Huawei Ascend G7 pomoc

poruka: 1
|
čitano: 3.973
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Huawei Ascend G7 pomoc pozadisnka boja

Postovanje

 

Utorak 21.04 utorak, kupio sam si mobitel Huawei Ascend G7 ili Huawei G7 L01.

Od utorka u 17 sati pa sve do sada , dana nedjelja 26.04 12:30 jos mi je ostalo 12% energije.

Smatram jako zadovoljnim rezultatom.

 Obavio sam par razgovora dnevno nekoliko SMS i nista drugo.

 Razlog tomu sto se bojim ista petljati i nastimati, jer sam slabovidna osoba.

Naime, ja bih si nastimao kako meni najbolje odgovara, ne bih imao puno aplikacija, nego par igara,navigaciju i ubuduce mozebitno korisno meni 

aplikacija koja pomaze, sve ostalo me ne zanima..

 

Dizajn, kvaliteta i velicna  je pozitivno, bolji neg od mog starog Samsunga Galaxy S Plus (zaobljeni dizajn i teze drzati, 4x

mi je rasturio SD Karticu i musicavosti, sto ne pripisujem hardwareu, nego tom OS, koji u 3 godine imao samo jedan update)

 

Htio sam, da mi se jave korisnici Huawei modela, slican mom, koji imaju Emui 3, kako se mogu promjeni pozadinske boje, koja je po meni jaka, tj. bijela pozadina i

 sitna slova ( primjerice, brojcanik poziva, kontakti, menu ukljucivanje dodatnih uredaja BLuetooth Gps itd, i jos na drugim mjestima),

gdje je meni jako otezano pracenje dpgadaja  po ekranu-

kao i jako sitna slova po postavkama, i  inih mjesta.

 Nasao sam za SMS i kontakti velicinu ( mislim), a ostalo nema, ili ga ne vidim...

 

Vidim da je Smasung ima svoj Kies program, pa tako i Huawei ima svoj Hisuite, da li je preporicljivo ga koristiti?

nisam jos nista provjerio update, dok si ne sredim, da mogu pratiti sto se desava..

Zahvaljume na pomoci...

Nije mi rodendan danas!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice