Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.069.696
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Dobar dan, koristim xiaomi redmi 5+ od pocetka godine i sve je bilo super no jucer je stradao na kiši i ne želi se upaliti. Ima li nektko iskustva sa slanjem mobitela u izvornu državu i garancijom?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
jan385 kaže...

Dobar dan, koristim xiaomi redmi 5+ od pocetka godine i sve je bilo super no jucer je stradao na kiši i ne želi se upaliti. Ima li nektko iskustva sa slanjem mobitela u izvornu državu i garancijom?

 A čemu slanje, ne pokriva ti garancija to...

Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
jan385 kaže...

Dobar dan, koristim xiaomi redmi 5+ od pocetka godine i sve je bilo super no jucer je stradao na kiši i ne želi se upaliti. Ima li nektko iskustva sa slanjem mobitela u izvornu državu i garancijom?

 Jedina šansa ti je da ga staviš u posudu sa rižom da izvuče vlagu i nada se da će ga to vratiti iz mrtvih za dan ili dva. Ni slučajno fen ili ga grijati na neki drugi način. 

13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

pitat cu ovdje, radi se o mi note 3, ali i kod ostalih je isto

kako maknuti onaj dosadni google now ili kakako se vec zove

jel se moze iskljuciti to cudo da se ne pali povlacenjem ekrana odozdol prema gore

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 14:38 (16OR).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ekipa moze preporuka xiaomi telefona sa honorbuya do 1500kn. 

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
omomomomoomm kaže...

Ekipa moze preporuka xiaomi telefona sa honorbuya do 1500kn. 

 redmi note 5

11 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Hvala, naruciti cu 4/64 verziju za 250 dollara nadam se da ce telefon biti dobar 😊.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
omomomomoomm kaže...

Hvala, naruciti cu 4/64 verziju za 250 dollara nadam se da ce telefon biti dobar 😊.

 pridruži nam se u našoj temi :)

 

Ja ćekam svoj primjerak koji dolazi sa Goldwaya :)

 

Inače ako još nisi naručio, pripazi da ima dualkameru na poleđini jer su napravili neku zbrku sa imenima.

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

 

Jucer sam sa M365 romobila maknuo "blokadu", sad ide cca 30 km/h, puno bolje starta i daleko bolje koci. Ova stvar vise nije zahebancija za klince. :D

 
11 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Markić7 kaže...
omomomomoomm kaže...

Hvala, naruciti cu 4/64 verziju za 250 dollara nadam se da ce telefon biti dobar 😊.

 pridruži nam se u našoj temi :)

 

Ja ćekam svoj primjerak koji dolazi sa Goldwaya :)

 

Inače ako još nisi naručio, pripazi da ima dualkameru na poleđini jer su napravili neku zbrku sa imenima.

 

 

Hvala ti na pozivu ali to mi je mobitel za brata. Ja imam svojih par MI proizvoda ali sa njihovim telefonima se trenutno ne vidim.😊 

PSN:Tomislav025
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Uzel Amazfit sa Honorbuya, eu skladiste. Nadam se da nisam zaebal :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Nisi bez brige moj ce u 7 mjesecu godinu dana i za sad radi super. Baterija jos ivijek odlicna. 4-5 dana drzi a sve mi je upaljeno. Ima nekih bugova ali za te pare je odlican sat. 

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Znade li netko gdje mogu nabaviti Xiaomi bluetooth mini earbuds? Eu, bez carine ugl.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ovdje je netko napisao da ce se otvarati Mi trgovine po rh, i da zna nesto vise o tome pa ako nije problem da mi se javi na pp zanimaju me neki detalji. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jel tko zna mogu li se na Global ROM-u 9.5.3.0. nekako dodati Automated tasks? Imam ih na 9.5.2.0. China ROM na drugom mobitelu i to je jedna od boljih stvari na MIUI....

Xiaomi rulz
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Frenkyca kaže...

Ovdje je netko napisao da ce se otvarati Mi trgovine po rh, i da zna nesto vise o tome pa ako nije problem da mi se javi na pp zanimaju me neki detalji. Hvala

 Zanima i mene, pa bolje ovdje napisati. Brijem da će cijene biti više...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
tigerija kaže...
Frenkyca kaže...

Ovdje je netko napisao da ce se otvarati Mi trgovine po rh, i da zna nesto vise o tome pa ako nije problem da mi se javi na pp zanimaju me neki detalji. Hvala

 Zanima i mene, pa bolje ovdje napisati. Brijem da će cijene biti više...

 Minimalno 30% vece...minimalno

Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
13 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Uz osiguran servis i 2 god garancije, 30% je prihvatljivo, ali bojim se da bude 50+. 

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
TTTT kaže...

Uz osiguran servis i 2 god garancije, 30% je prihvatljivo, ali bojim se da bude 50+. 

 Slazem se apsolutno sa tobom,doduse ja nebih niti tih 30% placao vise jer iz dosadasnjeg iskustva,garancija mi je potpuno nebitna....taman da i jednom budem imao potrebu za ostvarivanjem garancije,taj trosak ce mi biti samo kap u moru ustedenog do sada pri kupovini Xiaomi-a iz Kine.

 

Ali naravno da postujem svaciju potrebu,tako i vasu za garancijom....i mislim da si u pravu da ce prije biti 50% 

Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
9 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Greškom sam naručio ovu maskicu za Redmi 4X

https://m.ebay.com/orderDetails?itemId=173232296001&txnId=1854932094007&skus=Model:For%20Xiaomi%20Redmi%203S/3%20Pro|Color:Black&varId=471945585052

Ako nekome treba,inbox please😀

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ja sam kupio redmi 3 pro u rh zbog garancije. Gaancija je bila 1g, mob je krepao točno 1 tjedan nakon isteka.
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
zdgrunf kaže...
Ja sam kupio redmi 3 pro u rh zbog garancije. Gaancija je bila 1g, mob je krepao točno 1 tjedan nakon isteka.

Kkakva je to garancija od 1g, kad je EU zakonski rok garancije 24mj?

 

Isto kao što Apple prodaje maglu s 12mj, a kad se pozoveš na ovaj zakon lijepo utihnu.

16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Znaci narucim Amazfit, u 12 sati prodje kroz 3 drzave i 5 gradova, dode u Zagreb i od 12h mi stoji spremno za dostavu... Cekaj jos 24 sata za 80km :) Tocno vidis da je hrvatska u pitanju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2018 15:55 (ukay1000).
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Može li neko ko ima Mi Mix2 i Mi Note3 da napiše utiske o telefonu. Prvenstveno me zanimaju kamera i baterija.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
ukay1000 kaže...

Znaci narucim Amazfit, u 12 sati prodje kroz 3 drzave i 5 gradova, dode u Zagreb i od 12h mi stoji spremno za dostavu... Cekaj jos 24 sata za 80km :) Tocno vidis da je hrvatska u pitanju.

 Radio sam studentski u pošti, nemoj da započinjem o i inkompetenciji radnika i zastarjelosti sustava...

malina22 kaže...

Može li neko ko ima Mi Mix2 i Mi Note3 da napiše utiske o telefonu. Prvenstveno me zanimaju kamera i baterija.

 

 

I jedno i drugo je bolje na mi noteu 3. Stil, kupio bih osobno mix 2

Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
protjeran
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
assassin.st kaže...

Kkakva je to garancija od 1g, kad je EU zakonski rok garancije 24mj?

 

Isto kao što Apple prodaje maglu s 12mj, a kad se pozoveš na ovaj zakon lijepo utihnu.

 Petljaš se u nešto što ne razumiješ.

Postoje dvije vrsta jamstva, ono od proizvođača koje može biti 12 mjeseci ili čak i manje, i postoji jamstvo koje obvezuje trgovca i koje je minimalno 24 mjeseca.

Postoje bitne razlike između tih jamstava i u načinu ostvarivanja istih.

 

Tako da, ne prodaje Apple nikakvu maglu i nemaju šta utihnuti, nemoj pričati gluposti po forumu, da nešto nije po zakonu valjda bi bilo odavno promjenjeno.

Njihovo je pravo da odrede jamstvo od 12 mjeseci ako žele, baš kao i što svaka Playstation konzola ima jamstvo 12 mjeseci, ili hrpa laptopa.

16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Stigla makina. :)
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ma to mora biti da je vlakom islo iz Zg u Kc tako da ti je i brzo stiglo 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
ukay1000 kaže...
Stigla makina. :)

 Napiši ukratko svoju recenziju, nebi bilo loše da otvoriš temu baš za ovaj sat zasebno :) Ja nisam ni znao da xiaomi to prodaje mislio da je najbliže sto prodaju mi-band :D

 

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Markić7 kaže...
ukay1000 kaže...
Stigla makina. :)

 Napiši ukratko svoju recenziju, nebi bilo loše da otvoriš temu baš za ovaj sat zasebno :) Ja nisam ni znao da xiaomi to prodaje mislio da je najbliže sto prodaju mi-band :D

 

 Ima cijela tema o tom satu vec odavno - https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/xiaomi-amazfit/249736.aspx?page=25&jumpto=5669435&sort=asc&view=flat

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice