Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.073.699
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Nego jel ima netko to kemijsku ?

Kakve su vam ?

Dal je neka ekstra klasa i full ugodno za pisat ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pa ima nas ocito nekoliko koji imamo tu kemijsku....inace nisam neki fanatik za kemijske,jer ih gubim u prosjeku 3 tjedno ali ova je ostala "ziva" vise od 6 mj,dok mi je nisu oteli :-)

Prije svega,meni je vrlo elegantna,pisanje je ugodno i definitivno je kvalitetan refil...ne razmazuje se,vrlo tanko pise a bome i traje

Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ja naručio dvije sa Gearbest a dvije sa everbuying.Pa ćemo vidjet valjaju li šta.Sve su iste bijele plastične.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Da li postoje te kemijske da pišu plavom bojom?

FC Bayern Munchen
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ima li netko ovdje Redmi 5 Plus da podijeli iskustva? Burazu je krepo mi5s plus a oće samo ove s velikim ekranima pa me zanima kakav je ovaj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Na MIUI forumu regrutuju alfa testere za Oreo ROM za Mi 5, pretpostavljam da to znači dobre vesti i za nas na 5s. :)
WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Bok ekipa, treba mi vaša pomoć. 

Uzeo bi si amazfit sat, onaj okrugli,ali po raznim sellerima nalazim razne verzije sata i to sa osjetnom razlikom u cijeni pa bi me zanimalo ima li netko taj sat i od kuda ga je naručio. Našao sam ga u neutrinomobile.hr na ovom linku https://neutrinomobile.hr/xiaomi-amazfit-pace-black.html, ali nikako ne mogu skuziti koja je to verzija. Na aliexpresu se spominju international i English version pa stvarno neznam, a ne bih htio dati 100$ za bezveze. Hvala unaprijed 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Uzmi onda bolje sa Honorbuy, ispadne te cca 870kn s DHL dostavom.

https://www.honorbuy.com/1155-huami-amazfit-pace-smart-sports-watch-english-version.html

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

ako kupiom ovo i odavde s linka. hoće li biti dodatnih davanja (pdv i slicno) ? Zamolio bih pouzdanu informaciju ako netko zna. Hvala.

 

https://www.honorbuy.com/1316-xiaomi-redmi-5-plus-64gb-official-global-version-smartphone-black.html

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Nema dodatnih davanja !
Garantirano !
AMEN !
Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Je li tko od vas imao Mi5s plus i što mislite o njemu? 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jel ima netko xiaomi vagu smart scale 2? I di je najjeftinije kupiti ju? 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
maks0806 kaže...

Je li tko od vas imao Mi5s plus i što mislite o njemu? 

 Od recenzija i svega procitanog na netu (nemam ga). Smatram da je to jedan dosta dobar uređaj u sustini.

Performanse su mu super, baterija bi trebala biti iznad prosjeka (za snapdragon 820!) jer ima 3800mah.

Kamere ima 2, ali imaju isti senzor kao mi4/rn4 tako da jednostavno ako ti treba mobitel za slikanje onda ga zaobidji. Kvaliteta nije toliko losa i da se nesto popraviti sa google kamerom..

12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Nabavio ga za siću. Mogu zasad reći da je kamera miljama ispred rn4, za bateriju ćemo vidjeti

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Da, mozda ti ni nemas sonijev senzor za rn4 pa ti je dosta bolja :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Imam ja smart scale 2,uzeo ljetos dok je bila dobra akcija na Cafago,izaslo me nekih 36$ i doslo za 10ak dana i to iz Eu,bez ikakvih davanja.Znaci nekih 350kn

A sada ces je tesko naci za te novce,vaga ko vaga sama i nije skupa ali uglavnom deru na shippingu zbog tezine paketa (oko 2kg)
Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Deutsch kaže...

Da, mozda ti ni nemas sonijev senzor za rn4 pa ti je dosta bolja :)

 Imam omnivision i sony, djevojka ima sa samsung senzorom, i imam redmi note 3 :D. Ovo je puno bolje, puno brže i pametnije radi. Ako nešto ne valja na note 4 kojigod senzor na njemu, ajmo reći samo da kamera nije jača strana.

Nije ni na ovom jača strana ako usporedimo sa G5, S7 ip7, ali noć dan razlika naspram redmi lineupa

Hearthstone: Maks0806#2960
8 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

ajde daj stavi neke fotke na flickr da vidim kako to izgleda ako nije problem, nocne me zanimaju

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ljudi ima li iko da mu se dešava kao kod mene :-)
Naime kad uključim roidmi 3 moj FM radio u autu je skoro neupotrebljiv.Antena u autu mi je vanjska i dobar je prijem dok se ne uključi roidmi?????
Hvala.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

I meni isto. Mislim da se to prije nije događalo. Nemam pojma koji vrag se dogodio u međuvremenu, možda neki update koji je sje... sve.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Moguće,ja ga nedavno apdejtovo ...
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Nikakva stanica ne radi kad se usteka roidmi? Imam 2s i budem isprobal jel u meni tak, inace ga istekam kad ga ne koristim. Prije mi se dogadalo da ne ometa skroz frekvenciju koju koristi pa se na duzim relacijama znalo dogoditi da pocne neki radio loviti, u zadnje vrijeme mi se to ne dogada, tak da su s updateom nes slagali u vezi tog ometanja frekvencija, pa mozda ima bug da ometa sve frekvencije, a ne samo onu koju koristi.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Kad ga uštekaš ubije signal na svim stanicama, gotovo ništa ne može hvatati, tako da ga ja isključim kad slušam nešto drugo. 

15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

a da li se roidmi moze koristiti samo kao punjač ... da li i onda ubija prijem radio stanica?

 

10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
ibirkic kaže...

Kad ga uštekaš ubije signal na svim stanicama, gotovo ništa ne može hvatati, tako da ga ja isključim kad slušam nešto drugo. 

 Vidis kod mene kontra, boosta bar za duplo prijem

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Pa koristim ga samo kao punjač ali on i dalje ometa stanice.
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Došel Mi Note 3 i odmah otišel.
Kupac oduševljen i šokiran o kakvoj se kvaliteti radi :)

Ekipa, daj otvorite više taj Xiaomi dućan u hrv :)
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ima netko Xiaomi MI AIR 13" notebook?

 

Došlo je vrijeme da uzmem neki lagani laptop od 13-14" i stalno sam gledao njega kao našto što ću uzeti, a sad sam malo pretražio tržište i našao se u dilemi. Razmišljam između ova dva modela:

 

Xiaomi mi air 13 

https://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mi-Notebook-Air-8GB-RAM-256GB-ROM-Silver-392052.html

 

HP envy 13

https://www.elipso.hr/informatika/laptopi/HP-ENVY-2ZG81EA-13_ad102nn/

 

 

Gotovo su identični osim:

 

Xiaomi prednosti:

-Xiaomi :)

-jeftiniji za 1700 kuna (5060kn vs. 6750kn)

-moze se dodati još jedan SSD

 

HP  ENVY prednosti

-hrvatska tipkovnica

-hrvatski/engleski windowsi (xiaomi ima kineske koje treba prebaciti u engleske)

-garancija 3 godine

-procesor novije generacije

 

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ja osobno ne bih riskirao sa Mi notebook iako znam da je odličan omjer uloženo - dobiveno. Ako uzmeš Xiaomi, imaš samo godinu dana garancije i ako se šta dogodi moraš slati natrag, a to može potrajati i biti drugih problema.
Imaš i nešto jeftinijih, a vrlo dobrih ultrabooka uz Envy (koji je odličan btw). Acer Swift 3 je oko 5500kn sa manje više istim specsima, a Asus VivoBook S14 ima i MX150 grafičku.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Bio sam neki dan u zoo vrtu u ZG i vidio poštara kak im donosi kutije na kojima je pisalo Xiaomi. Nisam vidio izbliza da znam što je bilo unutra, al moguće da su im to novi službeni mobiteli. Lijepo je vidjeti da je Xiaomi već tako široko prihvaćen i kod nas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice