Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 352.581
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Pozdrav.Frendica me pitala za savjet dal da kupi Huawei p20...Ja sam joj rekao da je super,samo da ne uzima P20 mate,jer ima taj problem sa ekranom...Ali neznam dal i ovaj obicsn P20 ima problema sa ekranom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ekipa na njemačkom Huawei forumu počela dobivati refurbished/popravljene uređaje na zamjenu ili kao čak nove uredaje pri kupovini pa dobro obratite pažnju.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ja sam našao u Sloveniji, sasvim slučajno, košta 20 eura, ali jedini staklo koje mi case ne gura prema gore.

Pokušam se sjetiti koji je je brand pa napišem, možda ga ima negdje kod nas.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Mar kaže...

Ekipa na njemačkom Huawei forumu počela dobivati refurbished/popravljene uređaje na zamjenu ili kao čak nove uredaje pri kupovini pa dobro obratite pažnju.

Je, i na xda ista iskustva. Dobro pregledati uredaj prilikom preuzimanja, provjeriti jesu folije na njemu bez baloncica i ima li ogrebotina i otisaka po sebi.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Mjesec i pol otprilike

9 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Zaista ne znam što ste mislili da Huawei radi sa mobitelima koji se vraćaju radi zelenog ekrana, da ih bacaju u smeće? Pa naravno da se zamjeni ekran i da taj mob će dobiti netko drugi ili ide pod novo. Sutra kupiš kod oparetara, isti taj je netko možda vratio i zamjenjen je ekran. Nekome to možda ne smeta, no opet.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
matrix777 kaže...

Zaista ne znam što ste mislili da Huawei radi sa mobitelima koji se vraćaju radi zelenog ekrana, da ih bacaju u smeće? Pa naravno da se zamjeni ekran i da taj mob će dobiti netko drugi ili ide pod novo. Sutra kupiš kod oparetara, isti taj je netko možda vratio i zamjenjen je ekran. Nekome to možda ne smeta, no opet.

Njihov je problem sto ga nisu povukli. Naravno da ce smetati, treba ih tuziti da to naprave jer ti ne prodaju novi nego refurbished uredaj

13 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
matrix777 kaže...

Zaista ne znam što ste mislili da Huawei radi sa mobitelima koji se vraćaju radi zelenog ekrana, da ih bacaju u smeće? Pa naravno da se zamjeni ekran i da taj mob će dobiti netko drugi ili ide pod novo. Sutra kupiš kod oparetara, isti taj je netko možda vratio i zamjenjen je ekran. Nekome to možda ne smeta, no opet.

 Mislim da ipak ne radu to.Kad bi se otkrilo da prodaju popravljeni mobovi to bi bio jako veliki udarac na huawei brend.

9 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Bio bi, no ogromne su količine sa istim problemom, nema šanse da se bacaju u smeće. A čisto sumnjam da ih čuvaju samo za rezervne dijelove. Potpuno ispravan uređaj kojemu treba "samo" zamjeniti ekran, promjeniti softver radi imei-a i puknuti drugu naljepnicu i to je to. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...
matrix777 kaže...

Zaista ne znam što ste mislili da Huawei radi sa mobitelima koji se vraćaju radi zelenog ekrana, da ih bacaju u smeće? Pa naravno da se zamjeni ekran i da taj mob će dobiti netko drugi ili ide pod novo. Sutra kupiš kod oparetara, isti taj je netko možda vratio i zamjenjen je ekran. Nekome to možda ne smeta, no opet.

 Mislim da ipak ne radu to.Kad bi se otkrilo da prodaju popravljeni mobovi to bi bio jako veliki udarac na huawei brend.

nazalost ima takvih slucajeva

10 godina
neaktivan
offline
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Slike su OK, ali braco zeleni ekran.... nije to mob od 500 kn. Huawei je generalnogledajući jaka kompanija ali ih nikad nisam doživljavao kao specijaliste za elitne mobove. Jedini huawei koji sam imao je Sonic u8650, jer je u svoje vrijeme bio najpovoljniji mali smartphone, koštao je cca 700-800 kn. Ovo što danas huawei progurava je izrazito jaki marketing kojeg puše babuni lol. to podrazumijeva da će kompanija zbog velikih troškova reklame nastojati smanjiti troškove proizvodnje. Kamera na prošlom pro modelu ima interpolirane pixele (40 mp je reklamna magla), pa su ih negdje uhvatili da plasiraju Nikonove fotke kao uzorke (zaboravili pobrisat exif fajl lol), sve u svemu mate pro su mobovi za babunjare i pušioničare. Tele2 je povukao sve mobove iz dućana mislim da to govori dovoljno. O tome da netko pljune 6-7K kuna za mob nema smisla ovdje elaborirati jer je to za psihijatrijsku ordinaciju lmao.

 
6 5 hvala 3
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Covjek objasnio

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ne želim ti krvariti djetinjstvo ali rođen si u svijetu babuna

A tvojih 2 cents na forumu znači koliko i kanta za plastičnu ambalažu ispred moje zgrade.

I to uopće ne znači da si u krivu, naprotiv.

Samo što se Huawei prodaje ko keksi ovih dana.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2018 12:19 (saintmarcus9).
 
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

Covjek objasnio

 

Nije on ništa objasnio. Svi smo mi svjesni da su ti mobiteli preskupi i tako dalje i tako bliže, ali svjedno ih kupujemo, to je naša dobra volja / mogućnost. Neće me sigurno jedan lik s ovakvim komentarom razuvjeriti da ne kupim sutra drugi Huawei mobitel. Plaćamo previše za puno tog u životu. 

Ovdje smo se ipak "skupili" da popričamo o onom što imamo, ili što planiramo imati u budućnosti (netko tko želim kupiti taj model), da iznosimo prednosti/mane ovakvom uređaja, a ne da pljujemo po jednom Huaweiu kao brandu ili tako nešto, stoga smatram da je poprilično nepotrebno pisati okvakve komentare, koji na kraju krajeva nisu ništa rekli o gore naslovljenoj temi - Huawei Mate 20 Pro, nego bi trebali otvoriti novu - hejteri Huaweia /Iphonea/Samsunga, pa bi tamo utočište pronašao jako velik broj trolova s foruma.

8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
majki44 kaže...
DuMe kaže...

Covjek objasnio

 

Nije on ništa objasnio. Svi smo mi svjesni da su ti mobiteli preskupi i tako dalje i tako bliže, ali svjedno ih kupujemo, to je naša dobra volja / mogućnost. Neće me sigurno jedan lik s ovakvim komentarom razuvjeriti da ne kupim sutra drugi Huawei mobitel. Plaćamo previše za puno tog u životu. 

Ovdje smo se ipak "skupili" da popričamo o onom što imamo, ili što planiramo imati u budućnosti (netko tko želim kupiti taj model), da iznosimo prednosti/mane ovakvom uređaja, a ne da pljujemo po jednom Huaweiu kao brandu ili tako nešto, stoga smatram da je poprilično nepotrebno pisati okvakve komentare, koji na kraju krajeva nisu ništa rekli o gore naslovljenoj temi - Huawei Mate 20 Pro, nego bi trebali otvoriti novu - hejteri Huaweia /Iphonea/Samsunga, pa bi tamo utočište pronašao jako velik broj trolova s foruma.

sve si ti to lijepo srocio, ali onda se i sam ponasaj u skladu s time ako cemo tako

16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
majki44 kaže...
DuMe kaže...

Covjek objasnio

 

Nije on ništa objasnio. Svi smo mi svjesni da su ti mobiteli preskupi i tako dalje i tako bliže, ali svjedno ih kupujemo, to je naša dobra volja / mogućnost. Neće me sigurno jedan lik s ovakvim komentarom razuvjeriti da ne kupim sutra drugi Huawei mobitel. Plaćamo previše za puno tog u životu. 

Ovdje smo se ipak "skupili" da popričamo o onom što imamo, ili što planiramo imati u budućnosti (netko tko želim kupiti taj model), da iznosimo prednosti/mane ovakvom uređaja, a ne da pljujemo po jednom Huaweiu kao brandu ili tako nešto, stoga smatram da je poprilično nepotrebno pisati okvakve komentare, koji na kraju krajeva nisu ništa rekli o gore naslovljenoj temi - Huawei Mate 20 Pro, nego bi trebali otvoriti novu - hejteri Huaweia /Iphonea/Samsunga, pa bi tamo utočište pronašao jako velik broj trolova s foruma.

 Pa nije ništa krivo rekao.

M20P je najnahajpaniji mobitel nakon P20Pro koji je pak kad pogledaš najgori flagship jer ima stari cpu, loše kamere (BW helou) i cijenu kao Samsung i Apple koji su da budemo iskreni svijet za sebe u usporedbi s ostalim brandovima bar što se top modela tiče.

 

M20P bar ima kompetentni cpu, ali kiksaje u puno toga:

 

Loš ekran (da budemo iskreni jedino Samsung ima poštene OLED panele)

Očajan software prvenstveno vezano za fotografije i video, no i sport (di je integracija sa Stravom?)

Manjkava izrada, lako se ošteti i grebe

"AI" blebetanje koje nema veze s mozgom

 

I još neke stvari....

 

Ovo nije Mate 20 Fan club pa da sve mora biti super i pozitivno već treba i prokazati na bullshit proizvođača kao i mane i prednosti uredaja i usporedbu sa drugim modelima.

 

 

16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Lik je napisao hrpu salty pizdarija. M20Pro ima hrpu propusta i manjkavosti, a on nije naveo niti jedan od tih.

Samo čitam glupsona, koji puno kenja.
 
3 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Najjaci su ovi pljuvaci sto su matu vidili u elipsovom izlogu isto kao i p20pro...
Ako mislite i dalje dizat problem sa zelenilom na razinu Marsa treba Vam reci da je huawei taj problem puno bolje rjesio nego samsung svoje eksplodirajuce naprave koje je zatim prodavao pa su opet eksplodirale pa su ih opet prodavali jer jbg ima ih na lageru...
Ako imate sto pametno napisat napisite jer citam samo o zelenom ekranu plakanju kako je note 9 bolji a realno skoro u nicemu nije bolji osim sto se za neke zove samsung...
Ovaj forum je postao fanboy baza trolova koji samo dolaze hvalit velikog vodu kim il samsunga ili apple...

Moj PC  
2 2 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Horatio_Hornblower kaže...
Najjaci su ovi pljuvaci sto su matu vidili u elipsovom izlogu isto kao i p20pro...
Ako mislite i dalje dizat problem sa zelenilom na razinu Marsa treba Vam reci da je huawei taj problem puno bolje rjesio nego samsung svoje eksplodirajuce naprave koje je zatim prodavao pa su opet eksplodirale pa su ih opet prodavali jer jbg ima ih na lageru...
Ako imate sto pametno napisat napisite jer citam samo o zelenom ekranu plakanju kako je note 9 bolji a realno skoro u nicemu nije bolji osim sto se za neke zove samsung...
Ovaj forum je postao fanboy baza trolova koji samo dolaze hvalit velikog vodu kim il samsunga ili apple...

Joj joj koliko gluposti u tako malo teksta. Pa zasto morate trolati toliko? Sve je to isto sranje drugo pakovanje, neko voli jedno, neko drugo, a na kraju svi mobitele koristimo na isti nacin. Ajde da se huawei izjasnio oko ovoga, ali ne daj boze, naguzili svoje korisnike koliko god su mogli. I kad zamijenis mob, dobijes refurb mob s istim problemom. I tako doslovno dva tri puta. Pa jebes tvrtku koja ne moze ugraditi jedan normalan ekran. Pa o cemu ti pricas? Zasto samo bezvezarije pisete?

16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Zakaj ti lažeš? Valjda znaš da to nije u redu, mama i tata su te valjda toliko naučili.
9 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro


Na stranu sve mane i pozitivne stvari Matea 20 pro. Uopce necu ulazit jel mob odlican ili nije i slicno.
Sve je to slicno, svaki proizvod ima svoje mane i prednosti. 

Ono sto je meni facinantno je sljedece. Dakle huawei je zajebao stvar i izbacio jako puno mobitela sa manjkavim, pokvarenim (kako god hocete) ekranom. I nije ni to

problem, daj ljudima zamjenu i sve ok. Problem je sto su davali ljudima zamjene koje su takoder bile sa istim pokvarenim ekranima, pa su neki ljudi zamjenili po 4-5 mobitea

da bi dobili ispravan uredaj. Nakon toga huawei se uopce nije izjasnio ni ispricao ni nista, samo u tisini mjenjao uredaje dok nije uspio sve zamjeniti, (ako je uopce uspio jos sve). 
Nakon toga se javljaju ljudi da su pod nove uredaje dobili refurbished koriscene. Dakle ne samo da se huawei nije izjasnio, ne samo da se nije ispricao, vec pod novo daje koristene

refurbished uredaje. Ne kazem da ti uredaje nisu ispravni, da nisu dobri i sve je to ok, ali opet ako neko daje 1000 eura za mob, daj mu novi kako i treba, a te refurbished prodaj sa popustom

kao takve. Neki su se ljudi napatili s vremenom da bi nakon toliko izmjena dobili ispravan uredaj i onda jos saznaju da su dobili refurbished, nije im lako, a navodno neki su bili i sa tragovima koristenja, malim

sitnim ogrebotinama. Ne znam koliko je istina, ali na netu je neko napisao to. 

 

Ono sto me fascinira su ta velika vecina ljudi, koji unatoc tome sto su zamjenili po nekoliko uredaja da bi dobili ispravne, unatoc tome sto se huawei nije oglasio, nije ispricao, i sto

im je dao refurbished uredaje, ljudi se i dalje cude i ljute, i traze nove uredaje. Pa koliko tolerantan, naivan ili slijep, da ne kazem i glup moras biti da te neko tako zavuce, izradi na takav nacin
da covjek nakon 5 zamjena i dalje oce taj uredaj i onda se ljuti kad dobije refurbished. I onda mjesto da trazi povrat novca, da izbjegavanjem kupovine tog uredaja pokaze toj tvrtki

da se tako ponasati ne mogu, on jos trazi zamjenu uredaja. Kad bi postupili kao neki i odustali od toga moba i trazili povrat novca i uzeli nesrto drugo ili pricekali dok izade,

vjerujem da bi i proizvodac onda dobro razmislio kako ce iduci put postupiti.

Ali ljudi kao ovce, danas kad ima toliko odlicnih uredaja, oni zapnu za taj jedan i onda se pate mjesec ili dva dok naidu na ispravni. I onda se cude. Pa daj nemojte me .......
Zato nam tako danas i je u svemu. Jednostavno slijepi ljudi ili kako god ih nazvati, dopuste da se od njih rade budale i onda se cude kad se tako sta dogodi opet. 
Neovisno jeli se radi o mobitelima, monitorima i slicno.

 

Svaka cast Huaweiu sto su se probili i na mate 20 pro i sve to. Ali trebali si pokazati barem malo postovanja i ispricati se ljudima, priznati gresku, te rijesiti to na normalniji nacin.


Prije neg neko krene napadat ostale proizvodace, da znam da su i drugi imali svoje gafove i ovo vrijedi za sve njih. Kupci trebaju kazniti proizvodace, ne zbog njihovih propusta u proizvodnji,

jer greske se dogadaju, vec zbog njihovog odnosa prema kupcima nakon sto se greske utvrde.

 
5 1 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
HAL kaže...
Zakaj ti lažeš? Valjda znaš da to nije u redu, mama i tata su te valjda toliko naučili.

Evo @HAL u trenutku spoznaje istine, nevjerica je velika u pitanju. Budes jos progledao, ima vremena.

9 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

U qurcu ste, tema je zatrolana na najjače. Sve već prožvakano. Pola teme bi trebalo pobrisati. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Događa se i najboljima... 

16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Progledao sam, dakle sjebali su i sam sam napisao da im je reakcija bila u qrcu, ali koliko vidim svi su dobili nove mobove sa problemom zelenog ekrana, barem ljudi sa ovog foruma.

Dakle lažeš.

I sami znamo da su Apple i Samsung na nekom drugom nivou, ovim tempom ih Huawei možda ulovi za dvije do tri generacije. Ali mob radi i to jako dobro, ljudi pokušavaju isfurat svoj đir, drugi najveći proizvođač su na svijetu i bok.

Ja se vraćam na Samsung, ukoliko S10 bude sve što obećaju, a Huawei ću ziher imati na oku, kao odličnog proizvođača, koji ima neke opcije na telefonu, koje su broj 1 na svijetu.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Takvog Xiaomi ja dobiš za 400 eura,soma eura za kineza,to moram popit pivu da bi to oprao
 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
HAL kaže...
Progledao sam, dakle sjebali su i sam sam napisao da im je reakcija bila u qrcu, ali koliko vidim svi su dobili nove mobove sa problemom zelenog ekrana, barem ljudi sa ovog foruma.

Dakle lažeš.

I sami znamo da su Apple i Samsung na nekom drugom nivou, ovim tempom ih Huawei možda ulovi za dvije do tri generacije. Ali mob radi i to jako dobro, ljudi pokušavaju isfurat svoj đir, drugi najveći proizvođač su na svijetu i bok.

Ja se vraćam na Samsung, ukoliko S10 bude sve što obećaju, a Huawei ću ziher imati na oku, kao odličnog proizvođača, koji ima neke opcije na telefonu, koje su broj 1 na svijetu.

A jadan ti kad tako bez problema optuzujes ljude da lazu, no mozda se opametis. Pa nije ovo jedini forum na kojem se raspravlja o m20pro. Procitaj malo ostala iskustva pa ce ti biti jasno zasto pisem to sto pisem. Lijep pozdrav ti zelim.

5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Moje iskustvo je takvo da sam imau huawei p10 plus pa p20 i sada imam mate 20 pro, s nijednim mobom nisam imao nikakvog problema radili su odlično bez ikakvih zastajkivanja bez icega. A sto se tice mate 20 pro mob sam dobio od operatera radi odlično, nije pozelenio tako da nije mijenjan, na njemu nema tragova da bi se vidjelo da je ekran mijenjan. A vi se možete dalje prepirati mob je ovakav mob je onakav ako ga ne koristite konstantno možete pisat sto god hocete ali to su puste price. To je ko da ja sad pricam o notu ili iphonu da mob ne valja da je sranje i ne znam sto a nikad ga nisam imo u ruci i koristio ga konstantno(normalno da sam ih imao u ruci) ali ih nisam koristi tako da ne zelim pricat o njima. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Da li ima netko problema sa snimanjem 4K na wide i zoom leći? Dosta laga video. Na 1x je sve ok. Navodno da se trebalo riješiti sa .146 updejtom, ali ništa 

No pain no gain
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice