Htc U11

poruka: 552
|
čitano: 110.331
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Htc U11
ansha kaže...

Kod tebe se baterija malo bolje drzi nego kod mene, meni je na Oreu 2-4% preko noci, sinkroniziraju se 2 gmaila, whatsapp i messenger, location na high accuracy, data/wifi ukljuceni itd. Meni je baterija bas identicna kao na Nougatu. Boost aplikaciju sam izbrisao jer je drainala bateriju na Nougatu...

 Kao i kod mene, gmail, whatsapp, 4g/wifi.

ocean77 kaže...
zvonac kaže...

 

 

Kameru nisam jos testirao na Oreu, al kolko citam, ak se napravi root, ubace se libsi od pixela 2 i onda je istovjetna google pixelima 2, mada je i ovak odlicna, tu nemam nekih zamjerki..

 

 

 

Na preporucamo.com sam vidio da je kamera malo bolja u low light na Oreu.

 Bome, dobro su ju ispolirali..

14 godina
protjeran
offline
Htc U11

Bogami U11 nije idealan za skijanje, senzor napunjenosti baterije divlja na niskim temperaturama, a i display se uspori...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Htc U11
ansha kaže...

Bogami U11 nije idealan za skijanje, senzor napunjenosti baterije divlja na niskim temperaturama, a i display se uspori...

 

 

Nisam bas puno mobitela izlagao ekstremima, ali sam proslu zimu koristio Galaxy S7 na -20 c negdje u ovo vrijeme u Sloveniji...bazen, vanski bazen, saune, snijeg, uranjanje i sve je izdrzao bez ikakvih problema...evo i danas radi fino.

14 godina
protjeran
offline
Htc U11

Daleko od -20°C, oko nule se vrtila temperatura, baterija pokazuje 1% a izvucem jos 45 minuta SOT-a na 4G...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Htc U11

Kak vam radi bluetooth?

Recimo ja ne mogu slati fajlove preko bluetootha, u Share via opciji nema bluetooth-a na popisu.

Ostalo radi normalno, povezivanje sa autom i ostalim uređajima.

 

Problem je u File manager aplikaciji, od 4 isprobane aplikacije jedna ima mogućnost slanja file-ova preko bluetootha.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.1.2018 21:40 (fear619).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Htc U11

Portrait front and rear, motion pictures all working with the attached settings, results very close to the Pixel 2 thanks to the matching camera hardware

 

 

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=75353927&postcount=60993

 

Portrait mode na U11

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.1.2018 21:01 (zvonac).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...

Portrait front and rear, motion pictures all working with the attached settings, results very close to the Pixel 2 thanks to the matching camera hardware

 

 

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=75353927&postcount=60993

 

Portrait mode na U11

Software je bomba, od selfie camere napravi sposobnu kameru dok je sa originalnim htc camera app-om teska katastrofa. Glavna camera isto cesto dosta bolja. 

 

Jel se tebi rusi kad probas selektirat slow-mo snimanje?

16 godina
offline
Re: Htc U11

Nisam koristio slow-mo..

6 godina
offline
Re: Htc U11
Ak nekog zanima nek se javi na PM. Više nemam U11, a tek sada stiglo Phantomskinz Crystal Clear Matte Finish plaćeno 35 dolara, prodajem u pola jeftinije. Novo, nekorišteno, zapakirano.

Ako vas zanimaju detaljnije informacije, link vam je ispod.

https://phantomskinz.com/htc-u11/
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Htc U11

Upalim camera app, podesim na Pro i kad ono, nemam rucno fokusiranje?

Jel mozete provjerit.. Jedino ak nisu to maknuli kod azuriranja aplikacije..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...

Upalim camera app, podesim na Pro i kad ono, nemam rucno fokusiranje?

Jel mozete provjerit.. Jedino ak nisu to maknuli kod azuriranja aplikacije..

Tap to focus? Normalno mi radi u pro modu..

16 godina
offline
Re: Htc U11
ansha kaže...
zvonac kaže...

Upalim camera app, podesim na Pro i kad ono, nemam rucno fokusiranje?

Jel mozete provjerit.. Jedino ak nisu to maknuli kod azuriranja aplikacije..

Tap to focus? Normalno mi radi u pro modu..

 Nije tap to focus, neg ručno izoštravanje u manual modu. Nemam ručno fokusiranje i ISO mi ide samo do 800..

 

Sad mi nije niš jasno Fale mi te dvije opcije, znam da je ISO išao više od 800..

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.2.2018 15:55 (zvonac).
13 godina
offline
Htc U11

evo provjerio i kod mene postoji opcija za manual focus (posljednja je ,nakon brzine  zatvarača), iso mi također ide max do 800

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Htc U11

Evo kak je kod mene.. Fali mi toga dost..

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Htc U11

Koja ti je verzija Camera aplikacije?

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Htc U11

Na kraju resetiral mob.. Izgleda da mi je updejtal app i nisam se više mogel vratit na staro, probal sam sve, resetirat postavke, skinuo stariji app iz 12.2017. al isti vrag, falilo mi je shutter speed, i  ručno fokusiranje..

 

Sad imam sve opcije pod manual..

Verzija je, 9.30.995184

 

Nije mi jasno kaj se dogodilo..

Jel ste updejtali htc camera app sa Play stora?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Htc U11
Jel moguće da U11+ ima toliko loše osvjetljenje i bateriju?

https://www.gsmarena.com/htc_u11_retesting_the_retail_unit-news-29585.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Htc U11
zuper kaže...
Jel moguće da U11+ ima toliko loše osvjetljenje i bateriju?

https://www.gsmarena.com/htc_u11_retesting_the_retail_unit-news-29585.php

Kolko sam skužio čitajući po xda lutrija je kakav panel ćeš dobit. Neki su izmjerili oko 300, neki opet oko 400 nitova tak da to ovisi od uređaja do uređaja, al bi panel svakako trebao biti tamniji od običnog U11 koji bi trebao imat 500-550 nit.

Baterija bi trebala bit bolja od U11, negdje u rangu Mate 10 Pro, možda malo slabija. Sjećam se da su na xda pljuvali po gsmareni i njihovom testu kad je prvi review izašao pa pogledaj ovdje par stranica unazad, sigurno je neko stavljao screenshotove baterije.

13 godina
odjavljen
offline
Htc U11

Taj test baterije na GSMareni je najveca glupost koju sam ikada vidio. Po njima Note 8 duze traje od iP8+, a ja imao oba, Note 8 dnevno punio 2/3 puta. iP8+ nikada u danu nisam ispraznio.

 
1 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
MARKOZD15 kaže...

Taj test baterije na GSMareni je najveca glupost koju sam ikada vidio. Po njima Note 8 duze traje od iP8+, a ja imao oba, Note 8 dnevno punio 2/3 puta. iP8+ nikada u danu nisam ispraznio.

Jasno ti je da ti nesto nije bilo u redu sa note 8?

13 godina
odjavljen
offline
Re: Htc U11
ansha kaže...
MARKOZD15 kaže...

Taj test baterije na GSMareni je najveca glupost koju sam ikada vidio. Po njima Note 8 duze traje od iP8+, a ja imao oba, Note 8 dnevno punio 2/3 puta. iP8+ nikada u danu nisam ispraznio.

Jasno ti je da ti nesto nije bilo u redu sa note 8?

Bilo je sve u redu s njim nego nije imao dobru bateriju i to je to. Imao sam dva komada, tako da nisu oba bila losa

14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
MARKOZD15 kaže...
ansha kaže...
MARKOZD15 kaže...

Taj test baterije na GSMareni je najveca glupost koju sam ikada vidio. Po njima Note 8 duze traje od iP8+, a ja imao oba, Note 8 dnevno punio 2/3 puta. iP8+ nikada u danu nisam ispraznio.

Jasno ti je da ti nesto nije bilo u redu sa note 8?

Bilo je sve u redu s njim nego nije imao dobru bateriju i to je to. Imao sam dva komada, tako da nisu oba bila losa

Meni prijatelj koji ima note-a kaze da mu drzi 2 dana. Al nikako ne moze biti sve u redu s uredjajem a da ga moras punit 2-3 puta dnevno.

13 godina
odjavljen
offline
Htc U11

Tebi kaze prijatelj? Jel ti jasno da nema svako jednako koristenje mobitela. Meni su P8+ i Mi Note 3 jedini mobiteli koji su mi cijeli dan trajali. Imam previse poziva u danu, 2 maila, dual SIM, dva Whatsapp racuna, 4G i Wifi uvijek upaljeni, Lokacija itd

 

Meni je normalno bilo svaki mobitel puniti 2x dnevno

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
MARKOZD15 kaže...

Tebi kaze prijatelj? Jel ti jasno da nema svako jednako koristenje mobitela. Meni su P8+ i Mi Note 3 jedini mobiteli koji su mi cijeli dan trajali. Imam previse poziva u danu, 2 maila, dual SIM, dva Whatsapp racuna, 4G i Wifi uvijek upaljeni, Lokacija itd

 

Meni je normalno bilo svaki mobitel puniti 2x dnevno

Nes ti sta pozivi trose bateriju, dual sim isto. Dva maila, whatsapp, facebook+messenger i viber imam i ja uz sve ukljuceno konstantno (4g, wifi, bt, gps itd.) pa opet u prosjeku imam 30-40h uz 6-7h sot-a na relativno maloj bateriji od 3000mAh.

 

13 godina
odjavljen
offline
Htc U11

Ocito imam aplikacije koje vise trose. Note 8 mi je vecinom prazan oko 18h bio, ako ga bas koljem onda oko 16h. Siguran sam da nije do baterije jer mi svaki mob toliko traje osim dva izuzetka koja sam naveo :)

 

Off topic smo

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Htc U11

Iskreno, note 8 ima valjda najgoru bateriju od svih flagship samsunga nakon S6-ice. Nije kapacitet mali da je na mobu sa S625 procesorom i manjim ekranom (npr mi A1), ali na Noteu 8 pocucla praktički odmah. Što zbog cpua, što zbog ekrana, a takav ekran jednostavno želiš što više koristiti. I gsmarena testovi za bateriju su poprilično irelevantni i nimalo se ne poklapaju sa realnim korištenjem mobitela većine ljudi. Btw offtopic? 

Hearthstone: Maks0806#2960
8 godina
offline
Re: Htc U11

Jel ima ko problema sa Chromom? U zadnjih par tjedana ispod statusne trake stalno imam neku horizontalnu crtu koja nikad ne nestaje, ako je adresna traka sakrivena kod otvaranja novih tabova javlja se nekakva trzava animacija i ne mogu gledati video u fullscrenu jer se opet vidi ona crta i statusna traka. Jedino što pomaže je vraćanje na tvorničku verziju aplikacije, al svaki put kad povuče update opet bude isto.
Inače sam na Oreu, ali mislim da je poslije updatea neko vrijeme bilo sve normalno.
Guglanjem nisam našao ništa pa reko da pitam tu jel ima još neko takav problem i kak bi se to moglo riješit?

Evo par slika da vidite kak to otprilike izgleda

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2018 16:35 (clutch).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Htc U11

Dupli post

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2018 16:32 (clutch).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
clutch kaže...

Jel ima ko problema sa Chromom? U zadnjih par tjedana ispod statusne trake stalno imam neku horizontalnu crtu koja nikad ne nestaje, ako je adresna traka sakrivena kod otvaranja novih tabova javlja se nekakva trzava animacija i ne mogu gledati video u fullscrenu jer se opet vidi ona crta i statusna traka. Jedino što pomaže je vraćanje na tvorničku verziju aplikacije, al svaki put kad povuče update opet bude isto.
Inače sam na Oreu, ali mislim da je poslije updatea neko vrijeme bilo sve normalno.
Guglanjem nisam našao ništa pa reko da pitam tu jel ima još neko takav problem i kak bi se to moglo riješit?

Evo par slika da vidite kak to otprilike izgleda

Ma chrome je opcenito sranje, sise bateriju ko blesav u odnosu na neke druge browsere. Sa chromeom sot mi tesko ide preko 6h, a pogledaj ovo ispod sa "drugim" browsero...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice