iPhone Jailbreak

poruka: 3.121
|
čitano: 878.271
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
iPhone Jailbreak

Pozdrav ekipa. Imam iphone 4   koji mi je kolega dao da ga probam unbrickat. Preko snowbreeza sve napravim kak spada no kad treba pickat ipsw onda mi baci error 3194 - gledao sam po internetu one stvari po hostu kaj da upišem, i jesam. Ali opet isto i dalje. A kada ne radim preko snowbreeza onda mi prode error 3194 i prede preko pola recovery-a i onda dobijem erorr (-1) i to nikako nemogu rješit.Kad probam redsnow i da ga izbacim van iz recovery-a itd... uopće ga program ne želi detektirat makar je dfu... Molim vas ako netko može pomoć neka napiše nešto. 

Bene docet, qui bene distinguit.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2015 9:57 (molnyi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

Ja sam se cesto s tim zajebava...provjeri koju verziju imas itunesa i kad mi se to desavalo presao sam drugi pc ili usb port sam promjenio i proslo mi je bez problema.

 

Evo ovde imas dosta korisnih stvari.

LoL: SirHectorDeMaris , battlelog - hrka11
11 godina
offline
iPhone Jailbreak

Imam najnoviju, azurirao sam sve do kraja. Probao sam sa 4 usb porta na svom pc-u, uzeo sestrin laptop i na njenom na 2 porta još i dalje ništa. Nemogu proć taj (-1) a kad je snowbreeze onda 3194... Tu sam i gledao na omizio i sve sam radio kak je čovjek napisao, ali bezuspješno.

Bene docet, qui bene distinguit.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2015 10:04 (molnyi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
iPhone Jailbreak

A koji ipsw oprobavas stavit na njeg?

LoL: SirHectorDeMaris , battlelog - hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

6.1.3 preko snowbreeza - nema više od toga. A preko itunesa - na najnovije

Bene docet, qui bene distinguit.
10 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
molnyi kaže...

6.1.3 preko snowbreeza - nema više od toga. A preko itunesa - na najnovije

 Na 6.1.3 ne mozes ako prije toga nisu spremljeni shsh blobove i s njima napravljen ipsw za kasnije vracanje.

A ako ces preko itunes-a na najnovije,onda pobrisi sve sto si radio u host file-u i jos ako si ista prpa vrati na pocetno stanje,stavi mob u dfu mode,pusti da ga prepozna itunes i odradi update na zadnju verziju.

LoL: SirHectorDeMaris , battlelog - hrka11
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2015 10:35 (hrka11).
11 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
hrka11 kaže...
molnyi kaže...

6.1.3 preko snowbreeza - nema više od toga. A preko itunesa - na najnovije

 Na 6.1.3 ne mozes ako prije toga nisu spremljeni shsh blobove i s njima napravljen ipsw za kasnije vracanje.

A ako ces preko itunes-a na najnovije,onda pobrisi sve sto si radio u host file-u i jos ako si ista prpa vrati na pocetno stanje,stavi mob u dfu mode,pusti da ga prepozna itunes i odradi update na zadnju verziju.

 Ovo prvo neznam napravit, posto je novi update tinyumbrelle puno drukciji nego svi koji su na youtube-u pa neznam kaj stisnut, a stare verzije za skinut nema ... a i ne shvacam te blobove
Preko itunesa mi ne želi, sve sam pobrisao i nisam prčkao ništa. Znači takav sam mobitel dobio od kolege, brickan, stavim ga u dfu mode, on uredno skine sve i pocne azurirat itd... no prode negdje pola one linije na ekranu za update i onda stane, na ekranu mi se izbaci error (-1) !

Bene docet, qui bene distinguit.
10 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
molnyi kaže...

 Ovo prvo neznam napravit, posto je novi update tinyumbrelle puno drukciji nego svi koji su na youtube-u pa neznam kaj stisnut, a stare verzije za skinut nema ... a i ne shvacam te blobove
Preko itunesa mi ne želi, sve sam pobrisao i nisam prčkao ništa. Znači takav sam mobitel dobio od kolege, brickan, stavim ga u dfu mode, on uredno skine sve i pocne azurirat itd... no prode negdje pola one linije na ekranu za update i onda stane, na ekranu mi se izbaci error (-1) !

 Ovako:

 

1. posto ne znas za shsh blobove to zaboravi,

2. zaboravi u da ces ga vratit na 6.1.3 soft. jer ne znas za ovo 1. i sad je kasno,

3. taj error cesto izbaci kad izgubi komunikaciju s pc-om,to ne znaci da je brickan,

4. jedino sto mozes uradit je stavit na zadnju verziju soft.

5. instaliraj ponovo itunes,

6. ugasi antivirus i firewall jer ga zna on blokirat,

7. iskopcaj sve usb sto imas ustekano u pc jer i to zna smetat(ne znam zasto),

8. stavi mob u dfu,

9. pusti da odradi update.

LoL: SirHectorDeMaris , battlelog - hrka11
11 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

Ak mi netko napise neki review oko novog tinyumbrelle lako cu i te blobove shvatit... Instalirao sam danas i stariju verziju, i 2 puta novu i pokušavao i uvijek isto. Antivirus sam čak i deinstalirao a firewall ugasio. Sve je iskopčano osim tipkovnice i miša. U dfu je, te opet stane na sredini azuriranja te iskoči error (-1)...  Pročitao sam valjda 1000 stranica jučer i danas, pogledao bezbroj youtube videao o tome i ništa ne uspijeva...

Bene docet, qui bene distinguit.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2015 11:51 (molnyi).
10 godina
offline
iPhone Jailbreak

shsh blobove npr. od 6.1.3 softvera mozes napravit samo dok je on na mob-u da mozes pomocu njih napravit ispw s kojim kasnije uvijek mozes imat 6.1.3 ili drugu verziju starijeg softvera koji apple ne potpisiva vise.

Ako si nanovo instalira itunes mora bit najnovija verzija i opet ako nece onda ti nesto blokira vezu,probaj s drugim kablom.

Meni je muke to zadalo koliko oces,istu stvar sam radio i sebi i drugim tako da mi je to poznato.

Vecinom ti neka glupost jebe stvar.

LoL: SirHectorDeMaris , battlelog - hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

Jesam, evo upravo sam i na sestrinom laptopu opet instalirao sve ponovno i pokusavam ali opet isto. Probat ću nabavit negdje onda drugi kabel.  

Bene docet, qui bene distinguit.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2015 12:22 (molnyi).
11 godina
offline
iPhone Jailbreak

Nabavio sam novi kabel, no na ovom mi je greška da ne prepoznaje kabel...

Bene docet, qui bene distinguit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone Jailbreak

Vec duže vrijeme sam zaglavio na 8.1.3 (slučajno), a nikako da dođe jailbreak za tu ili noviju verziju. Stvarno nije nikako moguće prisilno downgreadati na 8.1.2? Ili na koji način instalirati cydiu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Osa kaže...

Vec duže vrijeme sam zaglavio na 8.1.3 (slučajno), a nikako da dođe jailbreak za tu ili noviju verziju. Stvarno nije nikako moguće prisilno downgreadati na 8.1.2? Ili na koji način instalirati cydiu?

 Nažalost ne.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
16 godina
offline
iPhone Jailbreak

ja cekam dan kad cu moci vratit svoj 4s na ios 6.1.3

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone Jailbreak

Dali netko zna kako rijesiti problem kolega bi prodao iphon 5c i nemoze vratiti na tvornicke postavke jer trazi sifru od itunesa a on ju nezna?

 

Rijesio!

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2015 12:16 (brkan83).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Lord_Marko kaže...

ja cekam dan kad cu moci vratit svoj 4s na ios 6.1.3

 Bolje onda prestani cekat... Jer neces nikad moc

mojpismonosa
15 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Lord_Marko kaže...

ja cekam dan kad cu moci vratit svoj 4s na ios 6.1.3

 

16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

Os mjenjat? Moj ima novu bateriju 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
15 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Lord_Marko kaže...

Os mjenjat? Moj ima novu bateriju 

 Moj je 4, onaj "noviji" s 8 Gb, baterija mi dva dana drži. Uglavnom , ne dam ga za ništa! 

16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

hahha, ja svoga u 2 dana punim 6puta 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
11 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Momci nooby pitanje prvi put radin ipone, trebao bi unlockat sim, naravno free, znam da nije isto za svaku verziju iosa, i da treba jailbrejkat, ako bi neko moga objasnit bilo bi extra.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
someguy kaže...

Momci nooby pitanje prvi put radin ipone, trebao bi unlockat sim, naravno free, znam da nije isto za svaku verziju iosa, i da treba jailbrejkat, ako bi neko moga objasnit bilo bi extra.

 Ne mozes otkljucat. Eventualno ako imas 2G, 3G, 3GS, 4 ili 4S (pod uvjetom da je 4S na nekom starijem firmware-u)

mojpismonosa
13 godina
offline
iPhone Jailbreak

Nije pitanje u vezi jailbreaka, ali recimo da je ova tema najaktivnija u vezi iphonea. Gdje kupiti najpovoljnije usb kabel za 5S? Jer svi ovi s ebaya nisu podržani. Samo original vjerojatno radi, pa gdje ima najpovoljnije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

kak mislis da nisu podrzani s ebay-a? sebi sam narucil min 5 kabela s ebay-a za 4s i svaki je radil dok nisam ga zdrobil. isto tak i onaj posebni za 6 sam ocu narucival jedno 3komada i svaki radi uredno.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Lord_Marko kaže...

kak mislis da nisu podrzani s ebay-a? sebi sam narucil min 5 kabela s ebay-a za 4s i svaki je radil dok nisam ga zdrobil. isto tak i onaj posebni za 6 sam ocu narucival jedno 3komada i svaki radi uredno.

 Dakle da bi ti iPhone preko 3 tjedna prepoznao kabel koji kupis mora bit MFI certified, ko uvijek ulazis u temu pojma nemas o cem pricas....

 

Kolegi savjetujem da na ebayu upise lightning MFI. Svi ostali koji rade dulje su puka sreca (kinezi jelte), pogotovo sto je uredaj noviji, 4S je deda. Za 30 pin je 

to obicno oko 7 dolara, a za lightning se sada nade i jeftinije, ispod 5,6 dolara ne kupuj. I naravno na netu provjeri je li

zbilja MFI....

mojpismonosa
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Lord_Marko kaže...

kak mislis da nisu podrzani s ebay-a? sebi sam narucil min 5 kabela s ebay-a za 4s i svaki je radil dok nisam ga zdrobil. isto tak i onaj posebni za 6 sam ocu narucival jedno 3komada i svaki radi uredno.

 Ovako kako je prikazano na slici, javlja da nema certifikat i ne zeli ni puniti, a kamoli za prijenost podataka. Narucio sam 2 razlicita kabla i oba su to prikazivala. Hvala Mojpismonosa, pokusat cu sa lightning MFI ;)

16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Mojpismonosa kaže...

 Dakle da bi ti iPhone preko 3 tjedna prepoznao kabel koji kupis mora bit MFI certified, ko uvijek ulazis u temu pojma nemas o cem pricas....

 kolega ja se duboko ispricavam na svojem neznanju. od sad pa na dalje cu se udaljit iz ove teme. 

a mozda sam i ja kupio mfi certified kabel? mozda zato kaj me jedan doso prek 15 dolara? kolega ni u jednom postu nije rekel koji je tocno kabel uzel. no nema veze.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
neaktivan
offline
iPhone 6 ios 8.2 Jailbreak

Crijeva mu Kristovih, kakvi kablovi i bakrači s eBay-a, tema je Jailbreak i zanima me da li će nakon iOS-a 8.4 TaiG izbaciti JB za iOS 8.1.3 do 8.3.

 

Internet, to još uvijek postoji ?
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 6 ios 8.2 Jailbreak
excon kaže...

Crijeva mu Kristovih, kakvi kablovi i bakrači s eBay-a, tema je Jailbreak i zanima me da li će nakon iOS-a 8.4 TaiG izbaciti JB za iOS 8.1.3 do 8.3.

 

 TaiG je rekao da od njih nećemo vidjet Jailbreak, al zato Pangu radi na Jailbreak-u, zapravo Jailbreak za iOS 8.3 je već gotov, al naravno nije Pangu glup da sad izbace Jailbreak prije nego dođe iOS 8.4 jer bi ga Apple poništio s 8.4, tako da se sad čeka 8.4 da vide jel ima kakve razlike u sigurnosti, ako nema odmah kako će biti pušten iOS 8.4 imat ćemo Jailbreak, al ako će biti nemojte Update-at na 8.4 jer nećete imat Jailbreak, ostanite ma 8.3 tak dugo dok nije potvrđeno dal je sigurno Update-at il ne. Evo to bi bilo ukratko...

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.6.2015 0:40 (Stolnik).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice