HTC Evo 3D

poruka: 1.617
|
čitano: 386.692
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D u interspar

Iskreno HTC nemre prismirdit ni Galaxy S, a kamoli S2.

Imao sam ih dosta i svi strasno strasno laggaju. Browser na SGS je puno bolji nego na Sensationu i to s nekim costum romom.

 

 

Uredaj je dobar,ali vrijedi toliko koliko i kosta,tako da to nista nije cudno.

Moj PC  
1 11 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
Da, da, ova usporedba sa Galaxyjem S je jako objektivna. Necu se uopce upustati u raspravu jer ce svakome tko se imalo razumije u ono o cemu pricamo biti jasno da to sto pricas nema smisla. Cak i da sgs ima bolji stock browser, to ga ne cini boljim uredajem.

Uredaj spada medju sam vrh trenutne ponude mobitela, a ako uzmemo u obzir njegovu trenutnu cijenu onda je trenutno najisplativija kupovina. Dakle ako uzimamo u obzir dobiveno/ulozeno.
15 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
BMK kaže...

Iskreno HTC nemre prismirdit ni Galaxy S, a kamoli S2.

Imao sam ih dosta i svi strasno strasno laggaju. Browser na SGS je puno bolji nego na Sensationu i to s nekim costum romom.

 

 

Uredaj je dobar,ali vrijedi toliko koliko i kosta,tako da to nista nije cudno.

 

 

Iskreno nemaš ti dijete blage veze ;)

Lupetaš li ga lupetaš.

Čega si ti imao dosta, maketa onih po 15kn?

Malo pismenosti ne bi isto bilo na odmet, piše se CUSTOM, ne costum, kakav je to kostimirani rom?

 

Tema je HTC EVO 3D, a ne sensation, galaxy s ili galaxy s2 ;)

 

Druga stvar, cijena evo-a trenutna je htc-ov marketing za privlačenje novih kupaca totalnim dampiranjem cijene. Da imaš iti malo pojma o marketingu, znao bi o čemu je riječ.

 

Treća stvar, imao sam galaxy s, sada sam na galaxy s2 i na evo 3d-u. Evo je 5x kvalitetniji mobitel po pitanju kvalitete izrade, osjećaju u ruci, čvrstoći, svemu, s2 kad uzmem u ruke nakon njega kao da sam uzeo jeftini plastikaner od 300kn, a ne mobitel od 4500kn. Stock browser na Evo-u je odličan, po funkcionalnosti čista preslika opere mobile, imaš tabove, bookmarkse, sve stranice koje mi trebaju rade, brz je, itd. Reći da lagg-a dvojezgreni mob sa 1gb ram-a moraš bit ili blentav ili si ga vidio na razglednici ili si pročitao review kineskog prištavog pubertetlije koji je napisao da lagg-a ko lud. U benchmarkovima je evo sporiji od s2, ali u real life-u je ta razlika neprimjetna, a oba uređaja su drugi svijet za galaxy s i mobitele te generacije. Da ne spominjem 3d feature na mobu - 3d fotografiranje, 3d video, 3d igre, što daje extra dojam.

 

Jedina mana ovog moba je baterija, ali pod istim uvjetima niti s2 ne izdrži vidno više, sat-dva max duže. Veličina ekrana je presudna, budući da kod heavy usage-a moba ekran bude daleko najveći potrošač baterije. Heavy usage moba završava sa 20-24h do gašenja, sada kad se baterija formirala kako treba (prva 3-4 punjenja je bilo 14-15h u istom režimu korištenja); nekakav mid usage sa istom količinom razgovora i normalnih aplikacija, ali sa manje korištenja wireless-a i igranja daje komfornih 50h korištenja bez problema. 3g u oba slučaja stalno uključen, brightness ekrana na max.

12 godina
offline
HTC Evo 3D u interspar
ja mislim da je svima zao sto su svoje telefone masno platili a sada jedan takav dolazi iz ducana bez obaveze i nekodiran za 2t kuna.Ja sam se isto pozurio misleci da ih nece biti pa dao 2500 a sad je 2000.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D u interspar

Samo da prokomentiram usporedbu Sensationa i Galaxy SII. Sensation od 9. mjeseca bez ijedne ogrebotinice, bez ikakvih skripanja, izdrzao je do 2 mjeseca ove godine pa sa, ga prodao misleći da je SGSII bolji uređaj.

Galaxyu SII je nakon manje od mjesec dana pocela pucati plastika na poklopcu od baterije, i cijeli mobitel je požutio, sad bijela boja ima nijansu žute, dok poklopac je skroz bijel sa tim pukotinama po njemu.

Užasno. Sada mi je tako žao sto sam prodao svoj Sensation. Mozda si cak uzmem sad EVO 3D, jer ako je kao i Sensation, samo sa jos vise RAM-a, trebao bi biti odlican uređaj! 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2012 10:17 (Dodge_167).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
Dodge_167 kaže...

Samo da prokomentiram usporedbu Sensationa i Galaxy SII. Sensation od 9. mjeseca bez ijedne ogrebotinice, bez ikakvih skripanja, izdrzao je do 2 mjeseca ove godine pa sa, ga prodao misleći da je SGSII bolji uređaj.

Galaxyu SII je nakon manje od mjesec dana pocela pucati plastika na poklopcu od baterije, i cijeli mobitel je požutio, sad bijela boja ima nijansu žute, dok poklopac je skroz bijel sa tim pukotinama po njemu.

Užasno. Sada mi je tako žao sto sam prodao svoj Sensation. Mozda si cak uzmem sad EVO 3D, jer ako je kao i Sensation, samo sa jos vise RAM-a, trebao bi biti odlican uređaj! 

 

Pouka u vezi sa žutim SGSII: nemoj pušit i koristit mobitel ili visit po birtijama gdje ljudi puše kao turčini ;)

Imam Evo i mogu reć da je odličan mob...probao sam i Sensation, manje više ista stvar, nema prevelike praktične razlike u radu...

 

Za ovu cijenu je mob savršen, a to će se složiti i najveći hejteri HTC-a (tj. iPhone lovers) ;) 

Kao što su prije neki napisali, baterija im je loša strana ali i to je normalna stvar zbog ekrana koji je zaćuđujuće dobar i odličan za upotrebu i na najjačem suncu.

Izdržat će dan i pol ako imate neki task killer i pazite da isti svoj posao radi redovito :)

 

Jasno, 3d ga diže iznad ostalih mobitela spomenutih prije i ta funkcija radi jako dobro...

IGRA ili IGRICA, isti je k***c...odrastite i prestanite se živcirat oko gluposti. Nitko vam nije opsovao majku.
15 godina
online
Re: HTC Evo 3D u interspar
assassin.st kaže...
Da, da, ova usporedba sa Galaxyjem S je jako objektivna. Necu se uopce upustati u raspravu jer ce svakome tko se imalo razumije u ono o cemu pricamo biti jasno da to sto pricas nema smisla. Cak i da sgs ima bolji stock browser, to ga ne cini boljim uredajem.

Uredaj spada medju sam vrh trenutne ponude mobitela, a ako uzmemo u obzir njegovu trenutnu cijenu onda je trenutno najisplativija kupovina. Dakle ako uzimamo u obzir dobiveno/ulozeno.

Ne bih rekao.

Imam Evo 3D od subote (stalno dobivam testne modele na kratko, pa ih mogu otkupit jeftinije kasnije).

 

 

Jednostavno, bolje mu je da je 1599 kn, a ne 2499 kn. Za 2.5k kn može se upiknut nebo i zemlja razlike SGS-a 2.

Za 2k kn može se upiknut još bolji, brži telefon, Omnia 7.

 

Govorim o novim uređajima. Uz Omniu ide 24 mj. garancije u Europatrade za 1999 kn.

 

 

Plusevi Evo 3D-a su 1GB rama, solidna kamera i veliki ekran. Ostalo ništa....

Minusa je dakako više, ekran loš, bugovit softver (ROM) i Launcher, laggovi u 3D igrama zbog softvera, nemogućnost softverskih probijanja (nekih stvari), a najviše je 3D koji je prisutan u sitnicama koje gotovo nitko ne koristi.

 

EDIT - zaboravio napomenut da imam SGS2 i Defy uz njega....

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2012 15:00 (Mitch).
15 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D u interspar
Da li je pametno prodati Arc S i kupiti ovaj uredaj posto ima dvojezgreni proc?
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
Mitch kaže...
assassin.st kaže...
Da, da, ova usporedba sa Galaxyjem S je jako objektivna. Necu se uopce upustati u raspravu jer ce svakome tko se imalo razumije u ono o cemu pricamo biti jasno da to sto pricas nema smisla. Cak i da sgs ima bolji stock browser, to ga ne cini boljim uredajem.

Uredaj spada medju sam vrh trenutne ponude mobitela, a ako uzmemo u obzir njegovu trenutnu cijenu onda je trenutno najisplativija kupovina. Dakle ako uzimamo u obzir dobiveno/ulozeno.

Ne bih rekao.

Imam Evo 3D od subote (stalno dobivam testne modele na kratko, pa ih mogu otkupit jeftinije kasnije).

EVO 3D košta u Tele2 1945,00kn i isto tako dolazi sa jamstvom od 24mj

14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
assassin.st kaže...
Da, da, ova usporedba sa Galaxyjem S je jako objektivna. Necu se uopce upustati u raspravu jer ce svakome tko se imalo razumije u ono o cemu pricamo biti jasno da to sto pricas nema smisla. Cak i da sgs ima bolji stock browser, to ga ne cini boljim uredajem.

Uredaj spada medju sam vrh trenutne ponude mobitela, a ako uzmemo u obzir njegovu trenutnu cijenu onda je trenutno najisplativija kupovina. Dakle ako uzimamo u obzir dobiveno/ulozeno.

To je istina, Sense je toliko štekav naspram TW-a, jer je Samsung u TW već ubacia elemente HW akceleracije i onda je daleko fluidniji. Sense kolje mobitel i nadam se da će to ispraviti sa novim uređajima (Sense 4.0). 

 

Probaj oba uređaj, a ne bit subjektivan, a sam nešto govoriš o subjektivnosti. Pa i Desire sa MIUI ROMom fluidnije radi od Sensationa pobogu. Ali da je po ovoj cijeni isplativ - totalno je.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
jopis kaže...
BMK kaže...

Iskreno HTC nemre prismirdit ni Galaxy S, a kamoli S2.

Imao sam ih dosta i svi strasno strasno laggaju. Browser na SGS je puno bolji nego na Sensationu i to s nekim costum romom.

 

 

Uredaj je dobar,ali vrijedi toliko koliko i kosta,tako da to nista nije cudno.

 

 

Iskreno nemaš ti dijete blage veze ;)

Lupetaš li ga lupetaš.

Čega si ti imao dosta, maketa onih po 15kn?

Malo pismenosti ne bi isto bilo na odmet, piše se CUSTOM, ne costum, kakav je to kostimirani rom?

 

Tema je HTC EVO 3D, a ne sensation, galaxy s ili galaxy s2 ;)

 

Druga stvar, cijena evo-a trenutna je htc-ov marketing za privlačenje novih kupaca totalnim dampiranjem cijene. Da imaš iti malo pojma o marketingu, znao bi o čemu je riječ.

 

Treća stvar, imao sam galaxy s, sada sam na galaxy s2 i na evo 3d-u. Evo je 5x kvalitetniji mobitel po pitanju kvalitete izrade, osjećaju u ruci, čvrstoći, svemu, s2 kad uzmem u ruke nakon njega kao da sam uzeo jeftini plastikaner od 300kn, a ne mobitel od 4500kn. Stock browser na Evo-u je odličan, po funkcionalnosti čista preslika opere mobile, imaš tabove, bookmarkse, sve stranice koje mi trebaju rade, brz je, itd. Reći da lagg-a dvojezgreni mob sa 1gb ram-a moraš bit ili blentav ili si ga vidio na razglednici ili si pročitao review kineskog prištavog pubertetlije koji je napisao da lagg-a ko lud. U benchmarkovima je evo sporiji od s2, ali u real life-u je ta razlika neprimjetna, a oba uređaja su drugi svijet za galaxy s i mobitele te generacije. Da ne spominjem 3d feature na mobu - 3d fotografiranje, 3d video, 3d igre, što daje extra dojam.

 

Jedina mana ovog moba je baterija, ali pod istim uvjetima niti s2 ne izdrži vidno više, sat-dva max duže. Veličina ekrana je presudna, budući da kod heavy usage-a moba ekran bude daleko najveći potrošač baterije. Heavy usage moba završava sa 20-24h do gašenja, sada kad se baterija formirala kako treba (prva 3-4 punjenja je bilo 14-15h u istom režimu korištenja); nekakav mid usage sa istom količinom razgovora i normalnih aplikacija, ali sa manje korištenja wireless-a i igranja daje komfornih 50h korištenja bez problema. 3g u oba slučaja stalno uključen, brightness ekrana na max.

 

Vidim da ti imas blage veze.
Svaka cast promjenio si mi O u U, odmah ti priznajem razinu zavidne inteligencije.

Sensation i EVO3D ne mogu ni prismrdit SGS2.

Trenutno imam Galaxy Nexus, tako da molim da se smiris s uporabom rijeci 'dijete', probao sam vise mobitela (koje vrijedi probat) nego li si ti majica obukao.

 

Evo 3D je 50% deblji od SGS2,ugrubo,mozda malo manje, odmah mi je jasno kako se radi o 'kvalitetno' dizajeniranom uredaju.

Ja u svojih 3mj koristenja SGS2 nisam imao niti jednog problema, a kad usporedim SuperAMOLED sa S-LCDom, shvatim koliko je HTC los na tom podrucju.

Kao sto sam rekao,da je mobitel nesto wow,ne bi isao nov za 1945kn.

I da sigurno ne privlace kupce nego ga prodaju po realnoj cijeni.

Nisam rekao da je mobitel los,nego da ga ne treba dizati u nebesa,za te pare je best buy,ali je miljama od najboljeg mobitela.

One X i S su pravi i kompletni mobiteli, do sada je sve bilo na pola napravljeno i to je cinjenica.

Sretno s EVO-om i ja se povlacim odavde {#}

14 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D u interspar

Molim vas ljudi, kratite citate i ne svađajte se tu. 

 

Činjenica je da su sve to dobri uređaji, ali je Samsung napravio bolji posao time što je ubacio HWA u UI. Nema se tu šta raspravljat, Sense je katastrofalno štekav i svi HTCovi se preporode sa AOSP i sličnim ROMovima tipa MIUI. 

 

Druga je činjenica da je EVO 3D prejeftin za ono što nudi, vrlo vjerojatno zato jer u RH nije popularan, pogotovo uz iPhone koji je kvazistatusni simbol i svaki seljo mora pokazat da 'ima' para.

Tu je i Samsung, koji ima puno dužu tradiciju na našim prostorima i ljudi idu na 'sigurno'. 

 

Treće, to što je tebi neki OS glup ne znači da je bezveze. WP7 je daleko bolje napisan od Androida, i Android je žešće smeće. Opet WP7 je zatvoren i tu Android kupi publiku, jer Custom ROM-ovi su većinom genijalni, te dosta informatički obrazovanijih ljudi prati Community, pa idu na proizvođača koji ima jači tim.

 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2012 21:03 (Mitsuoka).
 
4 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
HTC Evo 3D u interspar

Prva tura opomena podijeljena!

 

Ima li još netko želju za malo kartoniranja, samo neka nastavi s prepucavanjima!

 

{#}

...
Moj PC  
5 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D u interspar

Prodao SII i uzeo Evo 3D.

 

Mob je 10x kvalitetnije napravljen, bolje lezi u ruci, ima ekran vece rezolucije. Na suncu su isti (oboje losi), na svjetlu ali u hladu se vidi prednost Amoleda, a u zatvorenom su oba odlicna.

 

Sto se tice UIa, meni ni TW ni sense ne pasu, pa to ne bi komentirao, to se odmah mice u mojem slucaju.

 

Sto se tice brzine, Evo 3D je sporiji. Zbog vece reze i dosta sporiji. Ali jos uvijek dovoljno brz za bilo sto danas. A9 je bolji od snapdragona S3, no opet, to je par desetaka posto. I Mali 400 je bolji od Adrena 220, ali opet, sve to se ispegla u svakodnevnom koristenju.

 

Ono sto ja nisam mogao progutat je 800x480 reza na SII. To je za mene dealbreaker na 4.3'' ekranu. Idealno bi bilo 960x540 na 4'', al ova cijena Evo 3Da naravno i to kompenzira.

 

Sto se tice cijene, Evo 3D za 1945 kn, na 12 rata bez kamata, s pravom garancijom a ne 'pisanom garancijom', otkljucan, nasuprot SII za cca 3000 kn na njuskalu zakljucan na t-mobile ili i vise za nezakljucan. Tu se nema kaj razmisljat.

 

Evo ce izdrzati do kraja 2013, pocetka 2014, kad ce iovako glavnu rijec voditi neki drugi procesori, graficke i rezolucije.

 

 
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
Mitch kaže...

 

Jednostavno, bolje mu je da je 1599 kn, a ne 2499 kn. Za 2.5k kn može se upiknut nebo i zemlja razlike SGS-a 2.

Za 2k kn može se upiknut još bolji, brži telefon, Omnia 7.

 

Govorim o novim uređajima. Uz Omniu ide 24 mj. garancije u Europatrade za 1999 kn.

 

 

Plusevi Evo 3D-a su 1GB rama, solidna kamera i veliki ekran. Ostalo ništa....

Minusa je dakako više, ekran loš, bugovit softver (ROM) i Launcher, laggovi u 3D igrama zbog softvera, nemogućnost softverskih probijanja (nekih stvari), a najviše je 3D koji je prisutan u sitnicama koje gotovo nitko ne koristi.

 

EDIT - zaboravio napomenut da imam SGS2 i Defy uz njega....

Omnia 7? Pa to je tek stara krama. Na stranu OS.

 

Ekran nije uopce los. Softver se promijeni. 3D uopce nije prisutan ako ga ne zelis.

 

Za 2500 kn se ne moze piknut novi Galaxy SII s garancijom uvoznika u Hr. Jedva moze za 3000 a da nije zakljucan.

13 godina
offline
HTC Evo 3D u interspar

Nerazumijem sta ste se uhvatili ovih trgovackih lanaca kada je mob. u Tele2  1995 kn. Ali ocito ima se, pa se moze kupit i za 2500 {#} inace da postavim jedno pitanje, ima li kada se kupi u paketu sa njim i kartica od 8GB? Negdje pise da ima a negdje da nema? Nije bitna stvar  jer su memorijske jeftine ali eto bili bi lijepo da  ima.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: HTC Evo 3D u interspar
Mitsuoka kaže...

Molim vas ljudi, kratite citate i ne svađajte se tu. 

 

Činjenica je da su sve to dobri uređaji, ali je Samsung napravio bolji posao time što je ubacio HWA u UI. Nema se tu šta raspravljat, Sense je katastrofalno štekav i svi HTCovi se preporode sa AOSP i sličnim ROMovima tipa MIUI. 

 

Druga je činjenica da je EVO 3D prejeftin za ono što nudi, vrlo vjerojatno zato jer u RH nije popularan, pogotovo uz iPhone koji je kvazistatusni simbol i svaki seljo mora pokazat da 'ima' para.

Tu je i Samsung, koji ima puno dužu tradiciju na našim prostorima i ljudi idu na 'sigurno'. 

 

Treće, to što je tebi neki OS glup ne znači da je bezveze. WP7 je daleko bolje napisan od Androida, i Android je žešće smeće. Opet WP7 je zatvoren i tu Android kupi publiku, jer Custom ROM-ovi su većinom genijalni, te dosta informatički obrazovanijih ljudi prati Community, pa idu na proizvođača koji ima jači tim.

 

Mitsu moj, u HR ništa nije (niti može biti) prejeftino :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar

Vidiš, može. Evo 3D je za 2000kn jeftin, pogledaj recimo Xperiu S koja ima slične performanse (proc i gpu je isti, ali bolja rezolucija), je da je Evo u generaciji na zalazu, al opet. 

 

Ili naprimjer Defy za 2000 kn je bio za 500kn jeftiniji od najjeftinijeg u EU bez ugovorne obveze.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
Gdje god ga kupis dobit ces sa njim karticu od 8GB. Iako, mene nisu odusevile njene preformanse pa sam si za 150ak kn uzeo 16GB class10, posto se razlika u brzini itekako primjeti.
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar

da kartica od 8GB dolazi u paketu.

15 godina
online
Re: HTC Evo 3D u interspar
Mitsuoka kaže...

Vidiš, može. Evo 3D je za 2000kn jeftin, pogledaj recimo Xperiu S koja ima slične performanse (proc i gpu je isti, ali bolja rezolucija), je da je Evo u generaciji na zalazu, al opet. 

 

Ili naprimjer Defy za 2000 kn je bio za 500kn jeftiniji od najjeftinijeg u EU bez ugovorne obveze.

Lol, mislio sam na to da kolko god on kostao ispod 2k kn, za nase budzete nije jeftin :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D u interspar

Šta mislite da li ga se isplati uzeti za 2k kuna ili da pricekam da izadu ovi novi modeli, ali ionako ne mislim dati preko 2k za mobitel.

Remember, remember the Fifth of November, The Gunpowder Treason and Plot, I know of no reason Why Gunpowder Treason Should ever be forgot.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
Mitch kaže...

Lol, mislio sam na to da kolko god on kostao ispod 2k kn, za nase budzete nije jeftin :)

Nisam baš o tome razmišljao, ali uopće nije puno, to je ionako luksuz. Smartphone nije stvar koja je od životne važnosti pa da mora bit jeftin.

 

Uostalom, računajući da recimo koristim uređaj ~ godinu dana to ispadne pišljivih 5 kn dnevno za ovaj Evo 3D, a recimo da je prosječna plaća ~5000kn mjesečno, ispada da to uopće nije nešto. Cifra na prvu pari puno, ali ako je stvarno potrebno i uvelike olakšava obaveze, investicija se može i isplatiti. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
HTC Evo 3D u interspar
Vidim neki pričaju o bugovitom softweru i romu... Pa dobro ko da nece izac hrpa custom romova koji će ispravit sve bugove i učinit mob jos bržim
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
HTC Evo 3D u interspar

U kojim je to Šparovima dobavljiv?

 

Je li to po narudžbi ili?

 

Kakva je situacija sa TELE2?

SK crew
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D u interspar

ja sam ga narucio iz tele2 web shopa 1945 kuna, dobije se kartica 8gb ali najlosija vjerojatno class 2 ,narucio sam ga u ponedjeljak navecer dosao mi je u srijedu.

vidim da neki izostavljaju 3D ekran ali gledanje 3D videa je odlicno,na gledanje 3D slika se treba priviknut ali i to izgleda odlicno.tako da se mobitel svakako isplati kupit.

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
jezdovec kaže...

ja sam ga narucio iz tele2 web shopa 1945 kuna, dobije se kartica 8gb ali najlosija vjerojatno class 2 ,narucio sam ga u ponedjeljak navecer dosao mi je u srijedu.

vidim da neki izostavljaju 3D ekran ali gledanje 3D videa je odlicno,na gledanje 3D slika se treba priviknut ali i to izgleda odlicno.tako da se mobitel svakako isplati kupit.

 Daj mi reci kako to ide sa plaćanjem preko tog shopa? Jel primaju PP? I da li plaćaš dostavu?

SK crew
12 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D u interspar

mozes birat oces preko kartice to nisam gledao kako ide, ja sam platio kad mi je doslo,dostava je besplatna i jos je jeftinije 50 kuna 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
jezdovec kaže...

ja sam ga narucio iz tele2 web shopa 1945 kuna, dobije se kartica 8gb ali najlosija vjerojatno class 2 ,narucio sam ga u ponedjeljak navecer dosao mi je u srijedu.

vidim da neki izostavljaju 3D ekran ali gledanje 3D videa je odlicno,na gledanje 3D slika se treba priviknut ali i to izgleda odlicno.tako da se mobitel svakako isplati kupit.

Dal je otključan taj iz tele 2?

Remember, remember the Fifth of November, The Gunpowder Treason and Plot, I know of no reason Why Gunpowder Treason Should ever be forgot.
12 godina
offline
HTC Evo 3D u interspar

Uzeo EVO u jednom webshopu, lijep čvrst robustan dobar sense, pravi muški mobitel, no mislim da ću se držati svog Galaxy S+, čisto zbog ekrana, a ovo dati ženi. amoled je zakon i tu nema pogovora.

Premda totalni best buy za te pare.

Fuck me I'm famous.
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice