HomTom HT3

poruka: 13
|
čitano: 6.477
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
HomTom HT3

http://www.doogeemobile.com/doogee-homtom-ht3.html

 

Display: 5.0 inch 1280 x 720 HD IPS Screen
CPU: MTK6580 1.3GHz Quad Core
System: Android 5.1
RAM + ROM: 1GB RAM + 8GB ROM
Camera: 5 MP (SW 8 MP) Fotocamera Posteriore + 2 MP (SW 5 MP) Fotocamera Frontale
Bluetooth: 4.0
Battery Capacity: Built-in 3000mAh powerful battery
SIM Card: Dual SIM dual standby


Otvorio sam ovu temu zato što je možda još netko kupio ili će tek kupiti ovaj cijenom iznimno povoljan uređaj.
HOMTOM je kompanija iz kineskog Shenzena koja svoje sjedište ima u sjedištu razvojnog odjela Lenova, a vlasnici su isti oni koji posjeduju DOOGEE.

Najupečatljivije na njemu je ta 3000 mAh baterija. Sad sam ga stavio puniti sa 30% a imao je od 100-30% čak 7:30h on screen.
Druga stvar je da mu je ekran HD rezolucije i izgleda lijepo, pogotovo ako u obzir uzmemo i cijenu.
I treća, isto tako bitna stavka je da je ovo gotovo stock android. Nema gotovo nikakvih aplikacija vanjskih osim 2,3 i to jako korisne, kao upravitelj uređaja, smart lock aplikacija. Sve ostalo lišeno je bilo kakvih dodataka i tako izgleda jako dobro, nema nikakvih zastajkivanja iako je RAM samo 1GB.
Ima i 2,5D zakrivljeno staklo zbog čega izgleda još bolje.

Uređaj je kupljen u Neutrinomobileu u Zagrebu (Trešnjevka) za 579 kn za gotovinu uz 2 godine garancije.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
HomTom HT3
Mali update glede HomTom HT 3 modela.

Baterija i dalje dobra, samo sam primjetio da se ne troši proporcionalno, nego recimo sa 100% na 90% dođe za 15 min on screen, pa tako stoji jedno 2h on screen upotrebe. I prikazuje mi da mi mobitel troši preko 60% baterije u mirovanju, a sa 6h on screen zauzima kao tek 20% potrošnje, to nije moguće.

Sve ostalo je dobro, drži oko 1 i pol- 2 dana sa oko 6h on screen upotrebe, kako kada, vrlo dobro reagira na streaming, recimo max tv mi slabo troši bateriju.

Kamera mi djeluje po bojama u stilu iPhona 4s, tu je negdje po kvaliteti, meni dosta.

Skinuo sam foliju s ekrana jer zbog nje nekada nije registrirao dodir, sad je sve tip- top.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: HomTom HT3
Ja ga imam od 1.4 i na tome se desavalobda je zafrkavao tuch display. Same od sebe su se palile aplikacije. Dobio sam drugi. I na njemu se tu i tamo upali neka aplikacija. Baterija se nekako neproporcionalno trosi. Kao sto je i gore navedeno. Izdrzi oko 1,5 dan, a ako se malo koristi bez puno neta, onda i 4 dana. Zvuk u zvucniku dosta mijenja boju glasa od sugovornika. Kamera i nije nesto bog zna sto, ali zadovoljava. Na slusalice je ok. Jako brzo otvara net, i odlicno radi i sa puno otvorenih stranica. Display i njegove boje su odlicne. Sve radi lijepo i tecno. Za nezahtjevne korisnike odlican mob za male pare. Uglavnom je bolji i od dosta skupljih brendiranih marki. Za te pare, preporucam. Koliko ce trajati bez kvara?, to cemo vidjeti.!!.
7 godina
neaktivan
offline
Re: HomTom HT3
Ja ga imam od 1.4 i na tome se desavalobda je zafrkavao tuch display. Same od sebe su se palile aplikacije. Dobio sam drugi. I na njemu se tu i tamo upali neka aplikacija. Baterija se nekako neproporcionalno trosi. Kao sto je i gore navedeno. Izdrzi oko 1,5 dan, a ako se malo koristi bez puno neta, onda i 4 dana. Zvuk u zvucniku dosta mijenja boju glasa od sugovornika. Kamera i nije nesto bog zna sto, ali zadovoljava. Na slusalice je ok. Jako brzo otvara net, i odlicno radi i sa puno otvorenih stranica. Display i njegove boje su odlicne. Sve radi lijepo i tecno. Za nezahtjevne korisnike odlican mob za male pare. Uglavnom je bolji i od dosta skupljih brendiranih marki. Za te pare, preporucam. Koliko ce trajati bez kvara?, to cemo vidjeti.!!.
7 godina
neaktivan
offline
Re: HomTom HT3
Ja ga imam od 1.4 i na tome se desavalobda je zafrkavao tuch display. Same od sebe su se palile aplikacije. Dobio sam drugi. I na njemu se tu i tamo upali neka aplikacija. Baterija se nekako neproporcionalno trosi. Kao sto je i gore navedeno. Izdrzi oko 1,5 dan, a ako se malo koristi bez puno neta, onda i 4 dana. Zvuk u zvucniku dosta mijenja boju glasa od sugovornika. Kamera i nije nesto bog zna sto, ali zadovoljava. Na slusalice je ok. Jako brzo otvara net, i odlicno radi i sa puno otvorenih stranica. Display i njegove boje su odlicne. Sve radi lijepo i tecno. Za nezahtjevne korisnike odlican mob za male pare. Uglavnom je bolji i od dosta skupljih brendiranih marki. Za te pare, preporucam. Koliko ce trajati bez kvara?, to cemo vidjeti.!!.
7 godina
neaktivan
offline
Re: HomTom HT3
Jos da napomenem da taj uredaj ima problema sa signalom za internet i telefonskim signalom u malo teze dostupnijim mjestima. S tog istog mjesta sam mogao do interneta i tel signala sa drugim mobitelom bez problema, a sa homtom- om nikako. U zagrebu i okolici sve lovi bez problema.
8 godina
neaktivan
offline
HomTom HT3

Kod mene za signal upravo suprotno. 

 

Doma s niti jednim uređajem nisam imao 3G, ovaj nekada hvata, i npr. jedan dućan u koji često idem je pod zemljom (-1) i nikada nisam nikakvoga signala tamo imao, a na ovom imam edge full crtice.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 7:08 (AnđeoGabrijel21).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: HomTom HT3
Bas neobicno, kod tebe suprotno. Meni se i na ovom instalirane aplikacije cesto pale same od sebe. Npr; sat, podesavanje alarma, gmail, viber , fotoaparat i dr. Ili je tuch tako osjetljiv da ga korice od moba zapale.,??? Mozda mu smeta i ova folija koja je dobivena ispod zastitne tvornicke, a nju sam ostavio. Inace je mob ok. Jest da trosi bateriju ko lud dok sam na netu ali to mu oprastam.
8 godina
neaktivan
offline
HomTom HT3

Osjetljiv je touch jako, ja upalim preko preklopne maskice nekada.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: HomTom HT3
I meni se upali ponekad preko preklopne maskice a nebi se smio. Jer display se pali sa strane na tipki, a kako se upali preko maskice fakat mi nije jasno. Al tu boljku imaju i puno skuplji mobiteli, pa se s tim tjesim.
5 godina
neaktivan
offline
HomTom HT3

Dobro vece,vidio sam ovaj forum i treba mi pomoc. Naime kupio sam HomTom HT37 i jako sam zadovoljan telefonom ali imam jednu manu a to je da mi je kamera prednja previse preblizu a u aplikaciji instagram kada se hocu uslikati za story ili snimiti video je jos bliza neko u obicnoj kameri na terfonu i to mi je problem koji ne znam kako rijesiti. Ako neko zna rijesenje bio bih mu zahvalan do kraja zivota. S postovanjem

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: HomTom HT3
Fico929 kaže...

Dobro vece,vidio sam ovaj forum i treba mi pomoc. Naime kupio sam HomTom HT37 i jako sam zadovoljan telefonom ali imam jednu manu a to je da mi je kamera prednja previse preblizu a u aplikaciji instagram kada se hocu uslikati za story ili snimiti video je jos bliza neko u obicnoj kameri na terfonu i to mi je problem koji ne znam kako rijesiti. Ako neko zna rijesenje bio bih mu zahvalan do kraja zivota. S postovanjem

 

 Možda glupo ali, dal si probao odzumirati (prstima ili gumbima) ?

5 godina
neaktivan
offline
Re: HomTom HT3
dudekzg kaže...
Fico929 kaže...

Dobro vece,vidio sam ovaj forum i treba mi pomoc. Naime kupio sam HomTom HT37 i jako sam zadovoljan telefonom ali imam jednu manu a to je da mi je kamera prednja previse preblizu a u aplikaciji instagram kada se hocu uslikati za story ili snimiti video je jos bliza neko u obicnoj kameri na terfonu i to mi je problem koji ne znam kako rijesiti. Ako neko zna rijesenje bio bih mu zahvalan do kraja zivota. S postovanjem

 

 Možda glupo ali, dal si probao odzumirati (prstima ili gumbima) ?

Na obicnoj kameri to radi ali npr na instagramu to ne radi. U usporedbi sa mojim bratom koji ima Huawei i sa mojom prednjom kamerom nebo i zemlja

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice