iPhone 5s

poruka: 366
|
čitano: 71.332
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
iPhone 5s

Kupio je preko Amazona a u Austriji ga dobije bez problema za 300-400€... ali on je iskesirao 600€. Interesting fact.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 5s

sta da mu ja radim specijalac je znam...

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s
A jbga na greskama se uci sad ce jos platit cca 500kn unlock i na kraju ce ga kostat preko 5000kn :)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 5s

Nositi ga u T-mobile? Koja je logika toga? To je kao da ga u Konzum odneseš.

 

Imaš stranice na netu gdje će ti točno reći na koju je mrežu zaključan, točno 0.99$ košta, s obzirom na već potrošenih 600€, ovo je ništa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 5s

neznam pitajte njega..ugl rekli su mu da je zakljucan i poslao je mail amazonu vratit ce ga natrag

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s
Dal netko zna neku dobru aplikaciju sa dodatnim temama?
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
omomomomoomm kaže...
Dal netko zna neku dobru aplikaciju sa dodatnim temama?

Mislis preko JB ili?? Winterboard i preko njega stavljas sve teme. najljepsa po meni ayecon. vrijedi svake kune.

HTC Desire-iPhone 4s-HTC OneX-NII-iPhone 5-S4-HTC One-Phone 5s-Note 3-N5- M8- 5S - G3
11 godina
offline
iPhone 5s
Nemam JB dal se bez JB to nemoze? Mislim da skinem neku aplikaciju sa storea u kojoj ima vise tema?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 5s

Da ne otvaram nešto posebnu temu, pa da upitam ovdje, gdje je usko povezano.

 

U slučaju da poželim učiniti jailbreak na iPadu, procedura je u potpunosti ista?!

 

Ako postoji više verzija jailbreaka osim Cydie, koji još se može preporučiti, i koja posebice tema!?

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

Ima raznih alata za sami jailbreak, ali svi instaliraju Cydiu na mobitel, Cydia je osnova svakog jailbreaka i nema zamjene za nju.

Za iPad je isti postupak kao i za iPhone.

iPhone 4S, iOS 7.1.2
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: iPhone 5s

Bok. Nedavno sam kupio DHMZ aplikaciju putem Visa kartice koja kosta oko dva dolara. U medjuvremenu sam ju obrisao i sad bih ju ponovno htio instalirati no pored aplikacije stoji cijena i ocito bih ju ponovno morao kupiti. Ne vezu li se aplikacije za racun kad ih se kupi? Sad bih sve kupljene aplikacije morao ponovno kupovati ili u cemu je kvaka?

 

EDIT: Kad otvoriM AppStore, pod Updates imam na vrhu Purchased, tamo su izlistane sve aplikacije preuzete sa AppStore-a, ali nema one koju sam kupio.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 9:52 (jurica_m).
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
jurica_m kaže...
Bok. Nedavno sam kupio DHMZ aplikaciju putem Visa kartice koja kosta oko dva dolara. U medjuvremenu sam ju obrisao i sad bih ju ponovno htio instalirati no pored aplikacije stoji cijena i ocito bih ju ponovno morao kupiti. Ne vezu li se aplikacije za racun kad ih se kupi? Sad bih sve kupljene aplikacije morao ponovno kupovati ili u cemu je kvaka?

 

Ako ti stoji cijena onda je to neka nova aplikacija ili nisi ulogiran na App store s istim racunom. Udji u App store u updates pa klikni na purchased, i tu potrazi, trebao bi ju naci. Evo ti slika da vidis kako izgleda ikona vec kupljene aplikacije.
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
assassin.st kaže...
jurica_m kaže...
Bok. Nedavno sam kupio DHMZ aplikaciju putem Visa kartice koja kosta oko dva dolara. U medjuvremenu sam ju obrisao i sad bih ju ponovno htio instalirati no pored aplikacije stoji cijena i ocito bih ju ponovno morao kupiti. Ne vezu li se aplikacije za racun kad ih se kupi? Sad bih sve kupljene aplikacije morao ponovno kupovati ili u cemu je kvaka?

 

Ako ti stoji cijena onda je to neka nova aplikacija ili nisi ulogiran na App store s istim racunom. Udji u App store u updates pa klikni na purchased, i tu potrazi, trebao bi ju naci. Evo ti slika da vidis kako izgleda ikona vec kupljene aplikacije.

Da, to znam. Ali nije mi jasno kako su tamo sve aplikacije koje sam skinuo, osim one koju sam prije par dana kupio, te aplikacije nema.  Ne znam, možda treba duže da se pojavi tamo.

13 godina
offline
iPhone 5s

Evo, proradilo. Odjavio sam se sa Appstorea i ponovno prijavio s istim korisničkim imenom i lozinkom i sad pokraj aplikacije DHMZ stoji onaj oblačić sa strelicom, a ne cijena. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s
Bas sam ti to htio rec da nappravis a i mislim da su oni nesto radili po app storu jer meni jedan dan nije radio uopce.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
Da, citam po internetu da odredjen broj korisnika ima problem s pojavljivanjem same kupljene aplikacije nakon instalacije i kupnje na AppStoreu pod tabom Purchased. Pisu da se pojavljiva sa zakasnjenjem od nekoliko dana.
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

jel ima ikakva tema aktivna na drugom nekom forumu o ios-u i 5s opcenito, posto nigdje nista ne mogu naci aktivno...

i kakva su vam iskustva s maskama, ja bi sebi uzeo prozirnu maskicu ili onu masku koja ima samo rubove zasticene..i jel vrijedi uzeti zastitnu foliju? 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s
Neznam ak ima kakav forum i aktivna tema ali ako ima i ja bu zelio znati jer ovdje se nista ne pise. Ja osobno imam tri maskice a ne koristim ni jednu. Zao mi je tak lijepi mobitel stavljat u nekakve zastite. Koristio sam to prvih dva tri tjedna.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
omomomomoomm kaže...
Neznam ak ima kakav forum i aktivna tema ali ako ima i ja bu zelio znati jer ovdje se nista ne pise. Ja osobno imam tri maskice a ne koristim ni jednu. Zao mi je tak lijepi mobitel stavljat u nekakve zastite. Koristio sam to prvih dva tri tjedna.

U principu nisam za nikakve maske, covere, skinove, ali onu crvenu od Apple-a original kojom kada uzmeš oni plaćaju nekome nekoliko dolara, ona je vrhunska, provjereno.

Jedini je problem što ja nemam iPhone 5S, ali ništa zato, uskorom stiže jedan bijeli iPhone 6 Plus, a i nakakav skin originalan sa njim.

ATJ Lučko
11 godina
offline
iPhone 5s
Ma da sta ce ti sve to. Pa ti si kupio mobitel a ne on tebe. Moj ima par ostecenja ali nista strasno samo po rubovima. Sta narucio si 6 plus? Ja cu tek u 5-6 mjesecu kupit 6icu 5s me odlicnobsluzibtak da nemam nikakve zurbe
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 5s

Ja koristim na svojem 5s original kožnu zaštitu, naručena s Amazona. Vrlo je kvalitena i odlično leži u ruci. Ni ja ne volim futrole, ali je problem u tome što, aiko pazim na telefon, onaj zadnji metalni dio mi se počeo grebati pa sam ga na vrijeme zaštitio. Preporučam za zaštitu original Appleovu opremu. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s
Frend ima bijeli a ja imam space gray i mogu rec da se na bijelom sve manje pozna dok na space gray vidis svaku sitnicu.
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
iPhone 5s

Kod mene bijeli iphone 5s, evo star je 3 dana, bas da javim svoje dojmove :)

 

Kvaliteta izrade je na najvisem mogucem nivou, odlicni rubovi, opcenito osjecaj u ruci je stvarno odlican, dizajn je odlican i mob je predivan, iako ima bezela, ne smeta mi

 

Ekran, kalibriran odlicno, mozda jedan od najljepse kalibriranih ekrana koje sam vidio, u usporedbi sa N5 i Z1, bolji ekran od oba, vidljivost na suncu takoder spada pod najbolje sto sam imao prilike koristiti, jedina mana je sto je meni osobno PREMAL

 

Kamera je odlicna, iako nema 16/20mp kao konkurencija, nema manualno podesavanje postavki, sluzi svrsi i to radi fantasticno, najbolja obrada slike koju sam ikad vidio, slike su ciste i pune boja, nocne slike su cisto ok, blic je dosta dobar

 

iOS je standardno dobar, nema pregrst opcija, al opcije koje ima rade top notch, dakle sve jako fluidno, animacije fluidne, stvarno super sto se toga tice, jedino mi se malo tesko naviknuti na nedostatak nekih stvari sa androida al sto je tu je

 

Kao najvecu manu bih istaknuo bateriju, u stand by-u je odlicna, ali za koristenje mi se pokazala dosta losom, paralelno koristim Nexus 5 koji nije nista bolji po tom pitanju

 

I eto, standarno dobar telefon, s obzirom da sam dugogodisnji android korisnik, tesko mi se naviknuti, iTunes i nemam mogucnost za spajanje USB-a i sl, ali za ljude kojima treba jednostavnost koristenja, brzina i stabilnost, iPhone 5s je odlican izbor :)

 
2 1 hvala 1
11 godina
offline
iPhone 5s
Jesi stavio ios 8.1?
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
iPhone 5s

Jesam, stavio sam i sve je super

zasada stvari koje me najvise smetaju na telefonu:

iTunes, nedostatak OTG funkcije, File managera i velicina uredjaja

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.10.2014 21:00 (MARKOZD15).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

meni bi mob trebao doci za 2-3 tjedna..dosao me 2900kn nov..ja si mislim uzeti maskicu, mozda cak ovu koznu koju je netko linkao gore, jer svaki koji sam vidio ima ogrebotine, skroz lagano se izgrebe, al ok, nije to problem...

Ja sam prije imao G2, i bio mi je prevelik, nisam se nikako mogao naviknuti, tako da je meni velicina cisto ok, eventualno da je mrvicu veci, al okej..

 

marko, sta si smeta s itunesom?

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 5s
tonix8 kaže...

meni bi mob trebao doci za 2-3 tjedna..dosao me 2900kn nov..ja si mislim uzeti maskicu, mozda cak ovu koznu koju je netko linkao gore, jer svaki koji sam vidio ima ogrebotine, skroz lagano se izgrebe, al ok, nije to problem...

Ja sam prije imao G2, i bio mi je prevelik, nisam se nikako mogao naviknuti, tako da je meni velicina cisto ok, eventualno da je mrvicu veci, al okej..

 

marko, sta si smeta s itunesom?

Meni je Nexus 5 velicinom taman, koji je moj daily driver i taman mi sjeda u ruku 

 

iTunes nisam nit koristio na 5s nit sam ga pokusavao spajati na komp, slusam glazbu preko iTube-a.. Smetao mi je jos na mom 4s, ne volim to, navikao sam na copy paste i to mi je najbolja solucija

13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
tonix8 kaže...

meni bi mob trebao doci za 2-3 tjedna..dosao me 2900kn nov..ja si mislim uzeti maskicu, mozda cak ovu koznu koju je netko linkao gore, jer svaki koji sam vidio ima ogrebotine, skroz lagano se izgrebe, al ok, nije to problem...

Ja sam prije imao G2, i bio mi je prevelik, nisam se nikako mogao naviknuti, tako da je meni velicina cisto ok, eventualno da je mrvicu veci, al okej..

 

marko, sta si smeta s itunesom?

 Uzeo bi i ja jedan novi za 2900 Kn, može info kako i gdje?

13 godina
offline
Re: iPhone 5s
eriklazarus kaže...
tonix8 kaže...

meni bi mob trebao doci za 2-3 tjedna..dosao me 2900kn nov..ja si mislim uzeti maskicu, mozda cak ovu koznu koju je netko linkao gore, jer svaki koji sam vidio ima ogrebotine, skroz lagano se izgrebe, al ok, nije to problem...

Ja sam prije imao G2, i bio mi je prevelik, nisam se nikako mogao naviknuti, tako da je meni velicina cisto ok, eventualno da je mrvicu veci, al okej..

 

marko, sta si smeta s itunesom?

 Uzeo bi i ja jedan novi za 2900 Kn, može info kako i gdje?

 

Prodajem ja 5s-a. http://www.njuskalo.hr/iphone-5s/iphone-5s-16gb-bijeli-oglas-12540629
1969 Dodge Charger R/T
13 godina
odjavljen
offline
iPhone 5s

Imam pitanje, jeli kad vas u postavkama baterije statistika mjeri sve kako treba? Meni uporabu bas i ne.. Kao da mi nabija brojke, nisam bio ni 15min na mobu, a izbacilo mi 45 min?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice