HTC One M10 - rasprava

poruka: 2.499
|
čitano: 349.360
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
ništa posebno
i ja imam isti takav sot

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
dupli

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2018 20:15 (Bosančero).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Na koji način mogu da se vratim s orea na nougat službeni
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Iz kojeg razloga?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...

Iz kojeg razloga?

 Tripuju se

7 godina
protjeran
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
zato što Oreo kurcu ne valja
 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Zato jer mi bateriju pojede oreo kad je telefon ne koristim,npr preko noći padne po 20% baterija
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Neka aplikacije ti dere bateriju, meni skine od 3-5% preko noći kako kad.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Već smo pisali o Oreu i bateriji. Moja je sad OK, dan drkanja i to je to. Kao i kod svih drugih telefona.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Ne znam koja aplikacija mi moze jesti bateriju kada imam aplikacije instalirane kao svi vi :whatsapp,viber,fb,messenger,instagram,i dve igrice. Radio sam i hard reset ali nije pomogao,i primijetio sam kada je wifi ukljucen da onda cucla bateriju oreko noci al opet previse je 20%.Definitivno je do orea ,nije dobro sjeo na moj telefon sto bi se reklo
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Jede ti je sinhronizacija svih tih aplikacija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...

Jede ti je sinhronizacija svih tih aplikacija.

 Ne bi smjelo. Imam sve te aplikacije i baterija je ok.

7 godina
protjeran
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
ima li ikakva fora da mi u status baru, dakle onoj traci na vrhu displeja gdje su ikonice jačine signala mreže, procenta baterije, sata...ispisuje i naziv telekom operatera mreže kojeg koristim
kao što to ima kod svakog Ajfuna
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2018 11:39 (Bosančero).
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Vrijedi mi garancija još mjesec dana, što mislite vrijedi li ga slati da zamijene bateriju? Znam da je garancija na nju samo godinu dana, ali čitao sam ovdje da su nekima zamijenili bez problema.. inače je mobitel super, ne planiram ga mijenjati još sigurno dvije godine pa, eto, bilo bi super da je baterija opet nova, ali osim toga ništa više.. malo mi je i frka sad prije mature da ga pošaljem pa se opet moram prilagođavat na stari s3, ali htio bi još iskoristiti garanciju.. mišljenja ili savjeti možda? 😁
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Garancija na bateriju važi ukoliko test baterije pokaže da je baterija pala ispod 70%. Ja sam radio test, pogledaj nekoliko stranica u nazad.....

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Perooo1 kaže...
Vrijedi mi garancija još mjesec dana, što mislite vrijedi li ga slati da zamijene bateriju? Znam da je garancija na nju samo godinu dana, ali čitao sam ovdje da su nekima zamijenili bez problema.. inače je mobitel super, ne planiram ga mijenjati još sigurno dvije godine pa, eto, bilo bi super da je baterija opet nova, ali osim toga ništa više.. malo mi je i frka sad prije mature da ga pošaljem pa se opet moram prilagođavat na stari s3, ali htio bi još iskoristiti garanciju.. mišljenja ili savjeti možda? 😁

 meni je prijatelj slao na garanciju par mjeseci prije isteka 2 godine garancije i dobia je nnovu bateriju sa novim ekranom je su vjerojatno sjebali stari vadeći ga ali sad će slat opet jer su mu ekran stavili malo ukoso pa mu na jednom kantunu malo viri staklo iznad metalnog okvira

iPhone is a smartphone for dumb people
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Da li bi neko mijenjao HTC m10 za Xiaomi mi5 pro 4/128gb,bijele boje,sva oprema,stanje doslovno novo,uz mobitel ide ringke fusion case i kaljeno staklo jedno na mobitelu i jedno rezervno..
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Pronašao sam tvoj post s tim testom, ali ne znam kako si ga odradio. Nešto iz recoverya ili neka aplikacija..?
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Perooo1 kaže...
Pronašao sam tvoj post s tim testom, ali ne znam kako si ga odradio. Nešto iz recoverya ili neka aplikacija..?

Bateriju napuni 100%, u dial pad upiši kod *#*#3424#*#* , Accept i izaberi željeni test (u tvom slučaju test baterije). Neposredno prije pokretanja testa svjetlinu ekrana stavi na 100%.

10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Evo, znači ništa od servisa haha
Hvala svejedno :D
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Moja desetka će skoro bit 2 god. stara (u kolovozu), i ovaj battery test mi pokazuje 94%, accuBattery app kaze da imam jos 2500mAh. Al u stvarnosti, baterija mi je dosta gora nego prije, samo još fale bootloop-evi. 

Kolko bi me došla zamjena baterije bez jamstva?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Nije ti to do baterije. Uzrok je Android 7.0 i 8.0. Ako želiš odličan SOT a nije te briga koji imaš Android, nabaci 6.0 i nemaš problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Jesam ja lud ili nemam taj test baterije... 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
hTc kaže...

Jesam ja lud ili nemam taj test baterije... 

 "MORE" ?

10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Evo samo da javim, nisam imao što izgubiti pa sam ga ipak prije dva tjedna poslao na servis. Pošto su slali uređaj za ZG napisao sam na papir gdje je problem i što sam ja sve pokušao. Bez ikakvih problema su mi zamijenili bateriju iako je na nju garancija samo godinu dana, a uz nju i display kojeg su vjerojatno potrgali da dođu do baterije.
Sve radi super, malo display kao da na donjem lijevom kutu nije dobro sjeo pa se onako malo izdigne iz kućišta, ali ne predstavlja mi to neki problem.
I baš se osjeti da je baterija puno bolja, jučer sam sa manje od 60% baterije izvukao 2.5 h sot, dok prije zamijene sam bio sretan ako imam sveukupno 2h.

Tako da, eto, ako nekome još vrijedi garancija, a možda razmišlja o zamijeni baterije, probajte, možda se isplati 😃
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Pozdrav ljudi, imam mobitel skoro 2 godine, ali u zadnje vrijeme sam primjetio da mi se mob grije prilikom koristenja (cca pol sata na internetu), i da steka kad radi updateove, napravio sam update na oreo (ucinio hard reset mobitela)....za bateriju znam da je koma ali me zanima dali postoji neki rom koji bolje radi, jer mi je suludo da mob ima ok karakteristike a sav steka...
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Gravityri kaže...
Pozdrav ljudi, imam mobitel skoro 2 godine, ali u zadnje vrijeme sam primjetio da mi se mob grije prilikom koristenja (cca pol sata na internetu), i da steka kad radi updateove, napravio sam update na oreo (ucinio hard reset mobitela)....za bateriju znam da je koma ali me zanima dali postoji neki rom koji bolje radi, jer mi je suludo da mob ima ok karakteristike a sav steka...

 Moj HTC 10 je isto sav štekav. Nekad više, nekad manje, ali daleko od nekakvog lag-free iskustva o kojem svi pričaju za HTC. Radi gotovo isto kao i prošli mob Galaxy S6. Ali ne samo što šteka, nego software izgleda toliko outdated. Pola sučelja je identično kao i na HTC-u M7 (star 5 godina!!), s kojim je HTC predstavio ovo sučelje. Katastrofa. Već sa desetkom sam mislio da će napraviti kompletni redizajn sučelja pa ništa, dođe U11 opet ništa, sad na U12 opet sve isto. Šteta za HTC, veliki fan sam ali ovo je previše

6 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava

Moj je prošle godine bio na servisu zbog kamere i isto tako su mi iz nekog razloga zamijenili display i isto tako nakon nekog vremena kao da se odlijepio u donjem lijevom kutu, ne smeta korištenju ali se kuži...čak se mislim da li bi nosio ponovno dok je pod garancijom pa mi možda i bateriju zamjene 

12 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Gravityri kaže...
Pozdrav ljudi, imam mobitel skoro 2 godine, ali u zadnje vrijeme sam primjetio da mi se mob grije prilikom koristenja (cca pol sata na internetu), i da steka kad radi updateove, napravio sam update na oreo (ucinio hard reset mobitela)....za bateriju znam da je koma ali me zanima dali postoji neki rom koji bolje radi, jer mi je suludo da mob ima ok karakteristike a sav steka...

 Ne, mob je štekav i grije se. Baterija je šit kako god okreneš. Ne vjerujem na što je HTC spao. S7 radi bolje nego htc 10, baš nikad nisam mislio da ću to izgovoriti. A što se prodaje tiče, lakše sam prodao Xiaomije za istu lovu nego HTC 10. Očuvani sa spigen maskicom, 0 upita za 1000kn

Hearthstone: Maks0806#2960
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Da li još netko ima problem sa youtube nakon posljednjih par update-a. Nisam našao rješenje osim da deinstaliram update i isključim autouodate. Što se događa? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice