HTC WildFire

poruka: 514
|
čitano: 212.626
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
HTC WildFire

Namjeravam ga uzeti za koji dan pa me zanima kako se postavi da mobitel NIKAD ne koristi internet osim ako nije wifi... dakle odem od kuće on hoće updejtati nešto i uzima pare s kartice :S

 

Sorry na nejasnom pitanju...

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC WildFire

mislim da update moraš potvrdit

ali neznam sa sigurnošću kako radi update i dali ih radi tek tako

btw. i ja ga mislim kupit za koji tjedanCool

16 godina
offline
RE: HTC WildFire
xDinichx kaže...

Namjeravam ga uzeti za koji dan pa me zanima kako se postavi da mobitel NIKAD ne koristi internet osim ako nije wifi... dakle odem od kuće on hoće updejtati nešto i uzima pare s kartice :S

 

Sorry na nejasnom pitanju...

Ako mu ne postavis postavke za mobilni internet, nece se spajat jer nece znat kako ;)

Full HD Addict :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC WildFire
benko kaže...
xDinichx kaže...

Namjeravam ga uzeti za koji dan pa me zanima kako se postavi da mobitel NIKAD ne koristi internet osim ako nije wifi... dakle odem od kuće on hoće updejtati nešto i uzima pare s kartice :S

 

Sorry na nejasnom pitanju...

Ako mu ne postavis postavke za mobilni internet, nece se spajat jer nece znat kako ;)

Bitno mi je da ne uzima pare zbog neta... samo ako je wifi da može na net :D tnx

15 godina
offline
RE: HTC WildFire
xDinichx kaže...

Namjeravam ga uzeti za koji dan pa me zanima kako se postavi da mobitel NIKAD ne koristi internet osim ako nije wifi... dakle odem od kuće on hoće updejtati nešto i uzima pare s kartice :S

 

Sorry na nejasnom pitanju...

Pri prvom pokretanju telefona imaš setup u kojem možeš odredit da se spaja na net samo preko WiFija, a možeš i isključit mobilni internet prek operatera U Settings-Wireless & Networks-Mobile network

14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC WildFire
Hrco kaže...
xDinichx kaže...

Namjeravam ga uzeti za koji dan pa me zanima kako se postavi da mobitel NIKAD ne koristi internet osim ako nije wifi... dakle odem od kuće on hoće updejtati nešto i uzima pare s kartice :S

 

Sorry na nejasnom pitanju...

Pri prvom pokretanju telefona imaš setup u kojem možeš odredit da se spaja na net samo preko WiFija, a možeš i isključit mobilni internet prek operatera U Settings-Wireless & Networks-Mobile network

Ovako kako si ti naveo nijedna aplikacija neće na net osim ako je wifi i neću gubiti novac ako nemam mobilni internet?

16 godina
offline
RE: HTC WildFire
xDinichx kaže...
Hrco kaže...
xDinichx kaže...

Namjeravam ga uzeti za koji dan pa me zanima kako se postavi da mobitel NIKAD ne koristi internet osim ako nije wifi... dakle odem od kuće on hoće updejtati nešto i uzima pare s kartice :S

 

Sorry na nejasnom pitanju...

Pri prvom pokretanju telefona imaš setup u kojem možeš odredit da se spaja na net samo preko WiFija, a možeš i isključit mobilni internet prek operatera U Settings-Wireless & Networks-Mobile network

Ovako kako si ti naveo nijedna aplikacija neće na net osim ako je wifi i neću gubiti novac ako nemam mobilni internet?

tako je ;)

Full HD Addict :)
14 godina
offline
RE: HTC WildFire

Evo baš mi je poštom stigao Wildfire kojeg sam kupio sa njuškala... nije bio otvaran, još je i ona folijica ispod baterije bila na njemu.... Piše u priručniku da se mobitel prije prvog paljenja treba napuniti?? Da li da ga prvo napunim, ili ga slobodno upalim......

16 godina
offline
RE: HTC WildFire
goranbm kaže...

Evo baš mi je poštom stigao Wildfire kojeg sam kupio sa njuškala... nije bio otvaran, još je i ona folijica ispod baterije bila na njemu.... Piše u priručniku da se mobitel prije prvog paljenja treba napuniti?? Da li da ga prvo napunim, ili ga slobodno upalim......

Napuni ;)

Full HD Addict :)
14 godina
offline
RE: HTC WildFire

Ok, tnx :)

14 godina
neaktivan
offline
HTC WildFire

Kada pritisneš gumb za paljenje i gašenje moba, skroz donja opcija ti je za gašenje i paljenje internet prometa preko kartice.

 

Wifi je neovisan od toga i imaš dosta widgeta koje postaviš na ekran pa imaš brz pristup paljenju i gašenju wifija.

 

Također možeš postaviti u opcijama da ti se mob nikada ne prebaci sa wifi na neku drugu metodu prijenosa podataka, te automatsko vrijeme paljenja i gašenja wifija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: HTC WildFire
Vash kaže...

 

Također možeš postaviti u opcijama da ti se mob nikada ne prebaci sa wifi na neku drugu metodu prijenosa podataka, te automatsko vrijeme paljenja i gašenja wifija.

Možeš li reći kako da se ovo napravi??? I ako može pitanje pojavila mi se gore u lijevom čošku ova ikonica ( dolje sam dodao sliku ) ?????

14 godina
neaktivan
offline
HTC WildFire

Ideš na settings - wireless & networks - wi-fi settings - klikneš na menu (tipka na mobu) - advanced - wi-fi sleep policy.

 

Za tu ikonicu ti fakat ne znam, ja ju još nisam vidio. Možda neki program koji ti radi u pozadini, ili nekakav mod imaš upaljen, tipa uparen sa kompom, airplane mod ili nešti. Obično možeš staviti prst na te ikone, pojavi ti se kao trakica odmah ispod trake sa satom i tom ikonom, koju povučeš dolje, kao roletu recimo, pa probaj vidjeti tamo što kaže.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: HTC WildFire

E skontao sam, pojavi se ikona kad instaliram neku aplikaciju sa marketa.... al ju neznam maknuti, imam dvije sad

 

16 godina
neaktivan
offline
HTC WildFire

Na vrhu ekrana imaš system tray ili kako se to već zove, možeš ga razvući dolje pa dobiješ tipku "clean".

 

Još 2 stvari koje je korisno znati:

- držanjem tipke home otvara se "task manager" sa 6 zadnje pokrenutih aplikacija

- u Tool direktoriju na SD kartici se nalazi driver za Windows koji omogućuje dijeljenje Internet veze preko USB kabla na PC (naravno, potrebno je također u opcijama uključiti "Mobile network sharing")

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2010 18:14 (stef).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: HTC WildFire

E ovako, instalirao sam maloprije HTC Sync na komp i kad spojim mob, i odaberem HTC Sync, on mi kaže da nije instaliran na PC-u ????

16 godina
offline
RE: HTC WildFire
goranbm kaže...

E ovako, instalirao sam maloprije HTC Sync na komp i kad spojim mob, i odaberem HTC Sync, on mi kaže da nije instaliran na PC-u ????

Si probo restart kompa?

Full HD Addict :)
14 godina
offline
RE: HTC WildFire

jesam, ništa :)

 

14 godina
offline
RE: HTC WildFire

Molio bih prijedloge iz prve ruke, za aplikacije koje ste koristili i znate da su dobre, te ako imate link za skidanje :)

 

1) MP3 player

2) Office

3) Video player

4) može i neka zanimljiva igra

 

:) Može ovdje, a može i na PM :)

16 godina
neaktivan
offline
HTC WildFire

Za MP3 MortPlayer i MortPlayer Audiobook ... svira MP3-ice po direktorijima.

Za flac AMPlayer.

Za video yxplayer.

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
RE: HTC WildFire

Kod syncanja wildfirea moraš upaliti usb debugging u settingsu, meni je nakon par dana patnje proradio. Onda sve šljaka.

14 godina
offline
RE: HTC WildFire
Arto kaže...

Kod syncanja wildfirea moraš upaliti usb debugging u settingsu, meni je nakon par dana patnje proradio. Onda sve šljaka.

Ej prijatelju, de mi reci gdje se to točno nalazi, u settingsima, hehehehe :) gubim seeeeee

13 godina
offline
RE: HTC WildFire

menu->settings->applications->development->USB DEbugging, stavi kvačicu. Meni isto nije nikako htio syncati dok nisam to napravio.

14 godina
offline
RE: HTC WildFire

Tnx :) uspio sam :)

14 godina
offline
RE: HTC WildFire

Da li netko zna, gdje se može kod nas kupiti oprema HTC-a ????

16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC WildFire
goranbm kaže...

Da li netko zna, gdje se može kod nas kupiti oprema HTC-a ????

Ima u Intelkomu.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
13 godina
neaktivan
offline
HTC WildFire

jel ko vidio možda bijeli wildfire u HR ? zahvalan sam za bilo kakav info.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC WildFire

Mozete li reci kolika je razlika Wildfire-a u odnosu na Hero? Da li je bas ogromna razlika zbog te rezolucije jer sve ostalo imaju isto a Wildfore cak ima i vise rama :)

Kako stoje stvari sa igricama? mogu li se instalirati neki bolji naslovi?

http://mobiyu.omgforum.net/forum.htm
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HTC WildFire
stevan94 kaže...

Mozete li reci kolika je razlika Wildfire-a u odnosu na Hero? Da li je bas ogromna razlika zbog te rezolucije jer sve ostalo imaju isto a Wildfore cak ima i vise rama :)

Kako stoje stvari sa igricama? mogu li se instalirati neki bolji naslovi?

Kao dodatak Hero je presvucen teflonom, sto daje jedan poseban osjecaj touchu na ekranu :)

Full HD Addict :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC WildFire
benko kaže...
stevan94 kaže...

Mozete li reci kolika je razlika Wildfire-a u odnosu na Hero? Da li je bas ogromna razlika zbog te rezolucije jer sve ostalo imaju isto a Wildfore cak ima i vise rama :)

Kako stoje stvari sa igricama? mogu li se instalirati neki bolji naslovi?

Kao dodatak Hero je presvucen teflonom, sto daje jedan poseban osjecaj touchu na ekranu :)

ma snasao bi se ja sa touchem. mene sada zanima da li je rezolucija veliki problem?

http://mobiyu.omgforum.net/forum.htm
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice