HTC One M10 - rasprava

poruka: 2.499
|
čitano: 349.669
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...
R36 kaže

 M10 ti svaki ima problema s wifi-om. Ja ti preporučujem da ne kupuješ M10 (imao sam ga i vratio nakon 2 tjedna). Ako već kupuješ i ako si zagrijan za HTC kupi onda U11.

R36, miran, k nozi! Koliko puta moram da ponavljam da 10 nema problema sa wifi i koliko to puta treba da dokažem?!

 

 

Igor666 kaže...
phoenix2003 kaže...
Igor666 kaže...
phoenix2003 kaže...
Igor666 kaže...
...a wifi ne postoji na ovom mobu.

Kako ne postoji?!

 tako

 Za koje tržište je namjenjen tvoj model?

 pa vec smo pisali o tome 100x. wifi je uzas uzasa, sto prijem sto svako malo pucanje veze wifi-a... ima vec nekoliko tema o tome na xda forumu i nema lijeka..a ako to idem reklamirati u agram vec znam odgovor.

 

pokusao sam preko airdroida prebaciti 8GB slika ali nema sanse, svakih nekoliko 100MB pukne..

Kolega Igor666 wifi je bio i ostao užas. U cijelom svijetu samoje  phoenix2003 uvijeren da tako wifi treba radit. Kad ne zna za bolje onda mu je wifi na M10 odličan.

 

Moja topla preporuka - prodaji taj M10 i kupi si "bilo što". Jer "bilo što" će imat bolji wifi od M10.

14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

I dalje tvrdim da se problem može riješiti. U vrijeme kad sam ja imao taj problem osim slabog signala bio je i mali broj mreža koji je uređaj mogao vidjeti (4-5 obično). Sad vidi sve moguće:

 

P.S. Ove dvije najsnažnije emitira moj router. Ostale su iz susjedstva.  

 

R36 Izašao je novi BUG, aport!

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.10.2017 23:06 (phoenix2003).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Dijelom moze, kod nekih moze.
Susid ima 10ku kupljenu prije dva miseca, njegov wifi je bolji od mog barem 20-25%, di ja dobivam 75 dB, on ima oko 60, a kod losijih signala je jos izrazajnije.

Ali ne vidim to kao ogroman problem, jer benefit metalnog telefona mi je vazniji od nekih drugih stvari :)
ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Moj puno bolje hvata signal od Galaxy S6 kojeg sam imao prije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

ne moze se rijesiti i to su zakljucili svi pa i najzagrizeniji htc-ovci na xda-u.

 

nije ni problem u dometu, ja stojim pola metra od rutera, full signal ali wifi ne radi, onda proradi na 10 sec. i tako u krug..moj mob nema wifi i bok.

 

nekad mi vidi 200m udaljen signal, a kad izadjem iz svoje sobe gdje je router, jedva da imam jednu crticu. nesto su gadno zabrljali..

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Vlasnik sam HTC 10 a prije njega sam imao Galaxy S7. Mogu sa sigurnoscu reci da moj primjerak nema nikakvih problema sa WiFiem. Radi jednako dobro ili mrvicu losije ali totalno zanemarivo naspram Galaxy S7. Vjerujem da taj problem imaju neki primjerci a ne globalno svi. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.10.2017 8:48 (Arnel16).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Arnel16 kaže...

Vlasnik sam HTC 10 a prije njega sam imao Galaxy S7. Mogu sa sigurnoscu reci da moj primjerak nema nikakvih problema sa WiFiem. Radi jednako dobro ili mrvicu losije ali totalno zanemarivo naspram Galaxy S7. Vjerujem da taj problem imaju neki primjerci a ne globalno svi. 

 tako je. i zato je glupo stalno tvrditi da tu nema problema ili da je rijesiv crnom magijom.

10 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Moj primjerak nije imao nikakvih problema sa wifi.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Ekipi kojoj WiFi ne funkcionira pravilno, zao mi je. 

 

Da zaokruzimo tu temu oko WiFia najbolje je da se svi slozimo da to ne obuhvaca svaki HTC 10 nego odreden postotak njih. Valjda je svaki prica za sebe, moj zasad nema problema. Od prvog dana radi kako treba.

 

Zna li netko kad ce tocno doci official Oreo? Ne bih htio otkljucavati bootloader i flashati razne ROMove dok mi je garancija jos uvijek vazeca (tko zna, mozda ga danas sutra budem prodavao).

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Arnel16 kaže...

Zna li netko kad ce tocno doci official Oreo? Ne bih htio otkljucavati bootloader i flashati razne ROMove dok mi je garancija jos uvijek vazeca (tko zna, mozda ga danas sutra budem prodavao).

 vjerojatno nista prije veljace-ozujka..mislim da su rekli u prvom kvartalu 2018.

14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
kratos091 kaže...
phoenix2003 kaže...

I dalje tvrdim da se problem može riješiti. U vrijeme kad sam ja imao taj problem osim slabog signala bio je i mali broj mreža koji je uređaj mogao vidjeti (4-5 obično). Sad vidi sve moguće:

 

P.S. Ove dvije najsnažnije emitira moj router. Ostale su iz susjedstva.  

 

R36 Izašao je novi BUG, aport!

 

phoenix2003 kaže...

I dalje tvrdim da se problem može riješiti. U vrijeme kad sam ja imao taj problem osim slabog signala bio je i mali broj mreža koji je uređaj mogao vidjeti (4-5 obično). Sad vidi sve moguće:

 

phoenix2003 kaže...

I dalje tvrdim da se problem može riješiti. U vrijeme kad sam ja imao taj problem osim slabog signala bio je i mali broj mreža koji je uređaj mogao vidjeti (4-5 obično). Sad vidi sve moguće:

 
Ok, phoenix, shvatili smo.

Ovo je bila greška koju sam prijavio administratoru da je obriše jer paralelno koristim i HTC 10 i drugo računalo za pristup forumu i ne znam zašto to nisu učinili. Ne znam kako se druga poruka pojavila ali to nije razlog za niske strasti. Još jednom molim modove da izbrišu drugu poruku.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.10.2017 20:22 (phoenix2003).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Šalim se, čovječe, NHF. I meni se to dogodilo par puta, pogotovo kad postam s moba.

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Nije mi jasno zasto vi kojima ne valja wifi, kamera,a i htc opcenito ne prodate svoje uredaje i ne odj....e sa ove teme. Kupite si Samsunga ili gejfona i svi sretni i zadovoljni.

 
1 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
dejo kaže...

Nije mi jasno zasto vi kojima ne valja wifi, kamera,a i htc opcenito ne prodate svoje uredaje i ne odj....e sa ove teme. Kupite si Samsunga ili gejfona i svi sretni i zadovoljni.

 bravo, sad si frajer. ja sam na raznim HTC telefonima zadnjih 7 godina, kupujem ih zato jer kod drugih nisam našao ništa što bi me privuklo.

 

ali po tebi smijes pljuvati samo po drugim brandovima ali niti slucajno po onome što posjedujes ? kultura ti je na razini, svaka cast.

16 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava

Nisam ja nikakav frajer. Niti pljujem po Htc-u niti po drugim brandovima. Samo sto u ovoj tem jos do sad nisam procitao ni jedan koristan savjet. Konstantno isti ljudi pljuju po 10ki, isti koji su pljuvali i po 8ici i 7ici.  I uglavnom nemam pametnog komentara na tvoj post, a sa mojom kulturom je sve u redu.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.10.2017 17:47 (dejo).
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Čitam na XDA da je Oreo u fazi testiranja na 10 i u planu je da se u prosincu pusti za USA unlocked modele a početkom godine i za nas smrtnike.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Pozdrav,

 

zanimam me kako mogu slušati glazbu (flac) putem usb otg kabla. Naime, kad spojim usb na uređaj, u file manageru pronađem usb i datoteke glazbe ali ih moj player (poweamp, probao sam još par drugih player-a) ne može detektirati kao glazbene mape, albume ?

Da li je problem u izboru playera, ili treba neko posebno dopuštenje, ili možda treba biti rootan uređaj ... ? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...

Čitam na XDA da je Oreo u fazi testiranja na 10 i u planu je da se u prosincu pusti za USA unlocked modele a početkom godine i za nas smrtnike.

 ako ga imaju u planu u prosincu pustit za usa verziju eto nam i prije romova sa oreom, ja sam probao oreo ali nije mi zanimljiv bez sense sučelja

iPhone is a smartphone for dumb people
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Imate li vi problema s otiskom prsta posle ovog updata.Ja sam updatovo prije 2 dana i sada ako je telefon zakljucan malo duze vremena kada probam da ga preko otiska otkljucam nece.Pa onda unesem lozinku otkljucam pa zakljucam pa probam i onda radi,ima li ko ovaj problem.Ovo je softverski problem meni se pojaviio nakon ovog updata
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Ako nekoga zanima kupio sam htc s ebaya njemackog za 260 eura nov zapakovan sprint verzija al je otključan na sve mreze.Ako koga zanima mogu vam okaciti link peodavca,prezadovoljan sam uzeo sam u crvenoj boji
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Dado91 kaže...
Imate li vi problema s otiskom prsta posle ovog updata.Ja sam updatovo prije 2 dana i sada ako je telefon zakljucan malo duze vremena kada probam da ga preko otiska otkljucam nece.Pa onda unesem lozinku otkljucam pa zakljucam pa probam i onda radi,ima li ko ovaj problem.Ovo je softverski problem meni se pojaviio nakon ovog updata

 Cekaj, koju verziju fona ti imas pa si dobio ovaj update?

13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Dado91 kaže...
Imate li vi problema s otiskom prsta posle ovog updata.Ja sam updatovo prije 2 dana i sada ako je telefon zakljucan malo duze vremena kada probam da ga preko otiska otkljucam nece.Pa onda unesem lozinku otkljucam pa zakljucam pa probam i onda radi,ima li ko ovaj problem.Ovo je softverski problem meni se pojaviio nakon ovog updata

 ti imas ROM za neko drugo trziste, ali da, s vremena na vrijeme moram upisivati password za otkljucati, fingerprint ko da je disable-ani.

8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Moj telefon je s njemackog ebaya narucen , a dosao je s fabrickim sprint romom.Znaci mreza sprint to pise i kada se pali al je otključan.Cekam priliku stavicu onaj global rom i rutovati ga jer ima ovako nekih nepotrebnih aplikacija od mreze koje se ne mogu brisati pa sam ih sakrio u meniju


 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Moj telefon je s njemackog ebaya narucen , a dosao je s fabrickim sprint romom.Znaci mreza sprint to pise i kada se pali al je otključan.Cekam priliku stavicu onaj global rom i rutovati ga jer ima ovako nekih nepotrebnih aplikacija od mreze koje se ne mogu brisati pa sam ih sakrio u meniju


 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Koliko mogu vidjeti na twitter-u, vi koji imate Taiwan verziju desetke, danas ste dobili update od 584 MB.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

A neki su još na July security patchu...

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Al evo moj je na October security patchu i mogu vam reci da mi je taj poslijednji patch malo zeznuo otisak prsta.Zadnjih 2 dana radi bez greske moguce da se sad sistem uskladio jer sam par puta otisak prsta konfigurisao
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Ekipa, kako stojite sa baterijom? Nisam baš pratio kako je na stock Senseu a pošto sam ipak odlučio na root, zanima me razlika u efikasnosti između tvorničkog i AOSP ROMa. 

Mislim da je jedino bitno aktivno korištenje to jest Screen On Time.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.11.2017 13:50 (Arnel16).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Kod mene može izdržati pun dan "normalnog" korištenja. To znači nekih 4 sata sot-a (ne znam u minut baš). Kad bi Oreo mogao ići kao MM, na 6,5 sati sot-a, a već znam da neće.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...

Kod mene može izdržati pun dan "normalnog" korištenja. To znači nekih 4 sata sot-a (ne znam u minut baš). Kad bi Oreo mogao ići kao MM, na 6,5 sati sot-a, a već znam da neće.....

 Ja sam probao PureFusionOS 8.0.0 Oreo Betu i imam lose iskustvo s tim. Preveliki battery drain. Jedva par sati izdrzi. 

I ja isto iscekujem taj official Oreo a dok cekam, tratim vrijeme sa custom romovima. 

 

EDIT: Za sve koji hoce probati taj cisti Oreo u beta fazi, evo fix za taj famozno battery drain:

 

https://support.google.com/pixelphone/forum/AAAAb4-OgUsiH6hkq-7pCw/?hl=by

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.11.2017 9:00 (Arnel16).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice