Iphone 4s trazi apel ID

poruka: 23
|
čitano: 12.473
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Iphone 4s trazi apel ID

Pozzz ... ovako kao sta sam naveo u temi...  iphone mi trazi apel ID ... sta mi je sada raditi ? i dali je kako moguce otkljucati doma ? ili u radnji? i kolko bi kostalo ? Hvala !

Finger Up
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Iphone 4s trazi apel ID

Nije žvaka za seljaka, al ajde klik. Napravis svoj apple id i logiras se s njim da bi mogao koristit appstore, icloud i tako dalje.

Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Iphone 4s trazi apel ID
Toxic1337 kaže...

Nije žvaka za seljaka, al ajde klik. Napravis svoj apple id i logiras se s njim da bi mogao koristit appstore, icloud i tako dalje.

 

Telefon vec trazi ID .... sad ovako problem je u tome sta bi ja dao moj Galaxy S3 MINI za Iphone sa tim problemom.. lik je malo stariji i nekuzi se u to.. niti ja jer nisam do sada imao Iphone.. tako da... ne znam dali cu sta pogrijesiti ako uzmem i nemoze se napraviti kuzis.. zato mi je jako bitno... 

Finger Up
10 godina
offline
Iphone 4s trazi apel ID

A u kojoj fazi traži Apple ID?

 

Kod instalacije aplikacija ili nešto drugo?

 

Za samo funkcioniranje telefona nije nužan Apple ID.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iphone 4s trazi apel ID
a što je to apel id?
One ring to bring them all and in the darkness bind them
14 godina
offline
Re: Iphone 4s trazi apel ID
razermario kaže...

Telefon vec trazi ID .... sad ovako problem je u tome sta bi ja dao moj Galaxy S3 MINI za Iphone sa tim problemom.. lik je malo stariji i nekuzi se u to.. niti ja jer nisam do sada imao Iphone.. tako da... ne znam dali cu sta pogrijesiti ako uzmem i nemoze se napraviti kuzis.. zato mi je jako bitno... 

Jedini problem koji taj telefon ima su njegovi korisnici.

 

Apple ID (a ne apel) je tvoj korisnički račun sa kojim pristupaš Appleovim servisima. Isto kako sada imaš račun sa kojim si se prijavio na Bug forum.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.1.2014 18:25 (Alkaline).
14 godina
offline
Iphone 4s trazi apel ID

Odi u app store, nađi besplatnu aplikaciju, skini ju, i napravi Apple ID kad te bude tražio i to je to.

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Iphone 4s trazi apel ID

Upalih telefon... i jedino sta mos je SOS pozivi .. i to je to !! i naravno to sranje da upises 

Finger Up
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 4s trazi apel ID
Jel iPhone na iOS7? Ako je, po novom nakon factory reseta se mora upisat Apple id koji je bio na iPhonu prije reseta i to je kao zastita zbog krade.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
11 godina
offline
Re: Iphone 4s trazi apel ID
gamer34 kaže...
Jel iPhone na iOS7? Ako je, po novom nakon factory reseta se mora upisat Apple id koji je bio na iPhonu prije reseta i to je kao zastita zbog krade.

yap iOS7 je...

 

Finger Up
13 godina
offline
Re: Iphone 4s trazi apel ID
E onda ako zelis ponovno aktivirat iPhone, onaj ciji je je Apple id prije bio na mobu ga mora upisat pri ponovnoj aktivaciji.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
11 godina
offline
Re: Iphone 4s trazi apel ID
gamer34 kaže...
E onda ako zelis ponovno aktivirat iPhone, onaj ciji je je Apple id prije bio na mobu ga mora upisat pri ponovnoj aktivaciji.

E jbg... mislim da nista od toga... jer taj sta sada hoce da se mijenjamo je uzeo pod racun od nekoga tamo svoga... a phone je kao nov... a taj neda inace bi on i sam odavno napravio... naci nista od phona... 

 

Hvala svakako 

Finger Up
14 godina
protjeran
offline
Re: Iphone 4s trazi apel ID
razermario kaže...
gamer34 kaže...
E onda ako zelis ponovno aktivirat iPhone, onaj ciji je je Apple id prije bio na mobu ga mora upisat pri ponovnoj aktivaciji.

E jbg... mislim da nista od toga... jer taj sta sada hoce da se mijenjamo je uzeo pod racun od nekoga tamo svoga... a phone je kao nov... a taj neda inace bi on i sam odavno napravio... naci nista od phona... 

 

Hvala svakako 

Miriše na ukradenu robu.

B-A-R-C-A
11 godina
offline
Iphone 4s trazi apel ID

jbg stvarno ne znam... nasao za tisucu kuna... reko da nazovem i onda mi je reko u cemu je stvar 

Finger Up
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 4s trazi apel ID
iNo_bhf kaže...
razermario kaže...
gamer34 kaže...
E onda ako zelis ponovno aktivirat iPhone, onaj ciji je je Apple id prije bio na mobu ga mora upisat pri ponovnoj aktivaciji.

E jbg... mislim da nista od toga... jer taj sta sada hoce da se mijenjamo je uzeo pod racun od nekoga tamo svoga... a phone je kao nov... a taj neda inace bi on i sam odavno napravio... naci nista od phona... 

 

Hvala svakako 

Miriše na ukradenu robu.

 

Ne mora znacit, do dosada nije bilo. I ja kada sam svoj 4s prodavao nisam znao za to, sva sreca pa je covjek na licu mjesta ga isao ponovno aktivirat inace ne znam sta bi, nebi mi bas ugodno bilo davat svoj Apple ID.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
14 godina
protjeran
offline
Re: Iphone 4s trazi apel ID
razermario kaže...

jbg stvarno ne znam... nasao za tisucu kuna... reko da nazovem i onda mi je reko u cemu je stvar 

Cijena ti sve govori.

B-A-R-C-A
13 godina
offline
Re: Iphone 4s trazi apel ID
iNo_bhf kaže...
razermario kaže...

jbg stvarno ne znam... nasao za tisucu kuna... reko da nazovem i onda mi je reko u cemu je stvar 

Cijena ti sve govori.

 

E to vec smrdi, posto cijene 4s-a se krecu oko 1500kn. Uglavnom ja bi odustao od te ponude.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
11 godina
offline
Iphone 4s trazi apel ID

Sad mi je sve jasno... Poslao sam liku mail, da nebi i ok... a sve vise razmisljam da si ostavim svoju " pilicu " galaxy S3 MINI je stvarno odlican mobitel ( nije da reklamiram ) :D

Finger Up
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iphone 4s trazi apel ID
razermario kaže...

Sad mi je sve jasno... Poslao sam liku mail, da nebi i ok... a sve vise razmisljam da si ostavim svoju " pilicu " galaxy S3 MINI je stvarno odlican mobitel ( nije da reklamiram ) :D

Slika ti sve govori :P

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
10 godina
offline
Re: Iphone 4s trazi apel ID
gamer34 kaže...
Jel iPhone na iOS7? Ako je, po novom nakon factory reseta se mora upisat Apple id koji je bio na iPhonu prije reseta i to je kao zastita zbog krade.

 

Može i "Set As New iPhone".

13 godina
offline
Re: Iphone 4s trazi apel ID
Syke kaže...
gamer34 kaže...
Jel iPhone na iOS7? Ako je, po novom nakon factory reseta se mora upisat Apple id koji je bio na iPhonu prije reseta i to je kao zastita zbog krade.

 

Može i "Set As New iPhone".

 

Ne moze. To je funkcija za sigurnost i ne moze se ponovno aktivirati iPhone nikako dok se ne unese prijasnji apple ID.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
7 godina
neaktivan
offline
Iphone 4s trazi apel ID

Pomagajte :D 

Znaci resetirala sam mob a nisam iskljucila nadi moj iphone i sada nemogu pokrenuti mob. Trazi mi apple id od bivseg vlasnika koji takoder nezna apple id ni lozinku istog. sad neznam sta da radim kako da ga pokrenem

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 4s trazi apel ID
Ivana123 kaže...

Trazi mi apple id od bivseg vlasnika

Koliko sam ja upoznat s time trebali bi se prvo ukloniti sve aplikacije,podaci i onda Apple ID

trenutno vlasnik bi trebao nekako resetirati lozinku i onda ili se prijaviti ili ukloniti taj isti uređaj sa tog računa.

 

https://support.apple.com/hr-hr/HT201351

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice