Iphone servis

poruka: 12
|
čitano: 4.228
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Iphone servis

ne radi mi kamera a iphoneu i planiram ga odnjet na popravak pa me zanima da li cu dobiti zamjenski mob dok se moj ne popravi ???

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Iphone servis
mrky101 kaže...

ne radi mi kamera a iphoneu i planiram ga odnjet na popravak pa me zanima da li cu dobiti zamjenski mob dok se moj ne popravi ???

piše ti na garantnom listu...

moja definicija svemira: Svemir je ko dobro dupe, ima dva brijega i dolinu u sredini, u sredini te doline se nalazi crna rupa , a na 'donjem' kraju doline se nalazi tunel koji vodi u drugu dimenziju.
13 godina
neaktivan
offline
Iphone servis
Pošalji email ili nazovi i pitaj.
Čist račun duga ljubav!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone servis

Kontaktiraj forumaša vexx55555, on će ti to srediti brzo i jeftino.

PRODAJEM SVOJ KOMP! INFORMACIJE NA PP!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iphone servis

Ljudi trebam help vezano za servis.

Imam iPhone 3gs 16gb bijeli i maska je popucala na par mjesta i ekran je lagano zgreban i vidim da je za HR servis iPhone zaduzen mesc i zanima me dali popravljaju uopce ove uredaje i koliko kosta i dali su zamjenski djelovi za popravke pravi (original) ili su im maske kao sa ebaya neke jeftine. 

 

Thx.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Iphone servis

kolko je normalno trajanje baterije na 3gs/u meni dryi oko 5h,i sad mi odjednim pise da trayi signal a onda nema usluge cini mi se da je sim kartica yguljena po cipu malo neynam od cega je to

maxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Iphone servis

Zna li netko kakav servis za iPhone, frend ima stari 3gs bez garancije koji je krenuo krepavat. Hvala

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone servis

Također trebam savjet gdje servisirati iPhone 4s (donji mic je zavrsio u bebinoj kasici:)), pa ako itko ima kakvu preporuku...

 

Uvaprijed hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Iphone servis

Ja sam sam mijenjao zvucnik (donji mikrofon) na cetvroci, promijenio sam bateriju i kameru i nikad nikakvih problema, a osjecaj je jos bolji jer sam ustedio barem 400,500 kn.

http://isvijet.com.hr
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone servis

Dok nabavim alat i dijelove...

12 godina
offline
Iphone servis
Da ma lako se to popravi ak imas alat za sarafcice i onaj priljepak za maknit ekran. Nemres fulat a puuno je jeftinije nego u servisu.
prodajem/mjenjam galaxy note vrlo povoljno!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iphone servis

Iskreno ja se nebi nikad usudio otvarat uredjaj od par tisuca kuna, samo bi jos nesto zeznuo. Ionako vecinu tih kvarova razni iPhone servisi otklone za pol sata, zadnji put kad sam ga odnio nisam stigao ni kavu popit. Jedino ako je unutar garancije, onda ga odneses prvo telekomu gdje si ga uzeo, da vidis sto ce oni reci, pa onda ides dalje. Npr. ako je bio u vodi ili ako je lom ekrana, onda ti garancija sigurno nece pomoc, al ako je neki kvar koji nisi ti uzrokovao, onda i imas sansu. Cak i daju neki zamjenski telefon, al iskreno, meni su jednom dali zamjenski, pa sam na kraju koristio jednu staru ciglu koju imam doma i bila je bolja. Mozda se unatrag par godina sto promjenilo po tom pitanju, al nebi se kladio u to.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice