Gearbest.com

poruka: 1.642
|
čitano: 421.348
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Gearbest.com

Potrebno je par dana da ti sjedne iznos na račun.

12 godina
offline
Re: Gearbest.com
dxdandy kaže...
dxdandy kaže...
vrinho kaže...

Hvala za link. Piše item in delivery od 17.12. ali gore iznad piše ''Your parcel is on the way to Belgium.'' Di je to sad na kraju ko zna...

 Evo i kod mene isti vrag....uzeo jos za black friday 26.11.2017 android tv i jos nista. Dvojica mojih kolega uzela dva dana poslije mene i vec se sluze s njima barem 10 dana....ma poludio vise od cekanja...svaki dan gledam u postu i opet nista...sta raditi dalje...

 Molim Vas za pomoc. Evo meni nije stiglo nista ni nakon 2 mjeseca i 7 dana. Neki dan sam pisao Gearbrstu zalbu sa molbom za refundaciju placenog uredjaja i danas dobijem mail od paypala da je refundacija odradjena. E sad mene nesto muci oko te refundacije jer nemam bas iskustva sa time. Imao sam prije ovoga samo jednu i to je bio iznos od 2$. Isto tako dobio sam obavijest od paypala o refundaciji ali nikada nisam gledao dali mi je tih 2$ preracunato u kune vrceno na racun. Evo sada isao gledai i ne vidim nigdje tu uplatu na moj racun. Pregledao sam sve transakcije za taj mjesec na mom racunu ali nemam nigdje da je vraceno. Kad gledam svoj account fino se vidi zelenim brojakama +2$ i pise refund ali ja to ne vidim na racunu. Sada me strah jer ovaj put se radi o 42$ da opet ne bude isto tako. Imam na accountu od paypala zelenim brojkama napisano +42$ i refund ali jos od jutros nista mi nije sjelo na racun. Trebam li jos sto napraviti ili kako provjeriti...

 

Trazio sam negdje na forumu ovakav problem pa da ne gnjavim tu ali nista ne nadjoh !

 

Hvala na pomoci.

 Ako ti stoji na accountu paypala onda ih imas. Zatrazi refund na karticu i odradeno ti je u roku 1-2 dana.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
11 godina
offline
Re: Gearbest.com
SimeKZ kaže...
Ako ti stoji na accountu paypala onda ih imas. Zatrazi refund na karticu i odradeno ti je u roku 1-2 dana.

 

 Hvala ti na odgovoru. E to i je problem...ne slanazim se bas u tim postavkama paypala. Na sta moram ici da zatrazim refund na karticu. Gledam sve i svasta ali ne vidim gdje da kliknem ?

 

Hvala punoi !

11 godina
offline
Gearbest.com

Ajde ljudi pomagajte...kako da povucem novac sada na svoju karticu...ne znam, nisam to nikada radio pa ne kuzim gdje sta treba klikati....evo ovako to izgleda kod mene na paypal accountu...sta treba dalje raditi...ajde pomagajte da mi novac ne propadne.

 

Hvala i LP !

 https://s14.postimg.org/6p24dcegx/Pay_Pal.jpg

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2018 7:42 (dxdandy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gearbest.com
Samo odi na Withdraw funds i odaberi opciju gdje želiš povući sredstva, količinu novaca i to je to.
11 godina
offline
Re: Gearbest.com

 Sorry ali ne pise nista sem ovoga

 

We're sorry, the page you're looking for is no longer available. Please try your search again in our Help Center if you have a question or want to contact us

11 godina
offline
Re: Gearbest.com
Hrky kaže...
Samo odi na Withdraw funds i odaberi opciju gdje želiš povući sredstva, količinu novaca i to je to.

 

Kad idem na Withdraw funds ona mi se otvori link na kojem preko cijele stranice pise :

 

There’s nothing to withdraw right now

Try again when you have a PayPal balance.

 

               ok

11 godina
offline
Gearbest.com

I sta i kako dalje? Gdje mi je kao moj novac na kraju ? Kao tu je negdje a kako da ga povucem sebi na karticu? Ja sam mislio kako platim sa peypala i novac mi se povuce sa kartice da mi isto tako se i prebaci nazad na karticu.

 

Imam li ja sada neki rok do kojeg to moram napraviti ili vec sta. Gdje mi je sada ustvari novac i kako do njega ?

 

Hvala i LP !

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2018 8:28 (dxdandy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com

Daj smiri živce...

 

Ako je paypal kod plaćanja povukao novac sa kartice onda će ga sam i vratiti na karticu.

Nekad to potraje do 5 dana dok ne vidiš da je sjelo na karticu.

 

Ovi što ti govore da ideš na withdrav pojma nemaju što govore (tj. tipkaju)!

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2018 9:23 (XXX-Man).
12 godina
offline
Re: Gearbest.com

On hoce novce na brzinu, withdraw je jedina opcija. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
9 godina
odjavljen
offline
Re: Gearbest.com
True story, meni isto paylal uvijek vrati pare na karticu kroz 2-3 dana.
11 godina
offline
Gearbest.com

Ljudi zahvaljujem na pomoci i trudu. Evo svecano sada gledam transakcije na MasterCard kartici i vidim povrat tog iznosa. Doduse manji za nekih 35kn. To je Valjda paypal sebi nesto naplatio sto mi isto nije u redu ako ja vec nisam dobio sto sam trazio.

Vec sam rekao da sam tek novi u ovom nacinu placanja, tek se svemu ucim pa vas molim za jos malo vaseg strpljenja.

Znaci vidi se na MasterCard kartici da je bio povrat novca ali kad odem da vidim stanje tekuceg racuna ono je ostalo isto. Gdje je sada zapravo sada moj novac. Znam da MasterCard skida novac s mog tekuceg racuna a dali cu ga ja isto tako vidjeti taj iznos kao uplatu na moj tekuci racun ili kako ?

 

Nemojte se ljuti jer nemam koga pitati pa mora ljude koji sigurno znaju i da sad bas ne idem u banku zbog toga i cekati u guzvi.

 

Hvala Vam puno !

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gearbest.com
Manje si dobio nazad vjerojatno zbog razlike tecaja. Za ostalo ti ne znam odgovorit jer nemam mastercard.
14 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com

Razlika ti je zbog tečaja ili ti banka možda nešto uzme, paypal ne uzima ništa od refunda.

 

Znači banka ti računa pretvorbu valuta po trenutnom tečaju za refund, ne po onom na dan kad si platio.

 

Ovo s računima zna samo tvoja banka, njih pitaj.

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
12 godina
offline
Re: Gearbest.com
XXX-Man kaže...

Razlika ti je zbog tečaja ili ti banka možda nešto uzme, paypal ne uzima ništa od refunda.

 

Znači banka ti računa pretvorbu valuta po trenutnom tečaju za refund, ne po onom na dan kad si platio.

 

Ovo s računima zna samo tvoja banka, njih pitaj.

 Uzima 30kn ako ides na direknti withdrawal, napomenuto je. Znam da je tako jer novce od GBa dobivam na PP i oni nejdu automatski na racun.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
14 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com

Ovo je bio refund i to ne može uopće ići na withdrawal. PP ih automatski šalje natrag na račun s kojeg je plaćeno.

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
12 godina
offline
Re: Gearbest.com
XXX-Man kaže...

Ovo je bio refund i to ne može uopće ići na withdrawal. PP ih automatski šalje natrag na račun s kojeg je plaćeno.

 Poptuno si u pravu, uopce ne citam kaj pisem. Tako je, refund je na kartici u roku 1-5 dana. Novci izgubljeni/dobiveni su zbog razlike u tecaju. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
6 godina
offline
Gearbest.com

Poštovanje,

Zanima me, ako naručim sa G-W-5 EU skladišta, da li plaćam pdv i carinu na drona Mi drone 4k?

Da li je to pravi Eu Warehouse ili skladište u bescarinskoj zoni?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gearbest.com
najdix kaže...

Poštovanje,

Zanima me, ako naručim sa G-W-5 EU skladišta, da li plaćam pdv i carinu na drona Mi drone 4k?

Da li je to pravi Eu Warehouse ili skladište u bescarinskoj zoni?

 Nitko se ne usuđuje naručivati skuplje stvari s tog skladišta zbog prijašnjih problema.

Bar ja nisam nekoliko mjeseci vidio da je netko napisao...

Nadam se da će se netko javiti i napisati svoja iskustva.

Ili ti ako ideš na blef napiši kak je prošlo!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Gearbest.com
najdix kaže...

Poštovanje,

Zanima me, ako naručim sa G-W-5 EU skladišta, da li plaćam pdv i carinu na drona Mi drone 4k?

Da li je to pravi Eu Warehouse ili skladište u bescarinskoj zoni?

 Meni su poslali laptop, DHLom i doslo je bez da je proslo carinu. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
12 godina
offline
Re: Gearbest.com
SimeKZ kaže...
najdix kaže...

Poštovanje,

Zanima me, ako naručim sa G-W-5 EU skladišta, da li plaćam pdv i carinu na drona Mi drone 4k?

Da li je to pravi Eu Warehouse ili skladište u bescarinskoj zoni?

 Meni su poslali laptop, DHLom i doslo je bez da je proslo carinu. 

 Hvala na informaciji!

EU skladište + DHL, znači?

 

Ček, ako već je pravo EU skladište, onda ti ne bi trebao DHL..

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
moderator
offline
Gearbest.com

Meni iz gearbesta kažu da ako je G-W sladište i odabere se Priority Line ili Expedited Shipping (DHL)onda nema carine.

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gearbest.com
CyberDemonVZ kaže...
SimeKZ kaže...
najdix kaže...

Poštovanje,

Zanima me, ako naručim sa G-W-5 EU skladišta, da li plaćam pdv i carinu na drona Mi drone 4k?

Da li je to pravi Eu Warehouse ili skladište u bescarinskoj zoni?

 Meni su poslali laptop, DHLom i doslo je bez da je proslo carinu. 

 Hvala na informaciji!

EU skladište + DHL, znači?

 

Ček, ako već je pravo EU skladište, onda ti ne bi trebao DHL..

 To su oni proizvodi kaj oni meni salju na review. Pa uvijek posalju DHLom. Evo sad stize Amazfit i BT sluse DHLom, je da me okinulo za 335kn. Ali sam dogovrio povrat love i kod mene je u roku 5 dana. Jer naravno 3 puna dana provede na carini. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
8 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

Naruceno 29/11/2017 16:45:47 PM i otada ni traga slušalicama

 

Placeno s visa prepaid, sto mi je činiti? Nemam puno iskustva u ovome

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2018 11:42 (ivanzd1).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gearbest.com
ivanzd1 kaže...

Naruceno 29/11/2017 16:45:47 PM i otada ni traga slušalicama

 

Placeno s visa prepaid, sto mi je činiti? Nemam puno iskustva u ovome

 Na profilu ići na My Tickets i tamo napisati u čemu je problem sa svim podacima. Odgovorit će vrlo brzo.

Odlično..izudarao je šerifovog zamjenika u mjestu gdje svake nedjelje objese jednog čovjeka. Ovo će nam učiniti dan zanimljivim.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gearbest.com

To sam nešto vec vidim poslao i dobio ovaj odgovor... valjda je ovo automatska jer ode ništa nisam sazna

9 godina
odjavljen
offline
Re: Gearbest.com
Na gearbest pod my tickets idi pogledaj odgovor, na mail ti neće stići.
12 godina
offline
Gearbest.com

Popusti za kinesku novu godinu.

Na žalost, većina proizvoda po defaultu ima veće imaginarne popuste pa se upisom kodova poveća cijena 

 

Javite ako naletite na koju dobru kombinaciju sa popustima.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2018 10:29 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

Mogu potvrditi da sam naručio Android TV box s Gearbesta s njihovog europskog skladišta G-W-5 i da je sve prošlo super.
Sve skupa sam platio s dostavom preko DHL-a : Commodity price : 35.99 + Delivery costs: 10.48 + Insurance: 1.72 . Tv box stigao za 4 dana bez carine .

Inače na njihovim stranicama ( http://gearbestblog.com/gearbest-european-warehouse/ ) doslovno piše ovo što se carine i poreza tiče :
" All the products sent by the European warehouse are not subject to additional charges during delivery phase. These products are physically located in the EU and will be dispatched as an European parcel not subject to taxes . "

G-W-5 je europsko skladište koje se nalazi u Českoj i najpovoljnije je za dostavu u Hrvatskoj . Osim njega može se naručivati i preko G-W-4 koje je u Poljskoj ali je nešto skuplje .

E sada dali sam imao sreće ili je to pravilo ne znam .

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 10:45 (valhallamk).
 
4 0 hvala 5
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice