iPhone Jailbreak

poruka: 3.121
|
čitano: 879.215
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
iPhone Jailbreak
Svugdje mi se vidi. I kad pokrenem s lockscreena i normalno. Vjerojatno bug neki.
Ride or die, remember?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak
Uzaludno vec pokusavam napraviti downgrade na iPhone-u 4S, i nema uspjeha. Imam sve blobse, za bilo koje verzija prijasnjih iOS-a, ali nikako se ne zeli spustiti sa 7-ice. Naletim tako na neke komentare, i kazu ljudi da su uspjeli jedino ako stave iPhone u DFU mode, pa tek onda Shift+ klik i izabrati sliku na iTunes-u. Je li netko uspio spustiti iPhone 4S sa iOS-a 7 na iOS 6.x?
ZOTAC: It's Time to Play.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Ne postoji nacin da se 4S downgradea. (nekad sam tu bio aktivan clan, napisao sam to ako ne 50 onda ni manje puta)

 

Jedino su A4 (iPhone 4, iPad 1, u rijetkim starim slucajevima, iznimka, je iPad 2) i stariji uredaji vulnerabilni sto se apticket signinga tice....

 

Cudno mi je da se toliko trudis napravit downgrade a ne guglas ni nis, jedini rezultat koji eventualno dobijes guglanjem je

nekadasnji 5.1 -> 5.x downgrade, ali to nije bilo nista hardverski (mogao bih o tom puno, ne znam ima li smisla...), tako

da se po tom samo vec da zakljuciti

 

Zato sam i odustao od pomaganja na ovoj sekciji, napisem lijepo odgovor, a 2 posta iza netko pita pitanje na koje je

odgovoreno na njih 10 iznad...

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2014 4:44 (Mojpismonosa).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Genoxxx kaže...
Dosta je bilo pitanja o aktivaciji ali na zalost jos nije moguce

99.9% da nikada nece ni biti, ljudima koji (danas, svi ovi hakeri za koje cujete i ne cujete u JB sceni) se bave time nije u interesu (jer to omogucuje kradu).

 

Podrzavamo ovakvo ponasanje, zar ne?

ProTeinZ kaže...
overhaul kaže...

Ako sam sad shvatio (sorry totalni sam noob za to i nemam jailbrejkan ni mob ni ipad);
-treba pričekati da se aplikacije i razne verzije fonova i padova poštelaju sa jailbreakom(?)

-ne dozvoliti nikakav update iznad 7.0.4?
X puta mi se dogodilo da sam poželio jailbrejkati i onda ustanovio da ne postoji jb za verziju iosa na kojoj je :P

vjeruj mi nemoj jailat, jer sam ja tako shebo mob, pa sam uz pomoc dobrog forumasa uspio rijesit problem i maknuo jail, ipak sam doso na ono bolje da kupim nes nego da shebem sve

Trkeljas i nemas pojma o cemu pricas, dosad nije zabiljezen slucaj tako necega (i da iole znas o tome, skuzio bi da u teoriji od A4+ ni nije moguce JBom brickat ili kako kazes "shebat" uredaj)

 

Namjena jailbreaka NIJE piratstvo, pa zar se i isplati?? Za 300kn kupis gro premium aplikacija/igrica i imas dozivotni update

parizer kaže...
Jel netko probao jailbreak na iPadu (Air)? Soft je 7.0.4

Radi savrseno, samo polako s tweakovima (u najgorem slucaju ako bas ne pazis ces morat restorat) posto nisu svi vec kompajlirani za ARM64.

 

Cim mene nema odma se sire takve budalastine i dezinformacije ovdje... Kao da se svi pametni klone ove teme

 

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2014 22:49 (Mojpismonosa).
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Mojpismonosa kaže...

Ne postoji nacin da se 4S downgradea. (nekad sam tu bio aktivan clan, napisao sam to ako ne 50 onda ni manje puta)

 

Jedino su A4 (iPhone 4, iPad 1, u rijetkim starim slucajevima, iznimka, je iPad 2) i stariji uredaji vulnerabilni sto se apticket signinga tice....

 

Cudno mi je da se toliko trudis napravit downgrade a ne guglas ni nis, jedini rezultat koji eventualno dobijes guglanjem je

nekadasnji 5.1 -> 5.x downgrade, ali to nije bilo nista hardverski (mogao bih o tom puno, ne znam ima li smisla...), tako

da se po tom samo vec da zakljuciti

 

Zato sam i odustao od pomaganja na ovoj sekciji, napisem lijepo odgovor, a 2 posta iza netko pita pitanje na koje je

odgovoreno na njih 10 iznad...

Nekoć je bilo nekoć... Zato sam i tražio rješenja, pošto je nedavno izašao jailbreak za iOS 7. Mislio sam da se situacija promjenila, sada kad je 7-ica "probijena", pa da su time možda i omogućili downgrade. 

Inače, ne znam kako stvari funkcioniraju te ima li jailbreak veze sa izlaskom downgrade-a, pa sam eto pitao za potvrdu... 

 

Isto tako se sjećam da nitko nije objavio na forumu vijest kada je MuscleNerd omogućio downgrade na iOS 5, a također mi je trebalo, dok slučajno nisam naišao na tu vijest na Twitteru, a bila je stara već više od tjedan dana... Ljudi se očito time ne bave previše, pa tako i ne objavljuju vijesti na forumu.

ZOTAC: It's Time to Play.
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
DmL kaže...
Mojpismonosa kaže...

Ne postoji nacin da se 4S downgradea. (nekad sam tu bio aktivan clan, napisao sam to ako ne 50 onda ni manje puta)

 

Jedino su A4 (iPhone 4, iPad 1, u rijetkim starim slucajevima, iznimka, je iPad 2) i stariji uredaji vulnerabilni sto se apticket signinga tice....

 

Cudno mi je da se toliko trudis napravit downgrade a ne guglas ni nis, jedini rezultat koji eventualno dobijes guglanjem je

nekadasnji 5.1 -> 5.x downgrade, ali to nije bilo nista hardverski (mogao bih o tom puno, ne znam ima li smisla...), tako

da se po tom samo vec da zakljuciti

 

Zato sam i odustao od pomaganja na ovoj sekciji, napisem lijepo odgovor, a 2 posta iza netko pita pitanje na koje je

odgovoreno na njih 10 iznad...

Nekoć je bilo nekoć... Zato sam i tražio rješenja, pošto je nedavno izašao jailbreak za iOS 7. Mislio sam da se situacija promjenila, sada kad je 7-ica "probijena", pa da su time možda i omogućili downgrade. 

Inače, ne znam kako stvari funkcioniraju te ima li jailbreak veze sa izlaskom downgrade-a, pa sam eto pitao za potvrdu... 

 

Isto tako se sjećam da nitko nije objavio na forumu vijest kada je MuscleNerd omogućio downgrade na iOS 5, a također mi je trebalo, dok slučajno nisam naišao na tu vijest na Twitteru, a bila je stara već više od tjedan dana... Ljudi se očito time ne bave previše, pa tako i ne objavljuju vijesti na forumu.

Vijest o downgradeu je bila objavljena

 

I "probiti" iOS nije isto sto i "probiti" bootloader, u nekom smislu firmware...

 

A zasto je ovo zamrlo, napisao sam gore...

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
11 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Pomoc mala, cura mi ima iPhone 4 (ver. 6.1.2 , firmware 04.12.05) ,mob je jailbreakan i sad ga misli dignit na ios 7.....dali treba na nesto obratit paznju ili samo preko itunesa dignit novu verziju i to je to...oce li jailbreak tu radit kakve probleme ili

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Smretko kaže...

Pomoc mala, cura mi ima iPhone 4 (ver. 6.1.2 , firmware 04.12.05) ,mob je jailbreakan i sad ga misli dignit na ios 7.....dali treba na nesto obratit paznju ili samo preko itunesa dignit novu verziju i to je to...oce li jailbreak tu radit kakve probleme ili

 

 

DFU mode>restore.
Ako budeš update radio zapet će ti na jabuci kad se bude palio. 

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
11 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak

Hvala na infu, znaci uc u itunes,spojit mob na komp ubacit u dfu mode,preko itunesa restore i to je to.

16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

da. premda sam ja na 4s sa jb 6.1.2 updejto na 6.1.3 bez restorea i bez icega i sve ok prošlo.

Ride or die, remember?
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Lord_Marko kaže...

da. premda sam ja na 4s sa jb 6.1.2 updejto na 6.1.3 bez restorea i bez icega i sve ok prošlo.

A da? "Bez restore" znaci bez kompa, iTunesa? Jer to i nije moguce....

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

kad sam spojil mob na komp samo sam u itunesu stisnuo update. i to je to.

Ride or die, remember?
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Necu govorit da je nemoguce, al iskreno ne vjerujem, nekako se predugo bavim time a prvi put cujem za to,

proslo mi je stotine iPhonea kroz ruke, stotinu (rijesenih) problema, update nikad nije radio

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Mojpismonosa kaže...

Necu govorit da je nemoguce, al iskreno ne vjerujem, nekako se predugo bavim time a prvi put cujem za to,

proslo mi je stotine iPhonea kroz ruke, stotinu (rijesenih) problema, update nikad nije radio

 

Slazem se, same here...update nije radio...
1969 Dodge Charger R/T
13 godina
offline
iPhone Jailbreak
Rjesio sam problem s status barom, sad kad imam full screen sliku vise se ne vidi baterija etc, ni u kameri, nigdje. Jednostavno otvorite Cydiu i upisite StatusBarFix2. Na mojem 5s-u radi tako da ce i na svim ostalima ;)
1969 Dodge Charger R/T
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Stolnik kaže...
Rjesio sam problem s status barom, sad kad imam full screen sliku vise se ne vidi baterija etc, ni u kameri, nigdje. Jednostavno otvorite Cydiu i upisite StatusBarFix2. Na mojem 5s-u radi tako da ce i na svim ostalima ;)

Može koji screen shot kako ti izgleda home screen i onda kod gledanja slike?! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

evo ovak kod mene izgleda. u kameri i kod gledanja slika. a sad idem probati taj fix pa javim rezultate.

EDIT: @Stolnik nemam toga. si siguran da se tak zove i pod kojim sorsom je?

EDIT2: nađoh. ty

 

Ride or die, remember?
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.1.2014 22:43 (Lord_Marko).
13 godina
offline
iPhone Jailbreak
Wtf, danas udem u cydiu i napise mi da imam previse sourceva. Imam ih tocno 10 i kak odjedanput kaze da ih je previse? Jel jos tko ima takav problem?
1969 Dodge Charger R/T
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Stolnik kaže...
Wtf, danas udem u cydiu i napise mi da imam previse sourceva. Imam ih tocno 10 i kak odjedanput kaze da ih je previse? Jel jos tko ima takav problem?

Ne previse repozitorija, vec previse paketa u njima, mislim da je cydia u stanju indeksirati njih 4096, ako se ne varam

 

Nije valjda da ti treba 10 sourceova, vjerojatno ti puno njih drzi iste stvari, brisi nepotrebno

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
16 godina
offline
iPhone Jailbreak
Ima ko problema sa nestajanjem slika iz galerije? Znaci otvorim fotografije i nutra nista. Te mi pise na ekranu obnavljanje i onda mi nakon 15 min obnovi sve slike natrag. To mi se sad 3 put dogodilo.
Ride or die, remember?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Lord_Marko kaže...
Ima ko problema sa nestajanjem slika iz galerije? Znaci otvorim fotografije i nutra nista. Te mi pise na ekranu obnavljanje i onda mi nakon 15 min obnovi sve slike natrag. To mi se sad 3 put dogodilo.

 

Nope, kad ti se to dogodi probaj ga resitirat ( drzi Power i Home tipku oko 10 sec )
1969 Dodge Charger R/T
16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Ok. Budem probal kad mi se dogodi sljedeci put.
Ride or die, remember?
15 godina
offline
iPhone Jailbreak

Je li moguće da se nakon respringa ponište podatci o korištenju baterije?  

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
SHELBY_09 kaže...

Je li moguće da se nakon respringa ponište podatci o korištenju baterije?  

 

Ne
1969 Dodge Charger R/T
15 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Stolnik kaže...

 

Ne

Onda mi nešto drugo to obriše... čudno

14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Naravno da je moguce, ukoliko ima kakvih konflikata sto se tice plista, baze, vezane za podatke o bateriji

 

ARM64?

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Mojpismonosa kaže...

Naravno da je moguce, ukoliko ima kakvih konflikata sto se tice plista, baze, vezane za podatke o bateriji

 

ARM64?

Ne, iPhone 4 6.1.3 unteth.

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
SHELBY_09 kaže...
Mojpismonosa kaže...

Naravno da je moguce, ukoliko ima kakvih konflikata sto se tice plista, baze, vezane za podatke o bateriji

 

ARM64?

Ne, iPhone 4 6.1.3 unteth.

Pogledaj jesu li svi p0sixpwn updateovi instalirani (tj imas li trenutnu verziju)

 

Takoder probaj bootat u non-extension modu (Power + volume up kad ga palis) te probat napravit trigger za

respring (nekako... Ne znam tocno rec al ak ti je dosadno eksperimentiraj) i pogledaj dogada li se tada

 

Ako ne, restoraj (ako imas blobove)...

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
15 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Mojpismonosa kaže...

Pogledaj jesu li svi p0sixpwn updateovi instalirani (tj imas li trenutnu verziju)

 

Takoder probaj bootat u non-extension modu (Power + volume up kad ga palis) te probat napravit trigger za

respring (nekako... Ne znam tocno rec al ak ti je dosadno eksperimentiraj) i pogledaj dogada li se tada

 

Ako ne, restoraj (ako imas blobove)...

Kad uhvatim vremena probati cu. 

Šta ne mogu ja restorati moj backup bez blobova?! Odmah sam na iPhoneu imao 6.1.3 i čeka san unteth tako da nemam blobove ...

13 godina
offline
iPhone Jailbreak
Evo opet mi kaze sa imam previse sourceva, a prije nekoliko dana sam jednog obrisao, pa koji k?
1969 Dodge Charger R/T
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice