iPhone Jailbreak

poruka: 3.121
|
čitano: 879.130
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Vecinom ti gledam na ios hacker starnici ili na yt-u. Pa onda nađem u cydiji.
Ride or die, remember?
10 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak
U trazilicu u Cydii upises ime zeljene teme, skines i primjenis ju u Winterboardu. Offtopic: ako neko ima kakvu jeftinu maskicu, bumper (tipa Vapora 4) za iPhone 4S nek javi jer dosadio mi je vise izgled mobitela ovako, pa da ga bar nekako promjenim.
iPhone 4S, iOS 7.1.2
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2014 19:15 (Psych0).
 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Valjda necu primat negativne komentare i td, ali po prvi put mi dolazi iPhone u ruke pa bih trebao otkljucati za sve kartice ( 4 i 5 mi dolaze iz Amerike da sredim i jedan ce ostat u mom vlasnistvu ) , to otkljucavanje dobijem sa jailbrake ? I da li je jailbrake tj. postupci isti za sve modele? Danke :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
neeero kaže...

Valjda necu primat negativne komentare i td, ali po prvi put mi dolazi iPhone u ruke pa bih trebao otkljucati za sve kartice ( 4 i 5 mi dolaze iz Amerike da sredim i jedan ce ostat u mom vlasnistvu ) , to otkljucavanje dobijem sa jailbrake ? I da li je jailbrake tj. postupci isti za sve modele? Danke :) 

Ne, kad se iPhone Jailbreak-a ne otkljuca se. Ne mozes vise iPhone otkljucat jedino ako ga odneses na otkljucavanje, a mislim da to dode cca 450kn.

A u vezi Jailbreak-a, da, postupak je isti za sve modele {#}

1969 Dodge Charger R/T
11 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Ma da? Znaci nemrem ga sam otkljucat za sve kartice? :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
neeero kaže...

Ma da? Znaci nemrem ga sam otkljucat za sve kartice? :) 

 

Ne mozes
1969 Dodge Charger R/T
16 godina
offline
iPhone Jailbreak

HELP!

instaliral neki tweak za pozadinu u dajleru mislim da se zove sleekphone. i restartal springboard i od tad mi je mob u bootloopu. nemogu bootat normalno samo u mod bez tweakova. to sam i ucinil i zbrisal sam taj tweak i opet isto. kaj napravit dalje? po mogucnosti da nemoram restorat mob.

Ride or die, remember?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Lord_Marko kaže...

HELP!

instaliral neki tweak za pozadinu u dajleru mislim da se zove sleekphone. i restartal springboard i od tad mi je mob u bootloopu. nemogu bootat normalno samo u mod bez tweakova. to sam i ucinil i zbrisal sam taj tweak i opet isto. kaj napravit dalje? po mogucnosti da nemoram restorat mob.

 

Kad si instaliraval taj tweak, jel se instaliral jos koji tako reci pod tweak?
1969 Dodge Charger R/T
16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Stolnik kaže...
Lord_Marko kaže...

HELP!

instaliral neki tweak za pozadinu u dajleru mislim da se zove sleekphone. i restartal springboard i od tad mi je mob u bootloopu. nemogu bootat normalno samo u mod bez tweakova. to sam i ucinil i zbrisal sam taj tweak i opet isto. kaj napravit dalje? po mogucnosti da nemoram restorat mob.

 

Kad si instaliraval taj tweak, jel se instaliral jos koji tako reci pod tweak?

ne samo on.

Ride or die, remember?
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Postoji li neki tweak za uključivanje/isključivanje Wi-Fi, data i 3G, ali u notification centru, NE u control centru?

Znam za tweak "Multitasking Gestures" koji nudi mogućnost zamjene Control i Notification centra, ali na iPhoneu 4S mi nikako ne radi, rezolucija je vjerovatno prilagođena za iPhone 5...

ZOTAC: It's Time to Play.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.8.2014 14:23 (DmL).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
iPhone Jailbreak
Frend ima ip 5 i nakon updatea je zapeo u recovery modu, znaci nacrtan na ekranu USB i iTunes ikona i iTunes izbacuje erorr 9… bil se dalo to riješit sa exit recovery?
Pi*kice derem ko sličice!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Genoxxx kaže...
Frend ima ip 5 i nakon updatea je zapeo u recovery modu, znaci nacrtan na ekranu USB i iTunes ikona i iTunes izbacuje erorr 9… bil se dalo to riješit sa exit recovery?

Valjda da, neka skine Tinyumbrellu i zakopca iPhone 5 za komp, kad program prepozna iPhone 5 u gornjem desnom kutu ce imat opciju Exit Recovery. Probaj pa javi {#}

1969 Dodge Charger R/T
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak

Postoji li iOS 7.0.2 jailbreak za iPhone 5?

9 godina
protjeran
offline
Re: iPhone Jailbreak
.: R32LowRider kaže...

Postoji li iOS 7.0.2 jailbreak za iPhone 5?

imas tu sve!

 

pozz!

 

http://www.omizio.com/apple/iphone/kako-izabrati-jailbreak-za-vas-iphoneipod-ili-ipad/

13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
.: R32LowRider kaže...

Postoji li iOS 7.0.2 jailbreak za iPhone 5?

Naravno da ima.

1969 Dodge Charger R/T
12 godina
offline
iPhone Jailbreak

Pozdrav svima

Molio bih za savjet. Imam 4s i na njemu 7.1.2 . Htio bih ga jailbrekati ali sam čuo da ga nisam trebao updejtati ( na 7.1.2 ) preko wi-fi nego preko kabla. Da li bi mi to moglo stvoriti probleme ? Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
mozart5 kaže...

Pozdrav svima

Molio bih za savjet. Imam 4s i na njemu 7.1.2 . Htio bih ga jailbrekati ali sam čuo da ga nisam trebao updejtati ( na 7.1.2 ) preko wi-fi nego preko kabla. Da li bi mi to moglo stvoriti probleme ? Hvala

Da, moglo bi, nekima je radi toga nakon Jailbreak-a iPhone zapeo na Apple logu i nije se htio boot-ati.

1969 Dodge Charger R/T
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2014 0:15 (Stolnik).
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

Pa jel ima neki " siguran " način da ga se ipak jailbreaka ? Hvala

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2014 6:44 (mozart5).
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
mozart5 kaže...

Pa jel ima neki " siguran " način da ga se ipak jailbreaka ? Hvala

 

Nema, trebao bi napravit restore preko iTunes-a na 7.1.2, al to više nije moguće, jer će ti bacit error i dozvolit da napraviš restore na iOS 8.0.2
1969 Dodge Charger R/T
11 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
mozart5 kaže...

Pozdrav svima

Molio bih za savjet. Imam 4s i na njemu 7.1.2 . Htio bih ga jailbrekati ali sam čuo da ga nisam trebao updejtati ( na 7.1.2 ) preko wi-fi nego preko kabla. Da li bi mi to moglo stvoriti probleme ? Hvala

 

OTA update oduvijek zna zeznuti mogucnost jailbreaka; brojke zeznutih telefona nisu velike ali postoji ta mogucnost . Worst case scenario, ako ti zapne JB zbog OTA, uvijek mozes updetati na 8.0.2(trenutni iOS, ne preporucam za 4s).

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
12 godina
offline
iPhone Jailbreak

Hvala na odgovorima. Probat ću sutra

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone Jailbreak

Samo da javim da je sve prošlo super. Sve radi. Hvala na savjetima.

 
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
iPhone Jailbreak

Prije dva sata je objavljen iOS 8 - 8.1 Pangu jailbreak.

Problem je što Cydia i Substrate još ne rade, no bit će valjda rješeno kroz par dana. 

 

Da ne duljim: reddit 

 
1 0 hvala 3
13 godina
offline
iPhone Jailbreak

Cydia je update-ana i radi na iOS 8

 

Evo

1969 Dodge Charger R/T
Moj PC  
0 0 hvala 3
10 godina
protjeran
offline
iPhone Jailbreak

Izašao je Pangu v1.1 s integriranom ažuriranom Cydiom.

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Pupak kaže...

Izašao je Pangu v1.1 s integriranom ažuriranom Cydiom.

imam ip6 s ios 8.1.1. jel ga mogu na ovaj nacin jailbreakat?

13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
mar123 kaže...
Pupak kaže...

Izašao je Pangu v1.1 s integriranom ažuriranom Cydiom.

imam ip6 s ios 8.1.1. jel ga mogu na ovaj nacin jailbreakat?

Ne

1969 Dodge Charger R/T
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
mar123 kaže...
Pupak kaže...

Izašao je Pangu v1.1 s integriranom ažuriranom Cydiom.

imam ip6 s ios 8.1.1. jel ga mogu na ovaj nacin jailbreakat?

Ne, ali možeš putem novog TaiG jailbreak alata za iOS 8.1.1.

iPhone 4S, iOS 8.0/7.1.2
11 godina
offline
iPhone Jailbreak

Pitanje? Ako stavim jailbreak dali ga mogu vratiti ako mu se sto dogodi na restore i slati na servis? imam 5c i IOS 8.1.1 dali postoji jailbreak za njega?

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.12.2014 16:44 (brkan83).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
brkan83 kaže...

Pitanje? Ako stavim jailbreak dali ga mogu vratiti ako mu se sto dogodi na restore i slati na servis? imam 5c i IOS 8.1.1 dali postoji jailbreak za njega?

Da, možeš napravit restore i niko živ ne može skužit da je bio Jailbreak-an.  Da, postoji za njega Jailbreak.

1969 Dodge Charger R/T
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice