HTC WILDFIRE 2.2.1 root

poruka: 95
|
čitano: 36.685
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
HTC WILDFIRE 2.2.1 root - radi!

Pozdrav svima!

Nakon updatea svog Wildfirea na zadnji update, tj. na Froyo telefon mi se uzas usporio. Neznam da li se to i vama desilo, ali meni je bas islo na zivce.

Nakon mnogo ramisljanja odlucio sam se za rootat ga i stavit custom ROM.

 

Nakon pun muke i citanja kako se ne moze nakon Froya rootat mobitel odlucio sam malo istraziz i nasao sam nacin kako.

Evo mozda i ima ivde to negdi napisano al nisam mogo nac.

 

Uglavnom koristi se program  AlphaRevX http://revolutionary.io/, koji je kobinacija nekih mangi sa ovima iz unrevokeda.

 

Uglavnom (za win), snimite htc sync. nakon sto ga snimite morate ga deinstalirat, ali ostavite Win Drivere, te resetirate PC.

 

Skinete program sa ove stanice i sljedite upute, samo imate napravit 2 stvari i to je to.. Sad da ih ne pisem,sve je tamo dobro napravljeno.

 

I poslje toga je mob rootan.

 

Nakon toga skinete custom ROM (ja sam stavio cyanogen 7.02 beta), i radi odlicno brzo. Razlika se stvarno moze osjetit.

CPU mi je dignut na 768 Mhz, sve je puno fluidnije, cak i Angry Birds se mogu igrat.

 

Pozdrav svima  i sretno!

 

 

ćufta
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC WILDFIRE 2.2.1 root

ok

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2011 17:11 (cindra789).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC WILDFIRE 2.2.1 root

Ja sam uradio po uputama ali kad uđem u revolutionary cwm na mobitelu, mogu samo listat stavke po izborniku, pritisnem power button samo mi se pojavi revolutionary logo i ništa drugo.

Probao sam ponovit flashanje cwm-a ali ne pomaže.

Je li itko imao sličan problem?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC WILDFIRE 2.2.1 root
kad ti se pojavi logo, stisnes power dugme oped, pa onda sa trackballom ides po izborniku, mozes koristit i back dugme za nazad
ćufta
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC WILDFIRE 2.2.1 root
to je i mene zezalo po sata dok nisam skonto da sa trackballom ides, dakle i pritisak na njega je enter ustvari
ćufta
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC WILDFIRE 2.2.1 root

Hvala, radi...

16 godina
neaktivan
offline
HTC WILDFIRE 2.2.1 root

super, ako jos igdi zapne javi ;)

 

ćufta
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC WILDFIRE 2.2.1 root

Nigdje ne mogu naći link koji radi za skinuti wildpuzzle v 0.8

15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC WILDFIRE 2.2.1 root

Je li itko zna o ovome wildpuzzleu, još nisam uspio riješit

13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC WILDFIRE 2.2.1 root - radi!
josip2608 kaže...

Pozdrav svima!

Nakon updatea svog Wildfirea na zadnji update, tj. na Froyo telefon mi se uzas usporio. Neznam da li se to i vama desilo, ali meni je bas islo na zivce.

Nakon mnogo ramisljanja odlucio sam se za rootat ga i stavit custom ROM.

 

Nakon pun muke i citanja kako se ne moze nakon Froya rootat mobitel odlucio sam malo istraziz i nasao sam nacin kako.

Evo mozda i ima ivde to negdi napisano al nisam mogo nac.

 

Uglavnom koristi se program  AlphaRevX http://revolutionary.io/, koji je kobinacija nekih mangi sa ovima iz unrevokeda.

 

Uglavnom (za win), snimite htc sync. nakon sto ga snimite morate ga deinstalirat, ali ostavite Win Drivere, te resetirate PC.

 

Skinete program sa ove stanice i sljedite upute, samo imate napravit 2 stvari i to je to.. Sad da ih ne pisem,sve je tamo dobro napravljeno.

 

I poslje toga je mob rootan.

 

Nakon toga skinete custom ROM (ja sam stavio cyanogen 7.02 beta), i radi odlicno brzo. Razlika se stvarno moze osjetit.

CPU mi je dignut na 768 Mhz, sve je puno fluidnije, cak i Angry Birds se mogu igrat.

 

Pozdrav svima  i sretno!

 

 

Jel bi mi mogao objasnit ovaj dio ? Osobito kako snimit htc sync ?

Skroz sam novi na HTC platformi, pa molim pomoc i ne zamjerajte ako pitam glupa pitanja :(

14 godina
neaktivan
offline
HTC WILDFIRE 2.2.1 root

skines htc sync sa web stranice htc-a, instaliraš ga i nakon toga deinstaliraš htc sync, ali ostaviš drivere

 
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC WILDFIRE 2.2.1 root
agi38 kaže...

skines htc sync sa web stranice htc-a, instaliraš ga i nakon toga deinstaliraš htc sync, ali ostaviš drivere

A driveri se automatski instaliraju instaliravanjem htc synca?

Dali trebam spojit HTC u komp nakon instaliravanja htc synca , odnosno prije deinstaliravanja njeg ?

14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC WILDFIRE 2.2.1 root

Driveri se automatski instaliraju sa htc sync-om, netrebaš spajat mobitel

13 godina
neaktivan
offline
HTC WILDFIRE 2.2.1 root

Trenutno mi je Wildfire na dekodiranju, pa ne mogu to napravit, no ovu temu ionako pratim pa cu pratit po uputama kad ce mi doc :)

Jel mi mozes reci onda, kad ga rootam, dali onda mogu samo na njeg stavit SetCPU ili moram stavljat custom ROM pa tek onda SetCPU ?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC WILDFIRE 2.2.1 root

ja sad rootam mobitel i upalio sam revolutionary i stalo mi je na waiting for fastboot, kaj da radim??

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC WILDFIRE 2.2.1 root

evo uspio sam konačno, koristi sam ove upute : 

#! i 

 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC WILDFIRE 2.2.1 root
agi38 kaže...

evo uspio sam konačno, koristi sam ove upute : 

#! i 

Znaci kad napravim ovo s HTC snyc, pratim ove videe i imat cu rootan uredaj il je u 2. videu prikazano i stavljanje custom ROMa ? ( sory nisam gledao kad su po 15min jer nemam uredaj kod sebe trenutno, pa mi nema nit smisla zasad , no zelim se informirat) 

I ovaj 1. post u ovoj temi onda mogu zaboravit posto je sve , od a do z, objasnjeno u tim videima ?

14 godina
neaktivan
offline
HTC WILDFIRE 2.2.1 root

znaci video i 1. post su uglavnom isti al je ovo video pa mi je bilo lakse radit uz to, ali u videima nije objašnjeno kako stavit custom ROM

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC WILDFIRE 2.2.1 root
agi38 kaže...

znaci video i 1. post su uglavnom isti al je ovo video pa mi je bilo lakse radit uz to, ali u videima nije objašnjeno kako stavit custom ROM

A znaci nakon tih videa, tj. nakon kaj rootam uredaj, moram na njeg stavit custom ROM da bih mogao clockat uredaj SetCPUom ili ne moram ?

 

14 godina
neaktivan
offline
HTC WILDFIRE 2.2.1 root

Nezz

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC WILDFIRE 2.2.1 root

ja sam sve radio0 u onom videu kao stom je rekao i kad bih dosao do waiting for device nis mi se nije pojavljivao nikakav kod

 

moze li mi neko pomoc :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC WILDFIRE 2.2.1 root

i ako je potrebno zamoolio bih nekog od vas da mi roota mobitel i postavi cyagenmod 7 na njega

 

naravno uz naknadu

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC WILDFIRE 2.2.1 root
blink 182 kaže...

i ako je potrebno zamoolio bih nekog od vas da mi roota mobitel i postavi cyagenmod 7 na njega

 

naravno uz naknadu

Ee ja sam sad rootao mob i postavio cyanogen 7 na njega al mi neke aplikacije ne rade i uglavnom mob je bio bolji (osim kaj je sad brži) dok je imao android 2.2 i htc sense 

14 godina
neaktivan
offline
HTC WILDFIRE 2.2.1 root

si instalirao htc drivere?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC WILDFIRE 2.2.1 root

instalirao sam HTC drvere i stavio i ekstraktao sam ih na deskop

 

trebam li downgradatv 2.2 ili 2.1 posto je moj 2.2.1 i instalirao bih cyagenmod 7.02 beta

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC WILDFIRE 2.2.1 root

nisam bio dobro shvatio,tebi je mob losiji od kad si instalirao cyagenmod7 ili?

jel ti podrzava live wallpepere i te stvari? :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC WILDFIRE 2.2.1 root
ako ste instalirali update na 2.2 onda morate koristiti ovu alpha metodu za root, a ako ne onda mozete i neku drugu. ako vam stoji da ceka za device inda necete moc rootat stanrardnom unevoked metodom nego ovoj navedenom u 1 postu... ako vam ne bude radio gps onda se mora radio reflashat, linkovi i videa kad doddjem s odmora . pozz
ćufta
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC WILDFIRE 2.2.1 root

puno hvala na koji softver da ga downgradam 2.2 ili 2.1? :)

 

dodi na forum kad se vratis s odmora

pozzz :)

14 godina
neaktivan
offline
HTC WILDFIRE 2.2.1 root

nakon kaj sam instalirao cyanogenMod 7 i android 2.3 i google apps mob je postao malo brži, podržava live wallpaper, ali svaki dan mi se "zamrzne" i moram ga ponovo upalit da bi radio, po meni je zasad bolje ostavit android 2.2 i htc sense dok ne poboljšaju cyanogen 7

 

Ako ipak hoces instalirat cyanogen 7, kad ga instaliraš, moraš instalirati i google apps inace neces moć koristit ni jednu aplikaciju osim onih koje dobiš sa cyanogenom

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC WILDFIRE 2.2.1 root

imam slican problem kao i ti...sa CM7 mob se ubrzao, stvarno radi ljepse...ali ponekad se smrzne...pa mi nece tipkovnicu nekad otvorit...pa ovo, pa ono...razmsljam da si stavim neki drugi rom, al ne znam koji...a i ne da mi se sve ponovno podesavat...

ako je neko isprobao vise romova za wildfire, bilo bi zgodno ako bi mogao reci koju rijec o svakom {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice