HTC One M10 - rasprava

poruka: 2.499
|
čitano: 351.006
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Meni je dosta da nebo na fotografijama bude plave boje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava

Eeee to bi bio fail, kao i kod još nekih (khm khm Sony u low lightu na .11 verziji softvera). I onda ti još kažu da je to trade off noise reductiona. Ma mršte svi skupa kad daš 600€ i onda dobiješ inferiorne dijelove flagshipa, bilo kojeg 

14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Nema tog flagshipa kojem barem nešto nije inferiorno. Materijali, zvuk, ekran, kvaliteta izrade, ... 

Zadnjih godina je HTC postavio dobar trend, no ni sami ga se nisu pridržavali, jer su se na previše toga fouksirali. 

Pa samo pogledaj šta su izveli, vezano za kameru, kod A9, M9e/s, M9SC iz neusporedivo starijih i lošijih senzora i ne postoji razlog da "useru" kod M10. 

 

Tvoja pretpostavka da neće biti ispred je jednako teška kao i moja da hoće. :) No, vidit ćemo vrlo skoro. 

ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
sardax kaže...

Nema tog flagshipa kojem barem nešto nije inferiorno. Materijali, zvuk, ekran, kvaliteta izrade, ... 

Zadnjih godina je HTC postavio dobar trend, no ni sami ga se nisu pridržavali, jer su se na previše toga fouksirali. 

Pa samo pogledaj šta su izveli, vezano za kameru, kod A9, M9e/s, M9SC iz neusporedivo starijih i lošijih senzora i ne postoji razlog da "useru" kod M10. 

 

Tvoja pretpostavka da neće biti ispred je jednako teška kao i moja da hoće. :) No, vidit ćemo vrlo skoro. 

 

Potpuno točno :)

 

A gledam sad recenzije za M9+ i A9, nije baš neko oduševljenje pretjerano, kažu da bolje je od M9 ali i dalje puši u usporedbi sa najboljima. Ne znam, iskreno, nek ne zajebu na performansama, bateriji i kameri i razmislit ću o M10 čak, jer bi to bio znak dobrog all-roundera. 

14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
bubimir13 kaže...

 

Potpuno točno :)

 

A gledam sad recenzije za M9+ i A9, nije baš neko oduševljenje pretjerano, kažu da bolje je od M9 ali i dalje puši u usporedbi sa najboljima. Ne znam, iskreno, nek ne zajebu na performansama, bateriji i kameri i razmislit ću o M10...... 

A tko to kaže?! Tko je to uspio koristiti M10 pa je rekao da "i dalje puši u usporedbi sa najboljima"?!

16 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Slažem se s nekima ovdje, pošto niko još nije imal M10 u ruci jer još nije izišao, tak da ne možemo unaprijed sudit o proizvodu..

 

Pa tak nit ne znamo kakav će bit, al po riječima HTCa, trebal bi napravit ozbiljniju pomutnju, a pogotovo u segmentu foto-video, tu vidim da se opako bruse, a konkurencija je nemilosrdna, očito je HTCu to dodatni motiv..

Ali, pošto svi znamo kakvi su bili prijašnji flagšipi iz HTCa, ljudi su s pravom skeptični, a nadamo se da će se to promjenit, na bolje, naravno..

 

Tak da, volio bih, dok bi htc uzdrmao malo ove iz top klase flagšipa..

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...
bubimir13 kaže...

 

Potpuno točno :)

 

A gledam sad recenzije za M9+ i A9, nije baš neko oduševljenje pretjerano, kažu da bolje je od M9 ali i dalje puši u usporedbi sa najboljima. Ne znam, iskreno, nek ne zajebu na performansama, bateriji i kameri i razmislit ću o M10...... 

A tko to kaže?! Tko je to uspio koristiti M10 pa je rekao da "i dalje puši u usporedbi sa najboljima"?!

 Mislim da uspoređuje M9 i A9...za M10 kaže što mu je bitno da razmisli o mobu...nezz bar sam ja tako skuzio....

14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

A9 nije flagship model i ne može se uspoređivati sa modelima više klase. Čitao sam da je A9 sasvim dobar uređaj ali to nije ovdje tema pa ne bih o njemu.

Ali pazite ovo:"Nek ne zajebu u perhormansama, bateriji i kameri pa ću razmisliti o M10". Na tržištu već postoje smartphone-i koji imaju odlične performanse, kapacitet baterije i kameru pa pitam se u čemu je problem?! Tip trola već duže vrijeme, u suprotnom ne može se baš pohvaliti kakvim znanjem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
HTC One M10 - rasprava

u A9 je cijena od flagshipa :D kakva li će tek onda biti kod M10

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Cinjenica je da HTCu nejde kamera u prilog, moraju se dokazati u tom segmentu, to im je trenutno najslabija karika zbog koje su popusili vec brdo love zadnjih par godina, em zbog marketinga (jer je pisalo 4mpx), a na M9 jer su bili losiji od konkurencije, to je cinjenica.

Nemaju vise previse lufta za promasit za razliku od ostalih.
http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

dragi kolega,

 

Ne trolam, niti mi je to namjera niti tebe doživljavam kao neko superiorno biće koje odlučuje tko je u pravu, tko u krivu a tko trola.

 

Za moj prethodni post je već kolega iznad objasnio, točno onako kako sam i mislio, s obzirom da ti prvotno očito nisi skužio što sam htio reći.

HTC M10, ja mu želim puno uspjeha, više nego prethodnici, u svakom slučaju.

 

Da postoje telefoni koj zadovoljavaju to troje, ali zna se da telefon nisu samo gole specifikacije, već i dodatne stvari. Meni je za HTC dovoljno samo da u odnosu na prethodnike zadrže dobre stvari, zvučnici su mi nebitni, a poprave ono što je bilo lošije nego kod konkurencije i krajem godine vjerojatno kupujem. To je namjera, a sad, vidjet ćemo. Ne bi mi bio prvi HTC 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Divota ... Ovo je prema dosadašnjim leakovima i potvrdjenim informacijama najsličniji render budućem HTC 10.
ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava

Jako lijepo izgleda, pogotovo u toj boji, ali ova grba na kameri 

14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
bubimir13 kaže...

Jako lijepo izgleda, pogotovo u toj boji, ali ova grba na kameri... 

...nije kao kod Samsunga! Vidite kako to Samsung generacijama pravi grbe na kameri ali one su cool, znate! A tek ovaj tapacirung kod S5?! Podsjeća me na stropni tapacirung Zastave 101. Kako je tek to cool Samsung izveo!

S5 S5
S6 S6
S7 S7
S3 S3
S4 S4
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2016 23:14 (phoenix2003).
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava

Ružno mi na samsungu, još ružnije na iPhoneu, gadno i na 6P i na 5X al se tamo zbog senzora nije moglo izbječ, a pretpostavljam sličan senzor će bit i u M10 pa je jasno zašto grba. Ali recimo S7 ima sasvim pristojnu grbu, nadam se da će ova na M10 ipak bit u tom stilu. Ak već mora.

 

A mr. perfect, blagoslovljen budi, jer razina trpanja riječi koje čovijek ne kaže u njegova usta je ipak malo prevelika... Smiri doživljaj...

12 godina
online
HTC One M10 - rasprava

te grbe su najmanji problem, niste vi nosali lumiju 1020 3 godine, pa da vidite šta je grba :D

doduše, kod lumije grba od kamere mi je služila kao i grip, pa na kraju i nije smetala




što se tiče htc.a, valjda neće se gibati lijevo-desno dok je na stolu, to zna jako biti iritantno

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One M10 - rasprava
Ako će biti takva grba, ne vidim kako staklo neće puknut nakon nekog vremena
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
bubimir13 kaže...

Ružno mi na samsungu, još ružnije na iPhoneu, gadno i na 6P i na 5X al se tamo zbog senzora nije moglo izbječ, a pretpostavljam sličan senzor će bit i u M10 pa je jasno zašto grba. Ali recimo S7 ima sasvim pristojnu grbu, nadam se da će ova na M10 ipak bit u tom stilu. Ak već mora.

 

A mr. perfect, blagoslovljen budi, jer razina trpanja riječi koje čovijek ne kaže u njegova usta je ipak malo prevelika... Smiri doživljaj...

 

A što tanji telefon, veća grba i to tako mora biti. Fizički ne stane drugačije. 

Ono što je dobro kod HTC-a je što je ta grba stvarno minimalizirana, tako vjerujem da će biti na razini M9, a kažu i manja. 

 

Indestructible kaže...

te grbe su najmanji problem, niste vi nosali lumiju 1020 3 godine, pa da vidite šta je grba :D

doduše, kod lumije grba od kamere mi je služila kao i grip, pa na kraju i nije smetala




što se tiče htc.a, valjda neće se gibati lijevo-desno dok je na stolu, to zna jako biti iritantno

 

Manje nego M8/M9 sigurno, jer je veći dio zadnje površine ravan. Sada sa ovim skošenim rubovima, u ruci će biti osjećaj da je još tanji, jer su oni oko 2.7 mm debeli. 

Lakše je sa takvim dizajnom i manevrirat :)

 

zuper kaže...
Ako će biti takva grba, ne vidim kako staklo neće puknut nakon nekog vremena

 

Samo neka stave Gorilla Glass, a ne Saphire. Safir je podložan pucanju ako je većih dimenzija. 

 

---

 

Evo još par rendera sa sivo/crnom odnosno bijelo/crnom kombinacijom. Uf, shut up & take my money ;)

ptspclan.com | visit us ^^
16 godina
offline
HTC One M10 - rasprava
Stvarno je lijep M10!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Ljudi moji, koji vam je?!!! To je slobodno izrađen render, ne zvanična verzija!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...

Ljudi moji, koji vam je?!!! To je slobodno izrađen render, ne zvanična verzija!

 

 

Naravno. Baziran na protipovima koji su leakani, poznatim dimenzijama :) Vjerujem kako će biti 90-95% točno.

Ovako gledajući, nemam pojma crni ili bili ... uf. Ali ovaj bili (svijetli) sa crnim staklom naprid.

ptspclan.com | visit us ^^
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2016 11:45 (sardax).
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
sardax kaže...
phoenix2003 kaže...

Ljudi moji, koji vam je?!!! To je slobodno izrađen render, ne zvanična verzija!

 

 

Naravno. Baziran na protipovima koji su leakani, poznatim dimenzijama :) Vjerujem kako će biti 90-95% točno.

Ovako gledajući, nemam pojma crni ili bili ... uf. Ali ovaj bili (svijetli) sa crnim staklom naprid.

 Bazirano je primarno na leaku rendera od samog HTC, koji je 100% tocan..

Tako da nemože biti daleko od istine..

 

http://www.androidauthority.com/htc-10-shown-off-in-new-press-render-678050/

 

 

 

 

14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Samo nek sense postane ponovno lijep, al sumnjam...

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1 Compact-m2 note-One M8-z1 compact-Blackberry 9900-Z1 Compact
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Lijepo može biti,ovisno koliko si kretivan...drugo ima gotovih ka u priči,vjerovatno bi se našlo nešto i za tvoj sukus!! https://themes.htc.com/#/landing 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Predlažem da spustimo loptu i sačekamo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Kamera će valda bit ista ko i na Nexusu 6p..

 

 

I was thinking about getting  Nexus 6P but since it is not officially being sold in my country, I didn't really want to buy a phone with no technical support. I guess I'll wait and get myself M10. It'd be a nice upgrade from my M7.

 

 

You will be getting the same sensor as 6P but modified, with PDAF, OIS and F1.89 which means much less smudging than on 6p especially with HTC's new found attention towards 1:1 image quality

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2016 18:25 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
@zvonac, pa kako je ista kad ima sve to šta 6P nema :-)

I da themes pro je vrhunski alat za izradu tema. Mozes sve zivo editirat. Ja drzim sve sta je moguce crno, a to ce na 10ki izgledat vrhunski.

Evo i malo dual tone rendera. Uf, ne znam koji mi je draži :(
ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
sardax kaže...
@zvonac, pa kako je ista kad ima sve to šta 6P nema :-)

I da themes pro je vrhunski alat za izradu tema. Mozes sve zivo editirat. Ja drzim sve sta je moguce crno, a to ce na 10ki izgledat vrhunski.

Evo i malo dual tone rendera. Uf, ne znam koji mi je draži :(

 Mocan ce fon biti, ali kamera 100% nece biti ispupcena kao na ovim render fotkama.

12 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Svaki put kad pogledam slike M10 sve sto vidim su tipke na donjem dijelu ekrana koje nisu vertikalno centrirane , faking OCD.

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice