Iphone 5 problemi

poruka: 37
|
čitano: 12.661
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Iphone 5 problemi

Pozz Bugovci {#}.Imam proglem oko iPhone 5 naime dobio sam ga iz Njemačke(tetka xd {#}) problem je u tome kada želim nešto skinuti sa App storea krene i samo prekine i tako stalnooooooooooooo piše nešto na njemačkom,ali Bog zna što ! Ništa ne mogu skinuti realno gledajući služi mi samo za zvanje ! Pomoć,ako ste imali isti problem javite se molim vas {#}Potrebno{#}  Hvala {#} [očajan] {#}

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 5 problemi

vjerojatno ti pise da se moras prebacit s njemackog app storea na hrvatski...preporuka spoji ga na itunes i obnovi mu software tako da se makne sve sto je ostalo od tetka i da si hrv jezik namjestis

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.4.2014 23:07 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 5 problemi
Jesi probao učiniti novi Apple ID?! Ako nisi, učini jedan poseban G Mail account prvo, pa se Prijavi na AppStore i registriraj se. Nakon toga u Settings-ima potraži prijavu sa "novim" Apple ID accountom, i to bi trebalo biti to! Obvezno jezik u postavkama prebaci na Hrvatski!!!!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Iphone 5 problemi

Najlakse bi ti bilo da ga spojis na iTunes i reformatiras, vidima da ne znas njemacki pa kad ga reformatiras sve ponovno postavljas pa cak i jezik, sam pazi kad reformatirs sve ti se pobrise.

You dont make 500 million friends without a few enemies.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Iphone 5 problemi

hvala

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.4.2014 23:43 (mmarinny).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Iphone 5 problemi

Um ne znam da li sam opće pravio taj Acc sorry novi sam proba ću pa vam javim HVALA VAM PUNOOOOOOOOOOOOOO ja sam nosio na servis oni su mi rekli da mi je phone zakljucan 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 5 problemi
Koju verziju imaš iOS-a na iPhone-u?!
ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Iphone 5 problemi

IoS 6 ja bi zbilja pokušao zaobići dio gdje se phone spaja na komp....

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 5 problemi
Ovako, ja imam na iPad-u 7.1 verziju, pa će se možda malo razlikovati izgledom, ali princip je isti, sve ostalo su nijanse. U settingsima pronađi međunarodno, pa tamo postavi sve postavke prvo za Hrvatsku i vrijeme sata Zagreb, pa nastavi po mojem prvom postu. Ako želiš, ima u settingsima i gumb resetiraj, ali prvo postavi na Hrvatska postavke, POD OBVEZNO!!!!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Iphone 5 problemi

Okee :D Budem ,ali hoce li mi se ista izbrisati ?????? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 5 problemi
Najvjerojatnije da hoće sve što nije predinstalirano, ali ako te to strašilo, popiši što imaš gore, pa ako nisu paid aplikacije, po aktivaciji novog accounta skini si nanovo ostale.
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Iphone 5 problemi

Nemam što izbrisati kada ne mogu ništa skinuti xd {#}

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 5 problemi

Mislio sam na slike {#}

15 godina
offline
Re: Iphone 5 problemi

Sve ti se obriše, jednostavno si slike prebaci na komp itd. Ili upload napravi na neki cloud service

GL&HF
13 godina
offline
Iphone 5 problemi
Ja sam predmnjevao da je netko u Njemačku nešto skidao! Samo polako i uspjet ćeš u naumu, makar bih sugerirao download najnovijeg iOS-a, a ako bude problema, dostupan sam iz 20.00 večeras, a sada good night dude!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 5 problemi
AmD kaže...

Sve ti se obriše, jednostavno si slike prebaci na komp itd. Ili upload napravi na neki cloud service

 

A kako će prebaciti slike kada nema niti svoj Apple ID trenutno, možda na Njemački, ako zna podatke?!?!
ATJ Lučko
10 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 5 problemi

HEHHE ništa to ja ga kod nas otpakirao :D Samo poslala tetka :D E sada sve piše na Švabenzi a ja ništa ne kontam :P Promjenuo sam jezik na ENg al opet isto mislim sve je ostalo na eng al onaj App.. -.-

13 godina
offline
Iphone 5 problemi
Tamo gdje si prebacio na engleski potraži Hrvatski jezik i onda pomalo i polagano, sretno, laku noć ovaj puta za stvarno!!!!
ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Iphone 5 problemi

How old are you ? Jeli ovo sprdancija ?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 5 problemi

Imam iphone 5 već godinu dana i 100% sam siguran da mi je prije alarm zvonio kad sam prije spavanja išao zgasiti mobitel. Ovo jutro nije i prespavao ga. U postavkama alarma je sve u redu, dalje sam pokušavao opet učiniti isto, dakle namjestiti alarm u 8:39, zgasio ga u 8:38 i nije zazvonio opet!
Zatim sam otišao guglati i našao postove koji kažu da alarm na iphonu niti ne može zvoniti kad je mobitel zgašen jer...

Playing the Clock alarm sound requires the main application ARM processor/CPU to be running the OS and Clock app. When you "slide to power off", power to the main CPU, radios and audio amplifier is removed. So, although the iOS device keeps time (as long as the battery isn't completely dead yet), it can't run the Clock app to play any sound.
When you just "lock" the device (quickly tap the top button and the display turns off), the CPU still occasionally gets power (something like a few times per second), and the audio circuits can be powered and active (to allow background music, etc.), so alarms can go off in that state.


to me sad užasno zbunjuje i nemam pojma što se dogodilo da se promjenila ta postavka iphonea.
Itko zna o čemu se radi i da li se i tvoj iphone slično ponaša?


p.s.. testirao alarm i na drugom iphoneu 5, također vlasnica kaže da ju je uvijek budio kad je bio zgašen, sada više ne.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.1.2015 9:09 (Paulinjo).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Iphone 5 problemi

Mislim da to nikad nije bilo moguce, a ako je i bilo iOS 7 je donio velike promjenje u arhitekturi samog OS-a, a i iOS 8 isto, ako programiras za iOS znat ces o cem pricam.

You dont make 500 million friends without a few enemies.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.1.2015 20:36 (tLeon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Iphone 5 problemi

Bok,imam iphone 5 16gb i imam problem koji ne mogu riješiti 

znači kad idem gledat neki video na youtyube slika mi je mutna a to nije bilo prije prije bi bila čista normalna slika a sad je skroz mutna nemože se ništa čitati slabo se vidi.,ako neko zna riješiti problem bio bih mu zahvalan

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 5 problemi
Mirkod123 kaže...

Bok,imam iphone 5 16gb i imam problem koji ne mogu riješiti 

znači kad idem gledat neki video na youtyube slika mi je mutna a to nije bilo prije prije bi bila čista normalna slika a sad je skroz mutna nemože se ništa čitati slabo se vidi.,ako neko zna riješiti problem bio bih mu zahvalan

 

 Vjerojatno samo trebas podesiti rezoluciju (ako koristis yt app)

You dont make 500 million friends without a few enemies.
9 godina
neaktivan
offline
Iphone 5 problemi

Nije aplikacija jednostavno mutna slika šta god od video oću pogledati na internetu slika je loša za izludit neda se gledat 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Iphone 5 problemi

Zna li itko razlog

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Iphone 5 problemi

Pozdrav. Imam iphone 5. Radi kao da su slusalice stalno prikljucene u njega. Da li se to kome desavalo? Kako da vratim na zvuk? Danas je sve radilo kako treba i odjednom seovo desilo. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Iphone 5 problemi

Pozz, imam iphone 5s.. kupio sam novu bateriju i promjenio sve i radi mob normalno ali mi ne pokazuje koliko je tocno % baterije, skroz pise da je 100% i neznam nikad el je prazan el nije.. dali je mozda indikator otisao ili mozda netko zna neko rjesenje? hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Iphone 5 problemi

Dakle ovako pre neki dan vidim da je izasla nova verizija ios 9.3 i krenem da skinem tj azuriram softver i ima ono kao da ga pokrenem i kada je trebalo pritisnuti tj odbabrati prihvacam uvjete ili ne prihvacam skontam da kasnim(na posao ) i da necu sada imati vremana  da ga azuriram i pritisnem ne prihvacam i izadjem iz svega toga. I sada danas ponovo hocu da azuriram na 9.3 ali mi stoji  samo napisano   iOS 9.2.1 Vas softver je azuran .. Nema nigde gde pise da skinem 9.3. Dali je to zbog toga sto sam pritisao onda da ne prihvacam uvjete? 

 

Inace ovo mi je prvo iskustvo sa apple i ios. Iphone 5 je upitanju .

 

Repent the end is near!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 5 problemi
hrco466 kaže...

Pozz, imam iphone 5s.. kupio sam novu bateriju i promjenio sve i radi mob normalno ali mi ne pokazuje koliko je tocno % baterije, skroz pise da je 100% i neznam nikad el je prazan el nije.. dali je mozda indikator otisao ili mozda netko zna neko rjesenje? hvala!

Vidi, uradio si servis po principu "sam svoj majstor", ali očigledno nisi nešto "dobro" pokopčao u iPhone-u, očigledno! 

Probaj za početak isključiti opciju pokazivanja postotka stanja baterije pod prvo, pod drugo probaj učiniti kompletni reset iPhone-a, a pod treće, nisi napisao koju verziju iOS-a imaš, da možda učiniš update, ili čak clean new instal SW-a! 

Uglavnom, sve probaj pa se javi kakav si sa eventualnim uspjehom! 

Scarfaceee kaže...

Dakle ovako pre neki dan vidim da je izasla nova verizija ios 9.3 i krenem da skinem tj azuriram softver i ima ono kao da ga pokrenem i kada je trebalo pritisnuti tj odbabrati prihvacam uvjete ili ne prihvacam skontam da kasnim(na posao ) i da necu sada imati vremana  da ga azuriram i pritisnem ne prihvacam i izadjem iz svega toga. I sada danas ponovo hocu da azuriram na 9.3 ali mi stoji  samo napisano   iOS 9.2.1 Vas softver je azuran .. Nema nigde gde pise da skinem 9.3. Dali je to zbog toga sto sam pritisao onda da ne prihvacam uvjete? 

 

Inace ovo mi je prvo iskustvo sa apple i ios. Iphone 5 je upitanju .

 

Meni se vidi da si se malo bez veze zabrinuo, ako se ne varam! 

U slučaju "posebno" iPhone serije 5 se je pojavio neki čudan bug izgleda, koji je zaustavio update u nekom bootloop-u na skoro samom početku, a nije da nije i na ostalim Apple gadgetima, pa su trenutno obustavili isporuku 9.3 verzije iOS-a! 

Ovo je "možda i mogući" zajeb, makar ne vjerujem nešto, prije bi mi se činilo da jednostavno trebaš sačekati "noviju" verziju kada ju puste! 

A nebi bilo loše niti da odeš na Apple support stranicu, čisto da se osvjedočiš na najrelevantnijem izvoru informacija, pa čak da potražiš i FAQ stranu kod njih! 

ATJ Lučko
8 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 5 problemi

ma razne solucije sam probao, ali ga nisam resetirao jos.. sada cu pa javim.. i ponovno sam ga rastavio i spojio sve kako treba.. i opet je na 100% stalno
hvala na pomoci, javim vam kad ga resetiram.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice