HTC One M7 SIM network unlock code

poruka: 11
|
čitano: 1.912
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
HTC One M7 SIM Network Unlock Code

Kao što i sam naslov kaže, problem je taj kod koji se javlja nakon ukucavanja PIN-a.

Da li neko zna rjesenje za ovo, jeli neko imao nekada ovaj problem ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M7 SIM Network Unlock Code

Ja sam imao taj problem na tom istom mobitelu kad su mi nakon reklamacije sa servisa vratili predpostavljam kodiran mobitel na neku drugu mrežu.

Disregard the constabulary.
9 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M7 SIM Network Unlock Code

I, šta si uradio ? Kako si rješio problem ?

14 godina
offline
Re: HTC One M7 SIM Network Unlock Code

Vratio mobitel na servis i dobio drugi uređaj

Disregard the constabulary.
9 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M7 SIM Network Unlock Code

Ma kakvi, meni je sada rootan mobitel, ne vrijedi vise garancija

14 godina
offline
Re: HTC One M7 SIM Network Unlock Code

Tebi se problem pojavio odjednom? Tj nisi ga reklamirao i dobio u ovom stanju? Onda ne znam, predpostavljam da je neki problem sa sim utorom ili sa sim karticom.. probaj drugu sim karticu ako ti je dostupna.

 

Možeš sve vratiti na 100% stock i onda ga odnijet na reklamaciju ako ti garancija još traje

 

Link

Disregard the constabulary.
9 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M7 SIM Network Unlock Code

Ma jock, nakon update-a ovaj problem mi se pojavio. I nosio sam ja njega na servis pod garancijom, ali nisi valjda znali napraviti, sta ja znam xD

I onda sam ja pokusavao novi software instalirati, ali opet isto xd

A da li bi ga vracanje na originalni stock vratilo u fabricke postavke, mozda bi tada rijesilo ovaj problem ? I da li bi oni u servisu to mogli ikako skontat ako ga vratim na stock ?

14 godina
offline
Re: HTC One M7 SIM Network Unlock Code

Vratilo bi ga na tvorničke postavke 100%, ne bi bilo nikakvih znakova da si radio ikakvu modifikaciju ako sve napraviš kako spada.

 

Jednostavno je uz tutorial koji sam stavio u prošli post.. ja sam radio i nije problem, samo treba polako i oprezno čitat. {#}

 

Ne znam baš da bi to riješilo taj problem sa sim-om jer je meni taj problem bio kad nisam imao root ni ništa, ali sigurno da se isplati vratit ga na stock da ga povratiš garanciju i onda pravac servis.

Disregard the constabulary.
9 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M7 SIM Network Unlock Code

Hvala ti, probat cu, ne kosta me nista :)

Zanima ne jos, s obzirom da je mobitel kupljen kod mobilnog operatera i oni zakljucavaju na svoju mrezu, da li to ikako mogu provjeriti ? Jer koliko sam cuo oni imaju svoje software-e, pomocu kojeg ti zakljucaju mob na odredjenu mrezu. ..

14 godina
offline
Re: HTC One M7 SIM Network Unlock Code

I moj je bio zaključan na jednog operatera, sim lock nema veze sa vraćanjem na stock, ostat će zaključan.

 

Jedino što će eventualno bit drugačije nakon tog postupka je nedostatak (bloatware) aplikacija od operatera ako su bile predinstalirane na mob ali koliko ja znam to u servisu ne gledaju..

 

Bitno da je bootloader zaključan i da je gore stock rom/recovery koji odgovara CID-u uređaja.

Disregard the constabulary.
9 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M7 SIM Network Unlock Code

E ništa prijatelju, probat ću, nemam šta izgubiti. Hvala ti.

Btw, nije bilo aplikacija :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice