IPhone 7, rasprava! izdvojena tema

poruka: 3.507
|
čitano: 479.342
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Lennon12 kaže...

Ono što me počelo živcirat je to da mi se aplikacije ne ažuriraju automatski (iako je uključeno) , nek tek kad uđem u app store. E onda kad ih ručno stavim na ažuriranje, po aplikaciji treba 15 min za update. Neko ima sličnih iskustava? 

Jedno potpitanje kolega?! 

 

Kako imate "uređeno" uzimanje, kupovanje, skidanje uopće aplikacija?! 

Govorim specifično o šifri koju imate iza AppleID računa, jer ako ste stavili da vam se "uvijek" traži šifra, možda je tu caka, jer je i kod mene takav slučaj, sve je "u zelenom" ali uvijek mi čeka da ja dopustim update! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
robee1 kaže...

Ok, skuzio sam kako obrisati skinutu update. Ako vec znas kako da ne dodje do skidanja mozes to i napisati da se ne desi drugima.

Kod mene su svi update-ovi disjeblani pa ga je opet povukao.

 Potrebno je instalirati profil koji spriječava automatski update. Skini 3u i instaliraj pomoću toga.

13 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Lennon12 kaže...

Ono što me počelo živcirat je to da mi se aplikacije ne ažuriraju automatski (iako je uključeno) , nek tek kad uđem u app store. E onda kad ih ručno stavim na ažuriranje, po aplikaciji treba 15 min za update. Neko ima sličnih iskustava? 

 Koristiš li mobilne podatke za update appsa ili wifi? Da li ti je uključena opcija "Koristi mobilne podatke"?

8 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

ATJLučko 

 

Misliš pod "touch ID i šifra" ? Evo isključio sam koristi touch id za : Itunes i app store. Sad ćemo vidjet. Ako na to misliš. 

 

 

 

DFurka 

 

Nemam uključene mobilne podatke za ažuriranje, jedino wifi. Why? Pa i dok sam doma na wifiju se ne updatea automatski. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

pozz ekipa ima li iko problema na iphone 7 plus sa fingerprint scanner,nekad mi radi al u vecini neradi trazi sifru pomocnu,stavlja sam nove otiske prstiju i vraca mob na tvornicke isti k neka valja nekad nevalja .....

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Lule69 kaže...

pozz ekipa ima li iko problema na iphone 7 plus sa fingerprint scanner,nekad mi radi al u vecini neradi trazi sifru pomocnu,stavlja sam nove otiske prstiju i vraca mob na tvornicke isti k neka valja nekad nevalja .....

Ako ti je pod garancijom, furaj u ovlasteni servis i zahtijevaj popravak (a vjerojatno ces dobiti drugi uredaj).

15 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

U vipa je na akciji Iphone 7 32gb. U poslovnoj tarifi 250 košta 2069kn.

Kakva im je baterija? ističe mi ugovor pa možda opet odem na jabuku nakon 6 god. 

Ne zanimaju me igre i te stvari, zanima me koliko se baterija troši sa dnevno oko 3h razgovora?

Naravno nikakvo gašenje obavijesti.

Dali će izdržati cili dan bez punjača?

 

Thx.

Battlelog: MUDO_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

Evo 11.1 ispravio dosta problema.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Kakva je baterija? Moze li se usporediti sa 10.3.3?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Meni je bila dobra i prije. Treba malo vremena da bi mogao reci kakva je baterija
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Stavio sam 11.1 i ako vam je baterija mila, vi koji niste, nemojte. Dakle od ponoci do jutra sa 100% na 93 i uz malo cackanja evo me na 87 a dan tek poceo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.11.2017 11:57 (robee1).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

10 min youtube i baterija -25%

Drugih problema nemam što se tiče potrošnje baterije osim sa youtube aplikacijom, nekad i ona ne troši previše ali ponekad je situacija stvarno loša i mobitel se pošteno zagrije.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.11.2017 8:13 (samurai007).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Sada radi kao android, stoji a ide odnosno eo ga na standbaju a trosi ko lada niva...e moj ejpl ubi mi dobar mob :(

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Primjetio sam lagano pucketanje gornjeg zvučnika ali samo na trenucima.. cak i kada nije pojačana glasnoća do kraja.. jel itko ima slična iskustva i dali je potrebno nosit na garanciju?
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Pozdrav svima. Zamolio bih ako netko ima vremena reci mi kako najjednostavnije prebaciti kontakte (imenik) sa galaxya s7 na iPhone? Unaprijed se zahvaljujem.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
iDelete kaže...
Pozdrav svima. Zamolio bih ako netko ima vremena reci mi kako najjednostavnije prebaciti kontakte (imenik) sa galaxya s7 na iPhone? Unaprijed se zahvaljujem.

 Ako imaš galaxy s7 onda imaš i google account, sinhroniziraj kontakte sa gmailom i onda samo dodaš taj account na iPhoneu i to bi bilo to.

9 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Ako su ti na S7 kontakti u memoriji telefona, pogledaj si u postavke i napravi sync na google contacts. Na iPhone-u idi na mail i kontakte i logiraj se na google contacts i to je to..napravit ce ti sync. U biti to ti je najbolji nacin za cuvanje kontakata. Imas sve na google-u i uvijek ti je dostupno za bilo koji mob. Napravi si jos samo backup na pc za svaki slucaj.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Za prebaciti kontakte (i druge stvari) postoji appleova aplikacija koju skines sa play-a. Mozes napraviti i kako su te rekli da samo ubacis google racun u popis dostupnih racuna na iphoneu, ali ti to ne bih preporučio osim ako ti to nije jedino spremiste za kontakte jer kombiniranje vise memorija ce te prije ili kasnije dovesti u probleme.
Ja rekoh
14 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

spremim si broj u imenik.odem pogledat broja nema.zove me taj isti broj ili ja upisem bas direktno br i nazovem i pise mi ime koga zovem kao da je upisan a nema ga u imenku.gdje grijesim i koji se kurac dogadja

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Vjerojatno imas vise accounta koji ti istovremeno upravljaju kontaktima. Kada je takva situacija ulaskom u aplikaciju kontakti gore lijevo imas grupe i mozes odabrati koji kontakti ce se PRIKAZATI u kontaktima. Kuzis, imas ih ali ih ne moras gledati. Dođe zgodno kada treba kombinirati npr poslovne kontakte s outlooka s privatnima iz telefona i obiteljskima s googleta. Odi u postavke, racuni i lozinke pa ces tamo za svaki acc vidjeti da li upravlja kontaktima
Ja rekoh
9 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Ljudi stvarno svima hvala na brzom odgovoru. Uvjek imam sync sa google kontakte. I tako sam sa svakog mob do sada prebacivao. Ali reko bolje da pitam vas koji koristite iPhone. Nisam iPhone koristio skoro 5god. Ali ugl onda cu otici na mail i kontakte i logirat se na google contacts. Thx.
9 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Google sync ti je najjednostavnija opcija. Zaboravi prebacivanje u iPhone, iCloud i ostale gluposti, samo ces si sve zakomplicirati. Kada se logiras na iCloud obavezno iskljuci sync imenika s njim posto moze doci do preklapanja sa google sync a kasnije i problema.

 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

Vi koji ne nosite zaštitnu masku za iphone, ili koristite tanku koja ne štiti kameru izbočenu prema van, dal vam se od stavljanja na stol i sl. nakon nekog vremena izgrebalo/ oštetilo staklo na kameri otraga? 

 

Stavio sam tanji case i nebi htio da se staklo izgrebe nakon nekog vremena.. 

 

I dal se isplati uzet i dal je dobro ono malo kalijeno staklo s ebaya za kameru otraga? Isprobao netko? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

Najbolje je kupiti premium telefon i ondda ga staviti u masku,kaljeno staklo i pazite sad ovo staklo za kameru da se ne osteti slucajno.

 

kaj ga mislis imat cijeli zivot?

 

Jednostavno mi je to presmijesno i ne kuzim kak netko plati telefon 5-6-7 soma kuna i onda na njega stavi kilu zastite.

PSN:Tomislav025
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Lennon12 kaže...

Vi koji ne nosite zaštitnu masku za iphone, ili koristite tanku koja ne štiti kameru izbočenu prema van, dal vam se od stavljanja na stol i sl. nakon nekog vremena izgrebalo/ oštetilo staklo na kameri otraga? 

 

Stavio sam tanji case i nebi htio da se staklo izgrebe nakon nekog vremena.. 

 

I dal se isplati uzet i dal je dobro ono malo kalijeno staklo s ebaya za kameru otraga? Isprobao netko? 

U mojem slučaju, trudim se uvijek uzeti najbolji gadget, po mojem subjektivnom i skromnom dojmu. 

Kada sam imao HTC DHD, umHrvatskoj jednostavno nije bilo nečeg kvalitetnog za preporučiti. 

Kada sam imao SGN II, isto se je štekalo sa dobavljanjem nekih kvalitetnih dodatnih featuresa, pa sam uzeo jednu sa EBay-a i požalio, oštetila je više gadget nego kao je pao na pločice u WC-u jednom mi. 

Kada sam uzeo iP6 Plus, uzeo sam dvije original case-a, jedan kožni i jedan silikonski koji sam šundrao nepažnjom, isključivo mojom, ali je gadget trenutno kao kada je izašao iz kutije "vrlo prvi dan" kada sam ga uzeo. 

 

Kada budem uzimao najvjerojatnije novi gadget, iPX Plus, imati ću Veliki problem, što uzeti i sam u zaštitu, obzirom sam dizajnom oduševljen stražnjom stranom, pa ću možda po prvi puta uzeti u obzir kakav isključivo Kvalitetan bumper. 

Na prednju stranu NIKADA NISAM NIŠTA STAVLJAO, tako da zbog iskustvenog dojma predlažem malo više obzirnosti prema gadgetu, pa će takav trošak postati bespotreban i besmislen. 

Moje skromno subjektivno razmišljnaje! 

ATJ Lučko
9 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Probao sam zastitno staklo i ne odgovara mi tako da je prednja strana gola bez zastite. Mob stavim u case cisto zasto sto mi je prakticniji za drzanje i rad.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
robee1 kaže...

Probao sam zastitno staklo i ne odgovara mi tako da je prednja strana gola bez zastite. Mob stavim u case cisto zasto sto mi je prakticniji za drzanje i rad.

 da. aluminij je sklizak, grozno. bez nekakve maskice samo pada iz ruku

Ja rekoh
16 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Staklo folije i sl - odustao, nije to taj feeling klizanja prsta. Koristim samo silikonsku masku jer je ip7 za mene presklizak
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Pozdrav moze pomoc molim vas, za par dana prelazim sa 6 na 7+, pitanje je u vezi fotografija. Dakle imam ih oko 2000, spasene su na iCloud medjutim interesuje li me kad se ulogujem na 7+ da li ce mi ih prebaciti u obicni album kamere ili poseban iCloud album, ako ce u iCloud zelio bih neki program s kojim mogu prebaciti sad na laptop slike te kasnije na 7. Hvala unaprijed, pozdrav.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
miikaa77 kaže...

Pozdrav moze pomoc molim vas, za par dana prelazim sa 6 na 7+, pitanje je u vezi fotografija. Dakle imam ih oko 2000, spasene su na iCloud medjutim interesuje li me kad se ulogujem na 7+ da li ce mi ih prebaciti u obicni album kamere ili poseban iCloud album, ako ce u iCloud zelio bih neki program s kojim mogu prebaciti sad na laptop slike te kasnije na 7. Hvala unaprijed, pozdrav.

 

Prilikom aktivacije novog iPhonea, svi podaci bit će prebačeni tamo gdje su i na starom, uključujući aplikacije pa čak i otvorene dokumente u njima (tabovi, safari), pozicije u igrama itd

Ja rekoh
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice