iphone 4 kopija mišljenja

poruka: 24
|
čitano: 14.482
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
iphone 4 kopija mišljenja

sve je jasno......zanimame kako radi ta kopijea jel šta valja...kakva je....jel slična originalu, kakav je touch, jel dobar wlan jel radi dobro i koliko hvata daljinu......ma sve kaj znate pišite......

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iphone 4 kopija mišljenja

Nema wlan... loš je touchscreen... smeće.

2.000 Posts! And counting...
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
iphone 4 kopija mišljenja

kak nema wlan piše da ima.....po oglasnicima a na youtubeu vidim da je touch dobar......jesi ga imao u rukama....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iphone 4 kopija mišljenja

Znas kako ide ,ide na guranje nemoj ta *ranja uzimati rađe uzmi neki jeftinjak koji ima Wi-fi nego to kinesko smeće.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: iphone 4 kopija mišljenja

Nemoj to uzimati ni slucajno.To su ti kineska smeca koja su kupljena sa ebay-a za male pare(moj je bio 300 i nes sitno).Imao sam jednog, izgledom ti nije bas tako slican osim po obliku ima ti druge oznake i zvucnik koji drukcije izgleda.Ekran je stvarno nesto uzasno, a nemas nikakvih aplikacija za njega.Moj je bio kopija 3gs sad neznam, ali koliko vidim ovi novi samo izgledaju ko 4.

14 godina
online
iphone 4 kopija mišljenja

Kupi neki jeftiniji HTC, možda i nokiu... Wildfire na primjer, bit ćeš puno zadovoljniji nego sa ton kopijon.

http://about.me/antesirkovic
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
iphone 4 kopija mišljenja

sad baš geldam nokiu 5800 ima wlan i gledam po youtubeu kako ide internet i to baš mi se sviđa kaj vi mislite o toj nokiji.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: iphone 4 kopija mišljenja
renoboXX kaže...

sad baš geldam nokiu 5800 ima wlan i gledam po youtubeu kako ide internet i to baš mi se sviđa kaj vi mislite o toj nokiji.....

Uzmi ako mozes lg optimus gt540, x8, ideo ili nesto sl.

5800 je spor, stariji symbian.

 

EDIT. al morate priznati sophone 4(najbolja kopija iphone-a) izgleda poprilicno dobro :)

ima i multitasking, multitouch, podosta toga slicnoga :)

 

Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.4.2011 13:25 (luka_cro).
14 godina
online
Re: iphone 4 kopija mišljenja
renoboXX kaže...

sad baš geldam nokiu 5800 ima wlan i gledam po youtubeu kako ide internet i to baš mi se sviđa kaj vi mislite o toj nokiji.....

To je već bolje :)

 

Ima san tu nokiu jedno vrime, ne baš dugo, nekih misec dana, mogu reć samo najbolje o njoj, za tu kategoriju mobitela mislin da ćeš teško nać nešto bolje. 

 

Evo luka me preteka... naravno da je bolje uzet nešto novije...

http://about.me/antesirkovic
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.4.2011 13:14 (sirka666).
13 godina
protjeran
offline
iphone 4 kopija mišljenja

2009 godina je a ja bi to uzeo preko oglasa uvijek kupujhem tak i nikad mi se ne kvari i dogovorim se s frajerom ako mi ode za tjedan da ili 2-3 dana da mu mogu vratit tražim neš za 600-700 kn prek oglasa neda mi se davat za to 1500 kn za novi

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.4.2011 13:18 (renoboXX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
iphone 4 kopija mišljenja

ne zabunio sam se ne 5800 nego 5530 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iphone 4 kopija mišljenja

700kn za 5530 je previse.

ja sam svoju 5800 prodao za 650kn sa full opremom.

 

pogledaj ako ima za 800kn jos optimusa u bonbon, ako ima kupuj.

Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
iphone 4 kopija mišljenja

a znam taj lg...ima ga moj frend nesviđa mi se taj mob......a i imam lg mob....oču neku nokiu ili sony ali na touch a da ima wlan ja bi uzeo i htc neki....a nezzz....kaj vi mislite.....samo mi nemojte davat samsung, lg, i to, samo sony, nokia, htc......

 

a kaj fali 5530(2009) ona je novia verzia od 5800(2008) tak bar piše.......a prodaju se po oglasnicima za 500-700 kn......prodavaju ga i po 1300 jedan lik ali nov zapakiran........nezzz kaj vi mislite....meni netreba neš extra samo da ima wlan i da je dovoljno brz da mi netraži pola dana stranicu i da ima 3,5 utr za slušalicu da mogu stavljat jače slušalice npr od iphonea ili tak neš.....i da mogu drmnut neku memorisku od8 gb do 16 gb i tak.......xddd......i po čemu islite da je spora nokia.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: iphone 4 kopija mišljenja
renoboXX kaže...

a znam taj lg...ima ga moj frend nesviđa mi se taj mob......a i imam lg mob....oču neku nokiu ili sony ali na touch a da ima wlan ja bi uzeo i htc neki....a nezzz....kaj vi mislite.....samo mi nemojte davat samsung, lg, i to, samo sony, nokia, htc......

 

a kaj fali 5530(2009) ona je novia verzia od 5800(2008) tak bar piše.......a prodaju se po oglasnicima za 500-700 kn......prodavaju ga i po 1300 jedan lik ali nov zapakiran........nezzz kaj vi mislite....meni netreba neš extra samo da ima wlan i da je dovoljno brz da mi netraži pola dana stranicu i da ima 3,5 utr za slušalicu da mogu stavljat jače slušalice npr od iphonea ili tak neš.....i da mogu drmnut neku memorisku od8 gb do 16 gb i tak.......xddd......i po čemu islite da je spora nokia.....

Ako možeš, uzmi iphone 3G od 8GB...ima ih oko 1000 kuna, više od toga ti neće trebat.

http://about.me/antesirkovic
13 godina
protjeran
offline
iphone 4 kopija mišljenja

{#}{#}.......rado al nemogu toliko dat.....700 kn mi je max......jedva i da to

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iphone 4 kopija mišljenja

LG GT540,noviji je od Nokije 5800,ima Android,brži je i dobit ćeš novog za te pare.

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: iphone 4 kopija mišljenja
renoboXX kaže...

{#}{#}.......rado al nemogu toliko dat.....700 kn mi je max......jedva i da to

gle mogao bi ja dat i 1500-2000 da pitam starce da mi kupe ali neču jer kad mi se pokvari ili padne onda se ljute i tak, pa onda ja sebi kupujem i mobitele i dijelove za komp i sve kaj ja hočuz kupim si sam i onda mi nemre nio ništa i nemaju se pravo ljutit na mene jr sam to platio svojim novcima.....

14 godina
neaktivan
offline
Re: iphone 4 kopija mišljenja
Kad ser.es po svima kupi onda tu precjenjenu 5530.
2.289 Posts! And counting...
14 godina
neaktivan
offline
Re: iphone 4 kopija mišljenja
renoboXX kaže...

sve je jasno......zanimame kako radi ta kopijea jel šta valja...kakva je....jel slična originalu, kakav je touch, jel dobar wlan jel radi dobro i koliko hvata daljinu......ma sve kaj znate pišite......

Uzmi od LG-a stari cookie pa ces doc na isto... Vidio, probao, i zgadilo kopija od 3G-a je bio majka naprema ovome. Malo jace stisnes touch pukne unutrasnji ekran(govorim za 4g kopiju), znam iz iskustva prijatelja.{#}

Postedi se muke nemoj kupit to smece kamoli slucajno da ti padne na pamet ili na pod. Za tih 1000 kna mos kupit neki sony polovni od šanera.{#}

Jabulani kaže...

LG GT540,noviji je od Nokije 5800,ima Android,brži je i dobit ćeš novog za te pare.

Radje onda nek uzme tu kopiju nego neki LG ili Samsung koji nije proizveden ove godine.. Uzmi 5800 stavi c6 firewire ko ja i miran si.

Addicted to Gaming
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2011 22:06 (HardcoreRaver).
13 godina
neaktivan
offline
iphone 4 kopija mišljenja

Neznam zašto bi uzeo kopiju iPhone-a. To je krš od moba koji nebi trebo ni 200kn vrijedit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: iphone 4 kopija mišljenja
Jabulani kaže...

Neznam zašto bi uzeo kopiju iPhone-a. To je krš od moba koji nebi trebo ni 200kn vrijedit.

 Ma ne vrijedi ni da guzicu sa njime obrišeš. {#}

 

Znate što se desi sa jeftinom kineskom plastikom na suncu? Ili kada ju zalijete alkoholom?

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
14 godina
neaktivan
offline
iphone 4 kopija mišljenja

Rastopi se valjda {#}

2.289 Posts! And counting...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: iphone 4 kopija mišljenja
8ax kaže...

Rastopi se valjda {#}

 U prvom slučaju se rastopi a u drugm omekša te daljnjim djelovanjem alkohola se pretvori u kašu.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: iphone 4 kopija mišljenja
ROFL :D
2.289 Posts! And counting...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice