HTC One M10 - rasprava

poruka: 2.499
|
čitano: 348.872
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Re: HTC One M10 - rasprava
Indestructible kaže...

HTC bi trebao ubrzati malo stvar, ima raje koja ceka na ovaj telefon, a pogotovo sad kad se gotovo pa sve zna.

2 mjeseca ipak puno što se mene tiče

 Istina.. Da ubrzaju s izbacivanjem, možda bi više ljudi privukli, a ovak, S7 i G5 će odnijet dobar dio tržišnog kolača i ne bih se čudio da HTC opet podbaci..

14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

To ne znači. Isto je i LG imao sa G3 kada su se svi čudili što su objavili uređaj dva mjeseca kasnije nego konkurencija tada. Ostvarili su svoje planove, čak su prodajno (ako se dobro sjećam) bili na +15% cca. 

 

HTC ne ide u borbu sa SAMSUNGOM ili LGem u količinama. To ne može niti hoće, kako sam i naveo, kao što ni Samsung ni LG ne mogu sa jednim telefonom ići u borbu sa iPhoneom. 

HTC je mali proizvođač, isključivo fokusiran na mobitele i sada još na VR, a tu je dva koplja ispred ostalih, ako ne i više. Radi VR-a je platila prošla godina. Sa A9 su testirali reakcije na novi dizajn, a sa M9SC su dokazali što kamera može. 

 

Ovdje će sa novim senzorom i svim što ima, laser, pdaf, ois2.0, IMX377(378) napraviti veliku stvar i sigurno neće biti iza vodeće konkurencije u segmentu kamera, a u drugim dijelovima ionako nisu lošiji :)

ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Još ako udare nižom cijenom od konkurencije, dobri rezultati su izgledni. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
sardax kaže...

Ovdje će sa novim senzorom i svim što ima, laser, pdaf, ois2.0, IMX377(378) napraviti veliku stvar i sigurno neće biti iza vodeće konkurencije u segmentu kamera, a u drugim dijelovima ionako nisu lošiji :)

 

Nadam se da shvaćak kako ovo gore nabrojano nije garancija vrha. Jer ove godine opet imamo jebačku konkurenciju G5 i S7 u pogledu low-lighta, HDRa i video snimaka, a od lani je tu i Lumia 950 i V10. Ja ne sumnjam da će HTC napravit dobru stvar ali glasine su jedno, i po glasinama je i lani trebao bit sony senzor pa je na kraju bio Toshiba sa f/2.4 ako se ne varam što je u startu bila naznaka kasnijih poteškoća. Pogotovo ako zeznu u inicijalnom softveru pa opet bude prevladavao yellow hue ili noise reduction bude kenjo.

 

Stvaro bi želio da HTC napravi nešto odlično jer dobra konkurencija nam treba a i draga su mi firma još iz prošlosti, ali nekako su zadnje dve generacije preko one stvari napravili pa se sad valja čupat...

 

Da će bit jeftiniji od konkurencije, to možeš odmah prekrižit jer metal košta, kako je lani u jednom trenutku i S6 i G4 bili jeftiniji od M9 (u trenutku kada sam ja imao namjeru kupovati novi uređaj) tako će i sad HTC bit ako ne jednak cijenom onda možda i malo skuplji. 

16 godina
online
HTC One M10 - rasprava

Mogu svašta pričat za nadolazeći M10, al dam se kladit i da će to dobrano naplatit dok stigne na police dućana..

 

Nakon G4, S6, G5, S7 (svi redom navedeni imaju odlične fotiće) dalje me nemre niš više impresionirat na M10..

Nego bolje bi im bilo da su stavili ultra brzu memoriju UFS, kao na N5, S6, S7 i Mi5..

 

Onaj gore video S7 vs Canon d70 rasturi ga u tom pogledu, S7 definitvno ubija po pitanju fokusa, a sljedeća godina će već svi imat dual pixel na smartfonima

Samsung je poznat po tome da ima odlične fotiće al bome HTC nije, sad je za njih, biti ili ne biti situacija..

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
bubimir13 kaže...

 

...Pogotovo ako zeznu u inicijalnom softveru pa opet bude prevladavao yellow hue ili noise reduction bude kenjo.

 

...

To se ne bi trebalo desiti. M7 je nedavno dobio nadogradnju kamere i nikad nije pravio bolje fotografije. M8 isto tako, s tim da je novi software za kameru dobio kroz Android 6.0.

10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava

Vjeruj mi, prvi mačići se uvijek u vodu bacaju... Tako je svugdje, uvijek ima nekih ''nedovršenosti'' koje OEMi krpaju kasnijim ažuriranjima. 

14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
zvonac kaže...

Mogu svašta pričat za nadolazeći M10, al dam se kladit i da će to dobrano naplatit dok stigne na police dućana..

 

Nakon G4, S6, G5, S7 (svi redom navedeni imaju odlične fotiće) dalje me nemre niš više impresionirat na M10..

Nego bolje bi im bilo da su stavili ultra brzu memoriju UFS, kao na N5, S6, S7 i Mi5..

 

Onaj gore video S7 vs Canon d70 rasturi ga u tom pogledu, S7 definitvno ubija po pitanju fokusa, a sljedeća godina će već svi imat dual pixel na smartfonima

Samsung je poznat po tome da ima odlične fotiće al bome HTC nije, sad je za njih, biti ili ne biti situacija..

 

Nije mi logično ovo o čemu govoriš. S7 se vratio "ultrapixel" tehnologiji i sad je to WOW a kad je UP prije par godina ugrađen u M7 to je bilo BLJAK. Kažeš da te ne može ništa više impresionirati na M10 a uređaj nije ni izašao. Otkud znaš što će se dogoditi? IMX377 ima malo veće pixele u senzoru što bi moglo imati prednost. Što se tiče usporedbe Canon vs S7, veći horor nisam gledao. Ne možeš generalno uzeti da jedan proizvođač ima bolju kameru od drugog. Evo npr. ja imam i M7 i S4. M7 ima prilično bolju kameru od S4.

10 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Hm...

Mislim da su trebali paralelno sa ostalima najaviti telefon.

Od 10ke se ocekuje da ima ok kameru i bateriju, sve drugo htc vec godinama radi bolje od ostalih.

Niste mi jasni vi sto se zaklinjete u taj senzor i radi njega najavljujete vrhunsku kameru... Ima tu jos nekih stvari osim samog senzora i ois-a.

Ali ja se prvi nadam da 10ka bit mobitel za pozeljeti, moja ljubav sa htcom je velika jos od HD2 :)

Sad imam s6 i g4 i bas su mi dopizdili, tako da puno nada polazem u htc :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...

 

Nije mi logično ovo o čemu govoriš. S7 se vratio "ultrapixel" tehnologiji i sad je to WOW a kad je UP prije par godina ugrađen u M7 to je bilo BLJAK. Kažeš da te ne može ništa više impresionirati na M10 a uređaj nije ni izašao. Otkud znaš što će se dogoditi? IMX377 ima malo veće pixele u senzoru što bi moglo imati prednost. Što se tiče usporedbe Canon vs S7, veći horor nisam gledao. Ne možeš generalno uzeti da jedan proizvođač ima bolju kameru od drugog. Evo npr. ja imam i M7 i S4. M7 ima prilično bolju kameru od S4.

 Nisam napisao ultra pixel, neg dual pixel a razlika je velika..

Naravno da ima malo veće kao i na 6P a to je, 1.55.

 

S7 Vs Canon, ne znam jel kužiš poantu tj razliku, al ima ultra brz fokus S7 znači nadmašio je i višu klasu dslra..

Naravno da M7 ima bolju kameru, kad ima ultra pixel i tu je u prednosti a samsungova na S4 i nije neka sreća..

 

Da, mob nije izašao još i da specifikacije su okvirne, al dovoljno su blizu stvarnima da možemo nagađat koje će bit komponente u njemu, iznenadio bi me samo onda, dok bi stavili senzor od senzor od 1" u M10, a ovak, više manje se zna koje će bit specke..

 

Sad je još samo pitanje koja će cijena bit, pošto flagšip od HTCa nikad nije bio sklon cijenama, tak da možemo očekivat svašta..

14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Ne, nisam se pogrešno izrazio. Da, ultrapixel! Samsungova nova kamera ima senzor od 12 MP čiji pixeli su veličine 1,44 mikrona. Senzor kamere u S6 ima pixele 1,12 mikrona. Usporedba dslr-a starog tri godine i modernog smartphone-a je najveće sranje koje za dugo nisam vidio. Primjera radi to je kao da testiraš tegljač MAN koji ima 500 konjskig snaga i Ferari koji ima isto konja i onda da kažeš da MAN ne valja jer ne ubrzava isto. Pa ti uređaji su dizajnirani za sasvim različitu namjenu. Osim toga EOS je star pune tri godine. Znaš li što tri godine znače u IT industriji?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava

Aj ovak. Da su M7 i M8 imali 8 umjesto 4 sa DP tehnologijom, dominirali bi fotografski jer je 8mpx u to vrijeme bila srednja vrijednost koja je prihvaćena u smartphone flagship svijetu. Pošto su imali 4 jasno je da im je to automatski odbilo dio tržišta. Zato je sad Samsung pametniji pa karte baca na 12, što je ekvivalent tadašnjih 8 i zato problema neće biti. A za HTC nakon 3 godine lutanja može važiti ona kasno Marko na Kosovo stiže jer su i Samsung i LG sada uz iPhone izgradili tržišno pozicioniranje sa dobrim mobilnim kamerama dok se uz HTC veže pretpostavka loše, bez obzira na A9, na neke supr camera ili eye edicije i tako dalje jer je broj tih uređaja i sama prodaja u razini statističke greške u usporedbi sa Samsungom i LGom. 

 

Zato sad HTC treba nešto da ustabili i prije svega makne taj stereotip, tj. treba provjereno rješenje a ne eksperimente. I to će se vjerojatno dogodit.

14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
bubimir13 kaže...

.... Zato je sad Samsung pametniji pa karte baca na 12, što je ekvivalent tadašnjih 8 i zato problema neće biti. ...

 

Štooooo?!! Samsung je pametniji pa ima senzor kamere od 12 MP a HTC je kao glup pa ima senzor kamere 12 MP?!  Kako današnjih 12 MP može biti ekvivalent tadašnjih 8? O čemu uopće ti govoriš?

Znaš li uopće koliko prosječan potrošač zna o tehnologiji? Koliko prosječan potrošač zna konkretno o tehnologiji koja se koristi u fotografiji? Prosječan potrošač zna koliko kamera ima MP, dnevno i noćno svjetlo i ništa više. Potrošači koja ja poznajem a koji su kupili smartphone uglavnom su u kupovini uređaja imali orjentir "jel Galaxy?", ne vodeći računa da uređaj ima nešto preko 700 MB RAM-a. Oni drugi (malobrojni), koji su imali više novca na bacanje, su jednostavno i bez razmišljanja kupili iPhone jer je to "cool" i da se vidi da to mogu. Isti ti nikada nisu čuli za UNIX.

 

Predlažem da se vratimo na temu M10 jer ovo dalje nema smisla.

10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...
bubimir13 kaže...

.... Zato je sad Samsung pametniji pa karte baca na 12, što je ekvivalent tadašnjih 8 i zato problema neće biti. ...

 

Štooooo?!! Samsung je pametniji pa ima senzor kamere od 12 MP a HTC je kao glup pa ima senzor kamere 12 MP?!  Kako današnjih 12 MP može biti ekvivalent tadašnjih 8? O čemu uopće ti govoriš?

Znaš li uopće koliko prosječan potrošač zna o tehnologiji? Koliko prosječan potrošač zna konkretno o tehnologiji koja se koristi u fotografiji? Prosječan potrošač zna koliko kamera ima MP, dnevno i noćno svjetlo i ništa više. Potrošači koja ja poznajem a koji su kupili smartphone uglavnom su u kupovini uređaja imali orjentir "jel Galaxy?", ne vodeći računa da uređaj ima nešto preko 700 MB RAM-a. Oni drugi (malobrojni), koji su imali više novca na bacanje, su jednostavno i bez razmišljanja kupili iPhone jer je to "cool" i da se vidi da to mogu. Isti ti nikada nisu čuli za UNIX.

 

Predlažem da se vratimo na temu M10 jer ovo dalje nema smisla.

 

Daj pročitaj moj post još jednom. 12mpx je danas ekvivalent 8mpx te 2013. kao brojka za flagship telefone. DP tehnologija kao tehnologije je ok, dapače, ali HTC je imao problem u broju megapiksela koji u to vrijeme, a i godinu dana nakon, su zadovoljavali jedino kriterij postavljanja slike na FB ili IG. Ja osobno danas znam više osoba koji su zainteresirani samo za fotiće u smartphonima jer im se neda nosat dslr i fotoaparate kad idu negdje na hiking ili bikeom u prirodu, odu na medvjednicu ili po lonjskom polju. 12 megapiksela je danas najmanja vrijednost koja garantira kakvu takvu kvalitetu fotke za recimo televizor ili monitor kao što je to bilo 8mpx te 2013. I u tom smislu sam napisao da je HTC omašio ceo futbal. Za sadašnjih 12 na M10 nema prigovora jer je to i dalje u okviru onoga što tržište u cijelosti prihvaća (20 na m9 i na Sonyjima je obično izdrkavanje) i tu neće biti spora osim što su tako nešto mogli napravit i lani i preklani i ući u taj vagon, ali nisu, nego su 3 godine potrošili za promašaje u tom segmentu.

Osim toga, i meni je glupo da se cijeli Android poistovjećuje sa Galaxyjem, ali prosjećan kupac ne razmišlja na način na koji kontamo nekolicina nas na forumu, već što više jezgri, što više rama i što više megapiksela za što manje ili što više para. 

Sreća u nesreći je što je natjecanje megapikselima još samo Sonyjev đir, jer su autistični na potrebe tržišta, a svi drugi se bave kvalitetom outputa i softverskom stranom, što je odlično po nas krajnje korisnike zainteresirane u to.

14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
bubimir13 kaže...

 

.... 12mpx je danas ekvivalent 8mpx te 2013. kao brojka za flagship telefone. DP tehnologija kao tehnologije je ok, dapače, ali HTC je imao problem u broju megapiksela koji u to vrijeme, a i godinu dana nakon, su zadovoljavali jedino kriterij postavljanja slike na FB ili IG. ... (20 na m9 i na Sonyjima je obično izdrkavanje) ...

Sreća u nesreći je što je natjecanje megapikselima još samo Sonyjev đir, jer su autistični na potrebe tržišta, a svi drugi se bave kvalitetom outputa i softverskom stranom, što je odlično po nas krajnje korisnike zainteresirane u to.

Znam ja što želiš da kažeš ali tvoje je pogrešno mišljenje. Miješaš kruške i jabuke. Brojka (mjera) sama po sebi ne znači ništa. HTC nije imao problem u broju pixela jer radi fotografije rezolucije 2688 x 1520. Konkurencija i neznanje potrošača je učinilo svoje sa 4 MP. Ima tu i krivice HTC-a kako hardverskih grešaka (ljubičasta kamera) tako i softverskih grešaka (balans bijele).

Kako se samo usuđuješ kritizirati Sony?! Pa za njihove senzore se otimaju gotovo svi proizvođači. samsung im je nudio bogatstvo da im prodaju senzor iz Z5 ali su ih ovi odbili. I nemoj dalje da lupaš, molim te.

15 godina
odjavljen
offline
HTC One M10 - rasprava

Pa tko ne bi kritizirao Sony? Prodaju svima senzore, a vec niz godina LG i Samsung ih ubijaju u kameri. I opet je ista stvar, Z5 ne moze prismrdit S6 niti G4.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...
bubimir13 kaže...

 

.... 12mpx je danas ekvivalent 8mpx te 2013. kao brojka za flagship telefone. DP tehnologija kao tehnologije je ok, dapače, ali HTC je imao problem u broju megapiksela koji u to vrijeme, a i godinu dana nakon, su zadovoljavali jedino kriterij postavljanja slike na FB ili IG. ... (20 na m9 i na Sonyjima je obično izdrkavanje) ...

Sreća u nesreći je što je natjecanje megapikselima još samo Sonyjev đir, jer su autistični na potrebe tržišta, a svi drugi se bave kvalitetom outputa i softverskom stranom, što je odlično po nas krajnje korisnike zainteresirane u to.

Znam ja što želiš da kažeš ali tvoje je pogrešno mišljenje. Miješaš kruške i jabuke. Brojka (mjera) sama po sebi ne znači ništa. HTC nije imao problem u broju pixela jer radi fotografije rezolucije 2688 x 1520. Konkurencija i neznanje potrošača je učinilo svoje sa 4 MP. Ima tu i krivice HTC-a kako hardverskih grešaka (ljubičasta kamera) tako i softverskih grešaka (balans bijele).

Kako se samo usuđuješ kritizirati Sony?! Pa za njihove senzore se otimaju gotovo svi proizvođači. samsung im je nudio bogatstvo da im prodaju senzor iz Z5 ali su ih ovi odbili. I nemoj dalje da lupaš, molim te.

 

Molio bi te da ne koristiš sarkazam. To je prvo. Koristim Sony već duži niz godina i upućen sam u neke stvari koje su karakteristične za njih ali nemam njihove dionice niti sam opijen njime. Sam sebe sprdam za fanboyjizam, pa izgleda samo rijetki to skuže. Zato da, opalit ću kritiku tamo gdje je potrebna. Isto kao i za sve druge.

Ako ti hoćeš reći da je 4mpx bilo taman tada, a meni kažeš da brkam kruške i jabuke, ok. Pogledajmo onda prodajne rezultate kao alfa i omega svega na tržištu pa usporedimo taj ''izlet''. 4mpx DP je P-R-O-M-A-Š-A-J i to su zaključili i oni sami i oni daleko pametniji od mene. Ne toliko što je to DP tehnologija koja sama po sebi ima jako lijepu budućnost već po broju mpx u tom vremenu. Broj piksela je bio premali i to je to, tu nie bilo druge mudrije, a preko ljubičaste i WB se moglo proći, kao što to rade svi, jer svi imaju grešaka. 

Zato je sad 12 mpx taman i ne treba srljati u više. To je ono što sam ja htio reći. M10 i Samsung imaju dovoljan borj piksela, dovoljno dobar senzor a dalje je na softveru i još par ''sitnica''.

 

Edge kaže...

Pa tko ne bi kritizirao Sony? Prodaju svima senzore, a vec niz godina LG i Samsung ih ubijaju u kameri. I opet je ista stvar, Z5 ne moze prismrdit S6 niti G4.

 

Može prismrdit, i ne treba koristit ekstremnu kategoriju, ali u pojedinim parametrima je potpuno inferioran (low light, manual i panorama). U pojedinima je odličan i ne treba radit dramu. Za to su si sami krivi jer ne slušaju korisnike i prave se da je 2011. godina...

14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Da se zakljucit da Apple diktira koliko je MPx prihvatljivo :) Sigurno ne Sony, Samsung, LG ili HTC :)
ptspclan.com | visit us ^^
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava

Bingo. Zato je korišten termin ''najmanji tržišno prihvatljiv broj'' jer nisu u Cupertinu ni glupi ni ludi da stavi ni više niti manje od onog što će im donjet najveću moguću zaradu. A trenutno je to 12. Ako netko od OEMa sad počne eksperimentirat i stavi recimo 8mpx ali sa nekim kerefekama, the end, gotova priča izbačen je iz igre. Na flagship uređajima se takvi eksperimenti baš i ne trpe osim ako telefoni nisu Apple ili Samsung.

 

Velim još jednom, M10 zasada ide na ziher, bez rizika i to je po meni dobro jer će donijet neku stabilnost. A iduće godine nek onda uvedu DP ili na 12 ili na 16 i to će u potpunosti zadovoljit tržište.

14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
bubimir13 kaže...

 

Molio bi te da ne koristiš sarkazam. To je prvo. Koristim Sony već duži niz godina i upućen sam u neke stvari koje su karakteristične za njih ali nemam njihove dionice niti sam opijen njime. Sam sebe sprdam za fanboyjizam, pa izgleda samo rijetki to skuže. Zato da, opalit ću kritiku tamo gdje je potrebna. Isto kao i za sve druge.

Ako ti hoćeš reći da je 4mpx bilo taman tada, a meni kažeš da brkam kruške i jabuke, ok. Pogledajmo onda prodajne rezultate kao alfa i omega svega na tržištu pa usporedimo taj ''izlet''. 4mpx DP je P-R-O-M-A-Š-A-J i to su zaključili i oni sami i oni daleko pametniji od mene. Ne toliko što je to DP tehnologija koja sama po sebi ima jako lijepu budućnost već po broju mpx u tom vremenu. Broj piksela je bio premali i to je to, tu nie bilo druge mudrije, a preko ljubičaste i WB se moglo proći, kao što to rade svi, jer svi imaju grešaka. 

Zato je sad 12 mpx taman i ne treba srljati u više. To je ono što sam ja htio reći. M10 i Samsung imaju dovoljan borj piksela, dovoljno dobar senzor a dalje je na softveru i još par ''sitnica''.

 

Moram de podsjetiti da je M7 odnio nagradu kao najbolji smartphone 2013. godine (pa do đavola, to je  godina kada je lansiran EOS 70D). HTC je pokazao kako broj MP u senzoru kamere nije presudan za kvalitet fotografije što se posebno odnosi u uslovima slabog svjetla. Senzor kamere u M7 ima veličinu pixela od 2 mikrona dok je danas standardna veličina piksela u senzorima 1,12 mikrona. Pomoću M7 i M8 sam napravio ogroman broj obiteljskih fotografija i kamera je uradila svoj posao više nego dobro. Mislim da je HTC napravio grešku što se nije držao ultrapixel tehnologije već je odlučio pratiti Samsung u besmislenom nabijanju pixela pa im se to razbilo o glavu. Kako sad objašnjavaš da je 12 MP taman a kad je Samsung u S6 stavio senzor od 16 MP to je bilo WOOOOOW. A sada 12 MP je taman....

bubimir13 kaže...

..... Na flagship uređajima se takvi eksperimenti baš i ne trpe osim ako telefoni nisu Apple ili Samsung.

 

 

Pitam se da li ti čitaš ono što pišeš? Da čitaš, odmah zatim bi to izbrisao! Znači svi drugi trebaju zaključati tvornice jer postoje Samsung i Apple i nitko drugi ne zna napraviti smartphone? Prijateljski ti savjetujem da pregledaš poneku recenziju Lumie 950 (XL).

12 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
sardax kaže...
Da se zakljucit da Apple diktira koliko je MPx prihvatljivo :) Sigurno ne Sony, Samsung, LG ili HTC :)

 

nije apple kriv sto ih drugi prate, ne bi me cudilo ako apple izbaci na kraju kako se prica 3.5mm headphone jack, da i ostali to poprate

vidim sve ide u tom smjeru kopiranja applea, počevši izbacivanjem app drawera, hajd da je to nešto baš novo, al to je još od prvog iPhonea koji je izašao 2007,  i još od tada samo su promjenili ikonice i dodali jedan red zahvaljujuci vecem displayu, i opet na to niko ne prigovara što nema promjena.

 

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava

Fanboy mitomanija 

 

@Indestructible

 

Ono što ja ne mogu vjerovat je da postoje ljudi, korisnici Androida koji čak zagovaraju taj Apple-like homescreen. Stock treba ostat kakav je, a OEMi nek mjenjaju ako misle da će bolje prodajne rezultate polučit time.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.3.2016 22:49 (bubimir13).
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Ja sam sada u dilemi,imam M8,zelim nesto novo i mislio sam si uzet A9 al reko idem nastavit s M serijom,no ne svidja mi se sto nema napred zvucnika,jer kad bih nesto pustao na mob,tipa video, zvuk bi isao prema meni ili onome koji gleda,dok su drugi sa zvucnicima sa strane morali sa sakom usmjeravati zvuk,i to mi se sada nikako ne svidja.

 

Kamera me i tolko ne brine,i sa m8 su mi ok slike a i kamera mi nije bitna.

 

Velicina je 5.2,osobno mislim da je 5.0 optimalno da stane u saku i da mogu sve pokriti palcem.

 

Zacudilo me to sto nije octa core nego samo quad core.Mada ni nema potrebe ici na octu ,al sam mislio da ce radi wow efekta staviti...

 

I sada sam u dilemi A9 ili M10 jedino sto bi moglo presuditi je ako stave brutalnu bateriju.

 

M8 sam prednarucio bio,no M10 bih rado htio imati u rukama prije kupnje,samo kod nas to do ljeta nece biti moguce.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Najbolje da sačekaš još malo da vidiš što su to skuhali. U M10 će doći Sense 8 pa je i to razlog više da čekaš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
izvone kaže...

Ja sam sada u dilemi,imam M8,zelim nesto novo i mislio sam si uzet A9 al reko idem nastavit s M serijom,no ne svidja mi se sto nema napred zvucnika,jer kad bih nesto pustao na mob,tipa video, zvuk bi isao prema meni ili onome koji gleda,dok su drugi sa zvucnicima sa strane morali sa sakom usmjeravati zvuk,i to mi se sada nikako ne svidja.

 

Kamera me i tolko ne brine,i sa m8 su mi ok slike a i kamera mi nije bitna.

 

Velicina je 5.2,osobno mislim da je 5.0 optimalno da stane u saku i da mogu sve pokriti palcem.

 

Zacudilo me to sto nije octa core nego samo quad core.Mada ni nema potrebe ici na octu ,al sam mislio da ce radi wow efekta staviti...

 

I sada sam u dilemi A9 ili M10 jedino sto bi moglo presuditi je ako stave brutalnu bateriju.

 

M8 sam prednarucio bio,no M10 bih rado htio imati u rukama prije kupnje,samo kod nas to do ljeta nece biti moguce.

 

A9 je definitvno preskup za ono što nudi. Drži se ti M serije, iako mislim da M10 neće bit jeftin...

14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

tako i bude,zanima me kako lezi u ruci ovako minimalno povecan (i dalje govorim o mobitelu )... cijena mi nije problem,jer od prednarucivanja m8 do sada nisam nista uzimao ,pa u 2 godine mogu si priustiti top mobitel.

Zadovoljan sam s M8 samo sto batrija uzima danak i sve je kraca...zato novi...

 

A9 sam imao u ruci i stvarno me se dojmio izgledom...no uvijek mi je u podsvijesti da je to A model ,a ne M ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One M10 - rasprava
OIS na prednjoj kameri? Lijepo, ali nadam se da im to nije glavni adut
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...

 

A tko će dočekat sada službeno predstavljanje. 

Navodno je 06.04 zakazano. 

 

zuper kaže...
OIS na prednjoj kameri? Lijepo, ali nadam se da im to nije glavni adut

 

Kamere će biti konačno al par ili ispred vodeće konkurencije. Nekako sam siguran s obzirom na sve ovih godinu dana oko kamera na HTCu. 

ptspclan.com | visit us ^^
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava

Ispred neće bit sigurno... Pogotovo ako računamo iskustvo zadnje 3 godine 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice