Htc U11

poruka: 552
|
čitano: 110.231
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Htc U11
Ako je mala razlika u nadoplati, uzmi i probaj. U11 drži cijenu i lako ga prodaš i vratiš na G6 ako ti ne paše.
A primarna kamera bi trebala biti dosta bolja na U11, softver i brzina isto dosta bolja na HTC-u. Iako nema utor za sluške kvaliteta zvuka preko njihovih slušalica je navodno odlična, a i stereo zvučnici su među najboljima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Htc U11
belami63 kaže...

Imao sam HTC 10 sad imam LG G6 . Imam ponudu za zamjenu LG za U11 ( U11 je nov ) trebao bih nešto malo doplatiti.

Da li se isplati ?

LG mi je dizajnerski puno napredniji od U11 , mislim osim novijeg procesora i malo bolje kamere U11 i nema neke prednosti u odnosu na LG G6.

 

 

Ako je kamera apsolutni prioritet sa U11 ne mozes fulati, a po svemu ostalome i meni se vise svidja G6.

To moras sam odluciti sta ti treba.

16 godina
offline
Re: Htc U11
belami63 kaže...

Imao sam HTC 10 sad imam LG G6 . Imam ponudu za zamjenu LG za U11 ( U11 je nov ) trebao bih nešto malo doplatiti.

Da li se isplati ?

LG mi je dizajnerski puno napredniji od U11 , mislim osim novijeg procesora i malo bolje kamere U11 i nema neke prednosti u odnosu na LG G6.

 Ak ti je radi dizajna i ergonomije, ostani na G6. Ak ti je radi svega ostaloga, U11 bez daljnjega..

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Htc U11

Meni U11 uopce ne sjeda u ruku, klizav je a i rub stakla je napravljen tako da ide sa strane pa me ne cudi da je svako malo nekome razbijen. Soft je brz, kamera ok...

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Htc U11

U11 vs IP8

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Htc U11

Jel zna ko gdje najpovoljnije nabavit U11 u Hrvatskoj/EU?

Zasad je najpovoljnije što sam našao 4/64 gb model na amazon.de za ~600€.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Htc U11

Pozdrav,

Evo i moje iskustvo s U11. Nakon mjesec dana savjesnog i pažljivog korištenja, u novoj preklopnoj maskici pukne mi ekran kod tipke za stišavanje i rascvjeta se po ostatku ekrana. Kaj je najgore, nije mi pao, nego je u džepu na neku foru puknuo(valjda se savio).

Naravno u T-comu ne priznaju garanciju jer se radi o fizickom oštećenju.

Nije mi jasno kako je moguće da telefon od 6000 kn može biti toliko krhak. Pas mater.

 

Inače prije sam imao HTC EVO 3D i DESIRE 626 i s oba telefona sam bio prepre zadovoljan. Bili su čvrsti i izdržljivi, dok je U11 po tom pitanju drek.

Ok sve super, mobitel je čudo što se tiće specifikacija, ali sama fizička obrada mu ne vrijedi tih novaca.

 

Vidim da je cijena zamjene ekrana 2000 kn u agram servisu. Zna li netko kroz koji period možemo očekivati smanjenje cijene zamjene, i na koji naćin zaštititi ovaj puknuti ekran?

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Htc U11

Koma!

Koje su to krajnosti, od HTC 10 koji je doslovno tenk do ove staklene table koju krivo pogledas i pukne.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Htc U11

Imam U11 pao mi s kreveta na parkete, nema nikakvih tragova na njemu.

Tak da mob ipak nije tak krhki ak ga krivo pogledas.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...

Imam U11 pao mi s kreveta na parkete, nema nikakvih tragova na njemu.

Tak da mob ipak nije tak krhki ak ga krivo pogledas.

 

 

Mozda i nije, nemam iskustva, ali vidim vec 3-4 slucaj da je ljudima na banalan nacin puklo staklo.

Imao sam M10 i taj mob sam koristio bez ikakvog straha i danas kazem da je to sto se tice izrade najbolji mobitel koji sam do sada imao...od 1999.g. od kada ih koristim.

10 godina
offline
Htc U11

Vidim da je na forumu prosao potpuno nezapazeno, a cini se kao jako dobar mob...baterija isto veca od konkurencije, odlicna kamera i sve ostale odlicne stvari sa U11.

 

https://www.dpreview.com/news/0808513956/htc-u11-combines-u11-camera-specs-with-large-6-inch-display

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Htc U11
ocean77 kaže...

Vidim da je na forumu prosao potpuno nezapazeno, a cini se kao jako dobar mob...baterija isto veca od konkurencije, odlicna kamera i sve ostale odlicne stvari sa U11.

 

https://www.dpreview.com/news/0808513956/htc-u11-combines-u11-camera-specs-with-large-6-inch-display

U11 se pokazao kao ništa posebno., ne vidim razloga zašto bi se itko obazirao na U11+.

 

Smanjili su bezele, tj namjerno su stavili crni mob da se ne vidi da i dalje ima više mesa gore i dolje od konkurencije. S ovoliko mesa možeš dobit kineski mob za 150 dolara.

 

Promašena politika HTC-a od M8...

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11
R36 kaže...
ocean77 kaže...

Vidim da je na forumu prosao potpuno nezapazeno, a cini se kao jako dobar mob...baterija isto veca od konkurencije, odlicna kamera i sve ostale odlicne stvari sa U11.

 

https://www.dpreview.com/news/0808513956/htc-u11-combines-u11-camera-specs-with-large-6-inch-display

U11 se pokazao kao ništa posebno., ne vidim razloga zašto bi se itko obazirao na U11+.

 

Smanjili su bezele, tj namjerno su stavili crni mob da se ne vidi da i dalje ima više mesa gore i dolje od konkurencije. S ovoliko mesa možeš dobit kineski mob za 150 dolara.

 

Promašena politika HTC-a od M8...

 

 ja ne znam šta je svima vama sa tim bazelima više, ja se samo nadam da su malo popravili čvrstoću mobitela i ako se pokaže da jesu ovo je definitivno najbolji mobitel na tržištu, zašto, jer napokon imamo mobitel koji može izdržat hardcore use cili dan sa svojom baterijom

bazelles tel je po meni totalna glupost, evo koristim kćerin bezvezni samsung a5 2016 koji ima doli i gori slične bazele kao i u11+ i svako malo dlanom nehotice aktiviram nešto na ekranu, onda mogu zamislit kako je na bazelless telefonu, meni to osobno ne prdstavlja nikakav minus ti bazeli gori i doli, je da su mogli to još bolje iskoristit pa stavit i prave zvučnike na prednju stranu kao na prijašnjim serijama  i kapacitativne tipke i mobitel bi bio savršen

 

iPhone is a smartphone for dumb people
12 godina
offline
Re: Htc U11
karlanal kaže...
R36 kaže...
ocean77 kaže...

Vidim da je na forumu prosao potpuno nezapazeno, a cini se kao jako dobar mob...baterija isto veca od konkurencije, odlicna kamera i sve ostale odlicne stvari sa U11.

 

https://www.dpreview.com/news/0808513956/htc-u11-combines-u11-camera-specs-with-large-6-inch-display

U11 se pokazao kao ništa posebno., ne vidim razloga zašto bi se itko obazirao na U11+.

 

Smanjili su bezele, tj namjerno su stavili crni mob da se ne vidi da i dalje ima više mesa gore i dolje od konkurencije. S ovoliko mesa možeš dobit kineski mob za 150 dolara.

 

Promašena politika HTC-a od M8...

 

 ja ne znam šta je svima vama sa tim bazelima više, ja se samo nadam da su malo popravili čvrstoću mobitela i ako se pokaže da jesu ovo je definitivno najbolji mobitel na tržištu, zašto, jer napokon imamo mobitel koji može izdržat hardcore use cili dan sa svojom baterijom

bazelles tel je po meni totalna glupost, evo koristim kćerin bezvezni samsung a5 2016 koji ima doli i gori slične bazele kao i u11+ i svako malo dlanom nehotice aktiviram nešto na ekranu, onda mogu zamislit kako je na bazelless telefonu, meni to osobno ne prdstavlja nikakav minus ti bazeli gori i doli, je da su mogli to još bolje iskoristit pa stavit i prave zvučnike na prednju stranu kao na prijašnjim serijama  i kapacitativne tipke i mobitel bi bio savršen

 

Ti si u manjini..., tako tržište kaže.

 

Svaki mob može izdržat hardcore use...svaki mob ima brzo punjenje...svagdje imam punjač tako da većini tih 4000 mAh ne igra ulogu.

 

Ja imam S8 i nikad nisam nikad nehotice nešto krivo dotaknuo...

 

Ako im bezele nisu bile razlog izbacivanja U11+, onda ne vidim razlog zaštu ga izbacili. Što radi veće baterije ili 2gb rama više?? Pored Note 8, Iphonea X, V30, Pixela XL2 ne znam s čim će to U11+ privuči kupce. Koliko vidim ni U11 nije hit na tržištu.

15 godina
neaktivan
offline
Htc U11

niti jedan jedini telefon it top klase ne može izdržat jedan dan hard usagea, niti jedan, ko kaže da može taj laže, kad iziđem ujutro iz kuće ne želim nosit sa sobom kabel i želim da se mogu vrattit u ponoć kući a da mi je mobitel još upaljen a to trenutačno nijedan ne može TOČKA

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Htc U11
karlanal kaže...

niti jedan jedini telefon it top klase ne može izdržat jedan dan hard usagea, niti jedan, ko kaže da može taj laže, kad iziđem ujutro iz kuće ne želim nosit sa sobom kabel i želim da se mogu vrattit u ponoć kući a da mi je mobitel još upaljen a to trenutačno nijedan ne može TOČKA

Kolega tvoj subjektivno mišljenje. Pitanje što tebi a što nekima znaći : hard usage korištenje. 

 

U svakom slučaju meni nije problem imat punjač doma, u autu i na poslu., pa se jednostavno ne zamaram baterijom i time koliko imam Sot-a.

10 godina
offline
Re: Htc U11
R36 kaže...
ocean77 kaže...

Vidim da je na forumu prosao potpuno nezapazeno, a cini se kao jako dobar mob...baterija isto veca od konkurencije, odlicna kamera i sve ostale odlicne stvari sa U11.

 

https://www.dpreview.com/news/0808513956/htc-u11-combines-u11-camera-specs-with-large-6-inch-display

U11 se pokazao kao ništa posebno., ne vidim razloga zašto bi se itko obazirao na U11+.

 

Smanjili su bezele, tj namjerno su stavili crni mob da se ne vidi da i dalje ima više mesa gore i dolje od konkurencije. S ovoliko mesa možeš dobit kineski mob za 150 dolara.

 

Promašena politika HTC-a od M8...

 

 

Zasto bi se obazirao netko na U11+...pa mob ima sve sto i S8+ i pored svega toga ima osjetno vecu bateriju, nesto bolju kameru, ima stereo zvuk i jaci zvucnik i vec i to je mnogima dosta...dodatne prednosti su sto ga nece imati svaka deseta osoba, sto je pola godine friskiji mob, ima 2GB rama vise...pametnome dosta.

16 godina
offline
Re: Htc U11
Dostupan novi update ...
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11
Htc u11 rulz,koristim ga od prvog dana, to je stroj :) Eh da sam znao, pricekao bih u11+, ljepsi mi je naprd,ali fsk it, to je samo estetika.

Btw imam spogen ruged afmor, pao mi je u kuhinji na plocice sa radne ploce i sve 5. Ali mi se polu odbio od rike jer ga nisam uspio uhvatit u padu. Ista stvar na parketu kasnije s nekih metar visine. Zasad sam ocito imao srece,ali mob je fakat super.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11
Htc u11 i u11+ definitivno su mi najbolji na tržištu .u11 + je za one kojima smetaju ti bezeli mada ja ne patim od toga.Telefoni su sigurno multimedijalno najbolji,najbolji zvuk i izlaz za sluske imaju plus kamere vrhunske .Merketing je jedini problem htca jer imaju bolju top kladu telefona od samsunga,to sam se uvjerio kad sam poredio htc 10 i galaxy s7 nakon par mjeseci
 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Htc U11

Jel ima neko Solar Red u11?

Dvoumim se između njega i Amazing Silvera, al mislim da ga kod nas nema nigdje za pogledat, a brine me jel uživo izgleda previše ženskasto.

I btw na amazonu.de je sad 479€ (cca 500€ sa našim porezom + par € dostava), do neki dan je bio oko 600€ pa nešta razmišljam da zažmirim i odmah ga naručim jer sumnjam da će za Black Friday bit jeftinije.

 

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11
clutch kaže...

Jel ima neko Solar Red u11?

Dvoumim se između njega i Amazing Silvera, al mislim da ga kod nas nema nigdje za pogledat, a brine me jel uživo izgleda previše ženskasto.

I btw na amazonu.de je sad 479€ (cca 500€ sa našim porezom + par € dostava), do neki dan je bio oko 600€ pa nešta razmišljam da zažmirim i odmah ga naručim jer sumnjam da će za Black Friday bit jeftinije.

 

 Kakvo je stanje s garancijom, da li se ona najnormalnije može ostvariti u Hrvatskoj (Agram..?) ili se mora slati u Njemačku?

13 godina
offline
Re: Htc U11
clutch kaže...

Jel ima neko Solar Red u11?

Dvoumim se između njega i Amazing Silvera, al mislim da ga kod nas nema nigdje za pogledat, a brine me jel uživo izgleda previše ženskasto.

I btw na amazonu.de je sad 479€ (cca 500€ sa našim porezom + par € dostava), do neki dan je bio oko 600€ pa nešta razmišljam da zažmirim i odmah ga naručim jer sumnjam da će za Black Friday bit jeftinije.

 

 kada je crni petak, baš i ja gledam da si piknem plavog :)

8 godina
offline
Re: Htc U11
markom63 kaže...

 Kakvo je stanje s garancijom, da li se ona najnormalnije može ostvariti u Hrvatskoj (Agram..?) ili se mora slati u Njemačku?

 E to stvarno nemam pojma. Pošto smo u EU trebala bi i kod nas vrijediti garancija, al najbolje bi bilo pitat ove u Agramu

 

fear619 kaže...

 kada je crni petak, baš i ja gledam da si piknem plavog :)

 Idući petak (24.11.)

8 godina
offline
Htc U11

Evo šta kažu sa amazona. Kolko sam ja skužio može se normalno kod nas servsirat pod garancijom, samo mi nije jasno ovo što piše da trajanje garancije može biti manje od 2 godine ako je u EU zakonski 2 godine.

 

Thank you for your email.

Greetings from Amazon.de and thank you for writing to us.

You are welcome to return any item of consumer electronics or
hardware or any mobile phone to us within 30 days of receipt if it
does not meet your needs or expectations.


The period of guarantee is two years if an item turns out to be
defective. During this period the item will be repaired by our
Consumer Electronics Repair and Returns Service free of charge.

Alternatively, you can claim under guarantee directly from the
manufacturer in your country. Please note that the guarantee period granted by the
manufacturer may differ from the legal period of two years. For many
products you can find this period by following the link
to "Technische Informationen zu diesem Artikel". At the end of the
list on this page you will see: Garantie: (number) Monate (vom
Hersteller).

I hope this information will be helpful for you.

If I can be of further assistance, you can reply directly to this e-mail and, in the meantime, I wish you a wonderful day and all the best!

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Htc U11

hej ljudi, jel se nekome od vas pojavljuju bijele crte na displayu? 

ovakve nekakve:

 https://dl.xda-developers.com/4/3/1/7/6/5/4/htc_u11_problem.jpg?key=bsu-E_8HW5cSTaL67fWAJQ&ts=1511369408

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2017 17:50 (m85).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Htc U11

jel naletio netko na kakvu dobru ponudu danas?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11
Ne, sve 5 kod mene na ekranu
7 godina
neaktivan
offline
Htc U11

Pozz svima.

Jel zna netko kada nam stiže U11+?  

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Htc U11
HTC Hrvatska mi je danas odgovorio da stize u prvom kvartalu. Detalje ce uskoro objaviti.
ptspclan.com | visit us ^^
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice