Htc desire 610 problem

poruka: 6
|
čitano: 5.250
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Htc desire 610 problem

Pozdrav. Zanimaju me neke informacije,tocnije imam jedan problem vezan uz ovaj uređaj (htc desire 610). Kupio sam uređaj pred cca 14 dana,i uređajem sam jako zadovoljan,barem za sada,ali muci me dok provodim vrijeme na internetu,preko wifi-a uredjaj super radi,ali kada se spojim preko mobilnih podataka,surfam 2 min.ili gledam video 3 min.i odjedanput uređaj pocne load-ati,ili ucitavati po minutu ili dvije,te onda opet mogu surfati 2,3 min te opet ispocetka. Jednostavno frustrira i iritantno je... Moze kakva pomoc ? :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Htc desire 610 problem

Pa zar nitko ?!? :/

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Htc desire 610 problem
Ghost23 kaže...

Pozdrav. Zanimaju me neke informacije,tocnije imam jedan problem vezan uz ovaj uređaj (htc desire 610). Kupio sam uređaj pred cca 14 dana,i uređajem sam jako zadovoljan,barem za sada,ali muci me dok provodim vrijeme na internetu,preko wifi-a uredjaj super radi,ali kada se spojim preko mobilnih podataka,surfam 2 min.ili gledam video 3 min.i odjedanput uređaj pocne load-ati,ili ucitavati po minutu ili dvije,te onda opet mogu surfati 2,3 min te opet ispocetka. Jednostavno frustrira i iritantno je... Moze kakva pomoc ? :)

Probaj vratiti uređaj na tvorničke postavke.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Htc desire 610 problem

Jel ovo neka sprdnja ili ? Hh... Uredjaj je kupljen nedavno u vip-ovom centru,zasto da ga vracam na tvornicke ako ni tada nije bilo dobro ?!? Necu nista dobiti sa time,nema smisla to sto si rekao,oprosti ali nema...

13 godina
offline
Re: Htc desire 610 problem
I onda se cudis da ti nitko nece pomoci? Ajde probaj telefon vratiti na tvornicke postavke. Ako ni onda ne radi kak spada, nosi ga na servis.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Htc desire 610 problem

Stvarno neznam zašto sam te poslušao ali eto, dobro, hvala ti na pomoći, ali ništa, i dalje je isto kako je bilo..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice