HTC HD2 - Ne radi touch screen

poruka: 23
|
čitano: 29.135
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
HTC HD2 - Ne radi touch screen

Pozz, kupio sam danas HTC HD2 i ne radi touch na njemu, zenska koja mi ga je prodala je rekla da je pisala poruku i da je odjednom touch prestao radit, upali se on i sve al ne radi touch.. ne znam jel to nekakav bug posto mob ima na sebi android ? ili je nesto drugo ?

Molim vas savjete!

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: HTC HD2 - Ne radi touch screen
Cekaj ti si kupio mob i znao si da mu neradi touch ili?
Jedino rjesenje ti je kupnja novog digitizera koji kosta oko 200kn + zamjena 50-100 kn ako neces sam mjenjati.
13 godina
neaktivan
offline
HTC HD2 - Ne radi touch screen

Nemora bit , moze bit neki Android ROM koji ima screen bug , probaj ga resetirat na tvornicke postavke .

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je . Trollovi , get a f*ckin' life !!!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC HD2 - Ne radi touch screen

kak da ga resetiram na tvornicke postavke?

i da to je problem reko mi je jedan lik iz servisa da nije problem u touch screenu vec u sustavu mobitela.. pomoc..

13 godina
neaktivan
offline
HTC HD2 - Ne radi touch screen

Mislim da bi ovo trebalo biti od pomoci , javi rezultate .

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je . Trollovi , get a f*ckin' life !!!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC HD2 - Ne radi touch screen

Ne pomaze,al svejedno hvala..

 desava mi se isto ko ovom tipu, al ne radi to sa crvenim gumbom.

jel ima njemu spasa? 

bio sam u obliznjem servisu za mobitele i tip mi je reko da moram mjenjat software na mobu, al ne mogu jer kad ja ukljucim usb ne mogu odabrat za pohranjivanje i to, vec mi on automatski pocne punit mob.. sad me zanima dal postoji program kojim se moze upravljat mobitelom preko kompa ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC HD2 - Ne radi touch screen

Neznam sad tocno kako, ali probaj naci na netu kako uci u recovery(ili bootloader) mobitela(kad je ugasen neku kombinaciju pritisnes i upali se recovery) i onda preko kompa ubacis gore neki novi sustav, pogledaj malo na xda za vise informacija(nemam taj mobitel pa neznam detalje).

:D
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC HD2 - Ne radi touch screen

To sam bas sad htio napravit, hvala!:)

javim rezultate

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.5.2013 22:22 (Kolegaee).
11 godina
odjavljen
offline
HTC HD2 - Ne radi touch screen

Skini si orginal windows phone 6.5 za taj mob, pokrenes ga na pc-u i sljedis upute..instalirat ce ti se orginalni stock WP 6.5.. ako idalje neradi screen otisao je digitizer. Iako ja vec sad vjerujem da ti je riknio digitizer.. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC HD2 - Ne radi touch screen

ne radi na froyi touch.. sta sad najbolje da kupim novi touch jel ?

11 godina
odjavljen
offline
HTC HD2 - Ne radi touch screen

Jedino to...kao sto sam ti napisao na prvom postu. Sretno

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC HD2 - Ne radi touch screen

Gledao sam sad bas na youtube screen replacement video  za HD2 i vidim da je mobitel skroz s*eban sto se tice unutrasnjosti, samo su nabacali komponente u njega...

Tako da sretno s popravkom.

E i daj prije nego kupis novi screen probaj ga rastaviti i sve ispocetka spojiti, mozda ti se samo jedan onaj plosnati kabel(neznam kako bi drugacije rekao) otpojio(prilikom pada mobitela ili slicno).

:D
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC HD2 - Ne radi touch screen

i kad kupim novi touch necu ga znat zamjenit, moram ga nekom dat ko zna.. i to je definitivno to jel ? oso je touch ?

11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC HD2 - Ne radi touch screen

oprostite na duplom postu..

 evo ga..

11 godina
odjavljen
offline
Re: HTC HD2 - Ne radi touch screen
Isplativija i laksa solucija je da kupis neki rashebani HD2 na kojem je npr. osla maticna ploca a da mu je digitizer i ekran ispravan..i onda samo na svoj stavis kompletno ekran sa digitizerom...jer ovako kad mjenjas samo digitizer mora se odljepiti od ekrana sto moze doc do pucanja i ostecenja ekrana. I jos pozitivna strana toga je sto ces imati orginalni digitizer..kopije koje kostaju do 200 kn nisu pouzdane a niti kvalitetne.
16 godina
neaktivan
offline
HTC HD2 - Ne radi touch screen

Ja sam mijenjao digitizer na svom HTC Evo 3D-u, naručio sa ebaya za 8,49$ sa poštarinom i alatom, došao digitizer, isti kao i moj (iako je na ebayu na slici pisao Sprint (američke verzije moba), na ovom digitizeru što sam dobio piše HTC), potpuno identičan. Zamijenio navečer uz 3 piva i youtube video, sve radi bez frke :) pa eto, da te ohrabrim malo

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC HD2 - Ne radi touch screen

Digitizer je ovo:http://img80.imageshack.us/img80/3699/ccufbegewkkgrhqfjke0c4z.jpg to zaokruzeno? pa jel nebi bilo mozda lakse zamjenit da kupim cijeli touch screen sa digitezerom? zato sto iskreno nisam bas precizan s tim i bojim se da cu napravit jos vece zlo?

i za koliko bi mi to doslo otprilike sa ebaya?

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2013 16:51 (Kolegaee).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HTC HD2 - Ne radi touch screen

digitizer je to sve na slici, to "staklo", cijeli touch screen

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC HD2 - Ne radi touch screen
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC HD2 - Ne radi touch screen

I naravno pri kupnji digitizera moraš pazit koji češ kupit jer postoje dvije vrste digitizera, na lemljenje i na konektor.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC HD2 - Ne radi touch screen

ja sam bratu nema misec dana naručia z 120kn priko ebaya,

samo kad pogledam kad sam ja se bi minja digitizer je doša 400+kn,

tako da je danas to bagatela

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: HTC HD2 - Ne radi touch screen
Bok! Imam HTC One M8 i ne radi mi touch screen samo na kameri, radi mi i na snapchatu i na drugim aplikacijama, osim na toj koju sam dobila sa mobom... Problem je u tome sta nemam vise garancije... Pa ak mi mozete pomoooc:)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC HD2 - Ne radi touch screen
Spuzva Bob1111 kaže...
Bok! Imam HTC One M8 i ne radi mi touch screen samo na kameri, radi mi i na snapchatu i na drugim aplikacijama, osim na toj koju sam dobila sa mobom... Problem je u tome sta nemam vise garancije... Pa ak mi mozete pomoooc:)

 Factory reset bi bio fin. Vrlo moguce da si negdje slucajno opciju upalila da..."nemam pojma sta.." 

 

Ako ne upali, htc ima RUU fajlove koji ga vrate na tvornicko stanje

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice