iPhone Jailbreak

poruka: 3.121
|
čitano: 878.364
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak

nema ti jos nikakav sluzbeni iOS 9.2.1 Jailbreak

12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
adicrot kaže...

Pozdrav.

 

Vidin da ima nekih tutoriala za iOS 9.2.1 jailbreak...nego da pitam upucene, jel 'siguran' i 'cist' jailbreak za 9.2.1 (iPhone 6s)

 Ne postoji Jailbreak za iOS 9.2.1, ne zamaraj se time.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Da li je moguce da mi neki tweakovi tolko ubijaju bateriju da mobitel moram punit 3-4 puta dnevno te da se baterija isprazni cijela preko noci? Ili je stvar baterije?
I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Cirko33 kaže...
Da li je moguce da mi neki tweakovi tolko ubijaju bateriju da mobitel moram punit 3-4 puta dnevno te da se baterija isprazni cijela preko noci? Ili je stvar baterije?

 Moguče da je do neoptimiziranih tweakova.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak

Moguce da je stvar u nekom od ovih: Ace Yose iOS 9(tema), AppCake, AppSync, BioProtect, Bloard, CCSettings, CircleIcons, Date In Statusbar, DetailedBatteryUsage, DockShift, Eclipse 2, Five Icon Deck, Flurry, iCleaner, LocallAPStore, NoSlowAnimations, Power Informer, Power Tap, Priority Hub, Springtomize 3, SwipeSelection, TinyBar, WinterBoard, YouTubed?

I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am!
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2016 18:57 (Cirko33).
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Cirko33 kaže...

Moguce da je stvar u nekom od ovih: Ace Yose iOS 9(tema), AppCake, AppSync, BioProtect, Bloard, CCSettings, CircleIcons, Date In Statusbar, DetailedBatteryUsage, DockShift, Eclipse 2, Five Icon Deck, Flurry, iCleaner, LocallAPStore, NoSlowAnimations, Power Informer, Power Tap, Priority Hub, Springtomize 3, SwipeSelection, TinyBar, WinterBoard, YouTubed?

 Znam da je bila finta oko tih battery aplikacija, cijelo vrijeme prate usage baterije i to ti ubija bateriju, također sumnjam na Power tap, daj mi reci što točno ta aplikacija radi?

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Ovaj detailedbatteryusage sam skinuo nedavno, samo daje detaljnije pracenje trosnje baterije a kolko znam ne trosi bas previse.
Power tap ti je tweak da kad drzis gumb za zakljucavanje i kad ti se pojavi onaj gumb za gasenje koji moras povuc udesno da ugasis, ako ga kliknes jednom onda ti okrene na respring a ako ga stisnes dvaput onda ti okrene na reboot, uglavnom mozes birat izmedu gasenja, reboota i respringa...
I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am!
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Cirko33 kaže...
Ovaj detailedbatteryusage sam skinuo nedavno, samo daje detaljnije pracenje trosnje baterije a kolko znam ne trosi bas previse.
Power tap ti je tweak da kad drzis gumb za zakljucavanje i kad ti se pojavi onaj gumb za gasenje koji moras povuc udesno da ugasis, ako ga kliknes jednom onda ti okrene na respring a ako ga stisnes dvaput onda ti okrene na reboot, uglavnom mozes birat izmedu gasenja, reboota i respringa...

 Aha, kužim, a Power informer?

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Ne dolazi ti upozorenje da ti je prazna baterija na 20% nego kad god oces, npr. kad ti dode do 5% dobis obavijest da stavis punit..Ajde to okej jede bateriju al sad bas ovolko to sumnjam stvarno, mislis da nije stvar baterije?
I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am!
10 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Može li se sa 9.2 downgradati na ios 8?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Cirko33 kaže...
Ne dolazi ti upozorenje da ti je prazna baterija na 20% nego kad god oces, npr. kad ti dode do 5% dobis obavijest da stavis punit..Ajde to okej jede bateriju al sad bas ovolko to sumnjam stvarno, mislis da nije stvar baterije?

 Prilično sam siguran da nije, imam Jailbreak od kad postoji i iste stvari su mi se događale s baterijom, maknuo sve tweakove i instaliravao jednog po jednog dok nisam skužio koji mi žere bateriju.

Chico12 kaže...
Može li se sa 9.2 downgradati na ios 8?

 Ne.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
12 godina
offline
iPhone Jailbreak

Ovo ljeto na Hvaru mi je sestra našla iPhone 5c,danas mi ga je donjela i kad sam upalio mobitel i spojio se na wifi telefon se zaključao i upalio "lost mode" ili na naški "mod izgubljenog uređaja".Poruka na ekranu piše na Talijanski i broj telefona je od Talijanskog operatera!

Malo sam istraživao po internetu i vidim da postoje razni načini kako ga vratit u život!Jedan od njih je stavljanje mobitela preko iTunsa u recovery mode,mobitel se vrati na tvorničke postavke,pobriše sve podatke(kojih btw nema) i updeta na zadnji iOS (trenutni je mislim 8.4,što mi više paše nego 9.2).Sad zvao sam lokalni servis mobitela gdje su mi rekli da s tim neću uspit otključat telefon i nude mi 50-50 % šansi da če ga oni uspjet otključat i da ako se bude moglo to će me koštat od 300-700 kn!!+ dijagnostika 100 kn svakako!Sad jel to stvarno ide tako,pošto nemam nikakvih iskustava na tom polju i dali ima netko na forumu pouzdan tko mi može pomoć!!

 

Hvala!!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
volegradele kaže...

Ovo ljeto na Hvaru mi je sestra našla iPhone 5c,danas mi ga je donjela i kad sam upalio mobitel i spojio se na wifi telefon se zaključao i upalio "lost mode" ili na naški "mod izgubljenog uređaja".Poruka na ekranu piše na Talijanski i broj telefona je od Talijanskog operatera!

Malo sam istraživao po internetu i vidim da postoje razni načini kako ga vratit u život!Jedan od njih je stavljanje mobitela preko iTunsa u recovery mode,mobitel se vrati na tvorničke postavke,pobriše sve podatke(kojih btw nema) i updeta na zadnji iOS (trenutni je mislim 8.4,što mi više paše nego 9.2).Sad zvao sam lokalni servis mobitela gdje su mi rekli da s tim neću uspit otključat telefon i nude mi 50-50 % šansi da če ga oni uspjet otključat i da ako se bude moglo to će me koštat od 300-700 kn!!+ dijagnostika 100 kn svakako!Sad jel to stvarno ide tako,pošto nemam nikakvih iskustava na tom polju i dali ima netko na forumu pouzdan tko mi može pomoć!!

 

Hvala!!

 Ako je mobitel zaključan preko iClouda ne može ga otključat NITKO osim Applea, a da ti ga oni otključaju moraš im dokazat da je iPhone tvoj ( moraš imat račun itd itd ) i naravno lijepo će si tu uslugu naplatit. Rekli su ti da imaju 50-50% šansi iz razloga što oni ne otključavaju telefone ( jer je to ne moguće ) nego vade matične van i stavljaju stare reparirane, al tu postoji par problema, 1. takvu ploču je teško naći, 2. nitko živ ne zna dal će ploča radit 2 dana il 2 mjeseca pošto je bila reparirana. Ne zamaraj se time, probaj vratit mob vlasniku ako je kako moguće, ako ne prodaj ga po dijelovima, baterija, LCD, zaradit ćeš neke novce...

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
12 godina
offline
iPhone Jailbreak

Jeben taj Appel,a ništa izgleda da ću morat kontaktirat vlasnika,pa mu ga pošaljem i što već!

Uglavnom hvala na odgovoru!!

AUDIOFIL
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Pozdrav svima,vidim da je gore netko naveo da još nema ioos 9.2.1. jailbreaka stoga ga nisam ažurirao (iphone 6).Međutim ima li jailbreak za 9.2. ios jer ne vjerujem youtubu ?

 

edit :

pronašao sam ovu stranicu koja ima tri metode ios 9.2. jailbreaka  ?   http://www.ios9cydia.com/ios-9-2-jailbreak.html

jesu sigurni ti načini ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.3.2016 20:11 (#wot#vk.0h).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
#wot#vk.0h kaže...

Pozdrav svima,vidim da je gore netko naveo da još nema ioos 9.2.1. jailbreaka stoga ga nisam ažurirao (iphone 6).Međutim ima li jailbreak za 9.2. ios jer ne vjerujem youtubu ?

 

edit :

pronašao sam ovu stranicu koja ima tri metode ios 9.2. jailbreaka  ?   http://www.ios9cydia.com/ios-9-2-jailbreak.html

jesu sigurni ti načini ?

 Jailbreak za iOS 9.2 ne postoji, iOS 9.0.2 je zadnji koji se može Jailbreakati, ovo što si linkao su fake jailbreakovi preko kojih ti mogu pokupit osobne podatke u telefonu itd, zbog toga ako nisi siguran pitaj tu, ja ću uvijek rado pomoći kad sam u tim vodama.

 

lp

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
15 godina
offline
iPhone Jailbreak

Da li je moguće napraviti da moj iphone4 postane 4S, tj. aplikacija koju trebam radi samo na uređajima 4S naviše a ja imam iphone4. 

Postoji neki način da se softverski zavara ta aplikacija da prepoznaje moj iphone4 kao 4S?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Jel ima kakvih glasina o jailbreaku iOS 9 ?
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
EDIT : mislio sam na iOS 9.2
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone Jailbreak

El ima netko kakvu ideju kak nabavitiPASTORE za iOS koji nije brejkan, bez da se kupi? Tnx!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
David87 kaže...

El ima netko kakvu ideju kak nabavitiPASTORE za iOS koji nije brejkan, bez da se kupi? Tnx!

 mani se corava posla. Takvi samo skupljaju informacije koje imas na mobu.

mojpismonosa
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Pa el ima koji app pomoću koje mogu instalirat plaćene appove, a da nema JB?? Inače mob je 4s 9.3.1
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
David87 kaže...
Pa el ima koji app pomoću koje mogu instalirat plaćene appove, a da nema JB?? Inače mob je 4s 9.3.1

 

Mojpismonosa kaže...
David87 kaže...

 

 mani se corava posla

 pricekaj jailbreak. Ili jos bolje, daj 5kn za aplikaciju. Jednom kad sam isprobao bilo je divno, stalni update-i, nema zafrkancije, cak se covjek i osjeca malo bolje. Jailbreak savrseno funkcionira i s placenim aplikacijama (ne mogu ja bez sshd :)

 

Jedino je navigacija skuplja, dok ne izade jailbreak nadi kaku besplatnu alternativu ako je to u pitanju, a ako si premlad da imas karticu nekako ces se morat snac, ovo je zadnje sto bi trebao.

mojpismonosa
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Izgleda da je taig jailbreakovo iOS 9.3.vase mišljenje jel ovo fake ili ?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Nije

mojpismonosa
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
#wot#vk.0h kaže...
Izgleda da je taig jailbreakovo iOS 9.3.vase mišljenje jel ovo fake ili ?

 Siguran sam da nije fake, samo čekaju Apple da izbaci 9.3.3 koji bi trebao biti jedan od zadnjih iOS 9 update-a, ako ne i zadnji.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak

U mene je 9.2.1

 

Molin vas jel izasa Jailbreak za ovu verziju, i ako ko moze uputit..JB san radi na iPh 4 i 5, i sad mi je nekako ova 6S 'prazna' bez JB:.

12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
adicrot kaže...

U mene je 9.2.1

 

Molin vas jel izasa Jailbreak za ovu verziju, i ako ko moze uputit..JB san radi na iPh 4 i 5, i sad mi je nekako ova 6S 'prazna' bez JB:.

 Još nije izašao, postoji mogučnost da dođe 1.7...

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak

Jel ima kakvih informacija o 9.2.1. jailbreaku?

12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
adicrot kaže...

Jel ima kakvih informacija o 9.2.1. jailbreaku?

 Ima, najavili su za sljedeći tjedan ( iOS 9.3.2 ), živi bili, pa vidjeli...

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice