GIGABYTE GSmart Rio R1

poruka: 226
|
čitano: 109.934
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: GIGABYTE GSmart Rio R1
Ziga kaže...

Reci mi na osnovi čega bi vratio uređaj i tražio novce ako je uređaj ispravan? Novce ti mogu vratiti samo ako si kupio robu na neviđeno.

Na osnovi zakona o zaštiti potrošača. Ukratko, u roku od 8 dana od dana kupnje mozes bilo koji proizvod vratiti na prodajno mjesto i, sto se striktno linksa tice, ukoliko je placeno gotovinom, vraca se novac, ukoliko su kartice, ne vracaju novac vec nude zamjenu proizvoda za neki drugi proizvod uz mogucu nadoplatu.

 

Idemo lagano van teme, al evo da se uvjeris...

 

http://www.links.hr/index.php?option=moj_links&term=64&key=54&key1=64

[Gigabyte Rio R1] [Android 4.0.4. Ice Cream Sandwich]
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.6.2013 23:37 (djdino0402).
13 godina
offline
Re: GIGABYTE GSmart Rio R1

Eh da sam to prije znao, sad sam u nemilosti ovog smeća...

15 godina
protjeran
offline
Re: GIGABYTE GSmart Rio R1

To vrijedi samo ako si kupovao na daljinu. Ako si kupio u dućanu nemaš pravo na povrat, tojest njihova dobra volja da ti zamijene proizvod za nešta drugo.

14 godina
offline
Re: GIGABYTE GSmart Rio R1
popo kaže...

To vrijedi samo ako si kupovao na daljinu. Ako si kupio u dućanu nemaš pravo na povrat, tojest njihova dobra volja da ti zamijene proizvod za nešta drugo.

Netocno. Prije sat vremena sam ga predao u ducanu u varazdinu i vratio mi lik lovu, evo i dokaz, slicica sa minusom ispred cifre.... tak da znate ubuduce...

 

Previse sam imao neugodnih slucajeva pa sam jednom prilikom proucio sav zakon o potrosacu i nema vise cici-mici. Necu sad mijenjat paradajz u konzumu, al za sve ostalo ovo vrijedi.

Povrat novca Povrat novca
[Gigabyte Rio R1] [Android 4.0.4. Ice Cream Sandwich]
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.6.2013 9:53 (djdino0402).
15 godina
protjeran
offline
GIGABYTE GSmart Rio R1

Kao što rekoh, njihova dobra volja.

Pozz

 
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: GIGABYTE GSmart Rio R1
popo kaže...

Kao što rekoh, njihova dobra volja.

Pozz

ajd molim te prouci link, nije dobra volja nego ZAKON!!!!! Nikakva dobra volja, prouci zakon o zastiti potrosaca ili potrazi na stranici links-a, sve je jasno ko dan.

 

http://www.links.hr/index.php?option=moj_links&term=64&key=54&key1=64

[Gigabyte Rio R1] [Android 4.0.4. Ice Cream Sandwich]
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.6.2013 10:17 (djdino0402).
15 godina
online
GIGABYTE GSmart Rio R1

kakva dobra volja ako je takav zakon, nemaju oni sta htjet ne htjet.

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
GIGABYTE GSmart Rio R1

To vrijedi SAMO kod ugovora sklopljenih na daljinu, to što vi ne zate čitati zakon , vaš problem

 

9. “Kupio sam proizvod, ne sviđa mi se, želim ga zamijeniti.”

Ne postoji zakonska obveza trgovca da zamjeni  proizvod, osim ukoliko je proizvod neispravan. Trgovac može, djelujući u skladu s dobrom poslovnom praksom, udovoljiti želji potrošača i zamijeniti ispravan proizvod. Interesirajte se unaprijed kakva je poslovna praksa trgovca po tom pitanju. (To se ne odnosi na proizvode kupljene izvan poslovnih prostorija trgovca i ugovore sklopljene na daljinu, na koje se odnose posebne zakonske odredbe.)

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.6.2013 10:33 (popo).
 
3 2 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
Re: GIGABYTE GSmart Rio R1
Posto poznajem decke iz linksa, reci cu vam da to nema veze sa dobrom voljom, svatko ima pravo vratiti proizvod u roku od 8 dana od kupnje, mozes zamijeniti za drugi ili traziti povrat novca. Ali ppd uvjetom da je proizvod u istom stanju kakvom je bio kad je iz ducana izasao.
16 godina
offline
Re: GIGABYTE GSmart Rio R1
MARKOZD15 kaže...
Posto poznajem decke iz linksa, reci cu vam da to nema veze sa dobrom voljom, svatko ima pravo vratiti proizvod u roku od 8 dana od kupnje, mozes zamijeniti za drugi ili traziti povrat novca. Ali ppd uvjetom da je proizvod u istom stanju kakvom je bio kad je iz ducana izasao.

Meni treba mesoreznica da narežem oko 4kg suhomesnatog za party..platim istu 1500kn upotrijebim ju, očistim, vratim i kažem.. vratite mi novce.

 

kako da ne..

 

 

13 godina
odjavljen
offline
Re: GIGABYTE GSmart Rio R1
Don't hate the player, hate the game
16 godina
offline
Re: GIGABYTE GSmart Rio R1
Ziga kaže...

Meni treba mesoreznica da narežem oko 4kg suhomesnatog za party..platim istu 1500kn upotrijebim ju, očistim, vratim i kažem.. vratite mi novce.

 

kako da ne..

 

 

Prema zakonu, moguće je, samo ako vratiš u roku od 8 dana od kupnje.

15 godina
online
GIGABYTE GSmart Rio R1

ja cu tako onda kupit ps3, odigrat gta v, i vratit ps3 u ducan. i love you croatia.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: GIGABYTE GSmart Rio R1
Croatia? Pa u Americi to rade s odjećom i tehnikom već godinama. Samo, ako te dućan skuži da to radiš namjerno možeš doći na njihovu "crnu listu". Ali zaštita potrošača je waaaay off-topic ovdje.

Može netko reći koja je to zadnja verzija softvera za Rio R1 dostupna? Moj je na servisu (MESC) pa želim provjeriti hoće li mi staviti tu verziju.
11 godina
neaktivan
offline
Re: GIGABYTE GSmart Rio R1

najnovija verzija je V1.18.0

13 godina
odjavljen
offline
GIGABYTE GSmart Rio R1

Nedavno sam uzeo gs202 i mogu rec da mi je odlican mob za te pare..

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2013 23:13 (Dino.Randic).
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: GIGABYTE GSmart Rio R1

i ja ga imam od nedavno super telefon

13 godina
offline
GIGABYTE GSmart Rio R1

Novi update izašao za Rio R1, 1.24.

 

Gledam na službenoj stranici, nema još logfix-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: GIGABYTE GSmart Rio R1
tom mobitelu treba dobar i stabilan rom, kad bi netko imao volje ti napraviti, ovaj mobitel bi itekako bio best buy za te novce... ips zaslon 4", dvojezgreni procesor i adreno 203, dvogodisnje jamstvo... za 1100kn, al softver sve zezne nazalost
14 godina
protjeran
offline
Re: GIGABYTE GSmart Rio R1

Igrao sam se s njim dva-tri sata - ne doima se kao da ima dvojezgreni CPU.

 

Louncher je preloš. Nadam se da će netko brewati vanilla ICS/JB, tada bi mob rasturao.

1. RTFM | 2. Use the search button | 3. Respect elders
13 godina
offline
GIGABYTE GSmart Rio R1

Huawei Y300 je prilično isti kao ovaj,čak i bolji,a jeftiniji je 200kn.
Nije best-buy. 

@Don
Ja nisam imao odviše puno vremena da se ozbiljnije poigram,no na prvu mi je launcher bio užasan.
CPU je blagi užaš,no laike možeš zavaravati na to da je DualCore.Mislio sam i sam,

kada sam ga tek ugledao,ima 82xx SnapDragona,sigurno je odličan mobitel za te novce,

no onda sam ugledao Cortex A5 jezgre i Adreno 203.

Mogli su mu staviti MediaTekov,Rockchipov SoC,sa 2x A9 i Mali400,koji je vjerovatno isplativ kao SnapDragon.

Doslovno sam odustao od tog mobitela,

kada možeš preko oglasnika za ~1300kn dobiti HTC 8S,a svi znamo koliko je to jači mobitel od dotičnih.

No,to je sa strane jednog iskusnijeg korisnika Android-a,koji ujedno i počinje ozbiljnije programirati,pa mi je i moddana

Xperia S spora,i opet primjetim lag kod Xperie Z.Tako da vam nije dobro mene i moje mišljenje uzimati kao primjer,jer realno,

većina vas taj lag neće primjetiti.

Brewati mu možeš i 4.2.2.,radi Project Buttera bi trebao raditi puno bolje.Ima sličnih mobitela,tako da ako izbace nešto za Huawei,

malo moddanja i eto ti ga na Riu.{#}

EuNE:AnakinSW,WoT: BlackRainCRO
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.6.2013 22:38 (pandza94).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: GIGABYTE GSmart Rio R1
gdje ima kupiti taj mob
13 godina
offline
GIGABYTE GSmart Rio R1

T-Mobile WebShop-898kn Simpa paket.

 

Oprostite,ali sam zaboravio na još jednog jakog konkurenta u tom cijenovnom rangu,

Prestigio 4044.

PowerVR-ova SGX531 je malo jača od 203-ojke,ali je zato po pitanje CPU snage,

dvije A9-tke na 1,2 su puno jače od dvije A5-ice. 

EuNE:AnakinSW,WoT: BlackRainCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: GIGABYTE GSmart Rio R1

Meni se najviše sviđa 4055 sa 2500mAh baterijom. Malo je deblji - ali baterija rula.

1. RTFM | 2. Use the search button | 3. Respect elders
13 godina
odjavljen
offline
Re: GIGABYTE GSmart Rio R1
adreno 203 je jaci od powersgx531
11 godina
neaktivan
offline
Re: GIGABYTE GSmart Rio R1

gdje si našao update 1.24 za rio-a? zadnji mu je v 1.18,ili?

13 godina
offline
GIGABYTE GSmart Rio R1

Automatski mi je izbacio poruku "new version is available"

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
GIGABYTE GSmart Rio R1

evo ja svom nabacio root i stavio custom rom...moram reći da puno bolje radi, imam osjećaj kao da je brži {#}

 

 
2 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: GIGABYTE GSmart Rio R1
a koji si to custom rom stavio?
12 godina
offline
GIGABYTE GSmart Rio R1

Jel tko ima ovaj novi m1 maya i da napise kakav je mob.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice