iPhone Jailbreak

poruka: 3.121
|
čitano: 878.975
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
iPhone Jailbreak

evo hocu vratit ios6 i na mamin 4s ali ona je trenutno na ios8.3. Ja sam njega jailbrejkal ali kad hocu instalirat openssh u cydiji ili bilo kakvi tweak updejt izbaci mi ovo: sub-process /usr/bin/dpkg returned an error code (2)

i to nemogu rjesit. Trebalo bi skinut ifile i modificirat datoteke ali nemogu nis s cydije instalirat. Restorat ga nemogu jer me baca na 8.4.1 a 8.4 vise nije signed. ima ko kakvu ideju?

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Ugasi i upali mobitel, vidi hoce li Cydia ponuditi neki upgrade u changes sekciji.

To je jedino sta mi pada na pamet, jer do verzije softvera ne bi trebalo biti dok god je jailbreakan, ljudi su sa 7.1.2 normalno spustali na 6.1.3

sent from my Apple iPhone 4S
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

isti k. nije problem downgrejdat. nego je problem instalirat onaj openssh. tj neda mi nikaj instalirat u cydiji... sub-process /usr/bin/dpkg returned an error code (2) taj error stalno baca

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
10 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Jedini savijet koji mi trenutno pada na pamet je restore na 8.4.1, pa downgrade na 8.4 i onda jailbreak.

Samo pozuri sa tim, jer Apple nece jos dugo potpisivati 8.4 pa ce downgrade bit nemoguc.

sent from my Apple iPhone 4S
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

pa u tome i je problem kaj vise apple ne podpisuje ios 8.4 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
10 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Onda ga *ebi, ne znam sta napravit.

sent from my Apple iPhone 4S
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

cekad jailbrejk za 8.4.1 

dobro to je od mame mob, ona ga koristi samo za pozive i tu i tam viber pa nit nije tak hitno. a moj ide podkraj tjedna na popravak. i ostaje jos barem godinu dvije u upotrebi...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
10 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Koliko ce te izac popravak sa rukama?
I kakvi su dojmovi nakon 24 sata koristenja 6.1.3?

sent from my Apple iPhone 4S
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

znam da je dugme oko 200-250kn. e sad kolko je kamera nezz. valjda sve skupa oko 500kn. nebitno. 

 

mogu samo rec da je raketa, aplikacije se otvaraju instantno, multitasking radi savrseno. a baterija, baterija drzi cjeli dan bez punjenja!!!. na 7 sam ga punil 2-3 puta na dan. ja ne da sam zadovoljan, ja sam prezadovoljan, tj i vise od toga 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
10 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Nove vijesti.

Pangu je nasao exploit, i jailbreak-ao 8.4.1.

Ali, posto je 8.4.1 donio samo sicusne popravke bugova u Music aplikaciji, nikakve promjene u performansama i trajanju baterije nisu napravljene-nema smisla sa tim izlaziti u javnost, pogotovo sad kada ce iOS 9 biti najtezi do sad za break-anje.

Stoga je njihova sluzbena izjava da jailbreaka nece biti do iOS-a 9.1, svi dobro znamo koliko je bugovit bio 8.0 kada je izasao, tako ce biti i sa 9.0, po meni jako mudra odluka.

sent from my Apple iPhone 4S
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

hmm. odnio sam mob na popravak. tipka popravljena za 100kn. ali decki nisu mogli uspostavit kameru. vele da je moj modul ispravan i da je najvjerojatnije do softvera. sad bi ja trebal isto dic na npr 8.4.1 i vidjet dali kamera radi i onda cekad jb i onda opet downgrejdat na 6.1.3. pm. al cu prije odnesti mob u ikliniku da vidim kaj ce mi oni rec...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Psych0 kaže...

Nove vijesti.

Pangu je nasao exploit, i jailbreak-ao 8.4.1.

Ali, posto je 8.4.1 donio samo sicusne popravke bugova u Music aplikaciji, nikakve promjene u performansama i trajanju baterije nisu napravljene-nema smisla sa tim izlaziti u javnost, pogotovo sad kada ce iOS 9 biti najtezi do sad za break-anje.

Stoga je njihova sluzbena izjava da jailbreaka nece biti do iOS-a 9.1, svi dobro znamo koliko je bugovit bio 8.0 kada je izasao, tako ce biti i sa 9.0, po meni jako mudra odluka.

 Tako je i TaiG rekao da neće biti Jailbreak-a za iOS 8.3 i 8.4 i da čekaju iOS 9, a onda su nas sve iznenadili i izbacili Jailbreak za oba iOS-a, možda bude ista priča s Pangu-om.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Lord_Marko kaže...

hmm. odnio sam mob na popravak. tipka popravljena za 100kn. ali decki nisu mogli uspostavit kameru. vele da je moj modul ispravan i da je najvjerojatnije do softvera. sad bi ja trebal isto dic na npr 8.4.1 i vidjet dali kamera radi i onda cekad jb i onda opet downgrejdat na 6.1.3. pm. al cu prije odnesti mob u ikliniku da vidim kaj ce mi oni rec...

 Ne znam bas.

Ako ne radi na 6.1.3, vjerovatno nece raditi ni na 8.4.1.

Ne znam koliko je to pametno sve, kolko sam skuzio ni na 8.3 ti nije radilo tako da..

Po meni ti je bilo pametnije uzet onoga iz PP za djelove, i samo maticnu preselit.

sent from my Apple iPhone 4S
16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

nisam ja nikad na svome imal 8.3. vec 7.1.*. mama ima 8.3 na svome. da nije mi radila ni na ios7. a vidjet cemo kaj budu rekli u iklinici. oko 200kn je zmajena kamere a to nije cak ni skupo. bumo vidli...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
10 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Ma samo lagano drug, polako ali sigurno ka 'novom' aparatu :)

sent from my Apple iPhone 4S
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone Jailbreak

Cisto onako usput - sto ce mami jb na telefonu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
N!NO kaže...

Cisto onako usput - sto ce mami jb na telefonu?

 mami treba jb na ios8 da spustim 4s na 6.1.3...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
9 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

ima li koji forumaš dobre duše da mi preko team viewera jailbreaka iphone 4s na ios 8.3 ?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
I stavi tu najstabilniju 6.neku verziju jer me iz svakog browsera izbaci a wifi je brz i nemam igara nego par aplikacija
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone Jailbreak

Dali tko koristi Iphone 4 da ima 7.1.2 mislim da je IOS , da ono telefon dosta usporen " laga " I u svakoj igri nebitno koja bila isto tako , laga... Dali je moguce da je tolko los phone ili sta vec... Npr. Udem u poruke super... I kad maknem da ne bude u " povijesti " Opet ocu uci treba po 5 sec -.-" Ili u postavke i tako neke jos app ... 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
#wot#vk.0h kaže...
I stavi tu najstabilniju 6.neku verziju jer me iz svakog browsera izbaci a wifi je brz i nemam igara nego par aplikacija

 imas na yt tutorijal za jb svog ios-a i imas video kako ga spustit na 6.1.3. nemas kaj zahebat ak pratis video. tak sam i ja i nema frke

razermario kaže...

Dali tko koristi Iphone 4 da ima 7.1.2 mislim da je IOS , da ono telefon dosta usporen " laga " I u svakoj igri nebitno koja bila isto tako , laga... Dali je moguce da je tolko los phone ili sta vec... Npr. Udem u poruke super... I kad maknem da ne bude u " povijesti " Opet ocu uci treba po 5 sec -.-" Ili u postavke i tako neke jos app ... 

 jep. isti slucaj kao i kod mene. Naprosto ios7. Vrati se na 6.1.3 i mob ce ti letjet...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Moze link videa koji si ti koristio ?pozdrav
16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Hvala :)
11 godina
offline
iPhone Jailbreak

heh vratim se na 6.1.3 i onda je super to sto nemos niti fb niti nista gotovo instal : / 

 

Samo mi je to problem ... A dali je kako moguce napraviti IOS 8 za Iphone 4 ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
razermario kaže...

heh vratim se na 6.1.3 i onda je super to sto nemos niti fb niti nista gotovo instal : / 

 

Samo mi je to problem ... A dali je kako moguce napraviti IOS 8 za Iphone 4 ? 

 Ne.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
12 godina
offline
iPhone Jailbreak

Stigao

, prije nego što sam očekivao

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

planiram kupiti iphone 5s, imao sam prije 3gs normalno jailbreakao sam ga, jel ostalo sve isto sto se tiče cidye i jel imaju kakve sigurnosne nove gluposti ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Saphire kaže...

planiram kupiti iphone 5s, imao sam prije 3gs normalno jailbreakao sam ga, jel ostalo sve isto sto se tiče cidye i jel imaju kakve sigurnosne nove gluposti ?

 Vizualno je promijenjena, al funkcionalnost je ista, nema...

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak

Pozdrav.

 

Vidin da ima nekih tutoriala za iOS 9.2.1 jailbreak...nego da pitam upucene, jel 'siguran' i 'cist' jailbreak za 9.2.1 (iPhone 6s)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice