Huawei honor 8

poruka: 103
|
čitano: 52.233
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Huawei honor 8

Znači zanima me ovaj mobitel gdje ga najpovoljnije kupit, po mogucnosti EU, da se izbjegnu dadzbine drzavi ;)  Vidim da ga ima na oppo martu za od 350 $, 

 

 

 

5.2-inch FHD screen, 1920x1080pixels display
- Hisilicon Kirin 950 octa-core processor
- Dual 12MP rear cameras, 8MP front camera
- 3GB/4GB RAM, 32GB/64GB ROM
- Europe/Asia/Australia 4G FDD-LTE bands

 

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei honor 8
Evo ja svoj xiaomi note 3 pro zamjenio sa huawei honor 8.

Prve impresije:
- odlicna izrada i osjecaj u ruci
- display je 1080p, na 5,2 inca i vise nego dovoljna gustoca piksela.
- auto svetlina ekrana mk nije bas dobro kaliblirana
- jako brz, bez laga, osjeti se da ima rama "na bacanje"
- kamera je vjerojatno najbolja koju sam imao na ijednom mobu do sada, slike su savrsenih boja i detalja, a dinamicki raspon je toliko dobar da nisam nikako palio hdr.

Uploadam par slikica poslije.

A o bateriji i ostalom ne bih jos, neka ga par ciklusa.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei honor 8
Gledam usporedne testove na YT, honor8 je u nekim stvarima brzi od OP3, a u najgorem slucaju, stoji mi uz bok.

A i dojmovi su pozitivni, brz, jaako dobra kamera a i baterija je jaako dobra..
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei honor 8

Nema smisla taj honor pored Op3...  S820 rastavlja huaweijev proc

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei honor 8
maks0806 kaže...

Nema smisla taj honor pored Op3...  S820 rastavlja huaweijev proc

Šta ti vrijedi S820 kad Huawei OS sa "slabijim" procom Kirin 95x pa na dalje radi brže u svakodnevnim radnjama od većine drugih marki i nakon 8 mjeseci uporabe tj. radi kao prvog dana kada si ga kupio, a ja takav mob do sada nisam koristio, tj. svi su nakon pola godine korištenja počeli lagano trokirati, ali ne i Huawei - moje osobno iskustvo, a sve jače marke mobova sam koristio i ostao blago razočaran. Priznajem Nexus mobove ili ti Google mobove nisam koristio, možda su oni ok jer nemaju bloatware od OS-a. 

14 godina
offline
Huawei honor 8

imao sam Mate 8 i sad imam OP3.u svakodnevno radu su jednako brzi.ne gledam na milisekunde koji će brže nešto otvorit nego općenito.oba su strašno brzi i fluidni u radu.ista stvar je i sa fingerprint skenerom koji kod oba radi perfektno.u igrama dajem prednost OP3 radi dosta jačeg GPU-a.vidljivo samo u nekim vrlo zahtjevnim igrama...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei honor 8
vepar kaže...

imao sam Mate 8 i sad imam OP3.u svakodnevno radu su jednako brzi.ne gledam na milisekunde koji će brže nešto otvorit nego općenito.oba su strašno brzi i fluidni u radu.ista stvar je i sa fingerprint skenerom koji kod oba radi perfektno.u igrama dajem prednost OP3 radi dosta jačeg GPU-a.vidljivo samo u nekim vrlo zahtjevnim igrama...

 

Pa to je lijepo čuti da OP3 radi brzo, e sad je pitanje kako će raditi nakon pola godine, da li će se OS zagušiti ili će raditi jednako kao i prvi dan što meni na Mate 8 radi identično kao i prvi dan što je meni čudo nebesko, a o bateriji neću ni govoriti jer to znaš

14 godina
offline
Re: Huawei honor 8

Tko hoće bolju kameru uzeti će Honor 8 umjesto OP3. Honor je također dobaljiv kod operatera.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.11.2016 15:06 (mitchell).
13 godina
offline
Huawei honor 8
Stvarno je odličan mob, meni zanimljiviji i od P9. Kamera je jak adut i samo je šteta što nema 4k snimanje
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei honor 8

Podrška od o+o će 100% dulje trajati nego sa strane huaweija, a kao drugo, sigurno će nakon toga biti više romova i ostalih gluposti za s820 mob, nego kirin. Izrađen je bolje, izgleda bolje,bolji ekran,proc,više rama, Oxygen je 10 puta bolji od đumbusa na tim huaweijima (notifikacije su noćna mora)

Jedina prednost je što je dobavljiv kod nas, međutim, ako netko može nabaviti jedan ili drugi i svejedno mu je odakle samo da je bolji, Oneplus all the way. Mi5 je još jeftiniji nekih 100 eura od honora...

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.11.2016 21:39 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei honor 8
Ne vidim nikakvih problema sa notifikacijama. Rade kako treba.

Softver na huaweiu je srodan miuiu ili flymeu, cak ima i neke funkcije koje nisam vidio u navedenih.

Sto se tice updatea softvera, huawei obecaje dvije godine najmanje, ruku na srce ovaj mob nece (kao ni iti jedan drugi) biti u mojim rukama.

U o+o necu ulazit, nije dobavljiv preko hrv uvoznika, pa se nisam s njim zamarao, ali definitivno dobar telefon.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei honor 8
E i kolko kosta op3 sa nekim eu jamstvom sa troskovima dostave itd? Cisto usporedbe radi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei honor 8

Evo albun na flickr sa primjercima fotografija. Ja prezadovoljan kamerom. Ima i par selfija te panorama.

 

https://www.flickr.com/photos/99741841@N07/albums/72157672999685033

 

Ako koga zanima aparat je na akciji u tele2 sad za 2800kn

 

 

A sad iz glave random stvari:

 

- screen time 4-5h

- endomondo i slicne aplikacije rade u pozadini bez problema

- gps je brz, precizan i konstantan

- uređaj mi se nije do sada nikako zagrijao

- prebacivanje iz aplikacije u aplikaciju je smooth 

- stavio sam material temu (dodam screenshotove)

- fingerprint je kamacitivan i mehanican, tako da se moze programirati funkcija/aplikacija za klik, dvoklik, dugi klik

- nikakvih problema sa 4g signalom ili wifiom

- zvuk u slušalici glasan i jasan

- mobitel ima jebacki brzo punjenje, rame uz rame sa ostalim flagshipovima

- video u 1080p 60fps je divan, ali nema digitalnu stabilizaciju, dok onaj u 30fps ima i to rekao bih dosta slicnu appleovoj. - međutim stabilizacija dosta smanji fov. A kad je slabije svijetlo video nije tako divan.

 

E sad sta se tice kamere, evo drzim upaljen p9 i honor 8 i pucam slike. Razlike u kvaliteti nema. Jedino što bi volio da su omogucili na honor 8 monochrome mode slikavanja, al valjda ce netko na xda portat.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2016 11:40 (thebatman).
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei honor 8
thebatman kaže...

...

 

Ako koga zanima aparat je na akciji u tele2 sad za 2800kn

 

 

...

 

 

 Planiram ga kupiti, nisam našao nigdje jeftinije, a sumnjam da će i biti boljih ponuda. Zna li netko jel uređaj radi najnormalnije ako stavim Tomato simicu u drugi SIM utor, a da je prvi utor prazan? Vidim da se kod P9 može odabrati koji slot želim koristiti za 3G/4G, je li tako i kod honora?

10 godina
offline
Re: Huawei honor 8
Moze vidi attach
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei honor 8
Malo igranja u pro modu.
Telefon koristim 10ak dana, niti jedan crash, usporavanje, error. Baš radi fino kako treba. Ako ikoga zanima koji detaljcic slobodno pitajte.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei honor 8

Molim pomoć. Imam Huawei Honor 8 i upisala sam PIN za otključavanje zaslona. Ne znam kako to maknuti? Zna li tko? Itko?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei honor 8

pozdrav, znaš li možda maknuti PIN za zaključavanje zaslona na H. Honor 8?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei honor 8
@maks0806:

15 godina
offline
Huawei honor 8

Jučer sam uzeo za curu honor 8 i mogu reći da sam pozitivno iznenađen kvalitetom izrade, platio sam ga 2200 na njušci i stvar za sad vrh takve ponude. Danas ćemo postavit sve pa ću napisati kak mi se čini brzina, Fingerprint reader i to... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei honor 8
Ja ga koristim sad neko duže vrije i mogu rec da mobitel vrijedi svake kune (2799 u tele2).

Performanse su u rangu sa sd820 a optimizacija softvera omogućuje najfluidnije prebacivanje iz app u app koje sam vidio.

Kamera, pogotovo manual mode, ce zadovoljit i najnaprednije korisnike (video nije nešto, al je prolazan).

Baterija - nikad ispod 4h ekrana, cesto iznad 5.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei honor 8

dobar mobitel, ja ga imam gotovo dva mjeseca sada i pouzdan je, brz i baš sam zadovoljan.

malo je ponuda dodatne opreme, futrolica i slično slaba kod nas ali na ebayu ima svega :)

Go for the eyes Boo, yaaar!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei honor 8
Bartender kaže...

dobar mobitel, ja ga imam gotovo dva mjeseca sada i pouzdan je, brz i baš sam zadovoljan.

malo je ponuda dodatne opreme, futrolica i slično slaba kod nas ali na ebayu ima svega :)

 Strašno slaba, čak ni prodajni predstavnici nemaju ništa. Lik u arena centru hoće 70kn za silikonsku masku koju je kupio preko eBaya za 20kn... sutra ili preksutra mi dolazi maskica s eBay.de, a u međuvremenu se iza na mobitelu pojavila crtica debljine nokta, nije strašno ali znaš da je tu i bode u oci xD

7 godina
neaktivan
offline
Huawei honor 8

Danas sam kupio honor8 i nakon svih registracija i primjetio sam da internet radi sporo.Otvorim facebook idem na npr.index.hr ili novine bilo koje iritantno sporo otvara. Stari iphone 4s otvara brže. Molim pomoć onog tko ima honor8 da mi pomogne u postavkama ili cemu već. Zapravo otvara i ostale aplikacije malo brže nego stari iphone 4s. Molim pomoc da mi netko objasni naHrvatskim postavkama. Nisam mogao naci postavke za dolazne tonove poruka,mailova da ih podesim po mome. Za sad razocarenje ,vjerujem da je u postavkama rijec.

Hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei honor 8
thebatman kaže...

Evo albun na flickr sa primjercima fotografija. Ja prezadovoljan kamerom. Ima i par selfija te panorama.

 

https://www.flickr.com/photos/99741841@N07/albums/72157672999685033

 

Ako koga zanima aparat je na akciji u tele2 sad za 2800kn

 

 

A sad iz glave random stvari:

 

- screen time 4-5h

- endomondo i slicne aplikacije rade u pozadini bez problema

- gps je brz, precizan i konstantan

- uređaj mi se nije do sada nikako zagrijao

- prebacivanje iz aplikacije u aplikaciju je smooth 

- stavio sam material temu (dodam screenshotove)

- fingerprint je kamacitivan i mehanican, tako da se moze programirati funkcija/aplikacija za klik, dvoklik, dugi klik

- nikakvih problema sa 4g signalom ili wifiom

- zvuk u slušalici glasan i jasan

- mobitel ima jebacki brzo punjenje, rame uz rame sa ostalim flagshipovima

- video u 1080p 60fps je divan, ali nema digitalnu stabilizaciju, dok onaj u 30fps ima i to rekao bih dosta slicnu appleovoj. - međutim stabilizacija dosta smanji fov. A kad je slabije svijetlo video nije tako divan.

 

E sad sta se tice kamere, evo drzim upaljen p9 i honor 8 i pucam slike. Razlike u kvaliteti nema. Jedino što bi volio da su omogucili na honor 8 monochrome mode slikavanja, al valjda ce netko na xda portat.

 

 

 

 

Hvala za fotke, ali ja jednostavno nisam nimalo fasciniran kamerom tog mobitela, ovo definitivno nije u rangu OP3.

7 godina
neaktivan
offline
Huawei honor 8

Početkom mjeseca uzimam Honor 8.

 

Čitam malo vaše dojmove i zadovoljan sam. Kamera mi ne znači previše, iako će mi ovo, uz sve ostalo, definitivno biti najaktualniji i po performansama najjači mobitel dosad. 
Potreban mi je zbog Office i messaging aplikacija i važno mi je da ih fluidno može vrtiti što više. Za nekih 6 mjeseci do godinu dana planiram staviti i neki custom rom. Posljednje 2 godine nisam uopće u toku s tim jer mi trenutni mobitel nije bio baš popularan pa zbog toga nije postojalo ( ili vrlo malo) romova. Zadnje što sam koristio je Cyanogenmod 6 ili 7, nisam siguran, pa se nadam da će se u dogledno vrijeme pojaviti i za Honor 8. 

 

Čim stigne, i od mene stiže feedback.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei honor 8
Moze mi netko reći kako da iskljucim da mi se honor 8 ,u džepu pojačava kad me netko zove,nemogu nigdje to namjestiti! Hvala
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Huawei honor 8

Huawei Honor 8 VS Xiaomi Mi5 VS OnePlus 3

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei honor 8
Honor 8 sa 32GB kosta 300eur, a verzija sa 64GB više od 400. Zar je moguće da dodatnih 32GB RAM diže cijenu za 30%?! Ovakav slučaj nisam nigdje vidio...
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Huawei honor 8
Did12 kaže...
Honor 8 sa 32GB kosta 300eur, a verzija sa 64GB više od 400. Zar je moguće da dodatnih 32GB RAM diže cijenu za 30%?! Ovakav slučaj nisam nigdje vidio...

 a ja siroće imam 16gb ram-a u PCu :( kuda su otišli ti kinezi jbt zivot

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice