Iphone 6 - Rasprava izdvojena tema

poruka: 2.188
|
čitano: 408.385
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
Evo i screenshot.

VipTV za van sam koristio samo sinoć par minuta i naravno da on cucla bateriju, ali poruke su ipak glavni 'uljez'...
Jutros update Vibera. Možda donese poboljšanja u potrošnji bat, bar on... 😣
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
Hoho, a evo što kažu ovdje:

http://www.redmondpie.com/ios-10-vs-ios-9-battery-life-on-iphone-6s-6-5s-5-comparison/

Dakle, potpuno suprotno - da 10-ka na 6S POBOLJŠAVA trajanje baterije?!?
Tko je tu lud? Napravio sam reset telefona kombinacijom tipki,
pratit ću slijedećih dana aplikacije i stanje, pa izvijestim. Možda se stvar stabilizira vremenom...
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Za sad jedina mana da sporije otvara aplikacije bile one uključene u pozadini ili ne. Ali tako je za sad bilo sa svim većim updetima, pa su ubrzo ispravili

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

da što se tiče bakterije primijetio sam i ja iOS 10 na iP6 da je brže popije nego recimo 9.3.5 ali valjda su to početne mušice koje će idućim updateom ispravit

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Iphone 6 - Rasprava

Takoder mogu potvrditi poprilicno  vecu potrosnju baterije u odnosu na 9.3.5

iPhone 6s Space Gray (Samsung u ❤️)
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Za sve koji imaju problema sa bakterijom! 

 

LINK; http://uproxx.com/technology/ios-10-battery-life/

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Ekipa može li mi netko pomoći kako da maknem ovo FB praćenje na ios 10 iphone6 kad idem na dvoklik da maknem povijest pokrenutih aplikacija, SSao sam da dočaram to šta me iritira jer mislim barem koliko vidim da su mi sve lokacije povezane sa FB isključene

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
kale_fotograf kaže...

Ekipa može li mi netko pomoći kako da maknem ovo FB praćenje na ios 10 iphone6 kad idem na dvoklik da maknem povijest pokrenutih aplikacija, SSao sam da dočaram to šta me iritira jer mislim barem koliko vidim da su mi sve lokacije povezane sa FB isključene

 Daj odi u "FaceBook" u iPhone-u, pa učini sve SS, da pogledam kakve imaš stavke podešavanja! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Nakon update na desetku kamera mi se pali cca 15sekundi. Ne svaki put ali svaki drugi put. Ip6s

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
Tjeraju te da kupis sedmicu 😂
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
Kill Frenzy kaže...

Nakon update na desetku kamera mi se pali cca 15sekundi. Ne svaki put ali svaki drugi put. Ip6s

Osobno, nemam takav problem, možda da učiniš kakav reset, pa čak i hard reset?! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
ATJLučko kaže...
kale_fotograf kaže...

Ekipa može li mi netko pomoći kako da maknem ovo FB praćenje na ios 10 iphone6 kad idem na dvoklik da maknem povijest pokrenutih aplikacija, SSao sam da dočaram to šta me iritira jer mislim barem koliko vidim da su mi sve lokacije povezane sa FB isključene

 Daj odi u "FaceBook" u iPhone-u, pa učini sve SS, da pogledam kakve imaš stavke podešavanja! 

 Evo valjda je to to

13 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Kolega kale_fotograf, evo da ti pokažem kako je to kod mene! 

Stavio sam svoj SS, čisto da se uvjeriš da nisi jedini u "takvoj" situaciji, koja istina mene ne smeta, ali daje za sada i meni pomalo "neobjašnjiva", je! 

Budem malo progruntao što je kod mene zaslužno da me "aplikacija" prati, ali nekako sumnjam da je do toga, koliko sam/si vezan za uporabu neke konkretne aplikacije! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
ATJLučko kaže...

Kolega kale_fotograf, evo da ti pokažem kako je to kod mene! 

Stavio sam svoj SS, čisto da se uvjeriš da nisi jedini u "takvoj" situaciji, koja istina mene ne smeta, ali daje za sada i meni pomalo "neobjašnjiva", je! 

Budem malo progruntao što je kod mene zaslužno da me "aplikacija" prati, ali nekako sumnjam da je do toga, koliko sam/si vezan za uporabu neke konkretne aplikacije! 

 Ok za pedometar još bi i skontao ali za fejsbuk debilni je malo čudno, nije da smeta, ali ni nikakve barem meni svrhe nema osim šta moguće dodatno pije batt ali ajd nek im bude samo nek apple brzo sredi ovo lokanje baterije i bit će sve super

14 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Sredio problem, postavke-općenito-spotlight pretraga i tamo sam isključio FB, za sad se više ne pojavljuje

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
👍🏻😀👍🏻😀
Update:
U ovih par dana, potrošnja baterije mi se poprilično stabilizirala na iP6S.
Dakle, kako je većina 'core' aplikacija koje svakodnevno koristim dobila update u ova dva-tri dana, a većina tih updateova je vezana za optimizaciju za iOS 10, efekt je postignut; autonomija trajanja baterije se značajno popravila.
☺️😊
A i sam iPhone je 'obavio' sve moguće sinkronizacije na serveru i u iCloudu, i sve to je očito zahtijevalo svoj određeni period (imam jako puno aplikacija - trenutno 290, zatim uredskih podataka, fotografija, videa, glazbe i ostalog u iPhoneu (128 GB) i iCloudu, sad je proces završen, a baterija - traje. Usudio bih se reći - blago i duže nego na ios 9.
Odlično, Apple! 👍🏻
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Pitanje: odjednom su mi u imeniku pored normalnih kontakata i imena sa facebooka. Nekak je iphone to povukao i ide mi zesce na onu stvar. kad maknut ta imena? al ne kuzim kak je to mobitel sam od sebe napravio jer ja nisam dirao nita.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
Moguće da je u postavkama u - WhatsAppu. Kopaj malo po postavkama privatnosti, postavkama kontakata itd. Ako ga imaš i koristiš, moguće da su kontakti povučeni iz njega, a on je, jelte, od nedavno - Facebookov. 😏

Osobno nemam FB app u iPhoneu, ali WhatsApp da.
Nisam siguran da je to. Probaj.
11 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Nije do watsapa. Prosao sam postavke uzduz i poprijeko i nemrem skuzit. Ocito sam mutav. Ima itko kakav savjet?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Iphone 6 - Rasprava

Od jutros imam probleme sa iphonom 6, ne prepoznaje mi vise sim karticu, pise da nije instalirana. U cemu je problem??? Ocekujem vazan poziv za posao a mobitel mi ne radi.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
Bonjasky93 kaže...

Od jutros imam probleme sa iphonom 6, ne prepoznaje mi vise sim karticu, pise da nije instalirana. U cemu je problem??? Ocekujem vazan poziv za posao a mobitel mi ne radi.

Nema ti druge, ka svojem teleoperateru po novu SIM karticu! 

Neka oni dokazuju zbog čega je nastala frka, jedino se razmišljam kako ćeš sa kontaktima, ali predmnjevam da je i to primarno njihova briga, kako da ti ih vrate i spase! 

ATJ Lučko
11 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
ATJLučko kaže...
Bonjasky93 kaže...

Od jutros imam probleme sa iphonom 6, ne prepoznaje mi vise sim karticu, pise da nije instalirana. U cemu je problem??? Ocekujem vazan poziv za posao a mobitel mi ne radi.

Nema ti druge, ka svojem teleoperateru po novu SIM karticu! 

Neka oni dokazuju zbog čega je nastala frka, jedino se razmišljam kako ćeš sa kontaktima, ali predmnjevam da je i to primarno njihova briga, kako da ti ih vrate i spase! 

 Koliko znam vjerovatno se ne radi o samoj kartici vec necemu drugom. 

10 godina
online
Re: Iphone 6 - Rasprava
ATJLučko kaže...
Bonjasky93 kaže...

Od jutros imam probleme sa iphonom 6, ne prepoznaje mi vise sim karticu, pise da nije instalirana. U cemu je problem??? Ocekujem vazan poziv za posao a mobitel mi ne radi.

Nema ti druge, ka svojem teleoperateru po novu SIM karticu! 

Neka oni dokazuju zbog čega je nastala frka, jedino se razmišljam kako ćeš sa kontaktima, ali predmnjevam da je i to primarno njihova briga, kako da ti ih vrate i spase! 

 

Pa valjda su ti kontakti na iCloudu, Gmailu... tko još danas ima kontakte na SIM kartici?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
Syke kaže...
ATJLučko kaže...
Bonjasky93 kaže...

Od jutros imam probleme sa iphonom 6, ne prepoznaje mi vise sim karticu, pise da nije instalirana. U cemu je problem??? Ocekujem vazan poziv za posao a mobitel mi ne radi.

Nema ti druge, ka svojem teleoperateru po novu SIM karticu! 

Neka oni dokazuju zbog čega je nastala frka, jedino se razmišljam kako ćeš sa kontaktima, ali predmnjevam da je i to primarno njihova briga, kako da ti ih vrate i spase! 

 

Pa valjda su ti kontakti na iCloudu, Gmailu... tko još danas ima kontakte na SIM kartici?

 nemam snimljenih kontakata na mobu, tek sam ga dobio, ne mogu nikoga da zovem niti mene ko moze nazvati jer telefon ne prepoznaje karticu.

11 godina
neaktivan
offline
Iphone 6 - Rasprava

Glupo pitanje ali jesi li pokusao sa drugom sim karticom ?

iPhone 6s Space Gray (Samsung u ❤️)
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Kupio sam iphone od osobe B koja ga je kupila od osobe A tjedan dana ranije.Ja sam mobitel resetirao i traži mi id clouda a cloud pripada osobi  A Sad ja od njega tražim da mi otključa mobitel a on me ucjenjuje(nedostupan je jer je na terenu).Od papira imam samo kutiju i garantni list. Šta mi savjetujete?

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2016 19:11 (hajduk1962).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

A jesi jelen. Pun internet takvih pizdarija i ti nasjednes. Kupio si ciglu i popusio pare. To ti je realnost ukratko.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 6 - Rasprava
hajduk1962 kaže...

Kupio sam iphone od osobe B koja ga je kupila od osobe A tjedan dana ranije.Ja sam mobitel resetirao i traži mi id clouda a cloud pripada osobi  A Sad ja od njega tražim da mi otključa mobitel a on me ucjenjuje(nedostupan je jer je na terenu).Od papira imam samo kutiju i garantni list. Šta mi savjetujete?

Hajde da malo ipak detaljnije pojasniš situaciju u kojoj se nalaziš! 

Obzirom posjeduješ neku dokumentaciju, možda bi se nešto moglo pomoći ti. 

Osim kako si napisao da su kod tebe u tvojim rukama kutiju i garantni list, reci odnosno napiši jeli taj garantni list ovjeren od strane prodavača nekakvim pečatom! 

Ustvari, stvarno mi nije jasno da bilo što ideš "rabljeno" uzimati bez računa, osobno nebih niti novo ponekad uzeo bez računa, pa još i Apple gadget, krajnje neodgovorno sa tvoje strane! 

Problem je donekle što se preko garancije i računa, koji je bitan kod resetiranja od strane Apple-a na neki tvoj Apple ID ako ga imaš, u čemu imam osobnog iskustva, u samoj podršci traže te da im daš svoj neki e-mail i da poslikaš dokumentaciju, a obzirom ti imaš garanciju, ako je ikako moguće potražiti presliku računa, ili da ti se dozvoli da ju preslikaš uz ovjeru trgovine koja je prodala gadget! 

 

Prvo provjeri dostupnost računa, a nebi bilo zagorega da osobama a i b zaprijetiš prijavom na policiju zbog počinjenja kaznenog djela namjere dovođenja u zabludu i nešto u tom smislu, sada se nisam mogao sjetiti točno po kojem članku KZ-a si prevaren ili pokušan biti tek prevaren, ali je evidentno da je namjera postojala! 

ATJ Lučko
9 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

Riješen problem sa 200kn donacije.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 6 - Rasprava

sestra mi ima iPhone 6, problem je u tome odnosno isti se pojavio danas, nakon što je željela se spojiti na Wifi, nije joj pronalazilo nikakvu mrežu za spajanje.
No prije toga se normalno spojila na Wifi. Znači ovaj problem se manifestira tako da recimo kada je tik do wifi routera onda ima jednu crticu wifi signala, no kada se udalji 2 metra wifi signal u potpunosti nestaje. Pa me zanima do čega bi mogao biti problem ?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice