitelom, a da nisam gledao iznos

nije mi baš jasan taj iznos jer je invoice direktno vezan uz narudžbu mobitela kojeg sam platio 102 usd + poštarina, a na invoiceu piše 67usd

 

dakle, hoće li mi dhl ili carina raditi probleme oko toga i kakve, iskustva?

btw. nisam plaćao paypalom nego direktno karticom, pa im mogu eventualno naknadno poslati izvadak s kartice, ali se na njemu ne vidi ništa osim da je primatelj gearbest (dakle nema broja narudžbe, opisa robe itd.)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gearbest.com
markoal kaže...

 Što mi je važnije, dat 250 kn za paket za koji znam gdje je ili 160 za isti paket kojeg neće cariti ali onda nemam pojma što je s paketom i hoću li doći do mene.
Iskreno ne znam, možda na kraju naručim nešto drugo i jeftinije, ili ne naručim uopće, vidjet ću još, samo određene cijene su im jako primamljive.

 

Oni će zapravo od mene tražiti dostavu računa ukoliko posumnjaju na iznos veći od 22 eura, što znači da se na kraju sve svodi hoće li oni to procjenit na 22+ eura ili ne, bez obzira koliko i što sam ja uzeo, ja se jedino mogu izvlačiti na to da nemam račun i da je to dar koji je u vrijednosti koji su oni napisali na paketu.

Xiaomi Mi Band 2 za 14.57€, + unregistered shipping 0.12€. Kod: DECMondayMB2

Xiaomi Powerbank V2 20.000mAh za 17.55€. Kod: BfridayDE02

Xiaomi Mi Band 2 za 13.72€. Kod: XMASDE06

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2017 11:23 (Rasho).
13 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

Xiaomi Mi Robot za 244€ iz EU. Kod: EU5XMVC

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

Naručio ventilator u 9-om mjesecu. Nestao netragom kad je došao u Hrvatsku (po trackingu). Morao čekati 2 mjeseca od dana slanje da mi uvaže žalbu, poslali drugi, stigao za dvije sedmice.

Ovo pišem samo kao moje pozitivno iskustvo sa GearBest-om. Mana je jedino što se mora čekati dva mjeseca za prijavu nedolaska paketa.

Svoje spasenje dugujem samo svom preziru prema opasnosti i svojoj iskušanoj tehnici strateškog povlačenja.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gearbest.com
planety kaže...

Naručio ventilator u 9-om mjesecu. Nestao netragom kad je došao u Hrvatsku (po trackingu). Morao čekati 2 mjeseca od dana slanje da mi uvaže žalbu, poslali drugi, stigao za dvije sedmice.

Ovo pišem samo kao moje pozitivno iskustvo sa GearBest-om. Mana je jedino što se mora čekati dva mjeseca za prijavu nedolaska paketa.

 Da ga nije carina piknula slucajno. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gearbest.com
SimeKZ kaže...
planety kaže...

Naručio ventilator u 9-om mjesecu. Nestao netragom kad je došao u Hrvatsku (po trackingu). Morao čekati 2 mjeseca od dana slanje da mi uvaže žalbu, poslali drugi, stigao za dvije sedmice.

Ovo pišem samo kao moje pozitivno iskustvo sa GearBest-om. Mana je jedino što se mora čekati dva mjeseca za prijavu nedolaska paketa.

 Da ga nije carina piknula slucajno. 

 5$ vrijednost. Prije mislim da se svidio poštaru. Nije prvi put da mi paket dođe u Hr a onda mu se zametne trag...

Svoje spasenje dugujem samo svom preziru prema opasnosti i svojoj iskušanoj tehnici strateškog povlačenja.
11 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

Netko naručivao novčanik s tih kineskih stranica? Tražim nešto jer me ovaj već živcira lagano..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gearbest.com

Gdje se upisuje kod za popust??

12 godina
offline
Re: Gearbest.com
Erda kaže...

Gdje se upisuje kod za popust??

 Ovdje na mobilnoj aplikaciji.

Vjerojatno je slično na web stranici.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Gearbest.com

Naručio item 26.11., piše da ide preko Belgijske pošte. Zadnji status po trackingu je 17.12. Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days. Savjeti? Da još malo pričekam jer je očito još strka s tim blagdanima jer i s ebaya već dugo čekam neke predmete.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.1.2018 18:13 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Gearbest.com

Meni nakon tog zadnjeg statusa paket obično stigne kroz par dana, jednom se samo desilo da sam čekao 2-3 tjedna.

Nije da imaš izbora, moraš čekat jer će ti ovi s gearbesta reći da se javiš kad prođu dva mjeseca, znači ako ti u idućih 20 dana ne stigne, kontaktiraj ih. 

Daj upiši taj LVS broj ovdje https://track.bpost.be/btr/web/#/home?lang=en

 

Ako ti je zadnji status "Item in delivery" onda znači da je otišlo iz Belgije, tak da kroz 3-4 dana je to trebalo stići do tebe.

13 godina
offline
Gearbest.com

Hvala za link. Piše item in delivery od 17.12. ali gore iznad piše ''Your parcel is on the way to Belgium.'' Di je to sad na kraju ko zna...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Gearbest.com
Ma pusti ono gore. To je kroz dan-dva trebalo stići u Hrvatsku. Očito se kod nas negdje zagubilo. Valjda će stići
11 godina
offline
Re: Gearbest.com
vrinho kaže...

Hvala za link. Piše item in delivery od 17.12. ali gore iznad piše ''Your parcel is on the way to Belgium.'' Di je to sad na kraju ko zna...

 Evo i kod mene isti vrag....uzeo jos za black friday 26.11.2017 android tv i jos nista. Dvojica mojih kolega uzela dva dana poslije mene i vec se sluze s njima barem 10 dana....ma poludio vise od cekanja...svaki dan gledam u postu i opet nista...sta raditi dalje...

13 godina
offline
Re: Gearbest.com

Meni ipak stiglo prije 4 dana, negdje očito bilo dobro zapelo. Pričekaj još malo.

11 godina
offline
Gearbest.com

Ma meni jos nije ni od carine stigao zahtjev za predocenje racuna a kamoli jos uredjaj. Znaci barem jos dva tjedna nista. Sve da mi u ponedjeljak i dodje od carine koverta onda opet jos tjedan dana cekanja na uredjaj....ma gade mi se ovi nasi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Gearbest.com

Da li je netko naručivao sa EU skladišta u zadnje vrijeme?

Prolazi bez carine ili ne?

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8 Face: https://www.facebook.com/gearbest.coupons.discounts/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gearbest.com
XXX-Man kaže...

Da li je netko naručivao sa EU skladišta u zadnje vrijeme?

Prolazi bez carine ili ne?

 Meni poslali laptop na review. DHLom bez ikakvog zastoja. Samo se mora pazit da je skladiste bas u EU, da ne pise EU a zapravo ide DHLom preko kine.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
11 godina
offline
Re: Gearbest.com
I kako to znati?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gearbest.com
Darko150 kaže...
I kako to znati?

 Dok otvoris neki item na njihovoj stranici imas za odabrat od kuda i kako da ti salju. Sve pise odmah kraj slike itema.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
10 godina
offline
Gearbest.com

Narucio sam joystick 22.12. i jos nije stiglo. Sto trebam raditi? Kada idem provjerit status preko messengera izbaci mi ovo:

Your order has been shipped out. The tracking number is xxxxxxxxxxxx. The current shipping status: Order departed on flight from origin, shipping time: 2018-01-03 00:28:00

Danas mi cak ni to nije dalo kad god kliknem my order nista se ne desava.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com

Pričekaj još neko vrijeme.

 

"normalno" je sve do 45 dana čekanja...

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8 Face: https://www.facebook.com/gearbest.coupons.discounts/
12 godina
offline
Gearbest.com

Giveaway na forumu u mom potpisu !! Gearbest je sponzor.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Gearbest.com

Ako pise da je proizvod u China wherehouse-u a salje se preko Netherlands airmaila da li to znaci da se salje iz kineskog skaladista? Ja bi rekao da da, samo trazim potvrdu. Mislim uzeti slusalice koje su kod njih dosta jeftinije ali ako se salje preko Kine onda ce mi vise manje doci isto zbog carine. Naime slusalice kostaju 53 eura. Prvi put ovo radim pa pitam.

Hvala

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com
Alfredo nr.2 kaže...

Ako pise da je proizvod u China wherehouse-u a salje se preko Netherlands airmaila da li to znaci da se salje iz kineskog skaladista? Ja bi rekao da da, samo trazim potvrdu. Mislim uzeti slusalice koje su kod njih dosta jeftinije ali ako se salje preko Kine onda ce mi vise manje doci isto zbog carine. Naime slusalice kostaju 53 eura. Prvi put ovo radim pa pitam.

Hvala

 Ako je china onda je naravno china...nemaš tu kaj mislit. Ovo drugo je samo preko čije pošte šalju.

 

Koje slušalice?

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
15 godina
offline
Gearbest.com

Kingston Hyper x cloud pro 428kn sa postarinom. Ne isplati mi se, s carinom ce mi doci ko i ovdje a u Digital extremu su 559kn s postarinom.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Gearbest.com

Ekipa ako netko želi kupon za nešto sa gearbesta (za što nemam kupon u tablici) neka mi se javi u PP.

Mogu ih tražiti kupon za bilo što sad :)

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
Moj PC  
4 0 hvala 2
12 godina
offline
Gearbest.com

Upravo mi je dosao mail sa novim stvarima koje mi salju na review. Tocnije, 2 proizvoda stizu. Jedna je svima poznat Xiaomi Amazfit, dok je drugi Xiaomi Sports BT Headphones. Ako netko zeli, u drugoj temi napisem neki osvrt kako ta dva rade u paru, kad stignu naravno. 

 

 

Do 05.02 traje nagradna igra koju sponzorira GB. Vise informacija na linku u mom potpisu. 

 

 

LP

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Gearbest.com
SimeKZ kaže...

Upravo mi je dosao mail sa novim stvarima koje mi salju na review. Tocnije, 2 proizvoda stizu. Jedna je svima poznat Xiaomi Amazfit, dok je drugi Xiaomi Sports BT Headphones. Ako netko zeli, u drugoj temi napisem neki osvrt kako ta dva rade u paru, kad stignu naravno. 

 Spojler: rade savršeno 

 

Zbog obaveza nisam mrdnuo što se tiče sporta već 2 mjeseca, a točno toliko i imam tu kombinaciju :( Tako da nisam testirao na terenu.

Veselim se osvrtu 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Gearbest.com
dxdandy kaže...
vrinho kaže...

Hvala za link. Piše item in delivery od 17.12. ali gore iznad piše ''Your parcel is on the way to Belgium.'' Di je to sad na kraju ko zna...

 Evo i kod mene isti vrag....uzeo jos za black friday 26.11.2017 android tv i jos nista. Dvojica mojih kolega uzela dva dana poslije mene i vec se sluze s njima barem 10 dana....ma poludio vise od cekanja...svaki dan gledam u postu i opet nista...sta raditi dalje...

 Molim Vas za pomoc. Evo meni nije stiglo nista ni nakon 2 mjeseca i 7 dana. Neki dan sam pisao Gearbrstu zalbu sa molbom za refundaciju placenog uredjaja i danas dobijem mail od paypala da je refundacija odradjena. E sad mene nesto muci oko te refundacije jer nemam bas iskustva sa time. Imao sam prije ovoga samo jednu i to je bio iznos od 2$. Isto tako dobio sam obavijest od paypala o refundaciji ali nikada nisam gledao dali mi je tih 2$ preracunato u kune vrceno na racun. Evo sada isao gledai i ne vidim nigdje tu uplatu na moj racun. Pregledao sam sve transakcije za taj mjesec na mom racunu ali nemam nigdje da je vraceno. Kad gledam svoj account fino se vidi zelenim brojakama +2$ i pise refund ali ja to ne vidim na racunu. Sada me strah jer ovaj put se radi o 42$ da opet ne bude isto tako. Imam na accountu od paypala zelenim brojkama napisano +42$ i refund ali jos od jutros nista mi nije sjelo na racun. Trebam li jos sto napraviti ili kako provjeriti...

 

Trazio sam negdje na forumu ovakav problem pa da ne gnjavim tu ali nista ne nadjoh !

 

Hvala na pomoci.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice