Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.779
|
čitano: 1.065.948
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
miller1985 kaže...

Imam redmi 3s, i u zadnje vrijeme mi se baterija brže prazni, mislio da je bluetooth i gps koji su bili upaljeni međutim nisu oni nego sustav. Ima li netko kakav prijedlog kako povečati trajanje baterija

 

 

Može biti nekoliko razloga zašto ti baterija postala slabija.
Neka aplikacija/opcija počela cuclat bateriju više nego što bi trebalo.
Ako si radio nedavno update sustava, moguće da na toj verziji baterija se više troši, pa je rješenje čekati novi update ili downgrade.
I zadnja opcija je, kapacitet baterije opada i trebalo bi je zamijeniti.

Inače samo ovako za info možeš vidjeti koji kapacitet pokazuje upisivanjem naredbe.
Spojiš mob na komp, uključi USB debugging, pokreneš adb cmd.


Naredbe su ti:
adb devices
adb shell dumpsys batteryproperties

Tutorial:
http://en.miui.com/thread-4842924-1-1.html

 

Koliko je taj info pouzdan, ne znam, ali evo ja i djevojka usporedili, kod mene je još full kapacitet, 1god korištenja, kod nje oko 3800, 2g korištenja.

 

Koliko ti opće traje baterija? Meni u prosjeku dan i pol izdrži sa mojim korištenjem, uz 10-12 SOT, RN4 SD.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
kiki_b kaže...
miller1985 kaže...

Imam redmi 3s, i u zadnje vrijeme mi se baterija brže prazni, mislio da je bluetooth i gps koji su bili upaljeni međutim nisu oni nego sustav. Ima li netko kakav prijedlog kako povečati trajanje baterija

 

 

Može biti nekoliko razloga zašto ti baterija postala slabija.
Neka aplikacija/opcija počela cuclat bateriju više nego što bi trebalo.
Ako si radio nedavno update sustava, moguće da na toj verziji baterija se više troši, pa je rješenje čekati novi update ili downgrade.
I zadnja opcija je, kapacitet baterije opada i trebalo bi je zamijeniti.

Inače samo ovako za info možeš vidjeti koji kapacitet pokazuje upisivanjem naredbe.
Spojiš mob na komp, uključi USB debugging, pokreneš adb cmd.


Naredbe su ti:
adb devices
adb shell dumpsys batteryproperties

Tutorial:
http://en.miui.com/thread-4842924-1-1.html

 

Koliko je taj info pouzdan, ne znam, ali evo ja i djevojka usporedili, kod mene je još full kapacitet, 1god korištenja, kod nje oko 3800, 2g korištenja.

 

Koliko ti opće traje baterija? Meni u prosjeku dan i pol izdrži sa mojim korištenjem, uz 10-12 SOT, RN4 SD.

 hvala na odgovoru

 

piše da 4000mAh

trenutno mi je na 10.1.1 malmifi verziji

 

inače mobitel je kupnjen 12.2016.g

 

obično bi traje po dva dana, 

evo sad se drži 8 sati ispod 50%. 

 

sad sam ugasio gps i bt pa ću vidjeti koliko će trajati 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
slavenP22 kaže...

Kada bismo mogli ocekivati ovaj novi Redmi Note 7 kod nas u trgovinama?

 Ovo je kineska verzija, navodno bi trebala i globalna verzija izaći uskoro tako da se valja strpiti.

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
6 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Redmi Note 7 unboxing

 

 
5 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Redmi Note 7 Hands on ...

 

 
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
blackeagle29 kaže...
Vi koji imate xiaomi dashcam, jel veliki minus to kaj nema gpsa? Vidim da izlazi nova xiaomi 70 mai i da ce naknadno izaci gps modul, a u zadnje vrijeme mi sve vise treba kamera s obzirom na promet...
Jel se vidi tablica na udaljenosti od par metara? Jel ima parking mod? I koju imate?

 Je netko nabavio 70mai PRO?

Uskoro stiže novi auto, pa da ga još dodatno "osiguram" :D

Ako mi kamera pomogne samo jednom u životu, ili nekome ispred mene u prometu, bit će dobra investicija.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ima tko ovaj komad viska? Za xiaomi m365. Zagreb osobno preuzimanje ili slanje postom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Mi mix 3 ima ga u Arena centru.Čini mi se da je 4400 kn.
Može se probati.Za moj ukus bijela boja mu je roza u usporedbi sa drugim amoled ekranima koji uz 3 osnovne boje nema za prilagoditi bijelu.
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2019 11:08 (ZdravkoZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Nazalost nisam. Kazem nazalost jer mi je prije mjesec dana neko oderao branik i ostavio boju, na drugom autu se vidjelo ali po logici drage nam policije ne mogu dokazati da je bas taj auto bio, iako se ostecenja poklapaju... Da sam imao kameru vidio bi se bar model auta pa bi bilo puno lakse dokazati.

Koliko sam gledao po netu, da bi imao parking monitoring treba imati gps modul i treba napraviti hardwire kamere, da bude spojena na struju i kad je ugasen auto, nisam nasao jel se parking mod pali sam ili ga treba svaki put upaliti s obzirom da kamera dobiva istu struju bio auto upaljen ili ugasen... I minus je da nema zapisa brzine na videu iako imas gps modul, nego isti sluzi za parking mod i one sustave, adas i kaj vec ima.
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
blackeagle29 kaže...
...
I minus je da nema zapisa brzine na videu iako imas gps modul, nego isti sluzi za parking mod i one sustave, adas i kaj vec ima.

 Za ovo se još uvijek nadam da mogu dodati u firmwareu.

Ne znam što mi je u zadnje vrijeme, ali uvijek vozim po propisima, pa bi mi i ovo dobro došlo 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jel kupio tko Mix 3 u Areni? Dojmovi? Koji ROM je gore?

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jel ima neko onu sugavu xiaomi aluminijsku kemijsku olovku? Ova moja kaj sam kupio u areni od prvog dana ne pise kak treba i šteka kuglica na vrhu pa malo pise malo ne pise pa ju treba zakrenut da bi pisala itd, 65kn a kurca ne valja

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Već 3. semester pišem svaki ispit s tom kemijskom olovkom 

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Izgleda da cu onda morat samo punjenje zamjenit :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Možda bolje kupi s Aliexpressa, jeftinije i bar znaš da je od kineza 

Upravo čekam svoj primjerak Mi Mix 3, nadam se da dolazi do kraja mjeseca!

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ne znam pricamo li o istoj olovci, ali moja isto dobro radi vec cca pola godine. Ostavlja malo dojam da je papir grub, ali meni to osobno odgovara

 

 

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 12:34 (Johnny4286).
11 godina
protjeran
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Tako i moja izgleda ali je aluminijska, a kolko gledam postoje i plasticne verzije. Budem uzeo samo drugo punjenje pa cemo vidjet

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

U čemu je caka s tom olovkom, dajte malo informacija ili mini recenziju? Kako se puni tinta?

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 18:57 (Paolo Maldini).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Paolo Maldini kaže...

U čemu je caka s tom olovkom, dajte malo informacija ili mi recenziju? Kako se puni tinta?

 Ja sam svoju iskreno nabavio sa ebaya za nesto manje od 15ak kuna. Nema cake, kemijska ko kemijska. Vidi se da je malo kvalitetnije izradena, nije ona jeftina plastika, pisanje je samo po sebi ugodno, ali barem dobro izgleda. Ja sam ju osobno uzimao jer sam, kako bi se to reklo, xiaomi fanboy. Sto se tinte tice, moguce je kupiti bas refile. Sve u svemu nista posebno, samo kvalitetnija kemijska

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
13 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

ja sam nabavio sa alija aluminijsku kemijsku i pocetno punjenje je bilo katastrofa. Sva sreca pa sam kupio uz nju par dodatnih koje su na neku foru puno puno bolja. Ne znam u cem je problem ali ovo koje dode s kemijskom je katastrofa. Malo ne pise uopce, malo curi prejako, onda grebe papir doslovno malo. Uzasn cudno. Tako da ako mislite uzimati kemijsku svakako uzmite dodatna punjenja. I pazite dal cete uzeti za plasticnu ili aluminijsku jer punjenja nisu ista, ova od aluminijske kemijske ne stanu u plasticnu, na neku foru su mrvicu veca...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Gam3r e upravo to se i sa mojom dešava, ništa skočit ću jedan dan do arene uzet refile pa da promjenim mišljenje o njoj, ovak mi se sviđa i ljepo je pisat al iritira kad zagrebe papir ili ne napiše dio slova iz nekog razloga.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

da to se meni stvarno cesto dogadalo da sam ono promjenio refil iako ovaj nisam ni upola ispraznio. Od tad sam super zadovoljan. Malo je teza za pisati ali svida mi se to, jako lijepa penkala za te pare :D

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Slazem se, bas odgovara ta "tezina pisanja", a i svida mi se sto je gornji dio penkale tezi, daje lijep balans

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Mene ne čude problemi s kineskim olovkama - mislim na kemijske. Kvragu tek su nedavno uspjeli napraviti svoju kemijsku, 2017.g. !

Zato se držim europskih piskarala, još mi samo treba da mi kineski beta proizvod procuri u košulji koja košta ko vagon kineskih pisakrala :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
zdgrunf kaže...

Mene ne čude problemi s kineskim olovkama - mislim na kemijske. Kvragu tek su nedavno uspjeli napraviti svoju kemijsku, 2017.g. !

Zato se držim europskih piskarala, još mi samo treba da mi kineski beta proizvod procuri u košulji koja košta ko vagon kineskih pisakrala :D

 

posto na posao ne nosim kosulju nemam taj problem 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Vidim da se dešava isto i vama. Uložak koji je došao s kemijskom olovkom (plastičnom) je radio dobro u početku, ali onda nakon pauze od par mjeseci više nikako. Prekida, malo bi malo ne bi, a tinte ima preko pola. Naručio sam paket od ona tri uloška, ubacio jedan i sad opet radi savršeno.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 14:58 (Peruneph).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Imam ja četiri ili pet komada s tim da sam ih par poklonio.
I nijedna ne valja.Aluminijumska mi je bezze a onu jednu bijelu sam poklonio i ona je sama od sebe u kancelariji kod prijateljice iscurila ..
Što se mene tiče,olovke su im dno dna.
Možda i sad imam jednu zapakovanu ili dvije.
6 godina
protjeran
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Mobitel je Mi Note 3 sa MIUI 10.1 Global. Pitanje je - postoji li način da se automatski podesi paljenje i gašenje Bluetootha na dvije minute dnevno čisto da jednom povuče podatke s Mi Banda 3?

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2019 11:24 (Paolo Maldini).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ma imaj stalno uključen BT. Ne troši on toliko bateriju koliko se ti bojiš da troši...
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Nisam siguran kako bi to mogao izvesti, s obzirom da osim sto trebas ukljuciti bluetooth, trebas pokrenuti i MiFit aplikaciju da bi ona odradila sinkronizaciju. 

 

p.s. I, da, bluetooth uključen ne troši ni približno toliko bateriju koliko ljudi misle da troši.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2019 11:51 (ibirkic).
 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice