Iphone 6 - Rasprava izdvojena tema

poruka: 2.188
|
čitano: 408.782
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Iphone 6

Stigo iPhone 6 u mob.hr :)

http://mob.hr/testiramo-iphone-6/

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Iphone 6

zna li netko kada iphone 6 / 6+ dolazi u ponudu hrvatskog telekoma, prije par dana sam slao poruke službi podrške i ekipa nema blage ni da su živi, retardusi

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Iphone 6
kale_fotograf kaže...

zna li netko kada iphone 6 / 6+ dolazi u ponudu hrvatskog telekoma, prije par dana sam slao poruke službi podrške i ekipa nema blage ni da su živi, retardusi

Meni su rekli u studenome tek....

10 godina
offline
Iphone 6
Krrrc
nista mi se neda
Moj PC  
1 4 hvala 0
14 godina
offline
Iphone 6

31.10. iphone 6 i 6 plus službeno dolaze u hrvatsku, vidim na bugu još ni traga ni glasa o tome

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Iphone 6
kale_fotograf kaže...

31.10. iphone 6 i 6 plus službeno dolaze u hrvatsku, vidim na bugu još ni traga ni glasa o tome

 

U T-comu?
14 godina
offline
Re: Iphone 6
Matthew26 kaže...
kale_fotograf kaže...

31.10. iphone 6 i 6 plus službeno dolaze u hrvatsku, vidim na bugu još ni traga ni glasa o tome

 

U T-comu?

e to ne znam, ovo sam našao na techcrunch i macrumors

14 godina
offline
Iphone 6

od 20.10. iphone 6 dostupan u webshopu hrvatskog telekoma https://www.hrvatskitelekom.hr/iphone

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Iphone 6
Cijena ce sigurno biti strasna. Ja cu do ljeta bit na svojem 5s a onda cu razmislit dal da uzmes sesticu. A uzeo bi ju radi veceg ekrana.
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Iphone 6
20.10 dolazi ios 8.1
 
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Iphone 6

Evo i Vip je napokon izašao sa Iphone-om {#}

 

http://www.vipnet.hr/iphone6

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.10.2014 12:33 (jozo_the_bozo).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Iphone 6
jozo_the_bozo kaže...

Evo i Vip je napokon izašao sa Iphone-om  {#}

 

http://www.vipnet.hr/iphone6

 

 

Pljačka epskih razmjera. Za pretplatu od 500kn/mj trebaju besplatno dati 2kom.

 

Vidjet ćemo cijenu koju će T-mobile staviti.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6

Klasično su skupi ti Iphone-i.

 

Već sam naviko davati gro kesha. Bar ovako mi je sve neograničeno i imati ću novi Iphone weeeeeee {#}

 

Uvijek možeš uzeti manju tarifu pa više platiti

15 godina
odjavljen
offline
Iphone 6

Ili jednostavnije narucit mobitel izvana. Razmisljam o sestici, no tu cijenu i po toj tarifi koju VIP trazi - hvala, ali ne hvala. 

Oni su malo predoslovno shvatili taj svoj naziv 'VIP'. Bolesne cijene.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 6
Nisam još uvijek siguran, postoji li opcija da se elegantno uzme mob u USA I nekako ne plati porez, makar sam nešto načuo oko modusa slanja uz nekakvu napomenu da je to poklon?!?! U svakom slučaju, na 750 ili 850 USD-a za recimo iPhone 6 Plus, neka se i plati PDV, još uvijek smatram da je to povoljnija kupnja, ako ništa, znam da nitko u ovih naših operatera nije imao svoje prstiće u njemu ili OS-u sa natrpanim "moraš" imati te i moje aplikacije!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6
Hann kaže...

Ili jednostavnije narucit mobitel izvana. Razmisljam o sestici, no tu cijenu i po toj tarifi koju VIP trazi - hvala, ali ne hvala. 

Oni su malo predoslovno shvatili taj svoj naziv 'VIP'. Bolesne cijene.

Ko da će drugi operateri imati išta bolje...sve je to isto

15 godina
odjavljen
offline
Re: Iphone 6
ATJLučko kaže...
Nisam još uvijek siguran, postoji li opcija da se elegantno uzme mob u USA I nekako ne plati porez, makar sam nešto načuo oko modusa slanja uz nekakvu napomenu da je to poklon?!?! U svakom slučaju, na 750 ili 850 USD-a za recimo iPhone 6 Plus, neka se i plati PDV, još uvijek smatram da je to povoljnija kupnja, ako ništa, znam da nitko u ovih naših operatera nije imao svoje prstiće u njemu ili OS-u sa natrpanim "moraš" imati te i moje aplikacije!

 

Operateri nemaju ni jednu svoju aplikaciju na iOS-u. Nikad nisu ni imali. Zato je uostalom i meni privlacan.

13 godina
offline
Re: Iphone 6
Hann kaže...
ATJLučko kaže...
Nisam još uvijek siguran, postoji li opcija da se elegantno uzme mob u USA I nekako ne plati porez, makar sam nešto načuo oko modusa slanja uz nekakvu napomenu da je to poklon?!?! U svakom slučaju, na 750 ili 850 USD-a za recimo iPhone 6 Plus, neka se i plati PDV, još uvijek smatram da je to povoljnija kupnja, ako ništa, znam da nitko u ovih naših operatera nije imao svoje prstiće u njemu ili OS-u sa natrpanim "moraš" imati te i moje aplikacije!

 

Operateri nemaju ni jednu svoju aplikaciju na iOS-u. Nikad nisu ni imali. Zato je uostalom i meni privlacan.

 

Ne znam, danas nisam u mogućnosti, ali ću sutra posebno obratiti pozornost na taj detalj, pa se javim ponovno. Ali kakva je cijena do nedavno bila u VIP centrima za osnovni 16GB 5S od 8300.00 kuna, ma to je veća bolest u glavama onih u VIP-u od ebole i AIDS-a zajedno.
ATJ Lučko
11 godina
offline
Iphone 6
Moj je iz tcoma i nemam ni jednu jedinu njihovu aplikaciju govorim o 5s nemogu oni vjerijatno uc u ios 😄 Nemojte se zurit i kupovat sad kad dolazi kod jas pocekajte sljedecu godinu cijene ce pasti kod operatera i bogami i na njusci.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Iphone 6

Kod operatera nece, cak je i iP5s donedavno drzao cijenu istoj onoj kao kad je izasao.

No na njuskalu sigurno hoce. I to poprilicno, cim prodje prvi val ovih 'moram sve imati prvi'.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Iphone 6
Hann kaže...

Kod operatera nece, cak je i iP5s donedavno drzao cijenu istoj onoj kao kad je izasao.

No na njuskalu sigurno hoce. I to poprilicno, cim prodje prvi val ovih 'moram sve imati prvi'.

 

A kad se otprilike moze ocekivati da taj val prode? :p
15 godina
odjavljen
offline
Iphone 6

Cca mjesec dana nakon sto ih nasi telekomi krenu prodavati. Onda vise nece biti ludjaka koji su spremni platiti po 5000kn za najosnovniju verziju, pa cijene krecu prema dolje.

Naravno, ovo je cisto nagadjanje gledajuci prosle godine i prijasnje prodaje. Ne mora znaciti da ce ustvari i biti tako.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iphone 6

Odeš u Austriju, Italiju ili Njemačku, poptuno nebitno, za 699€ kupiš i miran si. A iste takve cijene će do 12. mjeseca biti i kod nas, na Njuškalu naravno .. 

GL&HF
15 godina
offline
Re: Iphone 6
assassin.st kaže...
jozo_the_bozo kaže...

Evo i Vip je napokon izašao sa Iphone-om {#}

 

http://www.vipnet.hr/iphone6

 

 

Pljačka epskih razmjera. Za pretplatu od 500kn/mj trebaju besplatno dati 2kom.

 

Vidjet ćemo cijenu koju će T-mobile staviti.

I gdje si iskopao tu cijenu? Jer sad gledam i nije baš tako .. Očito je bila nekakva greška. 

GL&HF
12 godina
offline
Iphone 6
Nadodaj 2400kn kroz ratu za uredjaj. U ovoj mojoj opciji sam stavio da se uredjaj placa odmah, a ne na rate.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6

Svi operateri su uveli praksu da dio uređaja plaćaš na rate te su tako povećali krajnji trošak uređaja.

Kada sam kupovao ip5 mislim da je cijena bila 2400kn ili 2500kn i ugovor 200kn na 2 godine.

Sada su na sve to još dodali 100kn mjesečno tokom trajanja ugovora tako da je sada šestica duplo skuplja nego što je petica bila kad je izašla.

12 godina
offline
Re: Iphone 6
dRoID kaže...

Svi operateri su uveli praksu da dio uređaja plaćaš na rate te su tako povećali krajnji trošak uređaja.

Kada sam kupovao ip5 mislim da je cijena bila 2400kn ili 2500kn i ugovor 200kn na 2 godine.

Sada su na sve to još dodali 100kn mjesečno tokom trajanja ugovora tako da je sada šestica duplo skuplja nego što je petica bila kad je izašla.

  To je započeo lopovski Tele2, a ostali su preuzeli.

 

Npr. T-mobile je započeo s 75kn, pa su sada digli na 100kn na jače tarife, ako i Vip. Kod T-mobilea mi je dobro što preko retentiona ratu smanje za 50kn pa to ispadne 1200kn sve skupa. A kad sam ja produljivao rata mi je s 75kn smanjena na 25kn što je podnošljivo.

14 godina
neaktivan
offline
Iphone 6

Igrao sam se malo s iPhone-om od frenda. Mora im se priznati kvaliteta izrade i super kamera. U unutranjim prostorijama jede moj Note 3 za doručak. A ios ko ios,ko može preživjeti ograničenja bit će sigurno zadovoljan. Jedino je cijena škakljiva, tu NL baš gledam 699€ 16Gb/799€ 64Gb. 

Iphone 6+ je cigla,veći od nota 3. U toj kategoriji definitivno Note 4 bih uzeo prije. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Iphone 6

Cijena je malo veča nego sam očekivao , no svejedno sam naručio u VIP-u ,16gb silver, tarifa M - 165kn mjesečno i 4399 kn jednokratno za mob. 

 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
1 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6

Moram priznati da se divim ljudima koji su spremni izdvojiti tolike novce za taj mobitel .... 

Ne želim pljuvati po telefonu jer ne sumnjam da je telefon odlične kvalitete ali misljenja sam da je to pre napuhana cijena za tehnologiju iz 2012. Je, istina telefon radi odlično i stabilan je i sam sam koristio iPhone u prvim verzijama do 3GS ali ne mogu se složiti da vrijedi toliko :( 

Osobno sam ga shvatio kao MP3 player sa dodatkom za razgovor + siri (ispricavam se ako nisam dobro naveo ime) je cool sugovornik za ubijanje dosade... 

Androi mi ipak pruža malo vise..  

no offence to anyone

http://saniell.geek.hr
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice