iPhone Jailbreak

poruka: 3.121
|
čitano: 879.071
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Iphone Jailbreak

imam problem, zelim restore-ati iPhone 4s iOS 5.0.1 i javlja mi ERROR 1600. Pokusao sam s tiny umbrell-om, promjenio sam HOST file, imam najnoviji iTunes, pokusao sam s iREB-om, na drugom kompu,  ali ne radi nista, vise ne znam sto da radim.  moze tko pomoci?

puno hvala

Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
Stolnik kaže...

imam problem, zelim restore-ati iPhone 4s iOS 5.0.1 i javlja mi ERROR 1600. Pokusao sam s tiny umbrell-om, promjenio sam HOST file, imam najnoviji iTunes, pokusao sam s iREB-om, na drugom kompu,  ali ne radi nista, vise ne znam sto da radim.  moze tko pomoci?

puno hvala

Imaš spremljen SHSH blobse?

Watercooled CPU. KUPUJEM 120mm VENTOVE-PROZIRNI, PLAVE LED, 3-pin PRIKLJUČAK, 3 KOMADA, ISTE MARKE
13 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
dombak1608 kaže...
Stolnik kaže...

imam problem, zelim restore-ati iPhone 4s iOS 5.0.1 i javlja mi ERROR 1600. Pokusao sam s tiny umbrell-om, promjenio sam HOST file, imam najnoviji iTunes, pokusao sam s iREB-om, na drugom kompu,  ali ne radi nista, vise ne znam sto da radim.  moze tko pomoci?

puno hvala

Imaš spremljen SHSH blobse?

da

Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
12 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
Stolnik kaže...

da

A neznam u čemu je problem, probaj resetirat komp, to uvijek pomaže :D
Meni je normalno napravio restore na 5.0.1 jučer.

Watercooled CPU. KUPUJEM 120mm VENTOVE-PROZIRNI, PLAVE LED, 3-pin PRIKLJUČAK, 3 KOMADA, ISTE MARKE
13 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
dombak1608 kaže...
Stolnik kaže...

da

A neznam u čemu je problem, probaj resetirat komp, to uvijek pomaže :D
Meni je normalno napravio restore na 5.0.1 jučer.

resitirao sam komp ali bezuspjesno :/

btw jailbreak je napravljen...

Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
13 godina
offline
Iphone Jailbreak

pokusavao sam s restoranjem iOS-a 5.0.1 na sve moguce nacine ali nikako nije islo, jedino je ozivio 4s-a iOS 5.1{#}

bez problema se restorao i upgrade-ao i sad sam na iOS 5.1 pa dal postoji sansa da downgrade-an nazad na iOS 5.0.1 ili iOS 5.0?

jer sad ne mogu napravit ni unlock ni jailbreak ako se ne varam ili?

Lp

Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Iphone Jailbreak

pozz,

evo da se pohvalim naručio sam OVO i evo danas mi je stigla nakon samo 10 dana i sad ide ono ALIIIII naravno da NERADI, prvi put kad sam je umetnuo očitao je karticu i odmah je izbacio invalid sim, nakon toga ju više neće ni očitati kad je taj adapter umetnut, kad je izvadim i stavim u original iphonov adapter za sim i ubacim je očita karticu i kaže da je nepodržana, jer je to iphone 4s 5.0.1  firm 1.0.14 i zaključanje u Vip-u a ja želim da mi radi na t-com...pa eto ako neka ima neku ideju kako to riješiti... samo dajte!

od svih stvari koje sam izgubio, pamet mi najviše fali...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
McNEKONTROLIK kaže...

pozz,

evo da se pohvalim naručio sam OVO i evo danas mi je stigla nakon samo 10 dana i sad ide ono ALIIIII naravno da NERADI, prvi put kad sam je umetnuo očitao je karticu i odmah je izbacio invalid sim, nakon toga ju više neće ni očitati kad je taj adapter umetnut, kad je izvadim i stavim u original iphonov adapter za sim i ubacim je očita karticu i kaže da je nepodržana, jer je to iphone 4s 5.0.1  firm 1.0.14 i zaključanje u Vip-u a ja želim da mi radi na t-com...pa eto ako neka ima neku ideju kako to riješiti... samo dajte!

si ih kontaktirao? piše da ako ne radi vračaju lovu.

tomo007.net63.net BUG tečaj
16 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
McNEKONTROLIK kaže...

pozz,

evo da se pohvalim naručio sam OVO i evo danas mi je stigla nakon samo 10 dana i sad ide ono ALIIIII naravno da NERADI, prvi put kad sam je umetnuo očitao je karticu i odmah je izbacio invalid sim, nakon toga ju više neće ni očitati kad je taj adapter umetnut, kad je izvadim i stavim u original iphonov adapter za sim i ubacim je očita karticu i kaže da je nepodržana, jer je to iphone 4s 5.0.1  firm 1.0.14 i zaključanje u Vip-u a ja želim da mi radi na t-com...pa eto ako neka ima neku ideju kako to riješiti... samo dajte!

 

Si napravio update na 5.1?

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
13 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
Stolnik kaže...

pokusavao sam s restoranjem iOS-a 5.0.1 na sve moguce nacine ali nikako nije islo, jedino je ozivio 4s-a iOS 5.1{#}

bez problema se restorao i upgrade-ao i sad sam na iOS 5.1 pa dal postoji sansa da downgrade-an nazad na iOS 5.0.1 ili iOS 5.0?

jer sad ne mogu napravit ni unlock ni jailbreak ako se ne varam ili?

Lp

itko?

Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
Stolnik kaže...
Stolnik kaže...

pokusavao sam s restoranjem iOS-a 5.0.1 na sve moguce nacine ali nikako nije islo, jedino je ozivio 4s-a iOS 5.1{#}

bez problema se restorao i upgrade-ao i sad sam na iOS 5.1 pa dal postoji sansa da downgrade-an nazad na iOS 5.0.1 ili iOS 5.0?

jer sad ne mogu napravit ni unlock ni jailbreak ako se ne varam ili?

Lp

itko?

 

kolko sam skuzio 4s na 5.1 nema ni unlock/jb/downgrade, ceka se pod2g

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
14 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
Stolnik kaže...
Stolnik kaže...

pokusavao sam s restoranjem iOS-a 5.0.1 na sve moguce nacine ali nikako nije islo, jedino je ozivio 4s-a iOS 5.1{#}

bez problema se restorao i upgrade-ao i sad sam na iOS 5.1 pa dal postoji sansa da downgrade-an nazad na iOS 5.0.1 ili iOS 5.0?

jer sad ne mogu napravit ni unlock ni jailbreak ako se ne varam ili?

Lp

itko?

Imas li spremljene SHSH?

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
13 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
power_user kaže...
Stolnik kaže...
Stolnik kaže...

pokusavao sam s restoranjem iOS-a 5.0.1 na sve moguce nacine ali nikako nije islo, jedino je ozivio 4s-a iOS 5.1{#}

bez problema se restorao i upgrade-ao i sad sam na iOS 5.1 pa dal postoji sansa da downgrade-an nazad na iOS 5.0.1 ili iOS 5.0?

jer sad ne mogu napravit ni unlock ni jailbreak ako se ne varam ili?

Lp

itko?

Imas li spremljene SHSH?

 

Imam
Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
14 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
Stolnik kaže...
power_user kaže...
Stolnik kaže...
Stolnik kaže...

pokusavao sam s restoranjem iOS-a 5.0.1 na sve moguce nacine ali nikako nije islo, jedino je ozivio 4s-a iOS 5.1{#}

bez problema se restorao i upgrade-ao i sad sam na iOS 5.1 pa dal postoji sansa da downgrade-an nazad na iOS 5.0.1 ili iOS 5.0?

jer sad ne mogu napravit ni unlock ni jailbreak ako se ne varam ili?

Lp

itko?

Imas li spremljene SHSH?

 

Imam

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
13 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
power_user kaže...
Stolnik kaže...
power_user kaže...
Stolnik kaže...
Stolnik kaže...

pokusavao sam s restoranjem iOS-a 5.0.1 na sve moguce nacine ali nikako nije islo, jedino je ozivio 4s-a iOS 5.1{#}

bez problema se restorao i upgrade-ao i sad sam na iOS 5.1 pa dal postoji sansa da downgrade-an nazad na iOS 5.0.1 ili iOS 5.0?

jer sad ne mogu napravit ni unlock ni jailbreak ako se ne varam ili?

Lp

itko?

Imas li spremljene SHSH?

 

Imam

 

Hvala, budem probao za 20min
Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
14 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

Nista od toga decki, 4S neide na 5.0.1 bio on na 5.1 bio na 5.0.1 (istom) Firmwareu, nema bootrom exploita, tako da ti zasad ti SHSH Blobovi nicem ne koriste, nisi trebao restorat i bok, sad ces se nacekat

 

4S oce samo na visi firmware, zasad!! I vidim da ti tu svi pisu kako da to rijesis, a ne postoji jos nacin....

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Iphone Jailbreak

onda budem ga prodao i kupio nekog na kojem je 5.0.1 {#}

svi koji su zainteresirani javite se na PM, iPhone je ko nov, sva oprema i garancija...

Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Iphone Jailbreak
Stolnik kaže...

onda budem ga prodao i kupio nekog na kojem je 5.0.1 {#}

svi koji su zainteresirani javite se na PM, iPhone je ko nov, sva oprema i garancija...

 

Valjda ti nije tesko cekat mj. dana dok ne izadje untetered jailbreak, vec se i radi na njemu.

http://isvijet.com.hr
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
Edge kaže...
Stolnik kaže...

onda budem ga prodao i kupio nekog na kojem je 5.0.1 {#}

svi koji su zainteresirani javite se na PM, iPhone je ko nov, sva oprema i garancija...

 

Valjda ti nije tesko cekat mj. dana dok ne izadje untetered jailbreak, vec se i radi na njemu.

 

Ne bih se ja pouzdao u mjesec dana, svi navijamo, ali NE POSTOJI nacin da saznamo ka ce doc, sjetite se kad je pod2g rekao unutar tjedan dana, a prosla su jos dva nakon Absinthe JBa, iako svaka cast covjeku!!!!! Kapa dolje Po meni, sad kad se GeoHot navodno vraca, bilo bi lijepo da se pridruzi JB Dream Teamu :) i nadu bootrom exploit za A5(X) i mirni svi do novih generacija sa Jailbreakom..
14 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak
Takoder, nikako ne preporucam prodaju 4Sa sad, tvoj je tvoj i imo si ga otkad je nov i tako je najbolje, a ka se otkrije bootrom exploit moc ces napravit downgrade na 5.0.1, sad kupovat novi zbog ovoga je bacanje para, a i opet, najbolji je kad je od vacuum packa tvoj, pozalit ces kasnije vjeruj, cuvaj to kaj imas i malo strpljenja, a ovo neg ti bude lekcija da se malo vise proupitas, sve u redu svakome se desi :) samo slijedeci put oprezno Moje misljenje
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

Evo navodno neces trebati dugo cekati jer je iPad 2 jailbreakan.

Specijalizirani iPhone, iPad, iPod, Mac servis i prodaja Apple uređaja i dodatne opreme za iste - www.iKlinika.hr
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
Mojpismonosa kaže...
Takoder, nikako ne preporucam prodaju 4Sa sad, tvoj je tvoj i imo si ga otkad je nov i tako je najbolje, a ka se otkrije bootrom exploit moc ces napravit downgrade na 5.0.1, sad kupovat novi zbog ovoga je bacanje para, a i opet, najbolji je kad je od vacuum packa tvoj, pozalit ces kasnije vjeruj, cuvaj to kaj imas i malo strpljenja, a ovo neg ti bude lekcija da se malo vise proupitas, sve u redu svakome se desi :) samo slijedeci put oprezno Moje misljenje

Hvala svima na pomoci, budem pricekao Jailbreak, slazem se s tobom, najbolje je imat uredaj koji je od pocetka moj, znam da nije bio mucen itd, jos jedanput hvala {#}

Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
14 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
Mojpismonosa kaže...

Nista od toga decki, 4S neide na 5.0.1 bio on na 5.1 bio na 5.0.1 (istom) Firmwareu, nema bootrom exploita, tako da ti zasad ti SHSH Blobovi nicem ne koriste, nisi trebao restorat i bok, sad ces se nacekat

 

4S oce samo na visi firmware, zasad!! I vidim da ti tu svi pisu kako da to rijesis, a ne postoji jos nacin....

Failao sam, nisam skuzio da je S

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
offline
Iphone Jailbreak

o kakvom cekanju vi pricate? pa dosla je vijest da je vec gotov jailbreak samo se ceka da ga se izda i to je to. max tjedan dana, ne mjesec kao sto pricate.

Moj PC  
1 0 hvala 2
16 godina
odjavljen
offline
Re: Iphone Jailbreak
mar123 kaže...

o kakvom cekanju vi pricate? pa dosla je vijest da je vec gotov jailbreak samo se ceka da ga se izda i to je to. max tjedan dana, ne mjesec kao sto pricate.

 

Ne mora znaci ako je i0n1c objavio slike da je gotov JailBreak, sigurno tu jos ima posla, a ako ce se cekat max. tjedan dana, to bi bilo super.

http://isvijet.com.hr
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
mar123 kaže...

o kakvom cekanju vi pricate? pa dosla je vijest da je vec gotov jailbreak samo se ceka da ga se izda i to je to. max tjedan dana, ne mjesec kao sto pricate.

 

JailBreakove ocekujem otkad sam dobio 3GS, prije skoro 5 godina, od firmwarea 3...Vjeruj mi nista ti to ne bi trebalo znacit, naravno da svi mi navijamo da sto brze bude :)...No iskustva su takva da nekad prode i puuuno vremena nakon takvih izjava, prolistajte i samu po pod2g-ovom twitteru, zadnji put kad je rekao da je jailbreak gotov za par dana, drugi put cak za nekoliko sati, sto se dogodilo 2 dana kasnije s tim exploitom? (takoder su stabili i slike i sve) Objavili su da nije moguc public release, zbog problema s istim...I cijeli trud od mjeseci njihova nespavanja nakon saznanja nekih stvari propade... Na svu srecu, nasli su drugi nacin, pa je JB izdan 10ak dana poslije I ja imam osjecaj da ce ovaj JB brze, ali ne isplati se o tom tu pricati, zalijepite link o novostima, prenesite vijest ostalih developera, ali ne govorite o vremenu kad ce dok ne bude izdan, jer time vise ljudi tu zbunimo, a i predu na novi firmware pa ih ponekad i zaje**mo Devovi rade lijepo svoj posao, mozemo im pomoc donacijama, crash reportovima, ili jednostavno govoreci ima da rockaju :D bude Jailbreaka, to je najbitnije, stvar je vremena...
14 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
mar123 kaže...

o kakvom cekanju vi pricate? pa dosla je vijest da je vec gotov jailbreak samo se ceka da ga se izda i to je to. max tjedan dana, ne mjesec kao sto pricate.

On ga je jailbrekao, ali koristeći sve moguće metode, uključujući i Appleov kod. Za legalni public release ne smiju koristit niti jednu liniju tuđeg(pogotovo Appleovog) koda, zato svaki puta i moraš zasebno skidati IPSW iako promjeni samo par byteova. Radi iste stvari je geohot završio na sudu kad je jailbreakao PS3.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

kako na jb 4s na kojem su određene aplikacije / igre ( neke oriđiđi, neke sa installousom skinute ) update-at na 5.1 i onda opet jb-kat , a da ne izgubim sve save-ove igara?

znam da još nema unthreatened-og jba, al kad izađe da znam sve odradit.

tomo007.net63.net BUG tečaj
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
tomo007 kaže...

kako na jb 4s na kojem su određene aplikacije / igre ( neke oriđiđi, neke sa installousom skinute ) update-at na 5.1 i onda opet jb-kat , a da ne izgubim sve save-ove igara?

znam da još nema unthreatened-og jba, al kad izađe da znam sve odradit.

 

Sejvove stavi u cloud!
Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
15 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
bistri kaže...
tomo007 kaže...

kako na jb 4s na kojem su određene aplikacije / igre ( neke oriđiđi, neke sa installousom skinute ) update-at na 5.1 i onda opet jb-kat , a da ne izgubim sve save-ove igara?

znam da još nema unthreatened-og jba, al kad izađe da znam sve odradit.

 

Sejvove stavi u cloud!

neznam kako...

tomo007.net63.net BUG tečaj
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice