HTC Evo 3D

poruka: 1.617
|
čitano: 386.404
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: HTC Evo 3D
Pranja kaže...
assassin.st kaže...
Ajmo ljudi, da vidimo koliko vas ima stock rom, a koliko vas je rootalo svoj Evo 3D?

  ???? Pa možeš rootati i stock rom.

  U redu, editirana je anketa. Prihvaćam primjedbu. Mada ne vidim zašto bi išao rootati ako nećeš mijenjati romove. Sva ta muka samo da bi maknuo par bloatware aplikacija od htc-a i sl.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 1:25 (assassin.st).
12 godina
odjavljen
offline
HTC Evo 3D
Rootanjem se dobiva puno,cak i na stock romu.
Nisi se sjetio da moras imati rootan uredaj da bi appove mogao prebacivati na sd?


Btw, Sprint je potvrdio da ICS dolazi u 6 mjesecu. Jos koji mjesec i imamo ga.
Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: HTC Evo 3D
Pranja kaže...
Rootanjem se dobiva puno,cak i na stock romu.
Nisi se sjetio da moras imati rootan uredaj da bi appove mogao prebacivati na sd?


Btw, Sprint je potvrdio da ICS dolazi u 6 mjesecu. Jos koji mjesec i imamo ga.

kaj misliš na prebacivanje aplikacija koje nemaju tu opciju za prebacivanje na sd?

kaj nebi za naše gsm verzije trebao i prije stiči ICS? ima sad puno nagađanja i svašta se piše,da če biti za otprilike 2 tj,pa negdje u 6mj a htc samo šuti,niš neće reči.

13 godina
offline
HTC Evo 3D

E pa baš zato hvala anrylu koji je omogucio ovako dobar ICS rom.

http://imgur.com/TdreX

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 10:23 (Moby-Split).
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: HTC Evo 3D
Moby-Split kaže...

E pa baš zato hvala anrylu koji je omogucio ovako dobar ICS rom.

http://imgur.com/TdreX

daj mi reci koji je to benchmark da ja vidim kolko ima stock rom i kernel na mojem?

13 godina
offline
HTC Evo 3D

Antutu v2.7.3

Nije ono moja slika, ono je od nekog sa xda. Ovo je moja

Samo je on bira qualcomm gpu, a ja htc ics gpu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 11:37 (Moby-Split).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC Evo 3D
Pranja kaže...
Rootanjem se dobiva puno,cak i na stock romu.
Nisi se sjetio da moras imati rootan uredaj da bi appove mogao prebacivati na sd?

Da, ali dosad nikad nisam imao potrebu za a2sd na Evu, imam preko 100 appova, sve na memoriji telefona, i preko 200mb slobodne memorije uređaja. Primjerice, problem manjka memorije kod Desirea me je izluđivao i to je bio jedan od glavnih razloga za root.

 

Pitanje: Ako rootam Eva i napravim ext particiju, zar mogu a2sd imati sa stock romom? Zar ne treba nekakva skripta za a2sd?

 

skrba kaže...

kaj misliš na prebacivanje aplikacija koje nemaju tu opciju za prebacivanje na sd?

  Tako nekako, radi se o korištenju ext particije koju mobitel vidi kao internu memoriju uređaja.

12 godina
offline
HTC Evo 3D

Postoji koja aplikacija za snimanje razgovora, a da provjereno radi na EVO 3D?

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
CyberDemonVZ kaže...

Postoji koja aplikacija za snimanje razgovora, a da provjereno radi na EVO 3D?

Mislis nesto kao diktafon? Jer to vec imas na mobitelu 

24.06.2011.g. Počivao u miru - EnlightenedPhoenix ;(
12 godina
offline
Re: HTC Evo 3D
lordlojkus kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Postoji koja aplikacija za snimanje razgovora, a da provjereno radi na EVO 3D?

Mislis nesto kao diktafon? Jer to vec imas na mobitelu 

Ne, snimanje tel. razgovora, da kasnije mogu preslusati.

Cesto imam sluzbeno nekakve narudzbe preko telefona, pa je ponekad problem imati olovku i papir uz sebe, ili ici ukucavati u mobitel.

 

Najpopularniji na netu je "Total Recall Call Recorder" kojeg sam bas isprobao, al mi snima samo moj glas, a ne i od onog drugog.

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 15:53 (spajder68).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC Evo 3D

Pa ovo vec ima na anrylu od prekjucer. Jel to anryl u tebe ili virtus? On svaki dan ima jedan update. Ovaj zadnji mu je extra. Štata šta nema više tako dobrih devolpera

13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
Moby-Split kaže...

Pa ovo vec ima na anrylu od prekjucer. Jel to anryl u tebe ili virtus? On svaki dan ima jedan update. Ovaj zadnji mu je extra. Štata šta nema više tako dobrih devolpera

inačica v.5.0.3 izašla danas teška nekih 29mb,sve zakrpe uključene,radi savršeno još ko ima beats sluše zvuk razvaljotka, kakvi anryl ja sam virtuous shooter the best rom.

13 godina
offline
HTC Evo 3D

Ti si kreator virtusa? Svaka cast. Samo tako nastavi

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 16:36 (Moby-Split).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Evo 3D

oce li novi ICS ubrzati tje napraviti ka tecniji nego sada.....zna li se koje ce biti promjena naprema v2.3????

FC Barcelona
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Evo 3D
skrba kaže...

kaj misliš na prebacivanje aplikacija koje nemaju tu opciju za prebacivanje na sd?

kaj nebi za naše gsm verzije trebao i prije stiči ICS? ima sad puno nagađanja i svašta se piše,da če biti za otprilike 2 tj,pa negdje u 6mj a htc samo šuti,niš neće reči.

 Da,mislim na to. Informacije koje sam skupio-CDMA 28.5., Sprint 6. mj., T-mobile 7. mj.

assassin.st kaže...

Da, ali dosad nikad nisam imao potrebu za a2sd na Evu, imam preko 100 appova, sve na memoriji telefona, i preko 200mb slobodne memorije uređaja. Primjerice, problem manjka memorije kod Desirea me je izluđivao i to je bio jedan od glavnih razloga za root.

 

Pitanje: Ako rootam Eva i napravim ext particiju, zar mogu a2sd imati sa stock romom? Zar ne treba nekakva skripta za a2sd?

 

 Ja koristim link2sd,bolji mi je od app2sd. Imam rootani stock.

MOgY kaže...

oce li novi ICS ubrzati tje napraviti ka tecniji nego sada.....zna li se koje ce biti promjena naprema v2.3????

 Da,bit će ubrzanje, ali većinom zbog novijeg Sense-a jer on dosta koči uređaj.

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
Moby-Split kaže...

Ti si kreator virtusa? Svaka cast. Samo tako nastavi

da ja sam kreator virtuosa isto što je arnyl kreator beats moda.

15 godina
offline
HTC Evo 3D

ali koje su promjene????moze li mi neko malo bolje objasniti ..... zahvaljujem unaprid!

FC Barcelona
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D

I kako to radi? Isto kao da imam dr.dre beats tvornički u mobu ili nekako drukčije?

Kalko1212 ingame
16 godina
offline
Re: HTC Evo 3D
Pranja kaže...
jollyb kaže...

meni se crasha camera app. nakon što sam updejtao kingCobra na 2.4 sa 2.3, probao sam opet flashati samo sa promijenjenim postavkama, ali opet ista stvar. sve ostalo radi bez problema.

 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1646832

 

I još ja kažem ljudima da čekaju official rom,ali neee.....

?

anyway, nego ja debil nisam išao provjeriti prvi page sa rješenjem: 

"If the camera crashes during video capture, change the codec to H264 or set the resolution to HD"

 

btw, izašla je nova verzija KingCobra ICS - jedva čekam da isprobam

http://www.last.fm/user/jolly_bravo
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 22:17 (jollyb).
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
kalko1212 kaže...

I kako to radi? Isto kao da imam dr.dre beats tvornički u mobu ili nekako drukčije?

točno tako kao da imaš dr.dre beats na mobu koji si upravo kupio,čim pustiš glazbu na android playeru automatcki sa pali i beats audio,uz to imaš u izborniku  tri moda:dolby mobile,srs(nekima bolji od beatsa) i ekvalizator.btw za potpun beats ugođaj potrebne sluške.(koje su jako paprene cijene)

 

@MOgY

promjene između gingerbreada i ice cream sandwicha imaš na ovom linku http://www.androidauthority.com/android-2-3-gingerbread-vs-android-4-0-ice-cream-sandwich-37742/  i uz video prikaz

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.5.2012 3:34 (spajder68).
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
spajder68 kaže...

Napokon da to netko napravi, tražio sam posvuda jer uskoro naručujem beats in-ear pa bi volio imati kao na beats mobu. 

Kalko1212 ingame
13 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

Naprvio sam root i s-off na svom htc-u, i od tada imam problem sto mi vise puta dnevno izbaci mrezu, i budem nedostupan da ni ne znam. Kad idem pogledat, trazi mi pin. Nisam jos stavo nijedan custom rom, jer mi odgovara forma sensa, a nisam nasao nista slicno po forumima.

Da li ce mi problem nestati sa stavljanjem kakvog coustom rom-a?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: HTC Evo 3D
Moze netko odvrtit Quadrant?
Bilo koji softver
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
Mitch kaže...
Moze netko odvrtit Quadrant?
Bilo koji softver

evo quadrant:(kao što se zna u quadrantu samo jedna jezgra proca radi)

15 godina
online
Re: HTC Evo 3D
U novom 2.0.0 quadrantu rade dvije jezgre, mozes vidjet prema CPU bodovima nasprem Galaxy Taba.

Hvala puno
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
HTC Evo 3D

ovako slucano sam naletio na ovo tj novi radio za stock korisnike....sada ja neznam dali ja to mogu na svom istalirati ili to samo za americku verziju....

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1443592

FC Barcelona
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
MOgY kaže...

ovako slucano sam naletio na ovo tj novi radio za stock korisnike....sada ja neznam dali ja to mogu na svom istalirati ili to samo za americku verziju....

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1443592

ni u ludilu to instalirati,to ti je za američku veziju eva(CDMA)kad nešto tražiš,onda traži za evo GSM(evropsku verziju) sve za evo3d gsm ti je tu pa čitaj.  http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1230

13 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

Unroota sam uredjaj i vratio na s-on, jednom me je izbacio sa mreze, sad cu vidjeti neko vrijeme kako ce se ponasati.  Ima li tko slicnih problema?!

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2012 12:29 (cikano).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice