iPhone Jailbreak

poruka: 3.121
|
čitano: 879.155
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Flying Dutchman kaže...
ProTeinZ kaže...

 

 

izbacuje mi error 3149 mislim, nemogu nista ni update ni resotre, cak sam iso preko "hosts" fajla nes popravit, i opet nije sljakalo..

Makni sve iz hosts vezano uz apple servere, zato ti ne da, zadnja verzija firmwarea uvijek mora bit bez toga, jel će ti javljat error 3194

odoh probat pa javiim :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
ProTeinZ kaže...

odoh probat pa javiim :)

trk :)

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Flying Dutchman kaže...
ProTeinZ kaže...

odoh probat pa javiim :)

trk :)

pa meni ovo radi, EDIT- ne radi, error 21

imam i pitanje, imam 7.1beta 2 ali neda mi da ga stavim isto error mi baca?

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.12.2013 13:07 (ProTeinZ).
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
ProTeinZ kaže...

pa meni ovo radi, EDIT- ne radi, error 21

imam i pitanje, imam 7.1beta 2 ali neda mi da ga stavim isto error mi baca?

nađi folder  / AppData / Roaming / Apple Computer / iTunes / moraš imat upaljene hidden files, izbriši sve kaj je u njemu, restoraj sa tim 7.0.4 sa onog linka, ako ne da SHIFT restore, onda SHIFT update

 

nemoj kemijat s nikakvim beta, bakračima i ostalo

 

7.0.4 i to je to

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.12.2013 13:23 (Flying Dutchman).
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Flying Dutchman kaže...
ProTeinZ kaže...

pa meni ovo radi, EDIT- ne radi, error 21

imam i pitanje, imam 7.1beta 2 ali neda mi da ga stavim isto error mi baca?

nađi folder  / AppData / Roaming / Apple Computer / iTunes / moraš imat upaljene hidden files, izbriši sve kaj je u njemu, restoraj sa tim 7.0.4 sa onog linka, ako ne da SHIFT restore, onda SHIFT update

 

nemoj kemijat s nikakvim beta, bakračima i ostalo

 

7.0.4 i to je to

upravo se restora ;), hvala na pomoci, jos kad bi mogao na 6.1.3 :(

ali nemam blobsa 

11 godina
protjeran
offline
iPhone Jailbreak

Posto vidim da je izasao IOS7 jailbreak, napokon, zelim da vas pitam da li je sada moguce da jailbreakujem i aktiviram iPhone 5 koji sam prije 7-8 mjeseci nasao u Njemackoj a nisam ga mogao koristiti zbog toga sto je bio zakljucan pinom, a nakon uradjenog factory reset-a trebao se aktivirati ali je moglo samo email adresom (apple id) koja je ranije nastimana na telefonu pa sam bio bezmocan? mislim da je to sve zbog opcije Find my Iphone

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
iPhone Jailbreak
Dosta je bilo pitanja o aktivaciji ali na zalost jos nije moguce
Pi*kice derem ko sličice!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Genoxxx kaže...
Pretpostavljam da si ga izbacio iz recoverya i da si opet probao… provjeri sa redsnowom ili tinyumbrellom koje imas blobove, mozda nema onih koji ti trebaju… probaj neki drugi ios ako ne zelis bas 6

Provjerio, svi Blobovi rade...

Skinuo IPSW od 5.1.1, opet javlja error: "Unable to fetch APTicket from Apple."

 

 

ZOTAC: It's Time to Play.
16 godina
offline
iPhone Jailbreak

Ako sam sad shvatio (sorry totalni sam noob za to i nemam jailbrejkan ni mob ni ipad);
-treba pričekati da se aplikacije i razne verzije fonova i padova poštelaju sa jailbreakom(?)

-ne dozvoliti nikakav update iznad 7.0.4?
X puta mi se dogodilo da sam poželio jailbrejkati i onda ustanovio da ne postoji jb za verziju iosa na kojoj je :P

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
overhaul kaže...

Ako sam sad shvatio (sorry totalni sam noob za to i nemam jailbrejkan ni mob ni ipad);
-treba pričekati da se aplikacije i razne verzije fonova i padova poštelaju sa jailbreakom(?)

-ne dozvoliti nikakav update iznad 7.0.4?
X puta mi se dogodilo da sam poželio jailbrejkati i onda ustanovio da ne postoji jb za verziju iosa na kojoj je :P

vjeruj mi nemoj jailat, jer sam ja tako shebo mob, pa sam uz pomoc dobrog forumasa uspio rijesit problem i maknuo jail, ipak sam doso na ono bolje da kupim nes nego da shebem sve

14 godina
offline
iPhone Jailbreak
Pi*kice derem ko sličice!
 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
iPhone Jailbreak

Je li ovo onaj čime se winocm bavija ili nešto treće?! 
Uglavnom riječ je o Untethered JB za iOS 6.1.3-6.1.5 ..

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.12.2013 19:07 (SHELBY_09).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
iPhone Jailbreak
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Stari mi ima iPhone 4, ima jailbreak a ja to nisam znao. Stavio sam ga da se update onako preko uredjaja i sad mi nekih 5 sati samo stoji na ekranu ona jabucica i blinka mi mobitel svako 5 sekundi. Moze li mi neko, molim vas, objasniti zasto ? Hoce li mobitel biti moguce pokrenuti opet ? 
Hvala, lp

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
MaliMassin kaže...

Stari mi ima iPhone 4, ima jailbreak a ja to nisam znao. Stavio sam ga da se update onako preko uredjaja i sad mi nekih 5 sati samo stoji na ekranu ona jabucica i blinka mi mobitel svako 5 sekundi. Moze li mi neko, molim vas, objasniti zasto ? Hoce li mobitel biti moguce pokrenuti opet ? 
Hvala, lp

Napravio si OTA (over the air) update što nikako ne smiješ, pošto je jailbreakan telefon, sad ga jedino možeš restorat preko itunesa ili napravit update na zadnju 7.0.4 verziju

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2013 15:24 (Flying Dutchman).
14 godina
offline
iPhone Jailbreak

meni je uspio jb sa novom verzijom evasion7 (1.0.1) cidya se updejtala i skinut appsync za ios7, sad je mc4 na redu nakon dugo vremena {#}inace mob je iphone 5

Pi*kice derem ko sličice!
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone Jailbreak
Jel netko probao jailbreak na iPadu (Air)? Soft je 7.0.4
+
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.12.2013 2:05 (parizer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone Jailbreak

Instalirao sam i ja AppSync iOS7+ pa me zanima s koje stranice skidate "posudene" aplikacije.

1969 Dodge Charger R/T
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Stolnik kaže...

Instalirao sam i ja AppSync iOS7+ pa me zanima s koje stranice skidate "posudene" aplikacije.

Imaš PP...

16 godina
offline
iPhone Jailbreak

jel probal ko na 4s-u? kakvi su dojmovi?

Ride or die, remember?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone Jailbreak

AppStore mi nudi update crack-ane aplikacije. Da li bi  nesto bilo da updateam?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
iPhone Jailbreak
Nece bit nista a i nece ti se aplikacija updejtat vec ce ti rec samo da nije kupljena
Pi*kice derem ko sličice!
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
iPhone Jailbreak

Ja imam jedno pitanje, problem, pa da čujem koju pametnu misao. 

 

Hipotetski, imam Apple gadget i želim ga jailbreak-at, evidentno znam za probleme gubitka garancije, no big deal, ono bitno je, daljnja kupnja aplikacija sa App Store-a je uredno moguća ili će to netko skužit i mene odje8at?! 

 

Kada sam već tu, da upitam, nakon jailbreak-a gadgeta, dolaze li daljnji update-i redovito ili dolaze ali se neće moći skinuti?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

ti normalno mozes dalje skidati aplikacije s appstore-a. "jogurt" aplikacije nemozes updejtati preko store-a. 

ako updejtaš na noviji software gubiš trenutni jb, ali ak ti izađe jb za novu verziju napravis opet jb.

Ride or die, remember?
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
ATJLučko kaže...

Ja imam jedno pitanje, problem, pa da čujem koju pametnu misao. 

 

Hipotetski, imam Apple gadget i želim ga jailbreak-at, evidentno znam za probleme gubitka garancije, no big deal, ono bitno je, daljnja kupnja aplikacija sa App Store-a je uredno moguća ili će to netko skužit i mene odje8at?! 

 

Kada sam već tu, da upitam, nakon jailbreak-a gadgeta, dolaze li daljnji update-i redovito ili dolaze ali se neće moći skinuti?! 

Možeš normalno kupovati aplikacije sa AppStore-a. Uređaj možeš restore-ati tako da "makneš" Cydia-u i jailbreak, tako da ćeš i dalje moći koristiti garanciju.

Za update-ove iOS-a ovisi, uglavnom tvorci jailbreaka objave na službenim stranicama ili Twitter-u je li sigurno napraviti ažuriranje bez da "ošteti" jailbreak.

ZOTAC: It's Time to Play.
13 godina
offline
iPhone Jailbreak
Jel mozda zna tko kako se iskljuci status bar kad gledam slike? Glupo mi je to da ne nestabe prilikom gledanja slika kao u iOS-u 6, il mozda postoji kakav cydia tweak za to?
1969 Dodge Charger R/T
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

stisni na sliku

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Mojpismonosa kaže...

stisni na sliku

lol :D od 2007 sam na iOS-u tj od 2G-a i sad imam 5S-a tako da znam 99,9% toga kako iOS funkcionira :) ali nije do toga, kad stisnem na sliku, sve nestane osim status bara, ako imas sliku koja nije po cijelom ekranu, nego je gornji i donji dio ekrana crni onda se ne vidi zato jer je sat, baterija, signal, wifi itd crne boje, a ako imas sliku koja ide po cijelome ekranu i kad stisnes na sliku ostane signal, sat itd...nisi primjetio? Il ja imam neki bug? Kad sam radio jailbreak napravio sam restore i onda isprobao i isto je bilo, tako da ako i je bug onda ga svi imamo ne samo ja, jel tako?

1969 Dodge Charger R/T
16 godina
offline
iPhone Jailbreak

isti slucaj i kod mene. ali meni se jos i u kameri vidi status bar, znaci prilikom snimanja i slikanja

4s, 7.0.4

Ride or die, remember?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Lord_Marko kaže...

isti slucaj i kod mene. ali meni se jos i u kameri vidi status bar, znaci prilikom snimanja i slikanja

4s, 7.0.4

I ja sam sad pogledao u kameri i meni se vidi crveni kvadratic ( jer mi ja baterija ispod 20% ), ali kad pokrenem kameru s lockscreen-a onda se ne vidi. Probaj dal je i kod tebe tako.

 

5s, 7.0.4

1969 Dodge Charger R/T
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice