iPhone Jailbreak

poruka: 3.121
|
čitano: 878.886
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
SHELBY_09 kaže...
Mojpismonosa kaže...

Pogledaj jesu li svi p0sixpwn updateovi instalirani (tj imas li trenutnu verziju)

 

Takoder probaj bootat u non-extension modu (Power + volume up kad ga palis) te probat napravit trigger za

respring (nekako... Ne znam tocno rec al ak ti je dosadno eksperimentiraj) i pogledaj dogada li se tada

 

Ako ne, restoraj (ako imas blobove)...

Kad uhvatim vremena probati cu. 

Šta ne mogu ja restorati moj backup bez blobova?! Odmah sam na iPhoneu imao 6.1.3 i čeka san unteth tako da nemam blobove ...

Ne mozes, samo semirestore (sto zapravo nije nikakav restore) , guglaj, al nije niposto potpuni restore

Stolnik kaže...
Evo opet mi kaze sa imam previse sourceva, a prije nekoliko dana sam jednog obrisao, pa koji k?

Pa ocito ti jedan source dominira s brojem paketa, Cydia je dosta limitirana sto se tog tice

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Mojpismonosa kaže...
SHELBY_09 kaže...
Mojpismonosa kaže...

Pogledaj jesu li svi p0sixpwn updateovi instalirani (tj imas li trenutnu verziju)

 

Takoder probaj bootat u non-extension modu (Power + volume up kad ga palis) te probat napravit trigger za

respring (nekako... Ne znam tocno rec al ak ti je dosadno eksperimentiraj) i pogledaj dogada li se tada

 

Ako ne, restoraj (ako imas blobove)...

Kad uhvatim vremena probati cu. 

Šta ne mogu ja restorati moj backup bez blobova?! Odmah sam na iPhoneu imao 6.1.3 i čeka san unteth tako da nemam blobove ...

Ne mozes, samo semirestore (sto zapravo nije nikakav restore) , guglaj, al nije niposto potpuni restore

Stolnik kaže...
Evo opet mi kaze sa imam previse sourceva, a prije nekoliko dana sam jednog obrisao, pa koji k?

Pa ocito ti jedan source dominira s brojem paketa, Cydia je dosta limitirana sto se tog tice

Hvala, ali nije do toga:D Odmah mi je bilo sumnjivo prije manje od tjedan dana sam obrisao jedan source i sad je vec opet tako reci puno, malo vjerojatno da su neki source u tih nekoliko dana natrpali da mi Cydia baci error da ih je previse...

Neces vjerovat ali bilo je do Wi-FI-a koji je u qrcu ( wifi koji je limitiran i ne moze se na stranice kao sto su kladionice i takva sranja, tj to je carnetov wifi ono kao u skolama ) i kad na tome wifi-u update-am Cydi-u baci taj error, sad sam dosao doma, Cydia se reloadala i sve preslo bez greske i onda sam dodao jos jedan repo ( onaj kojeg sam prije par dana obrisao ) i radi, nema nikakvog errora lol {#}

1969 Dodge Charger R/T
12 godina
offline
iPhone Jailbreak

Ima neko problem sa zamjenskim usb kablom? Kad ga spojim na računalo mobitel se puni, al ga itunes ne prepoznaje. Usb kabel je kupljen u t-mobileu i jos pise "USB Data Cable"

Edit: problem je riješen tako da sam ga uštekao u stražnji usb hub. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2014 9:38 (Toxic1337).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak
Pozdrav svima.Pokusavam vec par dana da spustim (downgrade) iOS 6.1.3 nazad na iOS 6.0 putem Sn0wBreeze alata.Sve lepo krene da radi medjutim pred kraj mi najavljuje gresku 14.....Molio bih za pomoc jer me vec izludjuje...hvala unapred
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Zlajaxxx kaže...
Pozdrav svima.Pokusavam vec par dana da spustim (downgrade) iOS 6.1.3 nazad na iOS 6.0 putem Sn0wBreeze alata.Sve lepo krene da radi medjutim pred kraj mi najavljuje gresku 14.....Molio bih za pomoc jer me vec izludjuje...hvala unapred

Imas blobove i isao si preko DFU-a? 

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
16 godina
offline
iPhone Jailbreak
Od kad se barrel placa? Dok sam bio na ios 6 bio je besplatan.
Ride or die, remember?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Lord_Marko kaže...
Od kad se barrel placa? Dok sam bio na ios 6 bio je besplatan.

Oduvijek se placao, imao si piratsku verziju s nekog repoa, a kad si je gledao vjerojatno nisi ni skuzio da je piratska...

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

moguce. moram onda i sad naci jogurt verziju. 

Ride or die, remember?
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Lord_Marko kaže...

moguce. moram onda i sad naci jogurt verziju. 

Ako je tako bolje suti... Nije da je puno dat za tako nesto, postuj to malo, ovo nije tema za piratluk

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
13 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

jel evasion radi samo jailbreak ili i unlock? trebao bi unlock iphone-a 5s koji je na vipu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Floor kaže...

jel evasion radi samo jailbreak ili i unlock? trebao bi unlock iphone-a 5s koji je na vipu.

Samo jailbreak

1969 Dodge Charger R/T
11 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Napravio sam jailbreak i sta reci mobitel je zakon ! Jailbreakeri koje aplikacije i tweakove najcesce koristite? da imamo nekakve koristi od njih mislim se za 8$ kupiti igotya i flex 2 sta mislite o tome?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Stdite kaže...

Napravio sam jailbreak i sta reci mobitel je zakon ! Jailbreakeri koje aplikacije i tweakove najcesce koristite? da imamo nekakve koristi od njih mislim se za 8$ kupiti igotya i flex 2 sta mislite o tome?

imal sam ih puno ali posto imam 4s s 512mb rama zbrisal sam ih dosta. no ostali su:

BetrFoldr- dodatak za mape

BlurredMusicApp- dodatak za music app, stavlja vam pozadine druge, uglavnom super izgleda

CCSettings- CC dodaci

DockShift- da maknem pozadinu s docka

HUDDismiss- kad poklasnjavate/stisavate onda kliknete na prozor i on nestane odmah

iAppLock-zakljucavanje app-ova lozinkom

iCleaner- cisti mob od sr*nja, ocistio mi vise od 1gb-a

Lock Screen Tool-samo ime govori

MuteIcon- kad ugasite zvuk onda se kraj baterije pojavi ikonica da je zvuk ugasen

NCAllOnly- u status baru je samo jedna kolona za sve

NoAnnoyance- nema oni popup poruka od ios-a

NoPageDots-samo ime govori

NoSlowAnimations-samo ime govori

NoSpot iOS7- samo ime govori

Photo Blackground- kad gledate sliku ak nije po cjelom ekranu onda je oko nje crno a ne bjelo

Purge- jednim klikom gasite sve aplikacije u multitaskingu

RePower- kod power down-a dodaci za reboot i respring te kolko mob dugo radi

StatusBarFix2

SwipeSelection

Tabless

 

Ride or die, remember?
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2014 20:24 (Lord_Marko).
11 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

Kakva su vam iskustva sa battery lifeom na JBanom iP4/4s, 7.0.4? Samo zbog toga se trenutačno grozim upgradea/JBa...  Cydia radi bez problema?

 

Tnx!

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.2.2014 11:57 (Jovanka).
16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

imam 4s. slobodno jailbrejkaj. nakon jb- odmah sam izgasil animacije i spotlight search i mob doslovce leti. a baterija mi drzi duze nek prije. heavy use cjeli dan a onak srednje 2 dana tak da ja sam prezadovoljan

Ride or die, remember?
15 godina
offline
iPhone Jailbreak

dobih na poklon iPod 5th Gen, na 7.0.4. ... JB sam ga i sada bih molio, posto vec skoro godinu i pol ne koristim iOS, neke korisne tweakove iz cydie i nove repozitorije sa cool stvarima ako bi netko bio ljubazan... :)

 

hvala

MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone Jailbreak

što znači da je iphone icloud zaključan?

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
tony89 kaže...

što znači da je iphone icloud zaključan?

Kupio polovni pretpostavljam?

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
11 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

nisam,al sam našao za 800kuna 4s,pa me zanima jer je prejeftin :S

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
tony89 kaže...

nisam,al sam našao za 800kuna 4s,pa me zanima jer je prejeftin :S

Uglavnom, taj mob mozes bacit u smece ako je "iCloud zakljucan", jer tu se nista ne moze ako ne znas password (mob je vrlo vjerojatno ukraden)

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
12 godina
offline
iPhone Jailbreak

se moze unlockat mob na druge mreze kad se jailbrejka? pricam o iphone 4s i koja je aplikacija ako znate

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
ProTeinZ kaže...

se moze unlockat mob na druge mreze kad se jailbrejka? pricam o iphone 4s i koja je aplikacija ako znate

Ovo je meni pomalo čudno tvoje pitanje, obzirom nisam trenutno u Apple i iPhone taboru, a opet, ako je kupljen u slobodnoj prodaji, moraju ti dati kod za otključavanje bez obzira što je kupljen u T Com-u ili VIP-u! 

ATJ Lučko
10 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Pozdrav za sve.Treba mi vasa pomoc.Ovako, imam iPhone 3GS sa iOS-om 5.1.1 i basebandom 05.13.04. Uglavnom, problem je taj što se iPhone ugasi sam od sebe nakon što se bilo što radi sa netwotkom (kada idem na skype....kad diram wifi postavke,idem na internet...cak ponekad i kada ukljucujem kameru). Malo mi je neobičan problem?Pogotovo se to desava kada baterija padne na ispod 50%.I onda ne mogu da ukljucim iPhone dokle god ga ne stavim na punjac.Ugasi se kao da je prazan.Medjutim kada ga stavim na punjac upalim ga normalno i pokazuje da je baterija na 50%.Hvala unapred na pomoci

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2014 19:08 (Zlajaxxx).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone Jailbreak

ljudi zasto mi iFunbox ne ocitava vise iPod touch 5g sa 7.04 nakon jailbreaka? 

 

stavio sam u cydia-i afc2add koji me trazi ali jednostavno ne prepoznaje uredja... u winsima pise ipod touch... samo itunes i ifunbox ne rade...

 

ima netko ideju , rješenje?

MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak

Jesi uspija to rješit, jer i ja imam isti proble a neznan kako to maknit???

12 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Jel ima kakav tweak da mogu svoje pjesme staviti bez konvertiranja za zvuk zvona? (kad me neko zove)

iOS 7, dajte odma i source ak imate

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
iPhone Jailbreak

A di ti je problem u tome, imaš online servisa za konvertiranje tonu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Syke kaže...

A di ti je problem u tome, imaš online servisa za konvertiranje tonu.

Dva klika do stavljanja pjesme za zvuk zvona..

12 godina
offline
iPhone Jailbreak

Jel ima kakav program da zamjeni iTunes? Znaci da mogu stavljat slike, muziku, aplikacije preko njega, a ne prek Itunes-a?

Hvala {#}

1969 Dodge Charger R/T
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Stolnik kaže...

Jel ima kakav program da zamjeni iTunes? Znaci da mogu stavljat slike, muziku, aplikacije preko njega, a ne prek Itunes-a?

Hvala {#}

iFunBox.

ZOTAC: It's Time to Play.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice