Iphone 3g bijeli ekran

poruka: 4
|
čitano: 7.410
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Iphone 3g bijeli ekran

eh,ovako htio sam zamjeniti zadnju maskicu i zamjenio sam,sve sam vratio na mjesto a display i tač nisam ni taknuo,ali od onda mi je ekran bijeli,samo bjeli...ogledo sam tutorial kako popraviti white screen of death,ja to napravin i bingo! dođe mi apple logo...nakon nekih petnajstak sekundi opet bjelo... sad više ne radi ta solucija,samo je bjelo i kad to napravim (držim power i home button) nakon 7 sec. ekran postane crn,i za koju sekundu opet bjel...heeeeelp!

I always tell the truth, even when I lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Iphone 3g bijeli ekran

popravio tema može-----{#}-----

I always tell the truth, even when I lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 3g bijeli ekran
mato007 kaže...

popravio tema može-----{#}-----

Kako je popravljeno? Tj. koje je riješenje?

11 godina
neaktivan
offline
Iphone 3g bijeli ekran

Gledajte dečki...
Meni se isto kada sam išao otvoriti mobitel to desilo.
Ošarafiš dva šarafića i kada si ga ošarafio uzmeš ovakav vakum https://www.wincraftschool.com/_asset/859zxv/SuctionCup.jpg s tim podigneš screen i tu ploču.
Poslije toga kada si ga otvorio stavi na 1:20  

pogledaj di on drži šarafciger i ta tri kabelčića dobro spoji i prati neko vrijeme dok ne skine cijeli zaslon, pomoći će ti da dobro spojiš kabelčiće.
Ako nije nešta jasno pogledaj od početka Tutorial, ali najbolje je da gledaš iz početka  kako on to radi, meni je pomogao taj tutorial.
Kada si dobro spojio lagano spuštaj screen i namjesti ga da lijepo da usjedne screen i kabelčići.
Zatim ga upali i vidi da li radi, ako ne radi slučajno ponovo ga otvori i pažljivo odspoji i spoji 3 kabelčića.




Oprostite što dižem temu... 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2012 21:18 (Kiki031).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice