Htc U11

poruka: 552
|
čitano: 110.204
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11
A kaj preporucas? Operu, ili samo google da koristim?
Ma znam da nije identicno za usporedbu, ali razlika se fkt osjeti.
12 godina
offline
Re: Htc U11
Flas1987 kaže...
A kaj preporucas? Operu, ili samo google da koristim?
Ma znam da nije identicno za usporedbu, ali razlika se fkt osjeti.

Ja ti koristim Samsungov intrent preglednik...i po meni je on najbolji.

 

Ako HTC ima neki svoj preglednik a da nije Chrome, onda taj koristi.

 

A vidi pod baterijom šta ti najviše troši bateriju.

10 godina
offline
Re: Htc U11
Flas1987 kaže...
Nazalost nije tako. Sada sam podesio ali i dalje isto. Posaljem poruku sadrzaj je sakriven ali ekran ne zasvijetli. Na Viberu imam opciju light screen for messages... I on funkcionira

 

Probaj s Light Flow aplikacijom.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11

Ovaj IMAK tempered glass nije kompatibilan sa spigen caseom  (rugged armor, a nije onda ni sa clear verzijom isto)odmah ga je podigao. I rubovi od imaka nisu dovoljni zaobljeni te strse prema rubu. Ne preporucam.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.8.2017 23:36 (Valius).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Htc U11
Valius kaže...

Ovaj IMAK tempered glass nije kompatibilan sa spigen caseom  (rugged armor, a nije onda ni sa clear verzijom isto)odmah ga je podigao. I rubovi od imaka nisu dovoljni zaobljeni te strse prema rubu. Ne preporucam.

 Fuck, imam Spigen clear i Mak spremna za ugradnju kad zamjenim ekran, baš sam gledao da to baš nebude dobro...

 

Imam i nekakvu jeftinu masku tanju izgleda da ću morat u nju staviti.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11

Bolje spigen case... Nemam pojma, mislim da cu uzet obican protector, iq shield i bok. Sad je mob samo u caseu i nema nikakvu zastitu na ekranu i ekran nema nista, ni tockice...

13 godina
offline
Re: Htc U11
Valius kaže...

Bolje spigen case... Nemam pojma, mislim da cu uzet obican protector, iq shield i bok. Sad je mob samo u caseu i nema nikakvu zastitu na ekranu i ekran nema nista, ni tockice...

 Nema ni moj ni točkice, niti ogrebotine, samo je razbijen od manjeg pada....

13 godina
offline
Htc U11

Napkon 60fps u kameri, kako dobro izgleda video, više nikad ne snimam u 30 fps :D

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Htc U11
Steta sto i 4K ne snima u 60 FPS.
13 godina
offline
Re: Htc U11
ocean77 kaže...
Steta sto i 4K ne snima u 60 FPS.

 

Šteta, da :/

13 godina
offline
Htc U11

Evo jedne bombe, za sve koji su fanovi HTC-a !!!! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/htc_u11_6gb_ram_128gb_storage_europe-news-26985.php

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Htc U11

Eto I mene na u11.

Javim dojmove

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Htc U11

Ajde Zvonac, bas me zanima tvoj dojam. 

Mene taj U11 uopce ne privlaci, svidja mi se na njemu jedino kamera kao i na desetki, ali desetka ima jos pokoju vrlinu koju na U11 nikako ne nalazim.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Htc U11
ocean77 kaže...

Ajde Zvonac, bas me zanima tvoj dojam. 

Mene taj U11 uopce ne privlaci, svidja mi se na njemu jedino kamera kao i na desetki, ali desetka ima jos pokoju vrlinu koju na U11 nikako ne nalazim.

 Onak na prvu.. Same dimenzije uredjaja su vece od 10tke, tak da je potonja bolja, ergonomski, sto se tice dizajna, 10 je kudikamo lijepsi, tu nema govora..

10 ostavlja dojam premium feel u ruci dok to za u11 nemrem rec..

 

Mada U11 je ergonomski cak i dobar, zahvaljujuci zaobljenim rubovima a i sklizak je dost, tak da tu treba pripazit, imam masku koja je dosla sa mobom..

 

Sto se tice samih performansi, onak na prvu, rekli bi da nema razlike spram desetke, al nakon duzeg koristenja, razlika je vidljiva, sve nekak fluidnije radi na u11, aplikacije se brze pokrecu, instaliraju, uglavnom razlika je vidljiva..

Zvucnici su glasniji od 10 i to se dobro cuje:)

 

Ono najbitnije, wifi radi ko beba, puno bolji signal imam neg sa htc10, ovo je veliko iznenadjenje i tu je razlika drasticna, napokon ne moram mob okretat vise:D

Zaslon, odlican, kolko mi se cini, ostriji je i svjetljiji, vuce mi na amoled, na suncu je citljiviji, sto za 10 ne bih rekao, uglavnom, odlican display, ostar i svjetliji spram 10tke..

 

Kamera, onak na prvu, odlicna, fotke ostre, AF stvarno je brz, primjetno brzi od 10tke, iznenadjen sam, za nocne fotke trebam pricekat noc.

Danas doletio update 711mb, napokon imam 1080 60fps, nekaj kratko sam snimao, odlicno, trebalo im je sto godina da stave tu opciju, hvalevrijedan potez iz htca..

 

Eto, ukratko tolko..

10 godina
offline
Re: Htc U11
Jesi prodao desetku?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Htc U11

Jesam

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Htc U11

Vi koji imate u11. Kak vam multitasking radi?

Napravio HR, al ne zadrzava dugo programe u memoriji, primjetio sam refreshanje, s tim da se u pozadini vrti 7-8 app..

 

Pokrenem YT izidjem iz njega i nakon nekog vremena (1-2h) YT se reloada, primjetio i za njuskalo isto, na desetki je to sve radilo ko podmazano..

Jel ima ko kakvu ideju?

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.9.2017 19:28 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Htc U11

Ovo mi nije jasno, imao tek trece punjenje..

Kaj nije bi trebalo bit pun kapacitet, 3000mAh, 100%?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Htc U11
Nemam U11 ali što se Youtube aplikacije tiče, ona se uvijek sama reloada kad je se koristi neko vrijeme. To mi se dešavalo na svim mobitelima u zadnje vrijeme bez obzira na količinu radne memorije.
15 godina
offline
Re: Htc U11
Htio sam reći kad je se ne koristi neko vrijeme.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Htc U11
Ima li tko lokaciju nabave za 6GB verziju?
Nope.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Htc U11

Baterija je znacajno bolja neg na HTC 10, s tim da sam zadnje punjenje moba obavio prek kompa, taj qc3.0 dost skrsi bateriju nakon par mjeseci..

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Htc U11

Da, svaki brzi punjač šteti bateriji.

Nope.
13 godina
offline
Re: Htc U11
Tonči kaže...

Da, svaki brzi punjač šteti bateriji.

Utvaram si da niste stvarno toliko ozbiljni u tim komentarima?! 

Uostalom, čemu onda "inventivan izum" koji toliko uništava gadget???? 

 

Vjerojatno još jedan relikt konzumerističkog društva ?! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Htc U11

Cijelo vrijeme punim brzim načinom punjenja i nikad ništa.

 

Nije on kupio mene nego ja njega, sad bi ga kao trebo štedit. Bedastoća.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Htc U11

Baterija je iznenađenje, 3000mAh na 5.5", wifi/4g+/3g..

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Htc U11

Sve je super na U11, ali taj dizajn vjerojatno nikada necu "progutati", izgleda kao da je iz 2015 pogotovo kada vidim ovaj novi Xiaomi Mi MIX 2. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Htc U11
ocean77 kaže...

Sve je super na U11, ali taj dizajn vjerojatno nikada necu "progutati", izgleda kao da je iz 2015 pogotovo kada vidim ovaj novi Xiaomi Mi MIX 2. 

 Da, dizajn mu nije jača strana:)

Moram si neku lijepšu maskicu nabavit, ova kaj dojde uz mob je isto sva klizava..

11 godina
neaktivan
offline
Htc U11

Meni je Red brutalan

www.oklop.me
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Htc U11

Imao sam HTC 10 sad imam LG G6 . Imam ponudu za zamjenu LG za U11 ( U11 je nov ) trebao bih nešto malo doplatiti.

Da li se isplati ?

LG mi je dizajnerski puno napredniji od U11 , mislim osim novijeg procesora i malo bolje kamere U11 i nema neke prednosti u odnosu na LG G6.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice