Huawei P6 vs Huawei P2

poruka: 10
|
čitano: 2.970
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Huawei P6 vs Huawei P2

Pozdrav,

 

Novi sam na forumu i želio bi da mi pomognete u izboru novog android uređaja. U dilemi sam između ova dva P2 ili P6, ili imate u preporuci neki treći model ?! 

 

Unaprijed zahvaljujem !

 

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P6 vs Huawei P2

ja ti ništ ne znam preporučit jer se ni ne kužim (kupio sam quadro u kauflandu i dobar mi je - svima je dobar koji ga imaju), al možda nije loše da kažeš od koliko do koliko novca (ili naravno manje) i čemu ti sve služi..

10 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P6 vs Huawei P2

pa evo ovako cca. 250 eura, znači treba mi telefon da je kvalitetan i onda hoću da sam miran jednu 2 godine / ako znate bolje telefone za te pare preporučite /

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P6 vs Huawei P2
Ja bi P6 uzeo samo radi RAM-a kojega ima duplo više nego P2, i po meni to je jedina velika razlika između ovih tel. ako ne računamo kamer. A i kad je kamera u pitanju P6 ima prednju kameru od 5 MP
10 godina
neaktivan
offline
Huawei P6 vs Huawei P2

Da P2 ima bolju kameru i podršku za lte i verziju 4.0 bluetootha i bateriju malo jaču, pa me sada to zeza, a huawei p6 mi je dosta vizuelno ljepši i kao što kažeš ima 2 gb rama !!

 

Sada ne znam, kažu mi bolje ti je Sony Xperia Z ! sta vi kažete ?

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P6 vs Huawei P2

P6 jer uskoro dobiva finalnu verziju kitkata, a i ljepši je :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P6 vs Huawei P2
ma P6 definitivno jer ta kamera skoro da ništa ne znači jer mislim da je i jedna i druga dobra i da je razlika neznatna
11 godina
neaktivan
offline
Huawei P6 vs Huawei P2

pozdrav gospodo...imam pitanje,kupio sam huawei G6 i ok je skroz mob za novce koje sam dao za njega (100eura) al imam problem...ram je 1gb i ok nije puno al ajd...e sad me zanima kako da neke aplikacije prebacim na sd pa da ga "ubrzam" i da se malo oslobodim kad ionako imam 16gb sd karticu...neki kazu da se to ne moze da nema funkciju al bez obzira na to jel može ikako??? hvala...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P6 vs Huawei P2

AppMgr III si skini i možeš prebacit samo aplikacije koje to podržavaju.

Aplikacije koje si dobio uz telefon naprimjer nemožeš prebacit, njih ako želiš izbrisati trebaš imat ROOTan telefon.

9 godina
neaktivan
offline
Huawei P6 vs Huawei P2

Imam problem sa Hauwei G630.. nemogu da udjem na TRG play neceda mi prihvati gmail adresu odbija me sto da radim zna li iko da mi pomogne

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice